Eh ovako imam 17 godina uskoro punim 18 i sviđa mi se cura koja ima 14 godina,ja izgledam mlađe za svoje godina a ona starije pa ono ona me je cak i visocija cent ili dva i fizicki smo ono skoro isti ali je problem eto smao u godinama sad me zanima vase misljenje
#2 Re: Problem sa godinama...
Posted: 02/12/2018 01:25
by moonca
Ako ona izgleda starije -- nije za tebe.
#3 Re: Problem sa godinama...
Posted: 02/12/2018 01:35
by Xavier1
Odbit ce te svakako jer si nizi od nje.
#4 Re: Problem sa godinama...
Posted: 02/12/2018 01:35
by insomnia78
Pa dje tu problem?
#5 Re: Problem sa godinama...
Posted: 02/12/2018 01:40
by moonca
Veceras sam vidjela dva para -oni izuzetno visoki one do pojasa-- .inace, kazu da su ti parovi sretniji u vezi..
Problem je sto je klinka od 14 godina.
#6 Re: Problem sa godinama...
Posted: 02/12/2018 01:41
by insomnia78
Ma kakav problem. Hajte molim vas
#7 Re: Problem sa godinama...
Posted: 02/12/2018 01:45
by Xavier1
moonca wrote:Veceras sam vidjela dva para -oni izuzetno visoki one do pojasa-- .inace, kazu da su ti parovi sretniji u vezi..
Problem je sto je klinka od 14 godina.
Manje su sladje.
I njemu je tek 17. Ok je to.
#8 Re: Problem sa godinama...
Posted: 02/12/2018 01:53
by tuzlak1212
kad vidis par on visok ona visoka e oni su sretni u vezi, to zato sto je ona sretna...
napokon nasla visokog konja pa i njeg usrecuje da je ne nogira
#9 Re: Problem sa godinama...
Posted: 02/12/2018 01:53
by moonca
Xavier1 wrote:
moonca wrote:Veceras sam vidjela dva para -oni izuzetno visoki one do pojasa-- .inace, kazu da su ti parovi sretniji u vezi..
Problem je sto je klinka od 14 godina.
Manje su sladje.
I njemu je tek 17. Ok je to.
hm..razlika u godinama je ok --ali ..ipak je ona dijete.... kao i on...
#10 Re: Problem sa godinama...
Posted: 02/12/2018 08:45
by MarlboroGold
Sve je više i više ovakvih tema... imam osjećaj da se neko stvarno zajebava.
#11 Re: Problem sa godinama...
Posted: 02/12/2018 13:54
by insomnia78
#12 Re: Problem sa godinama...
Posted: 06/04/2019 20:27
by Ludzak
od.ebat će te jer si djetinjast,
#13 Re: Problem sa godinama...
Posted: 06/04/2019 20:40
by vjeshalica
#14 Re: Problem sa godinama...
Posted: 07/04/2019 19:55
by ho oponopono
MrElko wrote:Eh ovako imam 17 godina uskoro punim 18 i sviđa mi se cura koja ima 14 godina,ja izgledam mlađe za svoje godina a ona starije pa ono ona me je cak i visocija cent ili dva i fizicki smo ono skoro isti ali je problem eto smao u godinama sad me zanima vase misljenje
...neću ju ja jebavat voz ba sa svojim problemima...
#15 Re: Problem sa godinama...
Posted: 18/04/2019 21:53
by trambusek88
MrElko wrote:Eh ovako imam 17 godina uskoro punim 18 i sviđa mi se cura koja ima 14 godina,ja izgledam mlađe za svoje godina a ona starije pa ono ona me je cak i visocija cent ili dva i fizicki smo ono skoro isti ali je problem eto smao u godinama sad me zanima vase misljenje
Ma OK je, ali pod uslovom da ne radite ništa "bezobrazno" još koju godinu.
Max ljubljenje i ništa više.
#16 Re: Problem sa godinama...
Posted: 18/04/2019 22:00
by i agree
moonca wrote:Veceras sam vidjela dva para -oni izuzetno visoki one do pojasa
Pa i nije vam mjesto iznad pojasa
#17 Re: Problem sa godinama...
Posted: 19/04/2019 00:06
by moonca
i agree wrote:
moonca wrote:Veceras sam vidjela dva para -oni izuzetno visoki one do pojasa
Pa i nije vam mjesto iznad pojasa
.. nista zanimljivo..
#18 Re: Problem sa godinama...
Posted: 19/04/2019 00:37
by Dinostula
Xavier1 wrote:Odbit ce te svakako jer si nizi od nje.
Sta fali ako je momak manji.Evo ja 162cm djevojka 172cm.Mozda me vadi to sto sam crnac ko ce ga znati.
#19 Re: Problem sa godinama...
Posted: 19/04/2019 16:51
by 90minut
insomnia78 wrote:Ma kakav problem. Hajte molim vas
12 godina?
Ma kakav problem hajte molim vas
#20 Re: Problem sa godinama...
Posted: 20/04/2019 15:13
by Ramzess Veliki
Dinostula wrote:
Xavier1 wrote:Odbit ce te svakako jer si nizi od nje.
Sta fali ako je momak manji.Evo ja 162cm djevojka 172cm.Mozda me vadi to sto sam crnac ko ce ga znati.
Xavier samo provocira.
#21 Re: Problem sa godinama...
Posted: 20/04/2019 15:14
by Ramzess Veliki
insomnia78 wrote:
Ovo vazi dok zene ne predju 40, onda pocnu balit za mladjima.
#22 Re: Problem sa godinama...
Posted: 20/04/2019 19:19
by moonca
Moraju, vrsnjaci I'm izgledaju kao tAte.
.
#23 Re: Problem sa godinama...
Posted: 21/04/2019 07:33
by Ramzess Veliki
moonca wrote:Moraju, vrsnjaci I'm izgledaju kao tAte.
.
Necije, ali ne I njihove.
Upravo je obrnuto. Zene brze stare jer se ne bave sportom pa im misici vremenom brze gube masu I zbog gubitka mase koza se bora a tijelo postaje mekse i sa manje energije.
Ima zena koje treniraju sto je za pohvalu i one se odrzavaju mladoliko i nakon 50-te, znam neke.
Monca da li ti ides u teretanu ili se samo izgladnjujes?
#24 Re: Problem sa godinama...
Posted: 21/04/2019 12:21
by moonca
Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote:Moraju, vrsnjaci I'm izgledaju kao tAte.
.
Necije, ali ne I njihove.
Upravo je obrnuto. Zene brze stare jer se ne bave sportom pa im misici vremenom brze gube masu I zbog gubitka mase koza se bora a tijelo postaje mekse i sa manje energije.
Ima zena koje treniraju sto je za pohvalu i one se odrzavaju mladoliko i nakon 50-te, znam neke.
Monca da li ti ides u teretanu ili se samo izgladnjujes?
..Sport nije mjerilo- vecu ulogu igra sam stil zivota kako pojedinac izabere, kao i stanje duha.
Zene koje imaju djecu, pogotovo ako ih dobiju u poznijim godinama rijetko ce koja zadrzati i odrzati izgled prije poroda. Par prvih godina odgoja, ne spavanja i brige - upropaste izgled zene.Al' dobro, mnogi ce reci - to je ok -- jel' ima razlog.
No, opet zene imaju prednot u odnosu na vas muskrace - jer samim vizuelnim efektma-odjeca, frizura, sminka -podmlade se ako znaju da to sve ukonponuju.
Ne idem u teretanu niti se izgladnjujem ?? Zasto to pitash?
#25 Re: Problem sa godinama...
Posted: 21/04/2019 12:26
by Ramzess Veliki
moonca wrote:
Ne idem u teretanu niti se izgladnjujem ?? Zasto to pitash?