Page 1 of 21

#1 Problem sa godinama...

Posted: 02/12/2018 01:22
by MrElko
Eh ovako imam 17 godina uskoro punim 18 i sviđa mi se cura koja ima 14 godina,ja izgledam mlađe za svoje godina a ona starije pa ono ona me je cak i visocija cent ili dva i fizicki smo ono skoro isti ali je problem eto smao u godinama sad me zanima vase misljenje

#2 Re: Problem sa godinama...

Posted: 02/12/2018 01:25
by moonca
Ako ona izgleda starije -- nije za tebe. :wink:

:D

#3 Re: Problem sa godinama...

Posted: 02/12/2018 01:35
by Xavier1
Odbit ce te svakako jer si nizi od nje. :lol:

#4 Re: Problem sa godinama...

Posted: 02/12/2018 01:35
by insomnia78
Pa dje tu problem?

#5 Re: Problem sa godinama...

Posted: 02/12/2018 01:40
by moonca
Veceras sam vidjela dva para -oni izuzetno visoki one do pojasa-- :-) .inace, kazu da su ti parovi sretniji u vezi..

Problem je sto je klinka od 14 godina. :-)

#6 Re: Problem sa godinama...

Posted: 02/12/2018 01:41
by insomnia78
Ma kakav problem. Hajte molim vas

#7 Re: Problem sa godinama...

Posted: 02/12/2018 01:45
by Xavier1
moonca wrote:Veceras sam vidjela dva para -oni izuzetno visoki one do pojasa-- :-) .inace, kazu da su ti parovi sretniji u vezi..

Problem je sto je klinka od 14 godina. :-)
Manje su sladje. :D

I njemu je tek 17. Ok je to.

#8 Re: Problem sa godinama...

Posted: 02/12/2018 01:53
by tuzlak1212
kad vidis par on visok ona visoka e oni su sretni u vezi, to zato sto je ona sretna... :-D
napokon nasla visokog konja pa i njeg usrecuje da je ne nogira :-) :-) :lol: :lol:

#9 Re: Problem sa godinama...

Posted: 02/12/2018 01:53
by moonca
Xavier1 wrote:
moonca wrote:Veceras sam vidjela dva para -oni izuzetno visoki one do pojasa-- :-) .inace, kazu da su ti parovi sretniji u vezi..

Problem je sto je klinka od 14 godina. :-)
Manje su sladje. :D

I njemu je tek 17. Ok je to.
hm..razlika u godinama je ok --ali ..ipak je ona dijete.... kao i on... :-)

#10 Re: Problem sa godinama...

Posted: 02/12/2018 08:45
by MarlboroGold
Sve je više i više ovakvih tema... imam osjećaj da se neko stvarno zajebava.

#11 Re: Problem sa godinama...

Posted: 02/12/2018 13:54
by insomnia78
Image

#12 Re: Problem sa godinama...

Posted: 06/04/2019 20:27
by Ludzak
od.ebat će te jer si djetinjast, :lol:

#13 Re: Problem sa godinama...

Posted: 06/04/2019 20:40
by vjeshalica

#14 Re: Problem sa godinama...

Posted: 07/04/2019 19:55
by ho oponopono
MrElko wrote:Eh ovako imam 17 godina uskoro punim 18 i sviđa mi se cura koja ima 14 godina,ja izgledam mlađe za svoje godina a ona starije pa ono ona me je cak i visocija cent ili dva i fizicki smo ono skoro isti ali je problem eto smao u godinama sad me zanima vase misljenje

...neću ju ja jebavat voz ba sa svojim problemima...:pusi2:

#15 Re: Problem sa godinama...

Posted: 18/04/2019 21:53
by trambusek88
MrElko wrote:Eh ovako imam 17 godina uskoro punim 18 i sviđa mi se cura koja ima 14 godina,ja izgledam mlađe za svoje godina a ona starije pa ono ona me je cak i visocija cent ili dva i fizicki smo ono skoro isti ali je problem eto smao u godinama sad me zanima vase misljenje
Ma OK je, ali pod uslovom da ne radite ništa "bezobrazno" još koju godinu.
Max ljubljenje i ništa više.

#16 Re: Problem sa godinama...

Posted: 18/04/2019 22:00
by i agree
moonca wrote:Veceras sam vidjela dva para -oni izuzetno visoki one do pojasa
Pa i nije vam mjesto iznad pojasa :-)

#17 Re: Problem sa godinama...

Posted: 19/04/2019 00:06
by moonca
i agree wrote:
moonca wrote:Veceras sam vidjela dva para -oni izuzetno visoki one do pojasa
Pa i nije vam mjesto iznad pojasa :-)
.. :-? nista zanimljivo..

#18 Re: Problem sa godinama...

Posted: 19/04/2019 00:37
by Dinostula
Xavier1 wrote:Odbit ce te svakako jer si nizi od nje. :lol:
Sta fali ako je momak manji.Evo ja 162cm djevojka 172cm.Mozda me vadi to sto sam crnac ko ce ga znati. :lol:

#19 Re: Problem sa godinama...

Posted: 19/04/2019 16:51
by 90minut
insomnia78 wrote:Ma kakav problem. Hajte molim vas

:D :D :D

12 godina?

Ma kakav problem hajte molim vas

#20 Re: Problem sa godinama...

Posted: 20/04/2019 15:13
by Ramzess Veliki
Dinostula wrote:
Xavier1 wrote:Odbit ce te svakako jer si nizi od nje. :lol:
Sta fali ako je momak manji.Evo ja 162cm djevojka 172cm.Mozda me vadi to sto sam crnac ko ce ga znati. :lol:
Xavier samo provocira. :D

#21 Re: Problem sa godinama...

Posted: 20/04/2019 15:14
by Ramzess Veliki
insomnia78 wrote:Image
Ovo vazi dok zene ne predju 40, onda pocnu balit za mladjima. :lol:

#22 Re: Problem sa godinama...

Posted: 20/04/2019 19:19
by moonca
Moraju, vrsnjaci I'm izgledaju kao tAte. :lol:
.

#23 Re: Problem sa godinama...

Posted: 21/04/2019 07:33
by Ramzess Veliki
moonca wrote:Moraju, vrsnjaci I'm izgledaju kao tAte. :lol:
.
Necije, ali ne I njihove.
Upravo je obrnuto. Zene brze stare jer se ne bave sportom pa im misici vremenom brze gube masu I zbog gubitka mase koza se bora a tijelo postaje mekse i sa manje energije.
Ima zena koje treniraju sto je za pohvalu i one se odrzavaju mladoliko i nakon 50-te, znam neke.

Monca da li ti ides u teretanu ili se samo izgladnjujes? :sad:

#24 Re: Problem sa godinama...

Posted: 21/04/2019 12:21
by moonca
Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote:Moraju, vrsnjaci I'm izgledaju kao tAte. :lol:
.
Necije, ali ne I njihove.
Upravo je obrnuto. Zene brze stare jer se ne bave sportom pa im misici vremenom brze gube masu I zbog gubitka mase koza se bora a tijelo postaje mekse i sa manje energije.
Ima zena koje treniraju sto je za pohvalu i one se odrzavaju mladoliko i nakon 50-te, znam neke.

Monca da li ti ides u teretanu ili se samo izgladnjujes? :sad:
..Sport nije mjerilo- vecu ulogu igra sam stil zivota kako pojedinac izabere, kao i stanje duha.

Zene koje imaju djecu, pogotovo ako ih dobiju u poznijim godinama rijetko ce koja zadrzati i odrzati izgled prije poroda. Par prvih godina odgoja, ne spavanja i brige - upropaste izgled zene.Al' dobro, mnogi ce reci - to je ok -- jel' ima razlog. :zoka:

No, opet zene imaju prednot u odnosu na vas muskrace - jer samim vizuelnim efektma-odjeca, frizura, sminka -podmlade se ako znaju da to sve ukonponuju.

Ne idem u teretanu niti se izgladnjujem ?? Zasto to pitash? :trep1:

#25 Re: Problem sa godinama...

Posted: 21/04/2019 12:26
by Ramzess Veliki
moonca wrote: Ne idem u teretanu niti se izgladnjujem ?? Zasto to pitash? :trep1:
Nista, onako.
:novine: