Jadi ljubavnika Vertera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#1 Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

Dio teksta sa teme "anketa o muskom alatu", cu upotijbiti kao uvodni dio teksta :
Nastasia wrote:
MarlboroGold wrote:
palestinka wrote: No, evo da ne budemo nepravedne, volite li žene s velikim čvrstim grudima, guzama ili je važnije da vas tehnučki ispravno zna umiljato pogledati, a grudi mogu jedinica I guza ravna :lol:
Kako kažu, na prvu volimo čvrste grudi, guzu, lice, jer to prvo primjetimo. Ako je u krevetu kao nepomični balvan onda joj džaba sve to.
Sa ovom drugom skupinom sam imao bolja iskustva jer te "nedostatke" nadoknađuju trudom, dok balvani samo nešto čekaju.
To mi je dosta prijatelja reklo, da su po njima najgore u krevetu bile inače neke od najboljih cura sa kojima su bili :S
OK , temu otvram da napokon rijesimo problem i misteriju :)

Ovo nije prvi put da muskraci psominju doticni problem, a sad je vrijeme da se zajedno suocimo sa problemom :thumbup:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#2 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

sherbett wrote:Da se zajedno suocimo s problemom? Znaci smiju sudjelovati samo oni koji su se prepoznali?

Onda nemam ja sta radit ne temi...
:roll:
Gdje sam napisala tko smije a tko ne ?

Mozda su ti prijatelji pricali i obrazlozili da imaju takva isktustva?

Na forumu je vise puta primjecena doticna primjedba forumsha? Sad nek' obrazloze doticnu primjedbu :)
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by MarlboroGold »

Nepotrebna tema s obzirom da direktno mene prozivaš. Rekao sam ti što mislim, a to je iz iskustva. To što je tvoj ego povrijeđen je tvoj problem.
Samo još treba da ti sa svog feminističkog stajališta ženske balvane u krevetu pripišeš nama kao našu krivicu, jer ih ne znamo zadovoljiti...
Vidi se da na to ciljaš.
Last edited by MarlboroGold on 24/02/2018 20:00, edited 1 time in total.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#4 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zoomba »

Sta je tacno problem? :zoka:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#5 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

jesu-buce-bolje-u-krevetu-i-vise-se-trude-t148855.html

evo, jos jedna tema, buce ili ne, i da li utice na kvalitet seksa muskracima :)
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#6 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

zoomba wrote:Sta je tacno problem? :zoka:
Daj mi temu a koju su zene otvorile o izgledu msukaraca i kako isti utjece na njihov seksulani zivot :)
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#7 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zoomba »

Connaisseur Karlin wrote:jesu-buce-bolje-u-krevetu-i-vise-se-trude-t148855.html

evo, jos jedna tema, buce ili ne, i da li utice na kvalitet seksa muskracima :)
Jesi se to ubucila? :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#8 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zoomba »

Connaisseur Karlin wrote:
zoomba wrote:Sta je tacno problem? :zoka:
Daj mi temu a koju su zene otvorile o izgledu msukaraca i kako isti utjece na njihov seksulani zivot :)
Gluposti...
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#9 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by MarlboroGold »

zoomba wrote:
Connaisseur Karlin wrote:jesu-buce-bolje-u-krevetu-i-vise-se-trude-t148855.html

evo, jos jedna tema, buce ili ne, i da li utice na kvalitet seksa muskracima :)
Jesi se to ubucila? :D
:lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#10 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

MarlboroGold wrote:Nepotrebna tema s obzirom da direktno mene prozivaš. Rekao sam ti što mislim, a to je iz iskustva. To što je tvoj ego povrijeđen je tvoj problem.
Samo još treba da ti sa svog feminističkog stajališta ženske balvane u krevetu pripišeš nama kao našu krivicu, jer ih ne znamo zadovoljiti...
Vidi se da na to ciljaš.
ne, netocno, umorna sam od citanja vaseg kukanja jer za svako vase lose sekuslano isukstvo je kriva zena

kriv je njen izgled
kriva i njena vagina
kriva je njena tezina


nastavite niz, i obrazloztie ralzog :)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#11 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by spreca »

Iz iskustva svoga i poznanika mogu reci da se ruznije zene bolje guze kako mi to kazemo odnosno bolje su i aktivnije u sexu...avi koje ste ljepse i lijepe nepreostaje nista drugo osim da me na prakticnom djelu razuvjerite
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#12 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Nastasia »

Ne znam, samo sam iznijela ono čega sam se naslušala dosad od prijatelja.

Ja nemam s' tim problem. Možda nemam čvrsto dupe i sise, al' mi zato seks odlično ide. :diva:
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#13 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Nastasia »

Connaisseur Karlin wrote:
MarlboroGold wrote:Nepotrebna tema s obzirom da direktno mene prozivaš. Rekao sam ti što mislim, a to je iz iskustva. To što je tvoj ego povrijeđen je tvoj problem.
Samo još treba da ti sa svog feminističkog stajališta ženske balvane u krevetu pripišeš nama kao našu krivicu, jer ih ne znamo zadovoljiti...
Vidi se da na to ciljaš.
ne, netocno, umorna sam od citanja vaseg kukanja jer za svako vase lose sekuslano isukstvo je kriva zena

kriv je njen izgled
kriva i njena vagina
kriva je njena tezina


nastavite niz, i obrazloztie ralzog :)
Mislim da Cigara aludira na to da lijepe žene misle da su samom ljepotom rješile stvar.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#14 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zoomba »

Connaisseur Karlin wrote:
MarlboroGold wrote:Nepotrebna tema s obzirom da direktno mene prozivaš. Rekao sam ti što mislim, a to je iz iskustva. To što je tvoj ego povrijeđen je tvoj problem.
Samo još treba da ti sa svog feminističkog stajališta ženske balvane u krevetu pripišeš nama kao našu krivicu, jer ih ne znamo zadovoljiti...
Vidi se da na to ciljaš.
ne, netocno, umorna sam od citanja vaseg kukanja jer za svako vase lose sekuslano isukstvo je kriva zena

kriv je njen izgled
kriva i njena vagina
kriva je njena tezina


nastavite niz, i obrazloztie ralzog :)
Krivo je moreeeeee

Ne hebem krive pa ne znam.. :D a danas lakse hebat top modela nek prosjecnu zenu..
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#15 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by spreca »

Nastasia wrote:Ne znam, samo sam iznijela ono čega sam se naslušala dosad od prijatelja.

Ja nemam s' tim problem. Možda nemam čvrsto dupe i sise, al' mi zato seks odlično ide. :diva:
i ja isto kazem...nije mi golem ali je zato malehan i tehnicar ...ali bolje radi od inzinjera
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#16 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

Nastasia wrote:Ne znam, samo sam iznijela ono čega sam se naslušala dosad od prijatelja.

Ja nemam s' tim problem. Možda nemam čvrsto dupe i sise, al' mi zato seks odlično ide. :diva:

meni smeta, jer se ovdje kosntatno provlaci prica da su zene krive za los seks, a naoricto je kriv njihov izlged, vagina svasta nesto
HTI
Posts: 118
Joined: 09/08/2010 13:53

#17 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by HTI »

User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#18 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

Nastasia wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
MarlboroGold wrote:Nepotrebna tema s obzirom da direktno mene prozivaš. Rekao sam ti što mislim, a to je iz iskustva. To što je tvoj ego povrijeđen je tvoj problem.
Samo još treba da ti sa svog feminističkog stajališta ženske balvane u krevetu pripišeš nama kao našu krivicu, jer ih ne znamo zadovoljiti...
Vidi se da na to ciljaš.
ne, netocno, umorna sam od citanja vaseg kukanja jer za svako vase lose sekuslano isukstvo je kriva zena

kriv je njen izgled
kriva i njena vagina
kriva je njena tezina


nastavite niz, i obrazloztie ralzog :)
Mislim da Cigara aludira na to da lijepe žene misle da su samom ljepotom rješile stvar.
Aludira pogresno , i jos je gore, da ti kao zena , prihvati tako nesto kao potpunu istinu :-)

Zar ti dosita vjerujes da sve zene dobrog izgleda imaju problema sa kvalitetim seksom :shock:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#19 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by MarlboroGold »

Nastasia wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
MarlboroGold wrote:Nepotrebna tema s obzirom da direktno mene prozivaš. Rekao sam ti što mislim, a to je iz iskustva. To što je tvoj ego povrijeđen je tvoj problem.
Samo još treba da ti sa svog feminističkog stajališta ženske balvane u krevetu pripišeš nama kao našu krivicu, jer ih ne znamo zadovoljiti...
Vidi se da na to ciljaš.
ne, netocno, umorna sam od citanja vaseg kukanja jer za svako vase lose sekuslano isukstvo je kriva zena

kriv je njen izgled
kriva i njena vagina
kriva je njena tezina


nastavite niz, i obrazloztie ralzog :)
Mislim da Cigara aludira na to da lijepe žene misle da su samom ljepotom rješile stvar.
Ma ona to ne može da shvati. Ne da joj ekstremni feminizam da racionalno razmišlja. Nismo ni mi bez greške, ali sa iskustvom se to popravi. Imao sam nekad i loših iskustava gdje je problem bio do mene, ali je to u dalekoj prošlosti. Inače gotovo svi forumaši glume jebače i savršenstvo i rijetko koji će to priznati.
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#20 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Nastasia »

Connaisseur Karlin wrote:
Nastasia wrote:Ne znam, samo sam iznijela ono čega sam se naslušala dosad od prijatelja.

Ja nemam s' tim problem. Možda nemam čvrsto dupe i sise, al' mi zato seks odlično ide. :diva:

meni smeta, jer se ovdje kosntatno provlaci prica da su zene krive za los seks, a naoricto je kriv njihov izlged, vagina svasta nesto
Pa ako slušaš jednog muškarca koji se žali kako su žene krive za loš seks i kako mu je sa svim ženama bilo loše, okej, smetalo bi i meni.

Ali kada više ljudi ima isto iskustvo, sa istom "grupacijom" (izuzetno lijepim ženama) onda tu nešto ima.

Ni meni nije dobar seks ako mu je mali. Može se vadit i na tehniku, i ovo i ono, jednostavno mi nije dobro.
Da l' je kriv on, Bog, genetika ili nešto drugo, za to me baš zaboli neka stvar.

Meni je samo važno da je meni dobro :diva:

Šalim se, ali šalu na stranu, i dalje ne vidim problem.
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#21 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Nastasia »

Connaisseur Karlin wrote:
Aludira pogresno , i jos je gore, da ti kao zena , prihvati tako nesto kao potpunu istinu :-)

Zar ti dosita vjerujes da sve zene dobrog izgleda imaju problema sa kvalitetim seksom :shock:
Naravno da ne vjerujem.
Samo kažem da sam se naslušala mnogo takvih iskustava.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#22 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

spreca wrote:Iz iskustva svoga i poznanika mogu reci da se ruznije zene bolje guze kako mi to kazemo odnosno bolje su i aktivnije u sexu...avi koje ste ljepse i lijepe nepreostaje nista drugo osim da me na prakticnom djelu razuvjerite
Spreca, ne sekiraj me :twisted:

Interesantno, kako vi mislite da isti problem iskljucivo vezan za izgled zene :)
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#23 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

sherbett wrote:Pa dobro ljubinka kriva im je zena.. a zena kad ima los sex inace prica da je ona kriva? Sta ti kazes kad imas los sex?
Ko ti je kriv? Sto ti je krivo?
pa nepraviln je pisati da im je konstatno kriva zena, i to sa odejdjenim fizikim proporcijama

ako je seks los, oboje su dio problema, dvoje ljudi se seksakju , jel tako, zar nije normlano imati potrebu rijseiti problem :)
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#24 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by MarlboroGold »

Radikalni feminizam. Dok me bloo nije ispravila, pa da samog sebe :D
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#25 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Zejnep »

Sve lijepe žene su pomalo frigidne, kažu. :mrgreen:
Post Reply