HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

mishic
Posts: 6316
Joined: 28/04/2011 16:29

#376 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by mishic »

Neki kmeri su toliko iskompleksirani i isfrustrirani da u svemu što vide vide samo svoju fobiju, frustraciju i komplekse.
Ta vrsta mentalne dioptrije nema lijeka.
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#377 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by scarface32 »

Od njih me nista ne iznenadjuje.Sve sto oni kontrolisu je hrvatsko. od fudbalskih klubova,suma,bolnica.... Koji je to iskomplesirani narod, cast izuzetcima.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18715
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#378 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by SmokingMan »

Od medija živim,tako da političke teme jako dobro kotiraju kod klijenata. :D
palermo
Posts: 22372
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#379 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by palermo »

BHCluster wrote:Hrvati su imali JAVNI rtv (Hercegovacka TV) servis pa im je propao, ovo je nista drugo nego jos jedna privatna TV sa imenom zlovinacke anti-ustavne tvorevine koja ce propasti kao i druge cim se lova ispumpa medjutim tu postoji jos jedna dimenzija a to je nametanje Hrvatima kolektivnu krivicu od strane HDZ-a za ono sto je uradjeno u ime tzv "hb".
ma ovo je bezveze, možda je imalo smisla prije desetak godina, ali danas...jok. Kao prvo sve manje ljudi gledaju televiziju ( a posebno sve manji broj ljudi se informiše samo preko televizije, kao drugo što bi ovo gledao kada imaš HRT, a treće oni koji će ovo gledati svakako imaju već unaprijed formiran stav. Tako da......nama neće odmoći a HDZ-u neće pomoći (Hrvatima kao narodu može samo odmoći)
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#380 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by Maraschino »

Jos jedan pokusaj koji ce se pretvoriti u poraz.

Koliko su do sada imali koje kakvih tv samo za njih i na kraju se ispostavi da je to vise tjeranje inata nego potreba za tim.
User avatar
escobar__
Posts: 8885
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#381 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by escobar__ »

Nek osnivaju šta hoće ali privatnim i novcem onih koji to žele plaćati. Naša strana se samo mora potruditi da ni fening iz budžeta i od poreznih obveznika ovog dijela Federacije ne ide u tu televiziju.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#382 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by BarbaDue »

agent_zero wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/televiz ... /190409133

Još jedan u okeanima rezultata antibosanske i antidržavne politike SDA.

Čestitke zeleni kmeri! :twisted:
Ne branim sda, boli me za njih...ali mi smeta priča kao sda je kriva (za mnoge stvari jeste) kao da su s druge strane teladi, prisadi i zelena trava.

Ma nije samo sda kriva, krivi smo svi jer smo generalno pičkice!!!
User avatar
escobar__
Posts: 8885
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#383 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by escobar__ »

BarbaDue wrote:
agent_zero wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/televiz ... /190409133

Još jedan u okeanima rezultata antibosanske i antidržavne politike SDA.

Čestitke zeleni kmeri! :twisted:
Ne branim sda, boli me za njih...ali mi smeta priča kao sda je kriva (za mnoge stvari jeste) kao da su s druge strane teladi, prisadi i zelena trava.

Ma nije samo sda kriva, krivi smo svi jer smo generalno pičkice!!!
:thumbup:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#384 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by mO k3 »

bogoljub wrote:Danas u Mostaru na novinarsko pitanje upućeno Draganu Čoviću, oko sastanka s Vučićem i da li je bilo riječi o NATOu, Dragan Čović nekadašnji član predsjedništva BiH je rekao:
''MI DO KRAJA PODRŽAVAMO INTERESE REPUBLIKE SRBIJE''!
Jeli ovo ozbiljno izjavio ?
User avatar
moa
Posts: 3631
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#385 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by moa »

mO k3 wrote:
bogoljub wrote:Danas u Mostaru na novinarsko pitanje upućeno Draganu Čoviću, oko sastanka s Vučićem i da li je bilo riječi o NATOu, Dragan Čović nekadašnji član predsjedništva BiH je rekao:
''MI DO KRAJA PODRŽAVAMO INTERESE REPUBLIKE SRBIJE''!
Jeli ovo ozbiljno izjavio ?
Sta se vi vise cudite, ocigledno da je bila namjera da se ovo ljeto zakuha malo po bosni. Sve dok ne udjemo u nato, plan razbijanja BiH ce biti podrzan od strane istocnih i zapadnih nam komsija potpomognute unutrasnjim neprijateljima. Ovom izjavom ne samo da je se odrekao katolika koji nisu u sastavu tvz HB nego i dalje salje signale o mogucim konfliktima unutar jedine nam drzave.
madridista15
Posts: 286
Joined: 08/11/2018 07:00

#386 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by madridista15 »

Pretjerujete malo sa okrivljavanjem SDA. Ne volim ih ni ja, ali oni tu ništa ne mogu. Komšije su nam takve i to je to.

RTV Herceg Bosne neka se emitira koliko hoće, ali samo iz HDZ-ovog džepa. Iz mog bogami neće.
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#388 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by tetejac »

Glupe teze o prodaji Posavine. Tačno čovjeku muka dođe od ovih budalaština. Masa poginulih u krvavim borbama. Tako se ništa ne prodaje. Inače ne vjerujem da je išta prodano već je jači zauzimao od slabijeg i stanje na terenu je dirigiralo tijek razgovora/pregovora a ne vice versa.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#389 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by CPT »

Maraschino wrote:Jos jedan pokusaj koji ce se pretvoriti u poraz.

Koliko su do sada imali koje kakvih tv samo za njih i na kraju se ispostavi da je to vise tjeranje inata nego potreba za tim.
Spremno za bankrot vec u pocetku. Cuj, u 2019 HR Herceg Bosna :lol: Bas ma zanima kako ce izgledati EPP :-)
mishic
Posts: 6316
Joined: 28/04/2011 16:29

#390 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by mishic »

Pojedinci koji misle da će "svoje" usrečiti bušeći brod na kojem svi zajedno tonemo grdno se varaju.
mishic
Posts: 6316
Joined: 28/04/2011 16:29

#391 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by mishic »

E moj tetejac, naivan si.
Doduše i ja sam dugo bio, i teško sam mogao pojmiti da se trguje i životima i teritorijama i mnogo čim drugim.
Na žalost i tvoju i moju, istina je. I rat se dogovara i ugovara. Normalnom čovjeku djeluje suludo, ali tako je.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#392 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by Maraschino »

tetejac wrote: Glupe teze o prodaji Posavine. Tačno čovjeku muka dođe od ovih budalaština. Masa poginulih u krvavim borbama. Tako se ništa ne prodaje. Inače ne vjerujem da je išta prodano već je jači zauzimao od slabijeg i stanje na terenu je dirigiralo tijek razgovora/pregovora a ne vice versa.
Ginuli su oni kojima nije javljeno da je sve dogovoreno. :wink:
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#393 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by tetejac »

mishic wrote:E moj tetejac, naivan si.
Doduše i ja sam dugo bio, i teško sam mogao pojmiti da se trguje i životima i teritorijama i mnogo čim drugim.
Na žalost i tvoju i moju, istina je. I rat se dogovara i ugovara. Normalnom čovjeku djeluje suludo, ali tako je.
Ne kažem da je nemoguće ali ovo je moj stav. Ne mislim da je išta prodano a posebno Posavina.
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#394 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by tetejac »

Maraschino wrote:
tetejac wrote: Glupe teze o prodaji Posavine. Tačno čovjeku muka dođe od ovih budalaština. Masa poginulih u krvavim borbama. Tako se ništa ne prodaje. Inače ne vjerujem da je išta prodano već je jači zauzimao od slabijeg i stanje na terenu je dirigiralo tijek razgovora/pregovora a ne vice versa.
Ginuli su oni kojima nije javljeno da je sve dogovoreno. :wink:
Pa mogli su se dogovoriti pa bez rata podjeliti.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#395 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by Maraschino »

tetejac wrote:
Maraschino wrote:
tetejac wrote: Glupe teze o prodaji Posavine. Tačno čovjeku muka dođe od ovih budalaština. Masa poginulih u krvavim borbama. Tako se ništa ne prodaje. Inače ne vjerujem da je išta prodano već je jači zauzimao od slabijeg i stanje na terenu je dirigiralo tijek razgovora/pregovora a ne vice versa.
Ginuli su oni kojima nije javljeno da je sve dogovoreno. :wink:
Pa mogli su se dogovoriti pa bez rata podjeliti.
Jedno je politika a drugo kucno ognjiste.
Milenku iz Plehana niko nije javio da treba trajno napustiti svoj dom a on jadan zapeo da ga odbrani.
Naravno da su se dogovarali pa tamo gdje se interesi poklope proslo je bez borbi.
tetejac
Posts: 1240
Joined: 29/12/2017 08:05

#396 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by tetejac »

I da uzmemo Milenka iz Plehana kao činjenicu kako objasniti Josipa iz Osijeka koji je poginuo skupa sa Milenkom?
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#397 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by stakasa »

tetejac wrote:I da uzmemo Milenka iz Plehana kao činjenicu kako objasniti Josipa iz Osijeka koji je poginuo skupa sa Milenkom?
Sta god da ti odgovori ti ces pogresno shvatit. Pokvario si svaku raspravu u koju si usao. Idi ljeci se negdje drugo
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#398 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by stakasa »

palermo wrote:
BHCluster wrote:Hrvati su imali JAVNI rtv (Hercegovacka TV) servis pa im je propao, ovo je nista drugo nego jos jedna privatna TV sa imenom zlovinacke anti-ustavne tvorevine koja ce propasti kao i druge cim se lova ispumpa medjutim tu postoji jos jedna dimenzija a to je nametanje Hrvatima kolektivnu krivicu od strane HDZ-a za ono sto je uradjeno u ime tzv "hb".
ma ovo je bezveze, možda je imalo smisla prije desetak godina, ali danas...jok. Kao prvo sve manje ljudi gledaju televiziju ( a posebno sve manji broj ljudi se informiše samo preko televizije, kao drugo što bi ovo gledao kada imaš HRT, a treće oni koji će ovo gledati svakako imaju već unaprijed formiran stav. Tako da......nama neće odmoći a HDZ-u neće pomoći (Hrvatima kao narodu može samo odmoći)
Ne da je bezveze nego je dobro. Sami ce finansirat, propasce kao sto je propala i Hercegovacka televizija
User avatar
pici
Posts: 43597
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#399 Re: HR Herceg Bosna / Udruženi zločinački poduhvat

Post by pici »

superrrr napokom gange da cujem na tv... telemasHe uvrstidera to ima da pucaju tetejci... hvaljen isus i marija
Post Reply