Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#101 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by GeeTnT »

insomnia78 wrote:Jasta bi. Ovi evropski lideri nisu ni isli u skolu. Ko ni nasi
Znao sam, majke mi da ces se javit...pa bolan nije upitno ko sjedi u Briselu, nego ko dolazi iz BiH.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#102 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by insomnia78 »

GeeTnT wrote:
insomnia78 wrote:Jasta bi. Ovi evropski lideri nisu ni isli u skolu. Ko ni nasi
Znao sam, majke mi da ces se javit...pa bolan nije upitno ko sjedi u Briselu, nego ko dolazi iz BiH.
Mislis stvarno?
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#103 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by GeeTnT »

insomnia78 wrote:
GeeTnT wrote:
insomnia78 wrote:Jasta bi. Ovi evropski lideri nisu ni isli u skolu. Ko ni nasi
Znao sam, majke mi da ces se javit...pa bolan nije upitno ko sjedi u Briselu, nego ko dolazi iz BiH.
Mislis stvarno?
Rado pratim politicke susrete EU, pogotovo kada zovnu nekog iz trecih zemalja..Cesto se desi booom, pa se emisija ponavlja po nekoliko puta jer niko nije ocekivao da ce jedan Sirijac, arapkinja ili politicar iz Turske argumentovano, kulturom i pamecu ucutkat ne samo politicare nego i novinare...Upravo to ocekujem, a i zelim od BH lidera..
User avatar
sinuhe
Posts: 11489
Joined: 03/06/2011 11:33

#105 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by sinuhe »

kiligonzales wrote:
sinuhe wrote:Bio bi prijatno iznenadjenje u predsjednistvu ali realno bez kakve vece sanse. Da uspije dobacio bi i dalje od Stambola na Bosforu.
Moze proci jedino ako mu CIA bude radila kampanju, a glavni finansijer stranke mu bude Soroš sa svom tom americkom svitom bogatuna i vladara iz sjene. :D
Bas sam na temi o Komsicevoj kandidaturi pitao imaju li Bosnjaci kandidata za gradjansku opciju kad evo prelijepa gradjanska prica Mirsada Hadzikadica. Neki kazu da ce samo pomrsiti racune kandidatu ljevice mada ne znam sa kojim jacim imenom mogu nastupiti. Prosli put se kandidovao onaj momak iz 60 minuta.
Evo prilike, ovo cekamo 30 godina.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#106 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by GeeTnT »

insomnia78 wrote::lol:
Jbg...valjda je do mene.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#107 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Zivjeti kao sto bosanci zive sad trenutno, teska zivotna situacija, i kada se pojavi jedan ovakav covjek i nedati mu sansu nakon sto se davala sansa ovim evo koliko godina i nista nabolje, pa ako bi se opet izabrali isti a imao si sansu izabrati skolovanog covjeka koji bi donio nesto novo, pokusao nesto samo da zemlja ide naprijed onda bi bilo, sam pao sam se ubio, trazili ste dobili ste, i nema niko pravo onda kritkovati kad si vlast kad joj ponovo dajes sansu nakon toliko godina neuspjeha.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#108 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by insomnia78 »

Koji bolan cojk? Sta znate o njemu? Pojavi se nekakav lik od nekud, svi prvi put cuju za njega i daj mu odmah drzavu :lol:
D3LL8X
Posts: 18
Joined: 04/04/2013 10:56

#109 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by D3LL8X »

Vama ocigledno su bolji

Zlatko, Haris, Bakir, Branakovic i ostali padobranci koji su bili ovdje u ratu. Ocigledno da po vama ne moze niko bolje viditi ovu drzavu.

Covjek koji nije ni predstavio ideju, strategiju i pravac kojim misli da trebamo ici vec je osudjen a da nije ni poceo...
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#110 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by GeeTnT »

Halo ba francuz, znas li mozda nesto sto mi ne znamo? Nesto kontam, da covjek ima mrlju u karijeri vec bi isplivala, a cini mi se da ni tornjak nije nista nasao jer bi do sada duplerica bila popunjena o profi.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#111 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

insomnia78 wrote:Koji bolan cojk? Sta znate o njemu? Pojavi se nekakav lik od nekud, svi prvi put cuju za njega i daj mu odmah drzavu :lol:
cekaj malo

imas covjeka koji je zavrsaio na Harvardu
Image

i imas covjeka

Bakirove ocjene iz skole, 2 i 3 vecinom
Image
Image
http://www.dnevno.ba/vijesti/ekskluzivn ... ica-59810/

pametnom dosta.

evo mene je Bakir kupio sa onim stavom u beogradu, ali opet bi prije dao skolovanijem glas nego njemu, ali ako nema niko bolji, onda se bira manje zlo, znaci Bake bi dobio glas od mene u tom slucaju, sta cu ako nema nista bolje, ali Hadzikadic definitivno bi dobio glas prije svih.
Last edited by Smrcak15 on 14/01/2018 18:18, edited 1 time in total.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#112 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by славянин »

Sta nam je to Bake ozlijeden nedao Bog.... jel dobro, da mu zlatna kutlaca nije pala iz visece :mrgreen:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#113 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by The 51st State »

Ne biraju samo pametni
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66228
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#114 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by _BataZiv_0809 »

nece proc
User avatar
vazi
Posts: 8821
Joined: 07/04/2010 15:31

#115 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by vazi »

palermo wrote:ma ta priča oko dezerterstva je nebitna, posebno zato što je čovjek otišao prije rata.

Ali nije nebitno da li čovjek koji ima ambiciju da vodi državu istovremeno ima i rezervni položaj na koji može uteći čim zagusti. Vratiš se, daš neopozivu ostavku na sve funkcije koje imaš u americi, prodaš imovinu u americi, djecu dovedeš u Bosnu i Hercegovinu i onda bujrum u trku.
Bez toga je smiješno, a još bi bili smiješniji oni koji bi glasali za njega

Globalizacija, decko, globalizacija..
Cijelo selo jedna avlija, Bosna ti je manja od nekih gradova...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#116 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by insomnia78 »

Pa jel ima negdje slucaj da predsjednicki kanfidat zivi u desetoj drzavi?
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#117 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Streptokok »

D3LL8X wrote:Vama ocigledno su bolji

Zlatko, Haris, Bakir, Branakovic i ostali padobranci koji su bili ovdje u ratu. Ocigledno da po vama ne moze niko bolje viditi ovu drzavu.

Covjek koji nije ni predstavio ideju, strategiju i pravac kojim misli da trebamo ici vec je osudjen a da nije ni poceo...
Mene sto se tice predstavio je on strategiju, u slucaju rata povlacenje u ikm na floridi. Hasan cengic II
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#118 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Streptokok »

insomnia78 wrote:Koji bolan cojk? Sta znate o njemu? Pojavi se nekakav lik od nekud, svi prvi put cuju za njega i daj mu odmah drzavu :lol:
I sto je najgore nazivaju se intelektualnom kremom drustva a naivniji od francuske sobarice ili ono bijase mađarske, kako god.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66228
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#119 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by _BataZiv_0809 »

vazi wrote:
bersK wrote:Jos jedan lik koji je iz vedra neba ubacen da raspuše glasove onih koji ne kane glasati za SDA.

Zar ima jos neko, osim djuturuma, ko moze glasati za ove stranke na vlasti ?

Pa 25 godina "vode" drzavu i vidi dokle i do cega je dovedose :?
Osim djuturuma ima i stranacka vojska pozaposljavana na buzdete i javna preduzeca + njihova familija + oni koji se nadaju istom. To je fiksnih cca 200 000 glasova bosnjackog, 150 000 srpskog i 100 000 hrvatskog korpusa.
User avatar
vazi
Posts: 8821
Joined: 07/04/2010 15:31

#120 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by vazi »

insomnia78 wrote:Pa jel ima negdje slucaj da predsjednicki kanfidat zivi u desetoj drzavi?
Pa doselit ce u tuzemstvo :)

Ja bih voljela da se kandiduje drito za preCednika, nista clan, ofo ono
palermo
Posts: 22372
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#121 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by palermo »

vazi wrote:
palermo wrote:ma ta priča oko dezerterstva je nebitna, posebno zato što je čovjek otišao prije rata.

Ali nije nebitno da li čovjek koji ima ambiciju da vodi državu istovremeno ima i rezervni položaj na koji može uteći čim zagusti. Vratiš se, daš neopozivu ostavku na sve funkcije koje imaš u americi, prodaš imovinu u americi, djecu dovedeš u Bosnu i Hercegovinu i onda bujrum u trku.
Bez toga je smiješno, a još bi bili smiješniji oni koji bi glasali za njega

Globalizacija, decko, globalizacija..
Cijelo selo jedna avlija, Bosna ti je manja od nekih gradova...
Globalizacija, tačno,tačno

ali uprkos toj globalizaciji ja ne znam slučaj da je gradonačelnik Njujorka bio netko ko živi u San Francisku
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#122 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by horkesh »

insomnia78 wrote:Koji bolan cojk? Sta znate o njemu? Pojavi se nekakav lik od nekud, svi prvi put cuju za njega i daj mu odmah drzavu :lol:
Pa, fakat. Ništa nemam protiv lika, ali na osnovu čega može biti član Predsjedništva BiH neko ko u BiH ne živi 25 godina? Zna li on uopšte još naš jezik, zna li ikoga ovdje?

Čak i ne sumnjam da je pametan, a možda čak i sposoban. Zato je trebao prvo da se preseli ovdje, malo upozna s ljudima, kandidira, za početak, za nekog načelnika opštine negdje...

Jok, nego odmah hoće da bude novi Trump :-)
User avatar
vazi
Posts: 8821
Joined: 07/04/2010 15:31

#123 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by vazi »

_BataZiv_0809 wrote:
vazi wrote:
bersK wrote:Jos jedan lik koji je iz vedra neba ubacen da raspuše glasove onih koji ne kane glasati za SDA.

Zar ima jos neko, osim djuturuma, ko moze glasati za ove stranke na vlasti ?

Pa 25 godina "vode" drzavu i vidi dokle i do cega je dovedose :?
Osim djuturuma ima i stranacka vojska pozaposljavana na buzdete i javna preduzeca + njihova familija + oni koji se nadaju istom. To je fiksnih cca 200 000 glasova bosnjackog, 150 000 srpskog i 100 000 hrvatskog korpusa.
I to sto kazes :-)
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#124 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by putokaz1 »

Čovjek koji je završio Harvard nezna kako s eu BH pobjeđuje
Insan koji je prolazio s 2 zna
-Obećati 100 000 RM
-Kontrolisati biračke odbore
-Ucjeniti preko Tajkuna Robove tzv Radnike
-Preko načelnika i Direktora ucjeniti Službenike
-Povećati Penzije dan pred izbore
-Uhapsiti protivkonkurenciju u vrijeme predizborne kampanje
-Graditi putiće,mostiće u septembru svake druge parne godine
-Kupiti Stojniće,Miladine
-Iskoristiti lokalne Imame
-Pobjediti s 25% glasova
Za osobu koja je završila Harvard veći dio nabrojanog je nezamisliiv
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#125 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by GeeTnT »

horkesh wrote:
insomnia78 wrote:Koji bolan cojk? Sta znate o njemu? Pojavi se nekakav lik od nekud, svi prvi put cuju za njega i daj mu odmah drzavu :lol:
Pa, fakat. Ništa nemam protiv lika, ali na osnovu čega može biti član Predsjedništva BiH neko ko u BiH ne živi 25 godina? Zna li on uopšte još naš jezik, zna li ikoga ovdje?

Čak i ne sumnjam da je pametan, a možda čak i sposoban. Zato je trebao prvo da se preseli ovdje, malo upozna s ljudima, kandidira, za početak, za nekog načelnika opštine negdje...

Jok, nego odmah hoće da bude novi Trump :-)
Pa sta? Danas ako zelis da saznas nesto o javnoj licnosti ukucas mu ime i dobijes sve informacije, a sto se tice njega, vjerujem da ima vise informacija o nama nego mi sami. Obzirom da izbori nisu u februaru o njemu i drugima bice dovoljno informacija, suocavanja, otvorenih razgovora, tribina itd...
Nego, cini mi se kako stvari stoje, kad nas bolje upozna prije da ce on cekirat kartu, nego sto cemo mi vidjeti boljeg od neonka, krmka i cirilicara...
Locked