Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#26 Re: Crna hornika BH cesta

Post by 530i »

Ovih iz Passata, ona kompanija iz Audija sa autoputa....sami pali sami se ubili, ne žalim ih ni sekunde.

Ko traži belaja...naći će ga.
Naslovnica
Posts: 27935
Joined: 20/03/2013 15:38

#27 Re: Crna hornika BH cesta

Post by Naslovnica »

530i wrote:Ovih iz Passata, ona kompanija iz Audija sa autoputa....sami pali sami se ubili, ne žalim ih ni sekunde.

Ko traži belaja...naći će ga.
100%.
I uvijek kažem, bolje i oni ovako da završe, nego da neko nedužan nastrada zbog njih.
Možda je surovo, ali to je moje mišljenje.
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#28 Re: Crna hornika BH cesta

Post by liaar »

Surovo jeste, ali drugačije ne može.
Saučešće roditeljima, ali dijete vam se ubilo, nije poginulo.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#29 Re: Crna hornika BH cesta

Post by tempuser »

liaar wrote:Ja i dan danas vidim u glavi sliku onog momka sa autoputa, vozača onog Audija što je jarana ubio brzom vožnjom.

Kad smo kod crne hronike, evo nam i Turčina driftaju po BH

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /171204076
Sad ostaje pitanje jesu li isli da diplomiraju u Travnik ili su se vracali sa diplome?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#30 Re: Crna hornika BH cesta

Post by triconja »

Bavarac94 wrote:
liaar wrote:Neče ljudi nikad naučit da je mokra cesta luđa i od njih i od njihovih auta.
Ovo za Živinice, vozač i suvozač koji su poginuli obojica po 21 godina, putnik nazad 16 godina.
To su djeca, tek položeno.
Vrlo vjerovatno i prvi snijeg, nafurali se.
Po ovakvog šteti na Pasatu 6 CC ne treba biti vještak struke i skontat da je išao debelo preko ograničenja, a vani snijeg, mokro, led. Plus 2:30 kad se desila nesreća, znači mrkli mrak a ovaj gore dio je općenito poznat po lošim i neosvjetljenim putevima. Lampa radi, ko da ne radi.

A za dvicu u Konjicu, kažu vatrogasac iz Konjica.

Rahmet dušama/počivali u miru, da ne zalazimo ko je ko.
Vozio je momak 210 km/h, ima video na instagramu.
:shock:
Nanox7
Posts: 507
Joined: 18/03/2015 00:10

#31 Re: Crna hornika BH cesta

Post by Nanox7 »

liaar wrote:
Bavarac94 wrote: Ne, prije nesrece postoji par videa a na jednom se jasno vidi brzina, sad da li je nakon toga opet vozio istom brzinom ne znam.
Imaš li bar username sa IG-a ?
Da, 210-220 vozio vidi se ljepo snjeg okolo, prije 16 sati stavio...
axe22
Posts: 1830
Joined: 11/03/2013 21:21

#32 Re: Crna hornika BH cesta

Post by axe22 »

Throttle
Posts: 13014
Joined: 10/06/2016 12:35

#33 Re: Crna hornika BH cesta

Post by Throttle »

Autobahn nadomak Živinica
Bar nisu nikog drugog pokosili
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#34 Re: Crna hornika BH cesta

Post by mali_milojica »

Maloprije se vratio iz TZ,prosao pored tog mjesta gdje je bio sudar. Nema sta,sampionski je poderao beton,ogradu,zid. Žali Bože mladosti i što će ga spominjati mjesec dana,osim njegovih najbližih koji ostadoše zavijeni u crno za cijeli život.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#35 Re: Crna hornika BH cesta

Post by Dope_Man »

tempuser wrote: Naravno, ali ostaje cinjenica da se generalno u slucaju smrtnog ishoda vozaca njegova krivica odmah abolira jer "o mrtvima sve najbolje".
Koliko ovo mrzim to nije normalno. Ali je bas u svakom slucaju, bez izuzetka tako. Ne nuzno ograniceno na divljake od vozaca, isto slijedi i za lokalne kabadahije, dilercice, pljackase u pokusaju itd.. Nabijem ja svakog od njih. Nek zvuci bolesno kome hoce, ali meni je u svemu samo drago kad vidim da nikoga normalnog nisu zakacili u svom svjesnog pohodu u smrt. A sto se njih samih tice ni popisao ih ne bi da ih ugasim, sto traze to i dobiju.
citroen xm
Posts: 18141
Joined: 17/04/2012 22:57

#36 Re: Crna hornika BH cesta

Post by citroen xm »

Ovo ti je generacija kojoj roditelji nisu pružili nikakvo vaspitanje niti savjet, ali su im zato materijalnim stvarima kupili zajedničko izgubljeno vrijeme.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#37 Re: Crna hornika BH cesta

Post by O'zone »

User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#38 Re: Crna hornika BH cesta

Post by Kinaski »

Throttle wrote:Autobahn nadomak Živinica
Bar nisu nikog drugog pokosili
Mozda bi sutra pokosio nekog ;)
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#39 Re: Crna hornika BH cesta

Post by Sodom1 »

tempuser wrote:
vješalica wrote:to je još uvijek zabranjena tema
isto ko svojevremeno crtanje svastike
Za mene to nije bio tabu, pa ni neposredno nakon tih nesreca kad su svi bili ozaloeceni.
Kad je pogino Siljegovic krenula prica kako je neko drugi njega dotakao pa je sletio s ceste ili tako nesto. Mozda je taj neko kriv za udes, ali Siljegovica nije ubio udes nego brzina.
Bitanga je izubio druga koji je bio dobar decko, trkac, ali nista od toga ne mijenja cinjenicu da je testirao trkaci auto po normalnoj cesti i da se velikom brzinom zabio u drugi auto i dalje u zid. To sto je uradio je bilo sa namjerom, nema to ulaksavajucih okolnosti.
Svio bitange , testira trkaca auta po normalnoj cesti :shock:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#40 Re: Crna hornika BH cesta

Post by Sodom1 »

Naslovnica wrote:Ne znam koliko da si dobar vozač, i ne znam koliko dobro auto da imaš - regionalne i magistralne ceste u BiH nisu za bilo kakva testiranja, trkanja i glupiranja.
Ja šta god da sam vozio, uvijek je to bilo maksimalno oprezno, da ne kažem - napeto. :-)
Kada krenem iz Sarajeva do, recimo, Doboja, (iz nekog razloga preko Busovače) - to je horor. Cesta uska, vijugava, oštećena, neka frakcija na cesti je uvijek prisutna. Samo gledam kada će mi izletiti neko sa strane, što od pješaka i biciklista, to do kamiončina i Šumahera u neregistrovanim kuruzanama koji sijeku krivine i ulaze u makazice.
Opušteno voziti po većini naših pravaca (osim autoputa) je veoma opasno i pogrešno. I na autoputu uvijek gledam nazad koliko i naprijed. :)
Saobraćajna kultura je, na skali 0-10, max. 2-3.
Ja sam pre desetak dana ,pre ovog snjega , jurio autoputem 130 , prolazio sam kraj raje kao da stoje :skoljka:
Nanox7
Posts: 507
Joined: 18/03/2015 00:10

#41 Re: Crna hornika BH cesta

Post by Nanox7 »

Kamionom zakačio dalekovod i poginuo...
Kako nezvanično saznajemo smrtno je stradao vozač kamiona A.M. iz Malešića koji je vozeći kamion zakačio za dalekovod.
Sta je ovo Boze vise ? :shock: :sad: :sad:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#42 Re: Crna hornika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Sodom1 wrote: Svio bitange , testira trkaca auta po normalnoj cesti :shock:
dovoljno sam pametan da ne radim takve gluposti u zivotu,niti sam ikad to radio...
nije rijec o meni vec o mom rahmetli drugu,uradio je sve sto treba da napravi sranje i ne odobravam takve postupke.niko jos ni danas poslije 7 god ne zna zasto je to uradio....
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#43 Re: Crna hornika BH cesta

Post by condy »

Svako moze pogrijesiti. Struja udari i elektricara :wink:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#44 Re: Crna hornika BH cesta

Post by Sodom1 »

bitanga_sa_otesa wrote:
Sodom1 wrote: Svio bitange , testira trkaca auta po normalnoj cesti :shock:
dovoljno sam pametan da ne radim takve gluposti u zivotu,niti sam ikad to radio...
nije rijec o meni vec o mom rahmetli drugu,uradio je sve sto treba da napravi sranje i ne odobravam takve postupke.niko jos ni danas poslije 7 god ne zna zasto je to uradio....
Zato sam stavio ovo :shock:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#45 Re: Crna hornika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Nanox7 wrote:Kamionom zakačio dalekovod i poginuo...
Kako nezvanično saznajemo smrtno je stradao vozač kamiona A.M. iz Malešića koji je vozeći kamion zakačio za dalekovod.
Sta je ovo Boze vise ? :shock: :sad: :sad:
mogao je poginuti jedino ako je zica bila naslonjena na kamion a on izlazio i nogom stao na zemlju a rukom se drzao za kamion...kamion je izolovan od zemlje jer gume nisu provodnik el energije ,a razlika potencijala ubija,struja ga nije mogla ubiti nikako dok je sjedio unutra ...
Last edited by bitanga_sa_otesa on 04/12/2017 22:23, edited 1 time in total.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#46 Re: Crna hornika BH cesta

Post by tempuser »

Sto bi reko nas narod faradejev kaFez.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#47 Re: Crna hornika BH cesta

Post by Kinaski »

Nanox7 wrote:Kamionom zakačio dalekovod i poginuo...
Kako nezvanično saznajemo smrtno je stradao vozač kamiona A.M. iz Malešića koji je vozeći kamion zakačio za dalekovod.
Sta je ovo Boze vise ? :shock: :sad: :sad:
jel ima link neki, nema mi bas logike
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#48 Re: Crna hornika BH cesta

Post by liaar »

bitanga_sa_otesa wrote:
Sodom1 wrote: Svio bitange , testira trkaca auta po normalnoj cesti :shock:
dovoljno sam pametan da ne radim takve gluposti u zivotu,niti sam ikad to radio...
nije rijec o meni vec o mom rahmetli drugu,uradio je sve sto treba da napravi sranje i ne odobravam takve postupke.niko jos ni danas poslije 7 god ne zna zasto je to uradio....
Ko je prijatelj, smije li se znati ?
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#49 Re: Crna hornika BH cesta

Post by vješalica »

tempuser wrote:
vješalica wrote:to je još uvijek zabranjena tema
isto ko svojevremeno crtanje svastike
Za mene to nije bio tabu, pa ni neposredno nakon tih nesreca kad su svi bili ozaloeceni.
Kad je pogino Siljegovic krenula prica kako je neko drugi njega dotakao pa je sletio s ceste ili tako nesto. Mozda je taj neko kriv za udes, ali Siljegovica nije ubio udes nego brzina.
Bitanga je izubio druga koji je bio dobar decko, trkac, ali nista od toga ne mijenja cinjenicu da je testirao trkaci auto po normalnoj cesti i da se velikom brzinom zabio u drugi auto i dalje u zid. To sto je uradio je bilo sa namjerom, nema to ulaksavajucih okolnosti.
nisam rekla ništa konkretno za tebe,ali vidiš i sam da je većina kad se tako nešto desi retardirana
jedan od gorih izgovora seljačke glupe bagre je "može se svakome desiti"
jaaah jebo te hitler može se svakome desiti da vozi 200 na sat i ukoka 5 ljudi
jahhhh
eto to se slučajno desi,ubacič i prvi i već si na 200
dobijem napad da bi mogla seljačku bagru faširati do ujutro
jebo ih mentalitet

žiljegović je poginuo jer je velikom brzinom dok je divljao naletio na udes,tj. vozilo koje je imalo udes i shodno svom divljanju nije mogao da se obuzda i skončao na panju pored ceste
isto ko kretenoid od one žute stokaljke sa motorom koja pada ko ljesa na ulici,dok ne ubije nekoga,kad se onim seljačkim bmw-om zabio u grasovu banderu što drži tramvajske žice
User avatar
sparky
Posts: 1909
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#50 Re: Crna hornika BH cesta

Post by sparky »

Jbt sto si ti neki lud covjek.
Ok je da ti nije zao ili cak i da ti je drago sto je neko poginuo ali tako odvratne komentare pisati, meni bas ne zvuci normalno.
Post Reply