Bjelašnica i ZOI'84

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#51 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by nema me tamo »

Thorgerson wrote:Zalosno je da za djecu cijena bude 30 KM.

Ajd ovo za odrasle i mogu preboliti. Ali za djecu covjece, djeci da uzimas 30 jebenih maraka...pa sta je sa ovom drzavom.

Za djecu treba da bude BESPLATNO...BESPLATNO!!!

Ja mislim da smo mi jedina drzava koja ima planinu po stanovniku, a nemamo iole skijasa/skijasicu u ovim svjetskim kupovima. Nemamo ni nikakvo takmicenje, jer banda nesposobna i krezava ne zna dalje sta i kako...bez vizije i icega...cobani se docepali zicare i daj pucaj karte zoharima nek placaju...

Ovo je prva godina da ce biti vjestacki snijeg jelde?
Mozda zbog toga?

15 i ispod recimo treba biti besplatno to svakako.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8549
Joined: 15/04/2015 11:26

#52 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by Thorgerson »

Connaisseur Karlin wrote:
O'zone wrote:Bijeli sportovi uvijek bili za gospodu...
netocno, u austirji svi skijaju :-D

sport za gospsodu je fedualno- pravilo vezano za drzave u kojim srednja klasa prezivljava, i vi to danas interpretirate kao sport za gospodu :run:

oduvijek , u nomrlanim drzavama, sa solidim ekonomskim i zivotnnim standradom, skijaju svi :thumbup:

skijanje definitvno nije elitni sport poput npr. jedrenja u jahtama ( a koje nisu rentane) :D
Pazi...u normalnim drzavama. Smijesno je uopste porediti Austriju i BiH. U bilo cemu.

Cijena opreme u Austriji i u BiH je ista. Za karte ne znam, ali eto pise raja da nije ni to sad velika razlika.

Primanja u Austriji i BiH su poprilicno razlicita.

Pa ti sad eto sam izracunaj je li ovaj sport ovdje kod nas za gospodu ili nije.
User avatar
babonja
Posts: 30
Joined: 10/04/2012 15:25

#53 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by babonja »

Halo nema ovdje emocija i socijale samo biznis, ali ima prostora da se napravi prava stvar.

Cijene su preniske za neke, treba napraviti segmentiranje:

1) Stranici- posebna deračka tarifa 3x skuplje;
2)Lična karta izdata van kantona Sarajevo- ova cijena koja je sad!
3)Lična karta izdata u KS- 50% jeftinije;
4) Djeca- džaba karta 10 dana za vrijeme raspusta;

Da se napravi višegodišnji projekat obavezne škole skijanja za svu djecu iz BiH i da to finansira kanton od ovih gore para. Pravi bazu korisnika i skijaša za sutra. Ima li iko od ovih NVO levata da napravi ovakav projekat a ne samo prdi-maglovina.

Konakoviću učini nešto da valja, nemoj samo glumiti i vazda gasiti požare koje tvoji ljudi pale!
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2609
Joined: 18/03/2015 01:36

#54 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by Mea_parvitas »

Ali_G wrote:Na Pohorju dnevna karta kosta 30€. I na Kranjskoj Gori je slicno. Na boljim austrijskim skijalistima dnevni ski pasovi su 50+€.
Mi bolje od Jahorine i Bjelasnice nemamo i tesko da ocekujemo cvaji dnevni kartu. Za one pliceg dzepa bi trebalo malo modernizovati Igman pa da svi imaju priliku da skijaju.
https://www.ekupon.ba/ekupon/ponuda/za- ... alpe-dhuez

Ponuda uključuje i:

sedam noćenja u apartmanu za do 5 osoba,
ponuda vrijedi za 1 osobu
šestodnevni ski pass,
besplatan parking i wi fi.
Ukupna dužina skijaških staza 250 km
Lokacija apartmana Ecrin d'Huez: 96 Rue du Rif Briant, 38750 Huez, Francija. Odlična lokacija za skijanje, jer se hotel nalazi pored skijališta.

Ovo je sramota da su ukinuli dvosatne, trosatne karte, jer je to bio najbolji nacin za one (kao ja) da dodju i uzivaju par sati skijanja i dovoljno. Ovako te forsira da uzmes od 9 do 16. Takva karta je potrebna 10% ljudi jer od skijanja crknes a za 3h se mozes spustiti itekako dovoljan broj puta. Nije mi neko veliko poskupljenje 5 KM za dnevnu kartu, ali ukidanje satnih karata je izrazito bezobrazno...
Ci-Nick
Posts: 5185
Joined: 15/03/2015 17:38

#55 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by Ci-Nick »

Connaisseur Karlin wrote:
O'zone wrote:Bijeli sportovi uvijek bili za gospodu...
netocno, u austirji svi skijaju :-D

sport za gospsodu je fedualno- pravilo vezano za drzave u kojim srednja klasa prezivljava, i vi to danas interpretirate kao sport za gospodu :run:

oduvijek , u nomrlanim drzavama, sa solidim ekonomskim i zivotnnim standradom, skijaju svi :thumbup:

skijanje definitvno nije elitni sport poput npr. jedrenja u jahtama ( a koje nisu rentane) :D
Da, tako je to svuda,..
Bravari, rudari, zavarivači, zidari, trgovci,.. uvijek poslije posla skoknu malo do planina na skijanje.
Stočari nahrane krave pa na skijanje.
Skijanje je uvijek bilo rekreacija za bogate, za one koji na poslu sjede a takvi uglavnom znatno bolje zarade.
Sirotinjska rekreacija je izležavanje na plaži.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#56 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by Roccohljup »

ama ljudi, valja namaći para da se pokriju gubici, lopovluk, nepotizam i sveošti javašluk koji su stranke pravile po JP u zadnjih 20 i kusur godina. Nemojte biti stipse, ta i oni su ljudi..... :D :D :evil:
Ali_G
Posts: 4642
Joined: 02/03/2002 00:00

#57 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by Ali_G »

Ta skijalista po Fr su druga klasa skijalista za one koji ne mogu da skijaju na top lokacijama i zato manje cijene. Imas i kod nas Brusnicu kod Fojnice. Druga stvar je ponuda za kraj marta, i u tacno odredjenom terminu. Proguglaj malo da sjednes u auto u januaru pa da skijas 7 dana kol’ko ce te doci.
Bjela i Jahorina su top nase ponude, za praznike je masa gostiju iz Srbije, Hrvatske, Slovenije, Madjarske, Italije, pa kao u svakom biznisu normalno je da zele profit.
Jedini bezobrazluk je cijena djecije karte.
I naravno da vani ne skijaju svi ili skijaju po malim skijalistima. Jedino bi kod nas da kako moze top ugodjaj, gondola, hrana, popeglane staze, i sve to za cenera.
I
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#58 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by Kinaski »

Pa uslovi na bjelasnici su ekvivalent sedmoj klasi u francuskoj onda. Ne kontam vas koji opravdavate ovo povecanje cijena.
Samo nek se ne puca jel da. Zbog takvih kao sto se vi i guze nas kako hoce. Svugdje u svijetu su cijene napravljene da skijanje bude svima dostpuno, a ne ovdje je malo drugacije kao i uvijek
Ali_G
Posts: 4642
Joined: 02/03/2002 00:00

#59 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by Ali_G »

Jbt na Vlasicu je dnevna karta bila oko 25+km. Kol’ko kostaju dnevne karte na Blidinju, Brusnici i ostalim skijalistima? Bjelasnica je Aspen za sve njih.
Ja jos ne mogu sa svarim da nam je glavna dnevna tema cijena jebeme ski karte i da intervenise premijer.
I jel mislis da je 50€ dnevni pas u Austriji i 30€ u Sloveniji prihvatljivo tamosnjem stanovnistvu?
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#60 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by Streptokok »

babonja wrote:Halo nema ovdje emocija i socijale samo biznis, ali ima prostora da se napravi prava stvar.

Cijene su preniske za neke, treba napraviti segmentiranje:

1) Stranici- posebna deračka tarifa 3x skuplje;
2)Lična karta izdata van kantona Sarajevo- ova cijena koja je sad!
3)Lična karta izdata u KS- 50% jeftinije;
4) Djeca- džaba karta 10 dana za vrijeme raspusta;

Da se napravi višegodišnji projekat obavezne škole skijanja za svu djecu iz BiH i da to finansira kanton od ovih gore para. Pravi bazu korisnika i skijaša za sutra. Ima li iko od ovih NVO levata da napravi ovakav projekat a ne samo prdi-maglovina.

Konakoviću učini nešto da valja, nemoj samo glumiti i vazda gasiti požare koje tvoji ljudi pale!
logično, a onda oni nek udare rampe i naplaćuju putarinu ovim iz sarajeva. al si ga izvalio......
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#61 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by Kinaski »

cijena dnevne karte u Austriji iznosi 2.65% od mjesecne plate
a u sloveniji je 2.72%
a u Sarajevu 4.60 %

Dakle kod nas je skoro duplo "skuplje "
Prosjecne plate sam uzeo sa sajta numbeo.com
moke_017
Posts: 249
Joined: 03/11/2013 20:47

#62 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by moke_017 »

Ljudi nije skupo. Ako sve urade kako treba, i ako sve bude funkcionisalo cijene su sasvim ok. Ja sam do sada dolazio na Jahorinu i plaćo dnevnu 42 KM, i stvarno je predobro i isplati se dati te pare za taj doživljaj. Na Jahorinu sam išo samo radi žičare i ni zbog čega drugo, par puta moro slušat četnička sranja al ko ih jebe. Sada kada na Bjelašnici ima nova žičara, ne pada mi na pamet da idem više na Jahorinu. Bjelašnica je 100 puta bolja planina i vjerujem da će ove godine baš svi da navale.
I još jednom skijanje je skup sport, al ko voli uštedit će sebi para da ode bar dva puta godišnje. Ja sam znao ustati u 5 sati u jutro i vozit se do Jahorine 3 sata i bukvalno čitav dan na skijama + jedan čaj i jelo cirka 45 minuta i opet na skije, i onda opet 3 sata vozi do kuće, i opet mi bude predobro.
Ovo nije za svakoga, većina mojih vršnjaka potroši 40 KM u kladionici na bingu za 10 minuta i popije to. Sve zavisi šta ko hoće, i što neko reče, pogledajte cijene u Garmišu i sličnim centrima, glava zaboli. :izet: :izet: :izet: :run:
statixx
Posts: 8807
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#63 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by statixx »

Ali_G wrote:Ta skijalista po Fr su druga klasa skijalista za one koji ne mogu da skijaju na top lokacijama i zato manje cijene. Imas i kod nas Brusnicu kod Fojnice. Druga stvar je ponuda za kraj marta, i u tacno odredjenom terminu. Proguglaj malo da sjednes u auto u januaru pa da skijas 7 dana kol’ko ce te doci.
Bjela i Jahorina su top nase ponude, za praznike je masa gostiju iz Srbije, Hrvatske, Slovenije, Madjarske, Italije, pa kao u svakom biznisu normalno je da zele profit.
Jedini bezobrazluk je cijena djecije karte.
I naravno da vani ne skijaju svi ili skijaju po malim skijalistima. Jedino bi kod nas da kako moze top ugodjaj, gondola, hrana, popeglane staze, i sve to za cenera.
I
Bezobrazluk je uzeti iz dzepova SVIH gradjana KS 16 mil. KM za projekat cije benefite ce koristiti domaca elita i turisti. Neka onda privatizuju i nek privatnik ulaze i formira cijene.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#64 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by Kinaski »

moke_017 wrote:Ljudi nije skupo. Ako sve urade kako treba, i ako sve bude funkcionisalo cijene su sasvim ok. Ja sam do sada dolazio na Jahorinu i plaćo dnevnu 42 KM, i stvarno je predobro i isplati se dati te pare za taj doživljaj. Na Jahorinu sam išo samo radi žičare i ni zbog čega drugo, par puta moro slušat četnička sranja al ko ih jebe. Sada kada na Bjelašnici ima nova žičara, ne pada mi na pamet da idem više na Jahorinu. Bjelašnica je 100 puta bolja planina i vjerujem da će ove godine baš svi da navale.
I još jednom skijanje je skup sport, al ko voli uštedit će sebi para da ode bar dva puta godišnje. Ja sam znao ustati u 5 sati u jutro i vozit se do Jahorine 3 sata i bukvalno čitav dan na skijama + jedan čaj i jelo cirka 45 minuta i opet na skije, i onda opet 3 sata vozi do kuće, i opet mi bude predobro.
Ovo nije za svakoga, većina mojih vršnjaka potroši 40 KM u kladionici na bingu za 10 minuta i popije to. Sve zavisi šta ko hoće, i što neko reče, pogledajte cijene u Garmišu i sličnim centrima, glava zaboli. :izet: :izet: :izet: :run:
43 eura je u garmisu za jednu odraslu osobu, plus postoje snizenja kad se ide sa porodicom tj porodicni paketi
http://zugspitze.de/en/winter/prices/ga ... /skifahrer

to je 2.09 % od prosjcne plate u njemackoj. Doduse na bjelasnici se odvija svjetski kup u skijanju, garmis brdo obicno

e pa eto kad je prihvatljivo, skijaj bosnjo.
User avatar
amidzazeher
Posts: 3081
Joined: 14/04/2011 23:41

#65 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by amidzazeher »

Najvise nervira ovo poredjenje BiH sa Austrijom ili Bjelasnica sa Kicbilom i sl. :-) Kad vidis koliko ljudi zivi od tog jednog skijalista sve ti bude jasnije. Kreni od hotela, ljudi koji rade na stazama, autobusa pa do aerodroma! Naravno da je svima njima u cilju da skijaliste bude sto bolje. Ne znam kako su to rijesili u Austriji ali bilo bi mi logicno da svi oni izdvajaju na neki nacin lovu za to skijaliste (mislim u prvom redu na hotele i vikendice).

Tuga je sto su kod nas pare za obnovu vertikalnog transporta i osnjezavanja izdvojene iz budzeta, a ne iz privatnog dzepa. Znaci da bi ako nista barem djeca koja zive u kantonu trebala imati neke koristi od toga. Plus sto je Bjelasnica tako blizu da ti ne treba ni odmor od firme niti kakav praznik da odes 2-3 sata sa djetetom i odskijas. Ukidanjem poludnevnih ili ovih karata na "tackice" su tu mogucnost ukinuli. Isto tako i za sezonsku kartu koja ustvari i jeste za ljude iz okoline moras spustiti na neki nivo prilagodjen lokalnom stanovnistvu.
A da ne pricam o apsurdu da ti sezonska sa Bjelasnice ne vazi i na Jahorini.
Evo cijene za Dolomite pa poredite :roll:

http://www.dolomitisuperski.com/en/ski-pass/prices
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#66 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by felichi »

establishment je podigao sebi oazu na bjelasnici, svoje dedinje.
ne kontam zasto fukara konta da ce ici gore i skijati se sa imucnim skorojevicima?
cijene i jesu tu da odstrane zito od kukolja. da im treba novca isplatio bi im dino iz proracuna, njima novac ne treba.
moke_017
Posts: 249
Joined: 03/11/2013 20:47

#67 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by moke_017 »

Kinaski wrote:
moke_017 wrote:Ljudi nije skupo. Ako sve urade kako treba, i ako sve bude funkcionisalo cijene su sasvim ok. Ja sam do sada dolazio na Jahorinu i plaćo dnevnu 42 KM, i stvarno je predobro i isplati se dati te pare za taj doživljaj. Na Jahorinu sam išo samo radi žičare i ni zbog čega drugo, par puta moro slušat četnička sranja al ko ih jebe. Sada kada na Bjelašnici ima nova žičara, ne pada mi na pamet da idem više na Jahorinu. Bjelašnica je 100 puta bolja planina i vjerujem da će ove godine baš svi da navale.
I još jednom skijanje je skup sport, al ko voli uštedit će sebi para da ode bar dva puta godišnje. Ja sam znao ustati u 5 sati u jutro i vozit se do Jahorine 3 sata i bukvalno čitav dan na skijama + jedan čaj i jelo cirka 45 minuta i opet na skije, i onda opet 3 sata vozi do kuće, i opet mi bude predobro.
Ovo nije za svakoga, većina mojih vršnjaka potroši 40 KM u kladionici na bingu za 10 minuta i popije to. Sve zavisi šta ko hoće, i što neko reče, pogledajte cijene u Garmišu i sličnim centrima, glava zaboli. :izet: :izet: :izet: :run:
43 eura je u garmisu za jednu odraslu osobu, plus postoje snizenja kad se ide sa porodicom tj porodicni paketi
http://zugspitze.de/en/winter/prices/ga ... /skifahrer

to je 2.09 % od prosjcne plate u njemackoj. Doduse na bjelasnici se odvija svjetski kup u skijanju, garmis brdo obicno

e pa eto kad je prihvatljivo, skijaj bosnjo.
Jbg to je činjenica, ali opet kažem kod nas možeš za 100 KM da dođeš iz Tuzle na Bjelašnicu, platiš dnevnu kartu i jedeš u restoranu i imaš kolko tolko vrhunski ugođaj. Ovo u Garmišu bi te ispalo dnevno barem jedno 200 eura sve kad uključiš, prevoz, ručak čaj, lift, voz kroz planinu itd, al opet mi i Garmiš niđi veze. Samo hoću da kažem da za zemlju kao što je BiH ovo je predobro, kakva nam je vlast i kakvi ljudi ovdje žive. :izet:
PM72
Posts: 17805
Joined: 30/04/2012 16:54

#68 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by PM72 »

moke_017 wrote: Jbg to je činjenica, ali opet kažem kod nas možeš za 100 KM da dođeš iz Tuzle na Bjelašnicu, platiš dnevnu kartu i jedeš u restoranu i imaš kolko tolko vrhunski ugođaj.
Možeš ako voziš električno auto i hraniš se dvopekom.Taman bi se stoja uklopila.
User avatar
amidzazeher
Posts: 3081
Joined: 14/04/2011 23:41

#69 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by amidzazeher »

Kinaski wrote:
43 eura je u garmisu za jednu odraslu osobu, plus postoje snizenja kad se ide sa porodicom tj porodicni paketi
http://zugspitze.de/en/winter/prices/ga ... /skifahrer

to je 2.09 % od prosjcne plate u njemackoj. Doduse na bjelasnici se odvija svjetski kup u skijanju, garmis brdo obicno

e pa eto kad je prihvatljivo, skijaj bosnjo.
Meni je zanimljiviji ovaj odnos sezonska naspram dnevne karte. U principu ti treba 10-15 puta da ti se isplati sezonska, dok je na Bjelasnici 22 puta, a na Jahorini jos skuplje. Plus sto ljudi na sve nacine gledaju da privole sto vise ljudi da dodju na skijanje, kod nas obratno. :izet:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#70 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by shake69 »

Akcija je odlicna, i sam idem na Bjelasnicu, samo treba baska gledati i tretirati Jahorinu. Tamo je upravljac privatnik, pa jos iz druge zemlje (Srbija) dolazi (posebno sto je RS) i ne moze se tu govoriti o necemu sto je dobro svih nas. Planina da, ali ski facilities, Olimpijski centar, liftovi, gondole sada-ne! Tu se Srbijanac pita.
Za Bjelasnicu vrijedi zagalamiti iz sveg grla jer se zna ko je upravljac i ko je tom upravljacu osnivac. Kifla je jucer dao ohrabrujucu izjavu, nadam se da ce ga i drugi pratiti i podrzati.
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#71 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by djevojka bez imena »

Da li daju kakav popust za stalne kupce sezonskih?
Sa_u_srcu
Posts: 1864
Joined: 19/10/2010 23:09

#72 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by Sa_u_srcu »

Skijaski centri koje ovdje pojedinci porede sa Bjelasnicom imaju po 300 kilometara staza i stotine vertikalnih transporta, tako da su ta poredjenja nemoguca. Sarajevo i Bjelasnica ne mogu da pariraju ni 10 klasi obicnog skijalista na alpama gdje je dnevna karta od 15 do 20 eura i uslovi su bolji nego na bjelasnici.
Karta na Bjelasnici i Igmanu mora biti prilagodjena nasim
Primanjima, i u skladu s tim mora biti i formirana cijena ski passa. Ako se za jebeni gras daje 30 miliona subvencija, moze se i Zoiu dati 1 milion za djecu koja treba da skija na bjelasnici...
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#73 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by shake69 »

Sa_u_srcu wrote:Skijaski centri koje ovdje pojedinci porede sa Bjelasnicom imaju po 300 kilometara staza i stotine vertikalnih transporta, tako da su ta poredjenja nemoguca. Sarajevo i Bjelasnica ne mogu da pariraju ni 10 klasi obicnog skijalista na alpama gdje je dnevna karta od 15 do 20 eura i uslovi su bolji nego na bjelasnici.
Karta na Bjelasnici i Igmanu mora biti prilagodjena nasim
Primanjima, i u skladu s tim mora biti i formirana cijena ski passa. Ako se za jebeni gras daje 30 miliona subvencija, moze se i Zoiu dati 1 milion za djecu koja treba da skija na bjelasnici...
Tesko ces na Alpama, u iole pristojnijem i boljem ski centru naci dnevnu ispod 40-45 eura. Ali posto se s ostalim slazem sto si napisao, necu galamiti. :wink:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#74 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by stakasa »

Sa_u_srcu wrote:Molimo sve da pruze podrsku kao i protestima ce se desiti na Bjelasnici u Babinom dolu, radi odluke stranackog rukovodstva na celu sa Direktorom Midhatom Hubijarom od kojeg cemo traziti ostavku.
Nove cijene karata nesposobnog rukovodstva su:
Cijena ski karte dnevne iznosi 40 KM.
Za djecu 30 KM
Ukinute su i poludnevne i karte na sate sve u cilju da se sto vise opljackaju gradjani BiH.
Zahtjevamo do Vlade Ks da nalozi neskolovanom direkoru da nalozi korekciju cijena u skladu sa primanjima BH Gradjana kako bi isti mogli da koriste Drzavne ljepote ove Drzave a ne da budu opljackani od strane nesposobnog rukovodstva Zoi-a 84

Zahtjevamo cijene dnevne karte za odrasle od 20-25 Km
Za djecu 10
Zove narod na proteste sto mu je skupa cjena ski karte :D . E svasta
Sa_u_srcu
Posts: 1864
Joined: 19/10/2010 23:09

#75 Re: Bojkot Ski centra bjelasnica Igman radi sramnih cijena ski karata

Post by Sa_u_srcu »

stakasa wrote:
Sa_u_srcu wrote:Molimo sve da pruze podrsku kao i protestima ce se desiti na Bjelasnici u Babinom dolu, radi odluke stranackog rukovodstva na celu sa Direktorom Midhatom Hubijarom od kojeg cemo traziti ostavku.
Nove cijene karata nesposobnog rukovodstva su:
Cijena ski karte dnevne iznosi 40 KM.
Za djecu 30 KM
Ukinute su i poludnevne i karte na sate sve u cilju da se sto vise opljackaju gradjani BiH.
Zahtjevamo do Vlade Ks da nalozi neskolovanom direkoru da nalozi korekciju cijena u skladu sa primanjima BH Gradjana kako bi isti mogli da koriste Drzavne ljepote ove Drzave a ne da budu opljackani od strane nesposobnog rukovodstva Zoi-a 84

Zahtjevamo cijene dnevne karte za odrasle od 20-25 Km
Za djecu 10
Zove narod na proteste sto mu je skupa cjena ski karte :D . E svasta
To sto ti nemas ljubav prema tom sportu to nije moj problem, nisam tebe ni slicne tebi ni pozivao, mi koji volimo ovaj sport i nase planine cemo se izboriti sa ovim sramnim odlukama, i omoguciti svima, pogotovo malisanima da se zaljube u taj sport i da imaju mogucnost da se bave tim...a ti sjedi i tipkaj sta hoces...ne zanimas me ni ti ni tvoje misljenje
Post Reply