Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
jao_situacije
Posts: 17949
Joined: 29/03/2014 19:20

#26 Re: Zahiragić opet jaše

Post by jao_situacije »

ja ne znam šta vi očekujete od pfsa ko nije studirao tamo ne zna kako to funkcionira
čuj bubice problem na pfsa za kakve ja ekstremne situacije znam bubice su ništa
User avatar
Promoe
Posts: 322
Joined: 25/08/2015 20:30

#27 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Promoe »

JThomas wrote:
drunken tiger wrote:Ovo je savršena dresura iz vha SDA. Ovaj će vam uskoro krojiti sudbinu i odlučivati o zakonima.
budući premijer federacije ili kantona sarajevo. citirajte me za 15-20 godina ako još bude foruma.
+1
SDA kapitalac
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#28 Re: Zahiragić opet jaše

Post by drunken tiger »

jao_situacije wrote:ja ne znam šta vi očekujete od pfsa ko nije studirao tamo ne zna kako to funkcionira
čuj bubice problem na pfsa za kakve ja ekstremne situacije znam bubice su ništa
Pa znam i ja i to su uglavnom ovi koje dresira SDA. Dođu, upišu ocjenu u index i izađu. Nikad na ispit nisu izašli. Danas su direktori i sl.
mishic
Posts: 6319
Joined: 28/04/2011 16:29

#29 Re: Zahiragić opet jaše

Post by mishic »

Da ima i stotinu puta gorih od Zahiragica, onih koji svojom iskljucivoscu idu daleko dalje od njega, a evo poredali su se sami,da ih ne prebrojavam, pokazuje ovaj forum. Dokle ce kmekavci kmecati na iskljucivost pokazujuci s druge strane da su uni daleko iskljuciviji i da u vezu dovode i ono sto medjusobno ama bas nikakve veze nema nigdje do u njihovim bolesnim mozgovima. Prave atmosferu u kojoj ce svatko razuman pozeljeti da njima u inat oponira e nebi li tako ili polipsali ili konacno!!! shvatili da svatko ima pravo da misli svojom glavom, da se opredjeljuje vjerski, politicki, nacionalno,ili vec kako god, onako kako ko zeli a ne onako kakvog ga zele ovi kmekavci... :run:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#30 Re: Zahiragić opet jaše

Post by spreca »

kakavdanakneiskustvu wrote:http://nap.ba/new/vijest.php?id=29482&u ... gn=Private

šta je iduće šta će tražiti,ukidanje ispita i predavanja petkom?
bolje bi bilo da uci...trebo bi vec imati bar 5godina staza....a on nema pojma i hoceli uopste nekad zavrsiti fakultet.....sa fakulteta ce pravo u penziju :lol: :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 17949
Joined: 29/03/2014 19:20

#31 Re: Zahiragić opet jaše

Post by jao_situacije »

JThomas wrote:
drunken tiger wrote:Ovo je savršena dresura iz vha SDA. Ovaj će vam uskoro krojiti sudbinu i odlučivati o zakonima.
budući premijer federacije ili kantona sarajevo. citirajte me za 15-20 godina ako još bude foruma.
kad bih ti ja rekao đe sad radi :mrgreen:
15 godina je previše :mrgreen:
User avatar
Queen_of_hearts
Posts: 714
Joined: 17/02/2013 23:05

#32 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Queen_of_hearts »

SDAvicus vulgaris.
Ovo nije slobodan pad, ovo je udar komete.
Samo me zanima koja je iduca uvažena fukcija sa koje će da nam se obrati. Ima tu šlifa za šaketanje u zastupničkim klupama samo takvog. Perspektivan nema šta.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#33 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Dr Baltazar »

Apsolutno podržavam ideju :thumbup: Svakako većina profesora pusti studente koji zatraže da odu na džumu.

@za ovu ljevicu koja pjeni

Da je neki Radovan ili Mirko zatražio nešto za svoj narod, odmah biste ga svi podržali. Tad je multi kulti na nivou. Ne mogu reći glupi Bošnjo, jer Bošnjak musliman sigurno neče reći nešto loše za ovu ideju. :bih:
Last edited by Dr Baltazar on 05/10/2016 22:13, edited 1 time in total.
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#34 Re: Zahiragić opet jaše

Post by drunken tiger »

Dr Baltazar wrote:Apsolutno podržavam ideju :thumbup: Svakako većina profesora pusti studente koji zatraže da odu na džumu.
Puštao je i Momčilo Krajišnik svoje uposlenike na džumu prije rata. Niko ne govori da se treba zabraniti ali ne može se sve u "sekularnoj" državi podrediti religiji. Najbolje bi bilo onda da petak bude neradni dan a da se u subotu radi, jer jebi ga, u nedjelju je misa. Mali punoglavac bez mozga je samo dresirani alat zelenih koji će na kraju od Sarajeva napraviti Bošnjiu, zemlju Bošnjaka. Svakako su rekli da ih ništa drugo i ne zanima.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#35 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Dr Baltazar »

drunken tiger wrote:
Dr Baltazar wrote:Apsolutno podržavam ideju :thumbup: Svakako većina profesora pusti studente koji zatraže da odu na džumu.
Puštao je i Momčilo Krajišnik svoje uposlenike na džumu prije rata. Niko ne govori da se treba zabraniti ali ne može se sve u "sekularnoj" državi podrediti religiji. Najbolje bi bilo onda da petak bude neradni dan a da se u subotu radi, jer jebi ga, u nedjelju je misa. Mali punoglavac bez mozga je samo dresirani alat zelenih koji će na kraju od Sarajeva napraviti Bošnjiu, zemlju Bošnjaka. Svakako su rekli da ih ništa drugo i ne zanima.
To je nekih 45 minuta, što scene pravite ? :lol: I ovaj članak je pun netačnih informacija.

Nek bude petak neradni. Mubarek dan :)
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#36 Re: Zahiragić opet jaše

Post by drunken tiger »

Dr Baltazar wrote:
drunken tiger wrote:
Dr Baltazar wrote:Apsolutno podržavam ideju :thumbup: Svakako većina profesora pusti studente koji zatraže da odu na džumu.
Puštao je i Momčilo Krajišnik svoje uposlenike na džumu prije rata. Niko ne govori da se treba zabraniti ali ne može se sve u "sekularnoj" državi podrediti religiji. Najbolje bi bilo onda da petak bude neradni dan a da se u subotu radi, jer jebi ga, u nedjelju je misa. Mali punoglavac bez mozga je samo dresirani alat zelenih koji će na kraju od Sarajeva napraviti Bošnjiu, zemlju Bošnjaka. Svakako su rekli da ih ništa drugo i ne zanima.
To je nekih 45 minuta, što scene pravite ? :lol: I ovaj članak je pun netačnih informacija.

Nek bude petak neradni. Mubarek dan :)
Mislim da bi i mjesec Ramazan trebao da bude neradni. Pa se onda pitajte što na važnim funkcijama nema Bošnjaka i što su Bošnjaci najnepismeniji element u bh. društvu.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#37 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Dr Baltazar »

Hvala Bogu ima nas i bit će nas još više ;-) Trebamo se izjasniti kao Bosanci da bi bili pismeniji ? :thumbup:

:lol:
Last edited by Dr Baltazar on 05/10/2016 22:23, edited 1 time in total.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#38 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Ripicipi »

drunken tiger wrote: Mislim da bi i mjesec Ramazan trebao da bude neradni. Pa se onda pitajte što na važnim funkcijama nema Bošnjaka i što su Bošnjaci najnepismeniji element u bh. društvu.
Ma primitivizam druze, i to opasan po okolinu.
Jadna ova drzava sa ovakvim narodom i studentima.
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#39 Re: Zahiragić opet jaše

Post by drunken tiger »

Dr Baltazar wrote:Hvala Bogu ima nas i bit će nas još više ;-) Trebamo se izjasniti kao Bosanci da bi bili pismeniji ? :thumbup:

:lol:
Pa vidiš koliko si plitak?? Ko govori o tome kako se trebaš izjasniti. Samo ti govorim da ne budeš primitivan, ali je kasno izgleda. Činjenica je da ti ništa pametniji nećeš biti kako god se izjasniš. Ali pozabavite se ozbiljnijim problemima. Imate ih.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#40 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Dr Baltazar »

drunken tiger wrote:
Dr Baltazar wrote:Hvala Bogu ima nas i bit će nas još više ;-) Trebamo se izjasniti kao Bosanci da bi bili pismeniji ? :thumbup:

:lol:
Pa vidiš koliko si plitak?? Ko govori o tome kako se trebaš izjasniti. Samo ti govorim da ne budeš primitivan, ali je kasno izgleda. Činjenica je da ti ništa pametniji nećeš biti kako god se izjasniš. Ali pozabavite se ozbiljnijim problemima. Imate ih.
Primitivan jer podržavam ideju koja ima veze sa OBAVEZNOM (dobro nauči čitati prije nego što me citiraš) dužnošću svakog muslimana. Kraj priče.

I nemamo problema, ne sekiraj se ti za nas ;-)
Last edited by Dr Baltazar on 05/10/2016 22:40, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#41 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Samo sto Bosna nije muslimanska drzava pa je samim tim ni ne obavezuju nikakvi muslimanski zakoni
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#42 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Ripicipi »

Dr Baltazar wrote:
drunken tiger wrote:
Dr Baltazar wrote:Hvala Bogu ima nas i bit će nas još više ;-) Trebamo se izjasniti kao Bosanci da bi bili pismeniji ? :thumbup:

:lol:
Pa vidiš koliko si plitak?? Ko govori o tome kako se trebaš izjasniti. Samo ti govorim da ne budeš primitivan, ali je kasno izgleda. Činjenica je da ti ništa pametniji nećeš biti kako god se izjasniš. Ali pozabavite se ozbiljnijim problemima. Imate ih.
Primitivan jer podržavam ideju koja ima veze sa OBAVEZNOM (dobro nauči čitati prije nego što me citiraš) dužnošću svakog muslimana. Kraj priče.
To je vasa privatna obaveza.
ispisite se sa fakulteta, ostanite se moliti bogu i mozda vam od udijeli diplomu na kraju... ha ja, zar nije svemoguc...
Last edited by Ripicipi on 05/10/2016 22:42, edited 1 time in total.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#43 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Dr Baltazar »

insomnia78 wrote:Samo sto Bosna nije muslimanska drzava pa je samim tim ni ne obavezuju nikakvi muslimanski zakoni
Obavezuju nas francuski zakoni pošto najviše Francuza imamo u državi :run:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#44 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Vidim vladas materijom
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#45 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Dr Baltazar »

Najsmješnije što se oko ove teme javljaju narodi koji su u manjini u BiH. Ne sviđa vam se ovo što će se uvesti ? Imate maticu, niko vam ne brani :)
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#46 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Ripicipi »

Dr Baltazar wrote:Najsmješnije što se oko ove teme javljaju narodi koji su u manjini u BiH. Ne sviđa vam se ovo što će se uvesti ? Imate maticu, niko vam ne brani :)
Evo meni je BiH matica, sta cemo sad?
Ti neki vjernik-mangup?
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#47 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chisum »

Ko ce ba uvest ovo?? :lol: :lol:

Ti i ovo glavato SDA seljace? Moze, ali u Ustikolini, gje se i osjecate kao kod kuce. Ovdje i dalje imate da ziviti kako se zivi u sekularnoj drzavi, a ove vlazne snove o neradnom petku :lol:, to kad se petkom sretnete na serbetu, pa lagano jedan drugog tjesite.
Last edited by Chisum on 05/10/2016 22:56, edited 1 time in total.
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#48 Re: Zahiragić opet jaše

Post by drunken tiger »

Dr Baltazar wrote:
drunken tiger wrote:
Dr Baltazar wrote:Hvala Bogu ima nas i bit će nas još više ;-) Trebamo se izjasniti kao Bosanci da bi bili pismeniji ? :thumbup:

:lol:
Pa vidiš koliko si plitak?? Ko govori o tome kako se trebaš izjasniti. Samo ti govorim da ne budeš primitivan, ali je kasno izgleda. Činjenica je da ti ništa pametniji nećeš biti kako god se izjasniš. Ali pozabavite se ozbiljnijim problemima. Imate ih.
Primitivan jer podržavam ideju koja ima veze sa OBAVEZNOM (dobro nauči čitati prije nego što me citiraš) dužnošću svakog muslimana. Kraj priče.

I nemamo problema, ne sekiraj se ti za nas ;-)
Religija je privatna stvar i stvar izbora. Isto tako i školovanje. Dakle stvar izbora i ti biraš šta ćeš. Ako si ti izabrao da praktikuješ to onda se ti moraš prilagoditi društvu u kojem živiš. Isto tako možeš tražiti od imama da ti da opravdanje jer nisi na džumi zbog fakulteta, ispita. Jelde tebi sad ovo smiješno. E pa tako to izgleda kad vi primitivci počnete da pravite ruglo od religije i da se preseravate.
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#49 Re: Zahiragić opet jaše

Post by drunken tiger »

Ripicipi wrote:
Dr Baltazar wrote:Najsmješnije što se oko ove teme javljaju narodi koji su u manjini u BiH. Ne sviđa vam se ovo što će se uvesti ? Imate maticu, niko vam ne brani :)
Evo meni je BiH matica, sta cemo sad?
Ti neki vjernik-mangup?
:thumbup:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#50 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA »

Dr Baltazar wrote:
drunken tiger wrote:
Dr Baltazar wrote:Apsolutno podržavam ideju :thumbup: Svakako većina profesora pusti studente koji zatraže da odu na džumu.
Puštao je i Momčilo Krajišnik svoje uposlenike na džumu prije rata. Niko ne govori da se treba zabraniti ali ne može se sve u "sekularnoj" državi podrediti religiji. Najbolje bi bilo onda da petak bude neradni dan a da se u subotu radi, jer jebi ga, u nedjelju je misa. Mali punoglavac bez mozga je samo dresirani alat zelenih koji će na kraju od Sarajeva napraviti Bošnjiu, zemlju Bošnjaka. Svakako su rekli da ih ništa drugo i ne zanima.
To je nekih 45 minuta, što scene pravite ? :lol: I ovaj članak je pun netačnih informacija.

Nek bude petak neradni. Mubarek dan :)
Hocemo tako i carinike,speditere,granicare,ljekare...?I ovako im jebem rod i porod,dodje mi kamion ,konj otiso na dzumu, nije se ni vratio,prevoznik fula citavu turu za eu ako ne zavrsi taj dan.Svadja,belaj a ja ni kriv ni duzan.U masu situacija gdje trebam sluzbeno lice za potpis dokumenta petkom,nema,otiso,u vecini slucajeva se i ne vrati.Sta me ba boli kurac za njegovu dzumu?Radi il ne radi.Pusti onog ko hoce da radi. :-)
Post Reply