Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#51 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Matzan »

Euridika wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Mozete pitati sve, samo je u pitanju tajming. Ja kada sam npr. ljut i iznerviran, pitanja u tom trenutku (u dobroj namjeri da mi odagnaju misli) me jos vise raspizde. Znas ono pusti muskarca da ode u svoju pecinu i rijesi problem.
Kad ste ljuti i iznervirani, zadnja stvar koju biste trebali raditi jeste da se povlačite u svoje pećine. A upravo to radite, u pravilu, svi. I onda se pitate zašto vas polovinu hercika opali u pedesetim... :sad:
Problem se svakako neće riješiti dok ste usijane glave, prije toga se morate smiriti, pa hladne glave o svemu razmisliti. Ili popričati s nekim o tom, zavisno od tipa i težine problema - traženjem pomoći ne umanjujete svoju vrijednost i značaj, već pokazujete zrelost i mudrost - skraćujete vrijeme za rješavanje problema i ostavljate sebi više prostora za radost i uživanje. :)

M su emotivna bića, za razliku od žena koje su u stanju da racionalizuju i materijalizuju nešto što se zove ljubav.
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#52 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by lijepa u dusi »

E jebiga sad, Matzane.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#53 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by spreca »

jel nije u pravu?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66258
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#54 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by _BataZiv_0809 »

lijepa u dusi wrote:E, ako me ista istjera iz ovo malo pameti, to ce sigurno. Zar je toliko tesko reci odmah, poslije prvog "sta ti je", a ne da ja moram klijestima izvlacit? I na kraju se ispostavi da je problem neka notorna glupost koju cemo puno lakse pregrmiti zajedno. Ne kontam, al hajd.
Vrijedi i obratno. Samo sto ce se zene potruditi da pokazu da su ljute ne bi li ih moljakao da ti kazu sta im je. :D
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#55 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by lijepa u dusi »

_BataZiv_0809 wrote:
lijepa u dusi wrote:E, ako me ista istjera iz ovo malo pameti, to ce sigurno. Zar je toliko tesko reci odmah, poslije prvog "sta ti je", a ne da ja moram klijestima izvlacit? I na kraju se ispostavi da je problem neka notorna glupost koju cemo puno lakse pregrmiti zajedno. Ne kontam, al hajd.
Vrijedi i obratno. Samo sto ce se zene potruditi da pokazu da su ljute ne bi li ih moljakao da ti kazu sta im je. :D
Ne znam za ostale. Ja kad sam ljuta u dvije minute pukne 200 gromova i sigurno zna i da jesam i zasto sam ljuta. Cim se istresem, onda mogu normalno i mirno razgovarati ne bi li se rijesio problem.
Hiljadu puta kazem, draze mi je da se izdere na mene ali da mi kaze u cemu je problem, nego sto suti, puse i prstom vrti ono malo kose. :-) :lol:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#56 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Euridika »

spreca wrote:
Euridika wrote:...Kad ste ljuti i iznervirani...
Samo nas nemojte dovoditi do toga i sa nasom herzikom ce sve biti Ok :mrgreen:
Da vas samo mi iznerviramo, pa ni po jada... :(
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#57 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Euridika »

Matzan wrote:M su emotivna bića, za razliku od žena koje su u stanju da racionalizuju i materijalizuju nešto što se zove ljubav.
A što se onda petljate sa tako beskrupuloznim i hladnokrvnim bićima kakva su žene?
Da ja imam ovakvo mišljenje o muškarcima, ne bih željela nijednog sresti ni u prolazu. (Mada moram priznati da me forumska razmišljanja često navedu da ovo i pomislim... Srećom, ne drži me dugo. :))

Emocije se ne mogu racionalizirati. Naravno, u opisanom slučaju se radi samo o interesu.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#58 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by spreca »

Euridika wrote:
spreca wrote:
Euridika wrote:...Kad ste ljuti i iznervirani...
Samo nas nemojte dovoditi do toga i sa nasom herzikom ce sve biti Ok :mrgreen:
Da vas samo mi iznerviramo, pa ni po jada... :(
niste vi same...ima jos ljubavnica,sekretarica :oops: nije nam lako :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#59 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by spreca »

lijepa u dusi wrote:
Ne znam za ostale. Ja kad sam ljuta u dvije minute pukne 200 gromova i sigurno zna i da jesam i zasto sam ljuta. Cim se istresem, onda mogu normalno i mirno razgovarati ne bi li se rijesio problem.
Hiljadu puta kazem, draze mi je da se izdere na mene ali da mi kaze u cemu je problem, nego sto suti, puse i prstom vrti ono malo kose. :-) :lol:
sta uradi od covjeka crna dusho :shock: :lol: :lol: :lol:
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#60 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by lijepa u dusi »

spreca wrote:
lijepa u dusi wrote:
Ne znam za ostale. Ja kad sam ljuta u dvije minute pukne 200 gromova i sigurno zna i da jesam i zasto sam ljuta. Cim se istresem, onda mogu normalno i mirno razgovarati ne bi li se rijesio problem.
Hiljadu puta kazem, draze mi je da se izdere na mene ali da mi kaze u cemu je problem, nego sto suti, puse i prstom vrti ono malo kose. :-) :lol:
sta uradi od covjeka crna dusho :shock: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

Ma ko slika mi je bolan :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#61 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by spreca »

lijepa u dusi wrote:
spreca wrote:
lijepa u dusi wrote:
Ne znam za ostale. Ja kad sam ljuta u dvije minute pukne 200 gromova i sigurno zna i da jesam i zasto sam ljuta. Cim se istresem, onda mogu normalno i mirno razgovarati ne bi li se rijesio problem.
Hiljadu puta kazem, draze mi je da se izdere na mene ali da mi kaze u cemu je problem, nego sto suti, puse i prstom vrti ono malo kose. :-) :lol:
sta uradi od covjeka crna dusho :shock: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

Ma ko slika mi je bolan :mrgreen:
:thumbup: e nek je vala masallah :D
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#62 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by lijepa u dusi »

Slike ima, tona nigdje :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#63 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by spreca »

lijepa u dusi wrote:Slike ima, tona nigdje :lol: :lol:
a tebi bas mrsko zbog toga :lol:
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#64 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Matzan »

Euridika wrote:
Matzan wrote:M su emotivna bića, za razliku od žena koje su u stanju da racionalizuju i materijalizuju nešto što se zove ljubav.
A što se onda petljate sa tako beskrupuloznim i hladnokrvnim bićima kakva su žene?
Da ja imam ovakvo mišljenje o muškarcima, ne bih željela nijednog sresti ni u prolazu. (Mada moram priznati da me forumska razmišljanja često navedu da ovo i pomislim... Srećom, ne drži me dugo. :))

Emocije se ne mogu racionalizirati. Naravno, u opisanom slučaju se radi samo o interesu.

Nisam ni rekao da se emocije racionaliziraju.
Samo to da M u vezu s vama ulaze zbog emocije (i pi*ke, seveda :D ), a vi ulazite radi interesa.
Petljamo sa takvim bićima jer nam je u genetskom kodu zapisano da radimo na produženju vrste sa osobama suprotnog spola.
Plus, učili/učimo u školi da eto nisu sve takve, pa se nadamo da ćemo baš mi dobiti na lutriji...
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#65 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Euridika »

Matzan wrote:Nisam ni rekao da se emocije racionaliziraju.
Samo to da M u vezu s vama ulaze zbog emocije (i pi*ke, seveda :D ), a vi ulazite radi interesa.
Petljamo sa takvim bićima jer nam je u genetskom kodu zapisano da radimo na produženju vrste sa osobama suprotnog spola.
Plus, učili/učimo u školi da eto nisu sve takve, pa se nadamo da ćemo baš mi dobiti na lutriji...
Vidim da je objektivnost zadržana :D ... vi ste emotivna bića, u vezu ulazite samo iz emocija, a mi iz interesa... :-)
Ako smo već tako objektivni, onda da imenujemo stvari pravim imenima - vi ulazite u veze radi hormona i fizičkih potreba, a emocije ako se dese - dese se. A bolje je da se ne dese, jel? ;-) Tako bi se barem dalo zaključiti iz muških komentara na svim temama na kojima se stavljaju ženski atributi. Nejse...
User avatar
pici
Posts: 43598
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#66 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by pici »

ma zenmske su ti poput monkeya ne pusCaju granu dok se ne uFace za drugu... ko experni voz jel zavrsilo s vezom namah u drugu i onda muski krivi kad nalete na krive belegije :mrgreen:
mami
Posts: 1167
Joined: 28/02/2009 13:11

#67 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by mami »

_BataZiv_0809 wrote:
mami wrote:Koje ženske osobine vas najviše nerviraju?
Prigovaranje, izmisljanje problema kako bi skrenule paznju na sebe, ponasanje iz kojeg treba da zakljucis da nesto nije uredu, a ne zeli da ti kaze. Ovako na prvu :-)
ako je na prvu,sta tek dalje slijedi :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#68 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Dzabe vas nerviraju, valja zivjeti s njima kakve su god :mrgreen:
eyduh
Posts: 84
Joined: 12/06/2013 19:42
Location: sarajevo

#69 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by eyduh »

Euridika wrote:
Matzan wrote:Nisam ni rekao da se emocije racionaliziraju.
Samo to da M u vezu s vama ulaze zbog emocije (i pi*ke, seveda :D ), a vi ulazite radi interesa.
Petljamo sa takvim bićima jer nam je u genetskom kodu zapisano da radimo na produženju vrste sa osobama suprotnog spola.
Plus, učili/učimo u školi da eto nisu sve takve, pa se nadamo da ćemo baš mi dobiti na lutriji...
Vidim da je objektivnost zadržana :D ... vi ste emotivna bića, u vezu ulazite samo iz emocija, a mi iz interesa... :-)
Ako smo već tako objektivni, onda da imenujemo stvari pravim imenima - vi ulazite u veze radi hormona i fizičkih potreba, a emocije ako se dese - dese se. A bolje je da se ne dese, jel? ;-) Tako bi se barem dalo zaključiti iz muških komentara na svim temama na kojima se stavljaju ženski atributi. Nejse...
čuj radi interesa samo žene ulaze u vezu.... pa da je tako ne bi nijedan od onih momaka koji broji bogu dane po kladionici imao djevojku, a eno, imaju ih. eh, to što nekoga djevojka ostavi jer je lijen, nezreo i uzima je zdravo za gotovo pa se ponaša prema njoj kao da će uvijek biti tu, to je već druga priča. jbg, kad uđeš u vezu s nekim, ta osoba ti se čini bajno, tek kroz par mjeseci govna počinju isplivavat na površinu, kao što obično i bude. :lol: sori ako želim momka koji ima makar neku ambiciju u životu, koliko god mala bila, nego nekog besposličara kojem bi ja bila druga majka. vjerujem da ni muškarcima nije svejedno kad im se cura samo pomija po kući.

a što se tiče braka, koliko god to neromantično bilo, tu su barem meni kalkulacije prihvatljive. danas se ljudi žene a nijedno marke u džepu nema. po meni je brak jako ozbiljna stvar, i na to se odlučiti treba tek kada se ima kakva-takva finansijska sigurnost u životu. većina ljudi koji se vjenčaju, također žele i djecu, a bogami djecu neće nahranit, a ni obući ljubav. ko što bi moj komšija rekao, "prva tri mjeseca braka su ljubav, sve ostalo je prazan frižider" :-D
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#70 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Matzan »

Još jedan promašaj. :roll:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#71 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by walter kurtz »

Analizirao sam stil pisanja lijepe u dusi i na osnovu toga skontao sam da voli u guzu :|
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50452
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#72 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Bloo »

walter kurtz wrote:Analizirao sam stil pisanja lijepe u dusi i na osnovu toga skontao sam da voli u guzu :|
4n4ly53 7h15!

:D
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#73 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by dale cooper »

walter kurtz wrote:Analizirao sam stil pisanja lijepe u dusi i na osnovu toga skontao sam da voli u guzu :|
Algoritam za ljubiteljice analnog seksa? :zoka: Genijalčino! :mrgreen:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#74 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by Zoya »

Sta li bloo voli :D
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#75 Re: Žene pitaju muškarce (pročitajte prvi post) vol. 2

Post by walter kurtz »

Zoya wrote:Sta li bloo voli :D
Krempitu
Post Reply