Zaljevske monarhije + Jordan

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 27801
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1126 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by Point. »

Kakva bolesna država ova Saudijska Arabija i vodeća familija. Jebeni divljaci, da ih hoće sravniti sa zemljom. Većih licemjera nema na kugli zemaljskoj.
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#1127 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by vivaldi »

Point. wrote:Većih licemjera nema na kugli zemaljskoj.
mah..nisu oni nista licemjerniji od ostatka svijeta...zapravo licemjertsvo u politici ne postoji
User avatar
Point.
Posts: 27801
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1128 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by Point. »

vivaldi wrote:
Point. wrote:Većih licemjera nema na kugli zemaljskoj.
mah..nisu oni nista licemjerniji od ostatka svijeta...zapravo licemjertsvo u politici ne postoji
Ne daju u državi svašta štošta, ženama da voze auto, bičuju za gutljaj viskija a njihovi smrdljivi prinčevi se ugušiše po zapadu od kokaina, alkohola, zlata i guzova kurvi i jadnih dječaka.
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#1129 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by vivaldi »

Point. wrote:Ne daju u državi svašta štošta, ženama da voze auto, bičuju za gutljaj viskija a njihovi smrdljivi prinčevi se ugušiše po zapadu od kokaina, alkohola, zlata i guzova kurvi i jadnih dječaka.
da, ali zar nisu licemjernije razvijene zemlje koje se usrase pricajuci o ljudskim pravima, a onda zarad petro dolara prelaze preko svega toga bas kao sto preci i preko ovog raskomadanog lika? meni je recimo to licemjernije
User avatar
Point.
Posts: 27801
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1130 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by Point. »

vivaldi wrote:
Point. wrote:Ne daju u državi svašta štošta, ženama da voze auto, bičuju za gutljaj viskija a njihovi smrdljivi prinčevi se ugušiše po zapadu od kokaina, alkohola, zlata i guzova kurvi i jadnih dječaka.
da, ali zar nisu licemjernije razvijene zemlje koje se usrase pricajuci o ljudskim pravima, a onda zarad petro dolara prelaze preko svega toga bas kao sto preci i preko ovog raskomadanog lika? meni je recimo to licemjernije
Ma sve je to isto. Čitač svijet treba sravniti sa zemljom pa krenuti ispočetka.
Kakav ljudski šljam moraš biti pa ubiti i raskomadati drugo ljudsko tijelo. Ili narediti takvo nešto. Jebem ja njima pleme bolesno.
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#1131 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by vivaldi »

Point. wrote:Ma sve je to isto. Čitač svijet treba sravniti sa zemljom pa krenuti ispočetka.
e ovo je vec druga prica i tu se slazem. ne vidim nikakvu razliku izmedju ovoga kasapljenja, caja od polonijuma ili rezanja shaka latinoamerickim gerlicima i socijalistima.

pa cak je i nas marshal svojevremeno tamanio disidente po evropi
User avatar
Point.
Posts: 27801
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1132 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by Point. »

vivaldi wrote:
Point. wrote:Ma sve je to isto. Čitač svijet treba sravniti sa zemljom pa krenuti ispočetka.
e ovo je vec druga prica i tu se slazem. ne vidim nikakvu razliku izmedju ovoga kasapljenja, caja od polonijuma ili rezanja shaka latinoamerickim gerlicima i socijalistima.

pa cak je i nas marshal svojevremeno tamanio disidente po evropi
Maršalu jedino zamjerim što nije išao do kraja sa ganjanjem disidenata svih boja, možda nam se devdesete ne bi desile.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1133 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by insomnia78 »

Jah. Nije devedesete isplaniralo i sprovelo stotinjak ljudi
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#1134 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by vivaldi »

Point. wrote:Maršalu jedino zamjerim što nije išao do kraja sa ganjanjem disidenata svih boja, možda nam se devdesete ne bi desile.
to je druga stvar, govorim o likvidacijama. mozda se miliona arapa raduju sto ovoga raskomadase, mada mislim da je poenta bila jasna
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1135 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by Kikibombona »

vivaldi wrote:
Point. wrote:Maršalu jedino zamjerim što nije išao do kraja sa ganjanjem disidenata svih boja, možda nam se devdesete ne bi desile.
to je druga stvar, govorim o likvidacijama. mozda se miliona arapa raduju sto ovoga raskomadase, mada mislim da je poenta bila jasna
SIGNIFICANT #Khashoggi updates:
• Turkish official tells CNN that Khashoggi was cut into pieces
• Turks to AJ, Saudi autopsy doctor Salah Al Tabiqi did the cutting
• Cutting lasted for 7 minutes, doctor told colleagues to listen music during the op
• Recordings exist
HUGE #Khashoggi update by Al Jazeera:
• Khashoggi was beaten and drugged before he was killed
• The murder executed in Saudi Consul General’s room, in Consul’s presence. (Citing Turkish sources)
AJ continues to publish #Khashoggi updates:
• Khashoggi was killed upon his entrance to the consulate, no interrogation was conducted, recordings show, citing Turkish sources
• Doctor asked Saudi Consul General to leave the room and continued to cut Khashoggi into pieces, recordings suggest, again citing Turkish sources
• He was dragged from the Consul General’s office at the Saudi and onto the table of his study next door, the Turkish source said.
• Tubaigy began to cut his body up while he was still alive,
• Then he was sedated
J E Z I V O!

Zvuci nadrealno da su ovako nesto uradili u konzulatu. Zvjerski i bahato.
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#1136 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by muzicar_iz_parka »

vivaldi wrote:
Point. wrote:Ma sve je to isto. Čitač svijet treba sravniti sa zemljom pa krenuti ispočetka.
e ovo je vec druga prica i tu se slazem. ne vidim nikakvu razliku izmedju ovoga kasapljenja, caja od polonijuma ili rezanja shaka latinoamerickim gerlicima i socijalistima.

pa cak je i nas marshal svojevremeno tamanio disidente po evropi
Bilo je dosta manje tog ubijanja disidenata nego što se priča. Ipak je od tih "disedenata" bilo terorističkih napada tipa bomba u beogradskom kinu, bombe u avionima, "hrvatsko proljeće 1972", itd.
I najveća demokratska država na svijetu neutrališe svakoga koga smatra za teroristu ili ga hapsi i osuđuje ako je to moguće.
vjecnikomentator
Posts: 74
Joined: 08/10/2018 01:39

#1137 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by vjecnikomentator »

Od Arapa je sve za očekivati, pa ti ljudi su zbog gluposti spremni i brata ubiti. Ne mogu vjerovati da je svijet u 21. vijeku spreman preći preko ovog svega i zaboraviti ovo zvjersko ubistvo. Zemlje zapadnog svijeta su pokazale kakve su, posebno u zadnjih 30 godina, ali i Arapi nisu ništa bolji. Kakva sekta Bože sačuvaj. :roll:
User avatar
ElRe
Posts: 10853
Joined: 12/12/2011 11:28

#1138 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by ElRe »

Lik je nebitan, sve da je radio za WH, a ne WP. Tramp je rekao da sumnja da su novinara likvidirali odmetnici, i da KSA sa ovim nema nista. Sve jasno, KSA i njen rezim su previse bitni za zapad, tako da ovu retoriku treba razumjeti. KSA ce mozda naruciti jos naoruzanja od SAD, i svu zadovoljni gledajuci vlastiti interes, a MBS izlazi jos jaci iz ovoga.
User avatar
ElRe
Posts: 10853
Joined: 12/12/2011 11:28

#1139 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by ElRe »

https://www.dailysabah.com/world/2018/1 ... adh-report

Kakav crni novinar i WP. Tramp i njegova administracija majstorski pune budzet Amerike i tu im treba odati priznanje.
melac
Posts: 1584
Joined: 25/08/2008 19:33

#1140 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by melac »

ElRe wrote:https://www.dailysabah.com/world/2018/1 ... adh-report

Kakav crni novinar i WP. Tramp i njegova administracija majstorski pune budzet Amerike i tu im treba odati priznanje.
Zar Amerika nema najveci deficit proracuna ikad? Koliko sam upratio ni povecanje carina im ne pomaze. I da ove americke carine i jesu pokusaj administracije Trump-a da popuni rupe u budjetu. Ili sam ja pogresne vijesti citao?
User avatar
ElRe
Posts: 10853
Joined: 12/12/2011 11:28

#1141 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by ElRe »

Niko na laksi nacin ne dolazi do novca od Tramp. Vidis kako je dobio novac od Sauda.

Americi taj deficit ne znaci nista (koji se istina povecava), da su na toj poziciji npr Rusija, Kanada ili neka dr zemlja bilo bi drugacije.
vjecnikomentator
Posts: 74
Joined: 08/10/2018 01:39

#1142 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by vjecnikomentator »

ElRe wrote:Niko na laksi nacin ne dolazi do novca od Tramp. Vidis kako je dobio novac od Sauda.

Americi taj deficit ne znaci nista (koji se istina povecava), da su na toj poziciji npr Rusija, Kanada ili neka dr zemlja bilo bi drugacije.
Amerika može šta hoće, može im otići dug na 200% GDP-a, opet su oni gospodari života i smrti u današnjem svijetu, može im se.
User avatar
ElRe
Posts: 10853
Joined: 12/12/2011 11:28

#1143 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by ElRe »

vjecnikomentator wrote: Amerika može šta hoće, može im otići dug na 200% GDP-a, opet su oni gospodari života i smrti u današnjem svijetu, može im se.
Upravo to.
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#1144 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by burgundy »

Turskoj policiji i istraziteljima svaka cast.Sreca u nesreci da je vjerenica Kashoggija bila turkinja inace bi i nju ubili i ne bi se saznalo za ubistvo.Saudijski princ (govno) beskrupulozan od kako je dosao na vlast.Najvece zlo u muslimanskom svijetu saud familija.
User avatar
aurora313
Posts: 2203
Joined: 10/10/2010 12:47

#1145 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by aurora313 »

Čitam jutros u Washington Post da su Saudijci otpustili 5 visokih službenika a uhapsili 18 ‘sumnjivaca‘ ili već čega.
Razlog: priznaju da je Kašogi bio u konzulatu i da je nesrećno stradao u nekakvoj tuči.
Ja imam samo jedno pitanje za Saudijce: GDJE JE NJEGOVO TIJELO?
Dajte ga Turskoj ili bilo kome pa da se vidi kakva je to bila tuča.
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#1146 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by burgundy »

aurora313 wrote:Čitam jutros u Washington Post da su Saudijci otpustili 5 visokih službenika a uhapsili 18 ‘sumnjivaca‘ ili već čega.
Razlog: priznaju da je Kašogi bio u konzulatu i da je nesrećno stradao u nekakvoj tuči.
Ja imam samo jedno pitanje za Saudijce: GDJE JE NJEGOVO TIJELO?
Dajte ga Turskoj ili bilo kome pa da se vidi kakva je to bila tuča.
Lik usao u konzulat i odma se poceo tuci sa siledzijama,bas su nasli izgovor.Turci imaju audio snimak sa Kashoggijevog sata.Mucen je.Navodno su mu prste i glavu odsjekli.
User avatar
karanana
Posts: 47264
Joined: 26/02/2004 00:00

#1147 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by karanana »

aurora313 wrote:Čitam jutros u Washington Post da su Saudijci otpustili 5 visokih službenika a uhapsili 18 ‘sumnjivaca‘ ili već čega.
Razlog: priznaju da je Kašogi bio u konzulatu i da je nesrećno stradao u nekakvoj tuči.
Ja imam samo jedno pitanje za Saudijce: GDJE JE NJEGOVO TIJELO?
Dajte ga Turskoj ili bilo kome pa da se vidi kakva je to bila tuča.
Tijelo je izrezano na komade i izneseno negdje. Cak sam citao negdje da su komade ubacili u neku kemikaliju kaj bi tijelo i kosti potpuno dezintegrisala. Ne znam je li taj dio price tacan ali sa ovom grupom ubica je dosao i neki fol patolog koji je navodno sa sobom imao testeru. Toliko o prici o slucajnom naguravanju. Pedofili samo sebi jos dublju rupu kopaju u lazima. Tijelo nece dati jer ne postoji i jer je novi dokaz petljanja price i laganja. A ove sto su sad fol uhvatili za ovo su na zalost sad zrtveni janjci.
Vidis ti kako su i turci namazani, prisluskuju ambasade i konzulate sto je u ovom slucaju dobro. Mada svaka jacq zemlja to radi.
A fol kazu da je njegov apple sat ustvari snimao ubistvo i audio. To turcima ne vjerujem ali to je manje bitno. Kakva prica, ko u filmovima.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1148 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by Fudo387 »

Bonsekom ga isjekli.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#1149 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by bingov buraz »

Kakvi bolesnici sunce ti,ispadose ruje gospoda sa svojim polonijumom za ove goatfakere
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#1150 Re: Zaljevske monarhije + Jordan

Post by breuer »

Ruje su inače gospoda za mnoge, al nebitno

danas one slike što su objavljene? to nije montaža,

ja želim vjerovati da jeste :shock:
Post Reply