Page 1 of 1
#1 Re: Pik VS Tik
Posted: 22/04/2015 23:08
by shandrprcSA
opet ti?

#2 Re: Pik VS Tik
Posted: 22/04/2015 23:12
by satale
Prvo dok cojek skonta o cemu se radi, ovi 6g. tu a ovi tek poceli... mislim da ce biti tesko ili nemoguce dostici sto misle
#3 Re: Pik VS Tik
Posted: 22/04/2015 23:27
by hrle1976
Evo sta ja mislim ali generalno. Kupi sebi google ads, facebook ads, ulozi malo brate mili, ili ako nemas onda nas postedi i nemoj se kaciti tamo gdje nemas dovoljno duboke dzepove. Na vako ofian i proziran nacin raditi promociju glupim pitanjima je skakanje samom sebi u muke. I jos nesto; stvaristranica ti ne valja Q, ali posteno, nije pregledna je, nije sto bi se reklo UI/UX prijatna. Brdo nepregeldnih kategorija. Ova zelena i naracasta boja idu skupa ko kiseli krastavac i cokolada. Nek ti je sa srecom u svakom pogledu.