Page 1 of 1
#1 Liberland
Posted: 15/04/2015 16:51
by Heller
Slobodna Republika Liberland je prema svemu sudeći nova "država" na Balkanu, nastala između Republike Srbije i Republike Hrvatske.
Čini mi se ko fina ideja, balkanski Lihtenštajn/Monako.
http://www.klix.ba/magazin/zanimljivost ... /150415035
P.S. I komentari Bosnja su dobri

#2 Re: Liberland
Posted: 15/04/2015 17:09
by kakavdanakneiskustvu
??
#3 Re: Liberland
Posted: 15/04/2015 17:56
by calculator
#4 Re: Liberland
Posted: 15/04/2015 22:40
by Leo_alfa
Fino im ime

.
#5 Re: Liberland
Posted: 15/04/2015 22:40
by insomnia78
Mislim da bi mi to trebali aneksirati, dok se komsije nisu dosjetile
#6 Re: Liberland
Posted: 15/04/2015 23:19
by Leo_alfa
Ma otici tamo sto prije. Uclaniti se (prije bih rekao osnovati) u fudbalsku, kosarkasku i vaterpolo reprezentaciju i biti
glavni sportista u drzavi

.
#7 Re: Liberland
Posted: 16/04/2015 09:51
by broj dva
Daju li azil ?
#8 Re: Liberland
Posted: 16/04/2015 13:11
by Heller
Leo_alfa wrote:Ma otici tamo sto prije. Uclaniti se (prije bih rekao osnovati) u fudbalsku, kosarkasku i vaterpolo reprezentaciju i biti
glavni sportista u drzavi

.
Bit zvijezda nacionalne reprezentacije, bit Dino Kifla u KSL

#9 Re: Liberland
Posted: 16/04/2015 13:15
by Leo_alfa
Ma svi se znaju imenom i prezimenom, ne moras se baviti nicim sto se posebno istice da bi te svi znali. Svaki gradjanin je mega zvijezda

.
#10 Re: Liberland
Posted: 16/04/2015 13:19
by dresdener78
Ona stranka "Slobodnih" je uopće takav zanimljiv fenomen, okupljava prije svega one koji rade u IT sektoru i vide svijet u nulama i jedinicama, dakle čisto crno-bijelo, ništa između toga. Njihov šef je tipičan političar, nakon škole odmah u funkcije, nikad u životu nije normalno radio.
I šta se ovog Jedličke tiče, osnivati koloniju na poplavnom području Dunava može fakat samo neki ekonomist koji se gura u politiku...
#11 Re: Liberland
Posted: 16/04/2015 13:21
by Zviz
Cirkus! Daj boze samo da ga neko jos nerokne zbog budalestine. Dosao ceh da izvodi mangupa na balkanu... Ironicno!