Page 1 of 1

#1 Liberland

Posted: 15/04/2015 16:51
by Heller
Slobodna Republika Liberland je prema svemu sudeći nova "država" na Balkanu, nastala između Republike Srbije i Republike Hrvatske.

Čini mi se ko fina ideja, balkanski Lihtenštajn/Monako.

http://www.klix.ba/magazin/zanimljivost ... /150415035

P.S. I komentari Bosnja su dobri :mrgreen:

#2 Re: Liberland

Posted: 15/04/2015 17:09
by kakavdanakneiskustvu
??

#3 Re: Liberland

Posted: 15/04/2015 17:56
by calculator
Heller wrote:Slobodna Republika Liberland je prema svemu sudeći nova "država" na Balkanu, nastala između Republike Srbije i Republike Hrvatske.

Čini mi se ko fina ideja, balkanski Lihtenštajn/Monako.

http://www.klix.ba/magazin/zanimljivost ... /150415035

P.S. I komentari Bosnja su dobri :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Možda čak bude i najmnogoljudnija država na Balkanu :D

#4 Re: Liberland

Posted: 15/04/2015 22:40
by Leo_alfa
Fino im ime :).

#5 Re: Liberland

Posted: 15/04/2015 22:40
by insomnia78
Mislim da bi mi to trebali aneksirati, dok se komsije nisu dosjetile

#6 Re: Liberland

Posted: 15/04/2015 23:19
by Leo_alfa
Ma otici tamo sto prije. Uclaniti se (prije bih rekao osnovati) u fudbalsku, kosarkasku i vaterpolo reprezentaciju i biti glavni sportista u drzavi :lol:.

#7 Re: Liberland

Posted: 16/04/2015 09:51
by broj dva
Daju li azil ?

#8 Re: Liberland

Posted: 16/04/2015 13:11
by Heller
Leo_alfa wrote:Ma otici tamo sto prije. Uclaniti se (prije bih rekao osnovati) u fudbalsku, kosarkasku i vaterpolo reprezentaciju i biti glavni sportista u drzavi :lol:.
Bit zvijezda nacionalne reprezentacije, bit Dino Kifla u KSL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#9 Re: Liberland

Posted: 16/04/2015 13:15
by Leo_alfa
Ma svi se znaju imenom i prezimenom, ne moras se baviti nicim sto se posebno istice da bi te svi znali. Svaki gradjanin je mega zvijezda 8-).

#10 Re: Liberland

Posted: 16/04/2015 13:19
by dresdener78
Ona stranka "Slobodnih" je uopće takav zanimljiv fenomen, okupljava prije svega one koji rade u IT sektoru i vide svijet u nulama i jedinicama, dakle čisto crno-bijelo, ništa između toga. Njihov šef je tipičan političar, nakon škole odmah u funkcije, nikad u životu nije normalno radio.

I šta se ovog Jedličke tiče, osnivati koloniju na poplavnom području Dunava može fakat samo neki ekonomist koji se gura u politiku...

#11 Re: Liberland

Posted: 16/04/2015 13:21
by Zviz
Cirkus! Daj boze samo da ga neko jos nerokne zbog budalestine. Dosao ceh da izvodi mangupa na balkanu... Ironicno!