Kako da gledam Macu Diskreciju?

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#726 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Njanjavi »

Kakve su ovo nove face, par dana nisam gledao jbte :roll:
Nego ona ruzica je najodvratnija kurava ikad, kako perfidno lozi onu glupacu matoru, a ona izginu za njom.
Ruzica je najperfidnija mala hinja ocijumi, bas ona podla mrtva hinja, odrooon. :evil:
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2451
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#727 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by cenecimoveocino »

I kod Zmaja je sinoc nova usla.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#728 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by nema me tamo »

dječak sa šibicama wrote:Ima i toga.

Jebe se Tomi sto mu neko replicira sa "ciganska posla", to je u njegovoj glavi = jos par hiljada glasova koji ce mi dati moji Romi.

Jutros ih malo gledam, u 3 :D sve glumac do glumca... onog novog nominovalo, odmah pokazao pravo lice, sad kidisu na Matoru da se kloni Trnoruzice, kao nije joj ona jaranica, ali Matora je postojana i odjebava ih, zaljubljena u Trnoruzicu pa to ti je... ovamo Toma, Trnoruzica, Maca i Jelena razradjuju plan strategije, kaze Toma "uklonili smo Ivana" :D slavodobitno ko kakav general...

Buljavi se zvalio sa Trabantom i Fudbalerkom, igra za glasace pred vecerasnje izbacivanje, Tomin klan se sablaznjava toj igri.

Maca ko kakvo dijete, jel igra ili ne ne znam, ali ovaj neki politicar je nije zastitio od nekog ko joj je rekao "zasto uzimas moje vino" i isplaka se Maca, politicar ne konta sta je, ovi ga guraju idi tjesi je, ti si njen Macor :lol: :lol: :lol:

U sustini, ovo ne trebaju gledati labilne licnosti jer ovo je zaraza gluposti i idiotizma, ali ako se mozes svemu i svima smijati ko zadnjim budalama, definitivno je steta propustiti bar poneku sekvencu. Nevjerovatno kako su ljudi povodljivi, pokvareni, dvolicni.
Nisi mogao bolje opisati..
Zaraza gluposti i idiotizma. :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#729 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by dječak sa šibicama »

supercali wrote:Jebo ja sebe ako ovo nije neki socioloski eksperiment
Ima i te, ako je uhljup Maric sociolog, ali nije... on kao pokusava, provocira ih u onim svojim gostovanjima, namjesta igre, uvodi u kucu gej likove, gitaristu, opernog pjevaca, to je neki njegov eksperiment.

Ali vise je ovo jedan uspjesan projekt male tv kuce koja je skontala da nasa raja voli ovo ovako, beskrupulozno, bez granica, bez morala, bez ikakvih pravila. I sad ce musti Parove do jeseni ako treba, mogu izbaciti koga hoce, dovesti koga hoce, imaju dva programa Parovi i Zmaj sa njegovim lujkama + onaj nekakav Tarot... naravno, stalna ekipa svadjalica, kuravela, laprdala, oni su zasticeni do daljnjeg jer ih gledaoci vole. Mozes misliti koliko raje salje sms glasove, plus reklame, a ovi tipovi u kuci svaki dan budu kaznjeni novcano po 100, 200 ili 500 eura, na kraju ce dobiti 0 honorara i Happy tv ima cistu zaradu.

Jos kad vidim koliko se raje lozi na ovo, na FB milion stranica, to glasaju to sazivaju to bi krvi dali za svog favorita... glupost je beskonacna, dobro je Ajnstajn rekao.

Ja ih ni sada, kad sam usao malo u pricu, ne mogu gledati duze od 15 minuta, totalno antipaticne spodobe vecinom.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#730 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by supercali »

ja jedino pogledam ako ima neka provala sa zmajem ili nesto zanimljivo sa ostalim ukucanima i to je to
a ja da gledam a posebno da pratim bezveze pricu kako ona sjece nokte kako onaj uci da slaze slagalicu ili slicne nebuloze ne pada mi na pamet
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#731 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by radiša »

Ovaj hepi tv je totalni odron od televizije.Prvo onaj voditelj sto nema pojma da vodi i ispituje nove zmajice,lik se sjebo nezna sta da pita,drugo privilegovan zmaj od samog starta jos mu gnjezdo napravili i pustaju ga da druge provocira a kad mu se ne odgovori na provokacije bivas nominovan ili novcano kaznjen.Dno dna.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#732 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by dječak sa šibicama »

Izbacise Fevavi, prekid programa, pustaju snimku od sinoc... glupaca pisala po FB da je ona Tijana "dobila sta je zasluzila"... ona mala sto je ubijena prije par mjeseci u Vojvodini
iscrtani čovek
Posts: 343
Joined: 10/03/2013 18:24

#733 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by iscrtani čovek »

Da, pisala je ogavštine na fejsbuku o pokojnoj Tijani Jurić, devojčici koju je oteo i ubio onaj mesar :sad: izgleda da je potvrdila i u razgovoru sa novinarima da jeste to pisala. Našao sam na jednom forumu to njeno pisanje na fejsbuku, ali ne da mi se kačiti ovde, toliko je zlo i ogavno...
Kakvo zlo je ta raspala dronfulja Ferari, strašno.
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#734 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by ZenaZbrkovima »

oplakah na sabahu

Image
iscrtani čovek
Posts: 343
Joined: 10/03/2013 18:24

#735 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by iscrtani čovek »

Izgleda da će je otac pokojne Tijane tužiti. Sad će dronfulja lepo da plati keš, i ijavno zjede sve što je nasrala. A i s njenim budućim nastupima po tv i bilo gde verovatno je završeno, sumnjam da će je iko više angažovati.
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#736 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Sephora »

Malo je reći da je glupača!!!!
Naslovnica
Posts: 27935
Joined: 20/03/2013 15:38

#737 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Naslovnica »

Image
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#738 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by dječak sa šibicama »

Ali Tigrica...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#739 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by supercali »

Pa mislite da nema ovoga sto ona prica?
Ima itekako a sad jel ova tijana ili kako se vec zove to ne znam niti cu ulaziti u to
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#740 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by dječak sa šibicama »

Sve ok, jedino ne znam kako Atina iz navodno Beograda, a zapravo iz nekog sela kod Zvornika, poznaje bliske prijateljice doticne Tijane koja je iz Subotice.

Atina Kristina Anka (to su joj sve imena, koje je pravo ne zna vise ni ona) Markovic Ferari je patoloski lazov, ukratko. Najjace je kad ona Maci kaze "suti ti bosancuro", a ona iz Zvornika.
iscrtani čovek
Posts: 343
Joined: 10/03/2013 18:24

#741 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by iscrtani čovek »

supercali wrote:Pa mislite da nema ovoga sto ona prica?
Ima itekako a sad jel ova tijana ili kako se vec zove to ne znam niti cu ulaziti u to
:run:
O čemu ti to? niko ne zaslužuje da bude mučen i bačen u jarak ili šupu, a posebno ne dete/tinejdžerka. I ko priča o moralu, dronfulja koju drpaju starci po šatorima i šipkama, ona se našla da drži govor o moralu?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#742 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by supercali »

iscrtani čovek wrote:
supercali wrote:Pa mislite da nema ovoga sto ona prica?
Ima itekako a sad jel ova tijana ili kako se vec zove to ne znam niti cu ulaziti u to
:run:
O čemu ti to? niko ne zaslužuje da bude mučen i bačen u jarak ili šupu, a posebno ne dete/tinejdžerka. I ko priča o moralu, dronfulja koju drpaju starci po šatorima i šipkama, ona se našla da drži govor o moralu?
Ja sam rekao da toga ima nigdje nisam rekao da neko zasluzuje to ili to
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#743 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by nema me tamo »

Ocigledno je istina da je mala Tijana bila svakakva, al' o mrtvima sve najbolje.
iscrtani čovek
Posts: 343
Joined: 10/03/2013 18:24

#744 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by iscrtani čovek »

Na osnovu čega je istina ,,da je mala Tijana bila svakakva''?Na osnovu komentara šatorske dronfulje?
Šta je s vama ljudi? :? :shock:
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#745 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Sephora »

Bože sačuvaj i sakloni ...ne razumijem stvarno na osnovu cega mogu doci do slicnih zaključaka o nedužnoj djevojci ... Nedaju joj mira ni pod zemljom ... :?


. Neki neka se stide svojih rijeci...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#746 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by dječak sa šibicama »

Sto je najsmjesnije, doticna Atina Kristina je morala dati izjavu za Happy tv u kojoj tvrdi da je sve to laz, da ona nista nije napisala, kako taj FB nalog nije njen, kako je ona novinavki potvvdila da je to vekla samo zato da je izbace iz kuce jer joj je bilo dosta svega, trep trep... pere se a ne moze je Dunav oprati.

Dade izjavu, i uvali se u krevet Eri Ojdanicu, stari uspaljenik je taman za Atinu. Ko stvoreni jedno za drugo.

sinoc Gile bio gost, vidjeh malo na kraju, rijeke suze potekose kod onih zena u kuci, rasplaka ih Amar baladama.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#747 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by supercali »

Ja sam govorio uopsteno da ima toga ne o tijani i kakva je ona bila niti me zanima kakva je bila
iscrtani čovek
Posts: 343
Joined: 10/03/2013 18:24

#748 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by iscrtani čovek »

Kaže ,,izvinjavam se svoj našoj popularnosti''... :shock:
Toliko je sve ,,pogodilo'' da je odma završila u krevetu sa starcem.
Zla i pokvarena dronfulja, kamenjarka sa dna.
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#749 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by dobojlija81 »

http://play.google.com/store/apps/detai ... games.zmaj

35 ustekavanja rekord
muzika otkida :lol: :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40844
Joined: 29/06/2011 23:39

#750 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by dječak sa šibicama »

Image

Stanojlo Milinkovic, Gastozov pradjed :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply