Page 1 of 4

#1 RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:03
by muha_sa
Zauvijek nas napustio naš dobri Fair Life :(

#2 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:03
by spreca
RIP :(

#3 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:06
by VjecitiStudent
:(
Vratio se na svoju Sanu.

#4 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:07
by furlan
laka ti zemlja bila dobri nas Fair Life. :(

#5 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:07
by cyprus
Šta jbt? Baš sam se nedavno pito gdje su svi oni forumaši od prije, između ostalog i FL..

Počivao u miru :sad:

#6 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:09
by Bodkin
rip...

#7 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:16
by kakavdanakneiskustvu
sta bi? pokoj mu dusi

#8 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:19
by O'zone
Image

#9 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:22
by muha_sa
O'zone wrote:Image

:thumbup: :(

#10 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:34
by JBT
Zatvori se jos jedan prozor. :(

#11 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:34
by sinuhe
Drag forumaš. :(

#12 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:37
by julisiz es grant
Znam za nadimak, al da me ubiješ ne sjećam se ničega o čemu je pisao :( Dajte link na profil il bar jedan post.

#13 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:39
by shandrprcSA

#14 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:40
by O'zone
julisiz es grant wrote:Znam za nadimak, al da me ubiješ ne sjećam se ničega o čemu je pisao :( Dajte link na profil il bar jedan post.
http://forum.klix.ba/memberlist.php?mod ... ile&u=3180

#15 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:43
by kakavdanakneiskustvu
zacudio sam se kako dugo nista nije nista napisao

#16 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:43
by HAVANA
Pocivaj u miru ljudino. :( I nakon svega prozivljenog ostao si COVJEK.

#17 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:44
by shandrprcSA
Fair Life wrote:Najdraza su mi proljeca. Podsjecaju me na djetinjstvo. Na vrijeme sretne djecje naivnosti na vrijeme kad mi je citav svijet bio u roditeljskim rukama koje su me stitile.

Mislim da sam daleko vise i ljeta i zima potrosio nego sto mi je ostalo u mom kalendaru.

Kad ti dani postanu dugi, a godine kratke ... To je to.
Pocivaj u miru...

#18 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:49
by Truba
sta ba? kad je umro? koliko je godina imao????

#19 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:51
by sinuhe
Pa bio je slabijeg zdravlja. Mislim da je cijeli rat bio u logoru. 61 godina.

#20 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:52
by homega
Njegovi komentari ostavili su ovdje značajan trag...

R.I.P. :(

#21 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:53
by Konzervans
pocivaj u miru starino. :( nedostajat ces. :(

#22 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:53
by julisiz es grant
Black swan wrote:sta ba? kad je umro? koliko je godina imao????
Na profilu stoji 61.
Iako na osnovu njegovih političkih stavova u postovima mogu reći da je neprelazna provalija stajala između njega i mene (iako se ne sjećam da smo kad riječ razmijenili), neka mu je lahka zemlja u kojoj leži.

#23 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:53
by Fortitudist
Pocivaj u miru.

Odakle je Fair Life, gdje je zivio?

#24 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:55
by sinuhe
Po pisanju sam zaključio da je iz Sanskog Mosta a živio je u Australiji u Sidneyu blizu Bondy plaže.

#25 Re: RIP--Fair Life.

Posted: 29/01/2015 21:56
by muha_sa
Fortitudist wrote:Pocivaj u miru.

Odakle je Fair Life, gdje je zivio?
Sanski Most.

Živio u Sidneju gdje je i umro :(