Page 1 of 8

#1 RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:05
by Qler

#2 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:06
by seln
Vidimo se, Kemo.

#3 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:10
by ultima_palabra
Rahmet mu duši :(

#4 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:13
by felichi
RIP legendo...

#5 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:14
by Point.
Rahmet mu dusi :(

#6 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:18
by ultima_palabra

#7 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:19
by JanuaryJones
E moj Kemice :( laka ti bosanska zemlja.


#8 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:20
by graue_maus

RIP ........

#9 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:20
by Banksy
nemam riječi, tužno, pretužno ...

#10 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:23
by dust in the wind
jedne noci u decembru...

#11 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:24
by bleee_sa
Za sreću treba kao i tada, lipe i juli na kraju grada, mjesec što sipa zlatne boje, za sreću uvijek treba dvoje... :(


#12 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:25
by dale cooper
R.I.P. :sad:

#13 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:25
by __Phoenix__
Mali dječak, s gitarom, pjevuši...

Zbogom legendo...

#14 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:25
by derion
Počivaj u miru, Kemo moj. :sad:

#15 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:29
by TheWatcher
:(

#16 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:32
by Obuca9
Zbogom legendo...

#17 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:33
by O'zone
I izblijedit će sjećanja jednog dana ali pjesme nikad neće......

Počivaj u miru Kemo

#18 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:34
by Chmoljo
Nek ti je laka zemlja bosanska...

:(

#19 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:34
by uglavnomja
:(

#20 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:35
by enko 1964
...Sad je dječak čovjek a zima pokri brijeg
park i kosa bijeli al' otići će snijeg
proljeće i mladost ispuniće tad
Sarajevo moje, jedini moj grad...


Zbogom Legendo!

#21 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:37
by O'zone
Pjesma koja je meni obilježila najgore godine, koja je i pored svog stradanja davala trenutke topline naglašene Kemalovim glasom...I danas je rado čujem


#22 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:38
by LieToMe
Zna li ovdje i'ko srecu pisati, jel' neko cuo za ljubav danas. Mozda je vaznije znati brisati ono sto je davno ostalo iza nas.

Ne mogu se sjetit' svoje prve pjesme, poljubaca, dragih lica. Nema ni tebe ni stare cesme, ne sjecam se mora ne sjecam se ptica.

Nista nije kao sto je bilo, al' ce ipak jednom biti. Znam nema leta s jednim krilom, treba vrijeme da nam spoji niti.

Ni u tvome srcu ljeta vise nema, u tvojoj kosi ne mogu biti so, obala je pusta i bura se sprema, gdje nas je vrijeme odnijelo...
:cry:

#23 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:38
by casa_vode
Jednostavno ne mogu da vjerujem :sad: :sad: moj dajdrazi pjevac, stari moj je isao sa njim u skolu, kaze svugdje je nosao gitaru sa sobom, vidimo se Kemo :sad:

#24 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:39
by Zeljoooo
Legende vjecno zive!

#25 Re: RIP Kemal Monteno

Posted: 21/01/2015 13:40
by Atticus Finch
Počivaj u miru Kemice. :(