Forum Klix.ba
https://forum.klix.ba/
Naočale
https://forum.klix.ba/viewtopic.php?t=133401
Page
1
of
1
#1 Naočale
Posted:
18/01/2015 01:43
by
No-Name
Da li su one velike naočale sa providnim staklima(nisu sunčane) koje nose neke djevojke dioptrijske ili samo neki modni detalj
#2 Re: Naočale
Posted:
18/01/2015 09:25
by
U-zap
Oboje.