Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#101 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by iTo »

nadoces u voznji ;)
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#102 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

Ne bih rekao, ali hajde...
Moguce da se i ti pridruzis Piriji u onom drzanju :D :D
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#103 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by VCorp »

iTo wrote:nadoces u voznji ;)
Aha. Voziš se napušen u autu, misliš da pičiš 200 na sata a u stvari ideš 20
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#104 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Truba »

Dozer wrote:Pa dobro...iskreno, meni je nakon svega sto sam procitao, pogledao i preslusao vise nego jasno da je sve ono receno u klipu u uvodnom postu i te kako istina i logicno.
Bez da se bakcemo sa kojekakvim masonskim zavjerama i sl., mislim da je vise nego jasno zasto je Marihuana/Konoplja, kao biljka, proglasena narkotikom, zatim zabranjena, a njeni industrijski potencijali toliko marginalizovani da je to za ne povjerovati...

Recimo to ovako - Google je maltene all mighty medij i na njemu se moze pronaci bukvalno sve, od igle do lokomotive, kao i sve o bilo kojem atomu te iste igle ili lokomotive.
Jedino sto se ne moze pronaci jesu STVARNI i DOKAZANI negativni ucinci pusenja Marihuane ili konzumiranja bilo kojih i kakvih njenih ekstrakata. Takodjer, strasno je tesko, tj. prakticno je nemoguce pronaci dokaze o jednom jedinom ovisniku o Marihuani. Dodatno, jos uvijek nisam uspio pronaci ni jedan jedini dokaz negativne konotacije, o nedjelovanju ovog ulja...

Meni je sve to vise nego indikativno da se radi o vrlo ciljanoj i namjernoj manipulaciji tom biljkom, bilo da pricamo o medicinsko-farmaceutskim razlozima, bilo o industrijskim (Ford i celik, ili tkanine, npr.).
ma sve to stoji... ali da vidimo za 5 godina hoće li tvoj stric biti živ
evo valjda će postojati forum tada kao i do sada
ostat će datum mog pitanja i čujemo se za 5 godina

mene to ne privlači niti uzgaajanje niti konzumiranje nisam taj tip... ja sam više vako mortadele sira peke i ponekad jegera i on ima travki poslije kojih sanjam nebulozne sne :thumbup:
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#105 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by iTo »

Black swan wrote:
Dozer wrote:Pa dobro...iskreno, meni je nakon svega sto sam procitao, pogledao i preslusao vise nego jasno da je sve ono receno u klipu u uvodnom postu i te kako istina i logicno.
Bez da se bakcemo sa kojekakvim masonskim zavjerama i sl., mislim da je vise nego jasno zasto je Marihuana/Konoplja, kao biljka, proglasena narkotikom, zatim zabranjena, a njeni industrijski potencijali toliko marginalizovani da je to za ne povjerovati...

Recimo to ovako - Google je maltene all mighty medij i na njemu se moze pronaci bukvalno sve, od igle do lokomotive, kao i sve o bilo kojem atomu te iste igle ili lokomotive.
Jedino sto se ne moze pronaci jesu STVARNI i DOKAZANI negativni ucinci pusenja Marihuane ili konzumiranja bilo kojih i kakvih njenih ekstrakata. Takodjer, strasno je tesko, tj. prakticno je nemoguce pronaci dokaze o jednom jedinom ovisniku o Marihuani. Dodatno, jos uvijek nisam uspio pronaci ni jedan jedini dokaz negativne konotacije, o nedjelovanju ovog ulja...

Meni je sve to vise nego indikativno da se radi o vrlo ciljanoj i namjernoj manipulaciji tom biljkom, bilo da pricamo o medicinsko-farmaceutskim razlozima, bilo o industrijskim (Ford i celik, ili tkanine, npr.).
ma sve to stoji... ali da vidimo za 5 godina hoće li tvoj stric biti živ
evo valjda će postojati forum tada kao i do sada
ostat će datum mog pitanja i čujemo se za 5 godina

mene to ne privlači niti uzgaajanje niti konzumiranje nisam taj tip... ja sam više vako mortadele sira peke i ponekad jegera i on ima travki poslije kojih sanjam nebulozne sne :thumbup:

prvo i osnvono jel ti znas tog njegovog stica ? jesi li siguran da nije plod maste ?
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#106 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by iTo »

a strog nema negativnih iskustava...


http://skepdic.com/ricksimpson.html
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#109 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by VCorp »

Black swan wrote:
Dozer wrote:Pa dobro...iskreno, meni je nakon svega sto sam procitao, pogledao i preslusao vise nego jasno da je sve ono receno u klipu u uvodnom postu i te kako istina i logicno.
Bez da se bakcemo sa kojekakvim masonskim zavjerama i sl., mislim da je vise nego jasno zasto je Marihuana/Konoplja, kao biljka, proglasena narkotikom, zatim zabranjena, a njeni industrijski potencijali toliko marginalizovani da je to za ne povjerovati...

Recimo to ovako - Google je maltene all mighty medij i na njemu se moze pronaci bukvalno sve, od igle do lokomotive, kao i sve o bilo kojem atomu te iste igle ili lokomotive.
Jedino sto se ne moze pronaci jesu STVARNI i DOKAZANI negativni ucinci pusenja Marihuane ili konzumiranja bilo kojih i kakvih njenih ekstrakata. Takodjer, strasno je tesko, tj. prakticno je nemoguce pronaci dokaze o jednom jedinom ovisniku o Marihuani. Dodatno, jos uvijek nisam uspio pronaci ni jedan jedini dokaz negativne konotacije, o nedjelovanju ovog ulja...

Meni je sve to vise nego indikativno da se radi o vrlo ciljanoj i namjernoj manipulaciji tom biljkom, bilo da pricamo o medicinsko-farmaceutskim razlozima, bilo o industrijskim (Ford i celik, ili tkanine, npr.).
ma sve to stoji... ali da vidimo za 5 godina hoće li tvoj stric biti živ
evo valjda će postojati forum tada kao i do sada
ostat će datum mog pitanja i čujemo se za 5 godina

mene to ne privlači niti uzgaajanje niti konzumiranje nisam taj tip... ja sam više vako mortadele sira peke i ponekad jegera i on ima travki poslije kojih sanjam nebulozne sne :thumbup:

I kemoterapija djeluje ali pacijenti ne preživljavaju uvijek, u većini slučajeva su mrtvi. Kao i kemoterapija ulje je dokazano da djeluje a iz osobnog iskustva u familiji znam šta je rak, upravo ovaj koji ima njegov dajidža i znam šta je kemoterapija.

Niko tebi ne može garantovati izliječenje te opasne bolesti, mora se dosta stvari poklopiti. Svaki normalan čovjek treba da zna da su šanse da neko preživi u daljnjem stadiju raka malene i da tretman kanabinoidima nije magični napitak koji ces popiti i ujutro se probuditi izliječen. Ali za život se isplati probati. Moj prijatelj dok je imao leukemiju je čuo da se neka vrsta benzina može piti i da je liječio taj benzin rak. Stupio je s tim ljudima u kontakt, oni su to radili i prezivjeli ali on nije. I još mu nisu ništa naplatili, slali su mu džabe. Imam jedan život, ne vjerujem Allaha ili bilo koju religiju i želim ga proživjeti sretno s ljudima koje volim, ako mene ili nekog može nešto spasiti ja dilemu nemam.

Zamisli kad ti se majka budi u pola noći, povraća, dere se, vrišti i cijelu zgradu probudi od bolova. Zamisli dati majka umre pred očima. Zamisli kada joj moraju davati morfij više puta na dan čisto da se umiri a ti se ne možeš rastati s tom osobom onako kako spada vidiš je živu zadnji put. E ti to probaj zamisliti a ja sam to doživio. Sjedio kraj nje bespomoćan i čekao smrt. Nema te stvari koju joj ja ne bih dao da preživi ako postoji i najmanja mogućnost, nema tog zakona kojeg ne bih prekršio taman da idem do kraja života u zatvor samo da joj pomognem. Tada nisam znao za ulje niti se puno o tome govorilo ali da sam znao probala bi ga ona taman kad bih robijao do kraja života.



I šta ako njegov dajidža bude živ ? Meni će biti jako drago, napokon su našli nešto što pomaže ( a ja ti garantujem da pomaže jer su se moji poznanici liječili s tim i preživjeli ) a s druge strane ću se osjećati pomalo jadno jer je bilo neke šanse da danas imam majku.

Nisi taj tip ? A koji je to tip konuzmenta marihuane ? Ja znam doktora fizike koji je svaki dan konzumira, buduceg doktora hemije, pravnika, informatičare, doktore medicine, mašince, arhitekte, moje bivše profesore, kolege na institutu gdje radim, rođake i prijatelje koji su sasvim normalni ljudi i za koje nikad ne bi rekao neko da puše travu.

A zašto ne bi niko rekao ? Jer su normalni ljudi i sa i bez trave, jer nema razlike među njima od drugih ljudi a alkoholičara vidiš na sto metara. Marihuana je satanizirana u društvu, i ona glupost da probaš nešto jače prolazi samo kod budala koje to mogu slušati.

Po cijelom svijetu se počelo s legalizacijom marihuane i nastaviće se. Na nama je da izaberemo hoćemo li sad i da uživamo u plodovima marihuane, od novih radnih mjesta, turizma i medicine ili ćemo čekati da budemo zadnja rupa na sviralu kao po običaju. Htjeli vi ili ne, za 50 godina će trava biti legalizirana u svakoj modernoj zemlji pa vi vidite šta ćete.
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#110 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by VCorp »

iTo wrote:
Black swan wrote:
Dozer wrote:Pa dobro...iskreno, meni je nakon svega sto sam procitao, pogledao i preslusao vise nego jasno da je sve ono receno u klipu u uvodnom postu i te kako istina i logicno.
Bez da se bakcemo sa kojekakvim masonskim zavjerama i sl., mislim da je vise nego jasno zasto je Marihuana/Konoplja, kao biljka, proglasena narkotikom, zatim zabranjena, a njeni industrijski potencijali toliko marginalizovani da je to za ne povjerovati...

Recimo to ovako - Google je maltene all mighty medij i na njemu se moze pronaci bukvalno sve, od igle do lokomotive, kao i sve o bilo kojem atomu te iste igle ili lokomotive.
Jedino sto se ne moze pronaci jesu STVARNI i DOKAZANI negativni ucinci pusenja Marihuane ili konzumiranja bilo kojih i kakvih njenih ekstrakata. Takodjer, strasno je tesko, tj. prakticno je nemoguce pronaci dokaze o jednom jedinom ovisniku o Marihuani. Dodatno, jos uvijek nisam uspio pronaci ni jedan jedini dokaz negativne konotacije, o nedjelovanju ovog ulja...

Meni je sve to vise nego indikativno da se radi o vrlo ciljanoj i namjernoj manipulaciji tom biljkom, bilo da pricamo o medicinsko-farmaceutskim razlozima, bilo o industrijskim (Ford i celik, ili tkanine, npr.).
ma sve to stoji... ali da vidimo za 5 godina hoće li tvoj stric biti živ
evo valjda će postojati forum tada kao i do sada
ostat će datum mog pitanja i čujemo se za 5 godina

mene to ne privlači niti uzgaajanje niti konzumiranje nisam taj tip... ja sam više vako mortadele sira peke i ponekad jegera i on ima travki poslije kojih sanjam nebulozne sne :thumbup:

prvo i osnvono jel ti znas tog njegovog stica ? jesi li siguran da nije plod maste ?
Pa šta bi on imao od toga i da ga je izmislio ? Vidiš da nas više piše o tome koji smo imali iskustva s tim ? Nama je cilj da obmanjujemo narod ? :lol:

Ako ti se desi nesreća u životu, a nadam se da neće, da dobiješ karcinom probaćeš i ti nju kad dođe voda do grla, nemaš šta izgubiti a može dobiti nazad svoj život, svoju familiju, ženu, djecu, prijatelje. Onda ćeš pričati druge priče prijatelju.
B.T.K.
Posts: 15
Joined: 24/04/2013 20:28

#111 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by B.T.K. »

Neću puno pametovati, samo da napišem da sam imao sličan slučaj u porodici, rak dojke je bio u pitanju. Nabavili smo ulje iz Praga po cijeni od 350eura za dozu od 10ml. Nakon iskorištene terapije na sljedećoj kontroli kancera nije bilo, pa smo mi preventive radi naručili još jednu dozu za nedaj bože..
Naravno ovdje treba biti oprezan i ne kupovati ulje koje se cijedi od sjemenki (ima ga na pijaci ciglane 100ml = 10km), nego samo ovo koje je napravljeno po receptu Ricka Simpsona..
B.T.K.
Posts: 15
Joined: 24/04/2013 20:28

#112 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by B.T.K. »

Samo još jedna stvar- pročitah da ovdje neko tvrdi da ćete biti 'odvaljeni' od tog ulja, pa mu moram napisati da to nije istina.. Ulje se uzima u malim dozama veličine pola zrna riže i jedina nuspojava je bio pojačan apetit, što je dobro u svakom slučaju..
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#113 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by VCorp »

B.T.K. wrote:Samo još jedna stvar- pročitah da ovdje neko tvrdi da ćete biti 'odvaljeni' od tog ulja, pa mu moram napisati da to nije istina.. Ulje se uzima u malim dozama veličine pola zrna riže i jedina nuspojava je bio pojačan apetit, što je dobro u svakom slučaju..
Bome stari, ja ne znam kakvo si ti ulje uzimao ali ja kad sam ga probao mislio sam da me udario Badr Hari iz okreta :lol:
B.T.K.
Posts: 15
Joined: 24/04/2013 20:28

#114 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by B.T.K. »

VCorp wrote: Bome stari, ja ne znam kakvo si ti ulje uzimao ali ja kad sam ga probao mislio sam da me udario Badr Hari iz okreta :lol:
Pa ne znam šta da ti kažem, pokazalo se kao djelotvorno jer je karcinom nestao, ali nije bilo nikakvog psihoaktivnog dejstva. Samo joj se vratio apetit i bolje je spavala..
Maybach
Posts: 465
Joined: 24/07/2008 15:31

#115 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Maybach »

Ja pratim ovu temu i uporedo pratim s vremena na vrijeme lijecenje jedne osobe istim,koja je u vrlo vrlo teskom stanju i moguce da je pocela prekasno,ali vec 2mj uzima ulje i nista drugo od lijekova,bolova nema nikakvih sto je prosto nevjerovatno.od ulja jeste stalno osamucena,ali je ziva osoba i dalje sto je tesko i povjerovat gledajuci medicinski


Sent from my iPhone using Tapatalk
Borba
Posts: 11
Joined: 23/10/2014 14:10

#116 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Borba »

Deleter wrote:O ovome se u BiH generalno strasno malo zna, dok se svijet polako pocinje boriti za ovo, od Kanade gdje je krenulo, Holandije i Ceske, pa do Spanije i Italije.



O ovome se sve vise prica, a na licnom primjeru u porodici imam i dokaz da "radi". Za nase uslove skupo jeste (2500-3000 EUR za standardnu dozu od 60ml, zavisno od momenta proizvodnje i vrste trave koju je moguce nabaviti), ali se isplati svaka marka.

Tetki (70) pocetkom godine dijagnosticiran microcelularni karcinom pluca na desnoj strani, 8,5x7,5cm, s malignim promjenama na kicmi i nadbubreznoj zlijezdi. Prosla jednu hemoterapiju i ciklus zracenja s krajem aprila, a rezultati bili minimalni na plucima i nikakvi na ostalome.
Pocetkom juna je uspijem nagovoriti i nabavim R.S.Oil (na PP dajem uputstvo sta i kako i kontakt covjeka za nabavku), a na zadnjem CT-u od prije 10 dana na plucima nema nista, nadbudbrezne ciste, i ima samo jos uvijek promjene na kicmi. Medjutim, s obzirom da nasi doktori nisu sigurni da li je to uopste maligno (iako su inicijalno rekli da jeste), za par dana ce u Sloveniju da i to utvrdi.

U svakom slucaju kompletna zdravstvena slika joj se popravila nakon samo 10-ak dana uzimanja ulja - vratio se apetit, malaksalost skoro potpuno nestala, pocela normalno spavati, pocela dobijati na tezini, itd.
Bilo je i nuspojava, ali sve onakve kakve su mi i opisane da ce biti - povracanje, znojenje, slajm, pospanost. Povracanje i znojenje i slajm su sasvim normalni jer je tijelo pocelo izbacivati toksine na taj nacin, sto od karcinoma sto od hemoterapija i zracenja, a pospanost je takodjer normalna jer se tijelo na taj nacin odmara i regenerise.

Koga zanima neka mi pise na PP da dam sve detalje i kontakt covjeka koji je i meni nabavio, pa se dalje sami dogovarajte.
Pozdrav!

Moze li u PP, na koji nacin da stupim u kontakt sa Vama ili sa navedenom osobom?

Hvala!
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#117 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by hopcup »

Dozer wrote:Edit, 23.10. - Uzima istu "pola zrna rize" dozu na 12 sati, u 10 ujutro i navecer. Jutros je za dorucak pojeo pola hljeba i svasta nesto, a zadnjih 2 mjeseca toliko nije uspijevao pojesti ni za 2 dana jer nije osjecao glad nikako, a i ono sto pojede mu je bilo mucno...
slušaj, vodi računa o tome da jede što više sirovog voća i povrća (tačnije da to bude većina obroka koje jede). pročitaj kod simpsona malo o dijeti...
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#118 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Truba »

došli smo dakle da ni ulje ni hemo terapija ne pomaže 100%
čitam komentare na donu ares

neko ulje za tri dana uklanja :lol: :lol:
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#119 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by iTo »

Black swan wrote:došli smo dakle da ni ulje ni hemo terapija ne pomaže 100%
čitam komentare na donu ares

neko ulje za tri dana uklanja :lol: :lol:

da nije Dzirlo ulje ? :D :run:
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#120 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

Prvo da odgovorim na ove neke, moram reci, gluposti.
Black swan wrote: ma sve to stoji... ali da vidimo za 5 godina hoće li tvoj stric biti živ
evo valjda će postojati forum tada kao i do sada
ostat će datum mog pitanja i čujemo se za 5 godina

mene to ne privlači niti uzgaajanje niti konzumiranje nisam taj tip... ja sam više vako mortadele sira peke i ponekad jegera i on ima travki poslije kojih sanjam nebulozne sne :thumbup:
1. Ova dijagnoza raka na plucima ljude ugasi za 12, maksimalno 18 mjeseci. Daidzi su sad 72, pa ako dozivi 77 s ovom dijagnozom, ne mislis li da je to samo po sebi neki uspjeh?
2. Sta bi znacilo da ti "nisi taj tip"...? Mi ovdje ne pricamo o drogiranju bilo koje vrste, nego o lijecenju... :roll:
iTo wrote: prvo i osnvono jel ti znas tog njegovog stica ? jesi li siguran da nije plod maste ?
Obozavam kontrase i komentatore svega i svacega, a koji nikad ne daju nikakve argumente ili obrazlozenja za ono sto izvale... :roll:
Daj mi samo jedan razlog zbog kojeg bih bilo sta izmislio?! Eto, prvo sto ti padne na pamet, slobodno lupi...
a strog nema negativnih iskustava...
http://skepdic.com/ricksimpson.html
Imam samo par pitanja za tebe, a sto se tice ovoga gore. Dakle, pisac ovih redova, na ovom site-u koji nosi naziv "Sceptic", jasno pise - I will not speculate as to why, 40 years later, there has not been any study or set of studies that has proved beyond a reasonable doubt that any of the active ingredients in marijuana stop tumor growth in humans, much less that any of them "cure" cancer in humans..
Dalje od ovoga ne treba ici, zar ne? Ali, cak i sve do kraja tog teksta, samo je potvrdjeno upravo ovo - niko, ni jedna farmaceutska kuca ili laboratorija nikada nisu obavili kompletno istrazivanje na ljudima. A posto si ti toliko pametan, daj nam odgovor na pitanje - zasto je to tako?
Sve "studije" koje se tamo spominju su vezane za laboratorije, a ni jedna jedina za, recimo, 50 pacijenata s razlicitim vrstama raka koji su tretirani RSO-om. Opet - zasto?
A kakvi bi ovo dokazi trebali biti? Ovo su samo dokazi da na netu vec postoji veliki broj prevaranata koji pod RSO prodaju ko zna sta. Ali, to ionako vec znamo, zar ne? A na koji nacin ovo pokazuje da RSO nije lijek?
Kao i - ko ti garantuje da bas farmaceuti to ne rade, da dilaju lazna ulja ili CBD ulja pod RSO, samo kako bi minimizirali pozitivne efekte pravog RSO-a?
Super. Sad nam medju ovih 102.000 rezultata pronadji samo jedan u kojem neko ko je koristio RSO kaze da mu se stanje ni na koji nacin nije poboljsalo. Hvala unaprijed.
B.T.K. wrote:Samo još jedna stvar - pročitah da ovdje neko tvrdi da ćete biti 'odvaljeni' od tog ulja, pa mu moram napisati da to nije istina.. Ulje se uzima u malim dozama veličine pola zrna riže i jedina nuspojava je bio pojačan apetit, što je dobro u svakom slučaju..
Boga mi, mene je odvalilo prvi put. A i njega :D
Medjutim, sad kaze da ga manje vinta jutros (3 dan), sinoc je spavao kao beba, a opet je doruckovao "k'o bizon" (njegove rijeci :D :D). Ali, ovo je u skladu sa RS receptom, uputstvom i mnogim drugim svjedocenjima - tolerancija na ulje se svakim danom povecava. Cujem se ja i s daidzinicom, mimo njega, cisto da uporedim njegove rijeci i njeno vidjenje. I ona kaze da je sve tako kako i on kaze.
Maybach wrote:Ja pratim ovu temu i uporedo pratim s vremena na vrijeme lijecenje jedne osobe istim,koja je u vrlo vrlo teskom stanju i moguce da je pocela prekasno,ali vec 2mj uzima ulje i nista drugo od lijekova,bolova nema nikakvih sto je prosto nevjerovatno.od ulja jeste stalno osamucena,ali je ziva osoba i dalje sto je tesko i povjerovat gledajuci medicinski.
Po svemu sto procitah, 2 mjeseca je dovoljno vremena da se vide rezultati. Tu je rezultat vec vidljiv iz toga sto nema bolova, ali mozda ne bi bilo lose da se uradi krvna slika i uporedi s onom zadnjom prije pocetka uzimanja ulja? Takodjer, zasto ne i novi CT/RTG/MR?
Last edited by Dozer on 24/10/2014 15:12, edited 2 times in total.
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#121 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

Black swan wrote:došli smo dakle da ni ulje ni hemo terapija ne pomaže 100%
čitam komentare na donu ares

neko ulje za tri dana uklanja :lol: :lol:
Prije da smo dosli do toga da hemoterapija ne pomaze maltene nikako, a ulje neuporedivo vise. Ali, eto...
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#122 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Truba »

e moj dozer nisam ti pratio upise prije vidim ideš đonom
ali mislim da si početnik u svemu ovome na svu tvoju sreću da si početnik

tek nakon 5 godina od početka liječenja možeš reći da si pobijedio
ja to nisam rekao nego doktor

ja ništa ovdje nisam napisao što nisam čuo iz usta stručnjaka, ja kad nešto ne znam pošaljem upit stručnjaku... neko uvijek odgovori

"nisam taj tip" koji vjeruje marti misteriji a ne ljudima u crnom
kad sam bio mali vjerovao sam u martija misteriju
a kako sam sve stariji vidim da su ljudi u crnom u pravu sve više i više...iako su im metode brutalne


ja ne mogu da pojmim da tamo nekoj multikorporaciji je u interesu da se ne pronađe lijek ako se taj lijek nalazi u nekoj relativno lakoj uzgojivoj biljci... ok jedna multinacionalna kompanija drži monopol za medicinski dozvoljen lijek
ALI uvijek postoji protivnička multinacionalna kompanija koja bi da obori tu kompaniju
također tu su stotine tisuća medicinskih djelatnika koji bi da dobiju nobela...
plejada nakrada samo čeka da se otkrije lijek

ovo je isto kao lijek za ćelavost... kad čujem da je neko dobio kosu :D i nobela za to :D onda ću vjerovati

mogu pojmiti da to ulje i ostali hokus pokus bakrači pomognu NEKOME... ali to ništa ne znači...i vesna vulovićč je preživjela pad avionom ali njezina uputstva i savjeti ako ih dijeli nikome od nas neće pomoći kad avion krene padati
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#123 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by nosara »

Black swan wrote:e moj dozer nisam ti pratio upise prije vidim ideš đonom
ali mislim da si početnik u svemu ovome na svu tvoju sreću da si početnik

tek nakon 5 godina od početka liječenja možeš reći da si pobijedio
ja to nisam rekao nego doktor

ja ništa ovdje nisam napisao što nisam čuo iz usta stručnjaka, ja kad nešto ne znam pošaljem upit stručnjaku... neko uvijek odgovori

"nisam taj tip" koji vjeruje marti misteriji a ne ljudima u crnom
kad sam bio mali vjerovao sam u martija misteriju
a kako sam sve stariji vidim da su ljudi u crnom u pravu sve više i više...iako su im metode brutalne


ja ne mogu da pojmim da tamo nekoj multikorporaciji je u interesu da se ne pronađe lijek ako se taj lijek nalazi u nekoj relativno lakoj uzgojivoj biljci... ok jedna multinacionalna kompanija drži monopol za medicinski dozvoljen lijek
ALI uvijek postoji protivnička multinacionalna kompanija koja bi da obori tu kompaniju
također tu su stotine tisuća medicinskih djelatnika koji bi da dobiju nobela...
plejada nakrada samo čeka da se otkrije lijek

ovo je isto kao lijek za ćelavost... kad čujem da je neko dobio kosu :D i nobela za to :D onda ću vjerovati

mogu pojmiti da to ulje i ostali hokus pokus bakrači pomognu NEKOME... ali to ništa ne znači...i vesna vulovićč je preživjela pad avionom ali njezina uputstva i savjeti ako ih dijeli nikome od nas neće pomoći kad avion krene padati
Koji kurac trolas temu koja je namijenjena bolesnim ljudima koji traze bilo kakav lijek...? Odjebi, pametuj na nekom drugom mjestu... Nikog ne interesuju tvoje kontemplacije dok ne fasujes kakav dobar rak... A onda ces shvatit... Mozda...
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#124 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

Nisam bas upratio - u cemu sam to konkretno pocetnik...? I na sta i koga idem "dzonom"?

Kazes, farmaceutske kompanije bi dale lijek... Jesi li bas siguran u to? Imas li uopste predstavu koliki se novac godisnje obrce u "specijaliziranim" klinikama za lijecenje karcinoma, kao i na citostaticima i radijacijskim uredjajima?
A svaka farmaceutska kuca ima svoje lijekove za sve, pa tako i citostatike. I kad uzmemo da postoji preko 200 vrsta karcinoma, jasno je da mora postojati bar 100 vrsta i/ili kombinacija citostatika. Mislis da ih sve proizvodi jedna ili dvije farmaceutske kuce? Greska. Proizvode ih svi, i svi imaju svoj dio trzista i zarade od toga. Inace ne bi ni postojali, zar ne?

I koja je logika u tome da svi sami sebi izbiju bukvalno milijarde godisnje zarade i daju lijek za tu, i za njih, vise nego profitabilnu bolest?

Plastifikacija problema (takodjer postojeceg), radi lakseg shvatanja - ti, recimo, proizvodis i prodajes motore na benzinski pogon. Pojavi se negdje neki lik koji kaze da taj motor puno bolje, ali i neuporedivo jeftinije, radi na - hidrogen. Istovremeno, proizvodnja hidrogena je maltene besplatna, a sirovina dostupna maltene svugdje (dobije se elektrolizom obicne ili destilovane vode). Znas li sta se desi pronalazacu koji je, naivno, to predao na patentiranje? Nadju ga ubijenog u stanu. Ali zakasne s tim, jer je on nacrte vec objavio na internetu, mnogi to odmah preuzeli, i onda su krenule modifikacije i testiranja obicnih ljudi (YT - HHO generator).
Sta ti radis u tom momentu? Logicno, da bi zastitio sebe i svoj profitabilni biznis, ti kreces u kontra medijsku ofanzivu s ciljem omalovazavanja, podmetanja, prikazivanja tog proizvoda kao opasnog, nestabilnog, kontraproduktivnog, objavljujes analize i testove koji "pokazuju i dokazuju" da to nije to, bla, bla, bla. Mnogi ce te poslusati, naravno, kao poznatog i pouzdanog proizvodjaca, ali isto tako - mnogi nece, i na svom vlastitom primjeru ce se uvjeriti da ti, u stvari, ciljano lazes. I sirice informacije i glas o tome gdje god stignu i mogu. Dugorocno, tvom biznisu se u konkretnom slucaju lose pise. Pogledaj na YT ovo sto napisah, samo ukucaj HHO generator. Sve slicnosti s RSO su - namjerne.
(P.S. HHO generator i te kako funkcionise, pravljenje kosta oko 150KM, a na benzinskom motoru ustedi oko 50% goriva. Testirano na Mecki 190 sa 2.0 benzincem, ugradjeno prije dvije godine, a radi i sada. Sa 2L vode i punim rezervoarom goriva auto predje oko 1300km ;))

Btw, ja nikad nisam "vjerovao" u Martija Misteriju i Jawu, ali sam na neki cudni nacin znao da u tim pricama ima "nesto". ;)
Last edited by Dozer on 24/10/2014 13:56, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#125 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Truba »

nosara wrote: Koji kurac trolas temu koja je namijenjena bolesnim ljudima koji traze bilo kakav lijek...? Odjebi, pametuj na nekom drugom mjestu... Nikog ne interesuju tvoje kontemplacije dok ne fasujes kakav dobar rak... A onda ces shvatit... Mozda...
sram te i stid bilo
sama ovakva tema je na normalnim forumima trolerska i obično na deponijama i pododjelcima alternativna znanost zajedno s vanzemaljcima

još jednom srami se

molim da neko prijavi ovaj bolesni komentar


@Dozer sve si mi rekao sad mi je mnogo jasnije :D
ja samo vjerujem u fizičko uklanjanje bolesti nožem i znanstvene časopise ti vjeruj u šta hoćeš
Post Reply