Muhamed Besic

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3326 Re: Muhamed Besic

Post by nema me tamo »

Mirza007 wrote:Nije on preko noci zaboravio igrati.
Mogucnosti su jedno a trenutna forma drugo.
Povrede su dolazile u najgorem mogucem trenutku.
No izgleda da je njegov najveci problem ne fizicke, nego psiholoske naravi.
U velikom je klubu, valjda imaju strucnjake i na tom polju.
Mislim da ga se Everton nece odreci, na racun potencijala koji je pred njim.
Ma kakva glava bolan taj je zivotinja u glavi, al' je fizicki otiso skroz..

Ja sam imao kao manji povredu koljena i pauzirao sam nekih 7 mjeseci..
Znaš šta ti 7 mjeseci uradi?
Brate pogubiš se sav na terenu...

Hajde recicemo da je on vec kompletan igrac kad mu se desilo, al' ponavljam to ne mijenja cinjenicu sekunde koliko je pauzirao..
Jebena situacija pravo..
Još kad imaš tolike povrede izgubis malo i samopouzdanje u duelima jer znas kakav si s povredama...
Jebiga uglavnom imao je prije par godina sve predispozicije da postane stalan igrac u prvoj postavi, sad ga nema nigdje i siguran sam da se nece ni vratiti..
A i ako se vrati povrijedice se opet jer ne zna drugacije igrati.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20582
Joined: 12/08/2013 12:51

#3327 Re: Muhamed Besic

Post by insaneinthebrain »

a mi se pitamo gdje je Mume, frajko leti po rolle coasteru :izet: :run:

Image?v=2
User avatar
dulekrele
Posts: 3846
Joined: 10/04/2014 18:25

#3328 Re: Muhamed Besic

Post by dulekrele »

SmokingMan wrote:
Grean wrote:Potrosio je tri godine u Evertonu ni za sta a imao je sve predispozicije da bude klasan igrac.
Vjerujem da će već u Januaru negdje na posudbu,meni se sve čini kako na njega Koeman ne računa za ovo prvenstvo,osim ako se desi da nema dovoljno igračkog kadra zbog silnih povreda.Ako te nema u kombinaciji za utakmici u kojoj i pojedini grači iz U21 dobiju mjesto da sjede na klupi onda tu nešto ne valja.A ne valja,jer je on poprilično konfuzan u svojoj glavi,i bilo bi mu bolje da se malo distancira od svoga oca,jer vidim a baš on ima prevelik utjecaj na njega,i to bi mu moglo u velikoj mjeri pokvariti karijeru.
Pa nisam siguran ni da ce Koeman tu biti do januara.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18715
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#3329 Re: Muhamed Besic

Post by SmokingMan »

Daj bože,ali opet veliki problem Evertona je i dovođenje kamare igrača od kojih 1/3 na kraju završi na posudbi,a na kraju sezone prodaju barem jednog.Ono što posude od drugih,kao što je to bio slučaj sa Deulofeuom i Atsu.om,uglavnom većinu utakmica presjede na klupi.Sjećam se da je Atsu 2015 godine kada je posuđen iz Chelsea bio te godine i najboji igač afričkog kupa nacija.Ne sjećam se da je te sezone u Evertonu uvezao i dvije ligaške utakmice,za one u kupu ne znam.
User avatar
Logovan
Posts: 94424
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3330 Re: Muhamed Besic

Post by Logovan »

insaneinthebrain wrote:a mi se pitamo gdje je Mume, frajko leti po rolle coasteru :izet: :run:

Image?v=2
Mogao se povrijediti kakav je peh. :oops:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18715
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#3331 Re: Muhamed Besic

Post by SmokingMan »

insaneinthebrain wrote:a mi se pitamo gdje je Mume, frajko leti po rolle coasteru :izet: :run:

Image?v=2
Četvra mumetova kosmička brzina. :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#3332 Re: Muhamed Besic

Post by leškarenje »

Ma od prve minute ga gurnuti i dati mu pakovanje Orbita....trebace mu :thumbup:
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#3333 Re: Muhamed Besic

Post by RtrnOfSalisbury »

samo da se seo ne otisne niz ovo brdo, nebi zakocio do grbavice mislim na sea
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#3334 Re: Muhamed Besic

Post by condy »

Bešić mi je drag igrač, taj borbeni tip igrača je jako važan za cijeli tim, radilica na sredini, samo da se malo dozove, pametnije postupa smiri strasti, mlad je ima potencijala i talenat ali je u krizi, i ne bih ga volio vidjeti protiv Belgije u prvom sastavu jer on sad ne može igrati na reprezentativnom nivou. Sve mislim da će ga Baždarević gurnuti od prve minute, a on da će podbaciti jer nije u formi i onda će ga svi pljuvati, a u suštini nije do njega jer ga nije ni trebao ni zvati selektor dok se ne ustali u svojoj ekipi i ne dođe u formu za reprezentativni nivo. Pored toga, da sam na mjestu selektora, ako ga je već pozvao, trebao ga je propisno iskritikovati i održati mu bukvicu, za glupost koju je napravio nakon utakmice sa Grcima. To bi bilo i dobro za njega. I ne samo njega.
User avatar
drug_profi
Posts: 50618
Joined: 16/07/2012 16:00

#3335 Re: Muhamed Besic

Post by drug_profi »

Otkud znaš da nije?
A to što ga je pozvao i što će mu mužda dati minutažu, vjerovatno je više radi toga da mu povrati karijeru nego što ne može bez njega. WTF. ionako smo najčešće bez njega.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#3336 Re: Muhamed Besic

Post by condy »

Mislim da nije mu rekao ono što je trebao. Pogotovo da to nije rekao Džeki. Nije dovoljno reći nije to uredu što si uradio nemoj više i to je to. Mislio sam, na malo žešće peglanje, a ne pro forme. Pa i sam je Meša izjavio, čitam na portalu sporsport.ba, njegov intervju da on nakon utakmice sa Kiprom pošto su igrači bili utučeni nije imao šta da im posebno kaže u svlačionici. :roll: Pa jbg sad ako to tako valja. Moraš nekad udarit i tamo gdje boli.

Ja mislim da igraču reprezentacija ne treba da bi se povratio, već obratno da on pomogne reprezentaciji. Kad si na tom nivou igraš, kad nisi ne igraš, ako hoćeš rezultat, ako imaš druge ciljeva onda može, al bez kuknjave i osuđivanja nakon slabih rezultata.
User avatar
drug_profi
Posts: 50618
Joined: 16/07/2012 16:00

#3337 Re: Muhamed Besic

Post by drug_profi »

Naravno da reprezentacija ne treba biti žrtva nečije karijere, ali kod nas je tako kako je. Nije ni prvi ni zadnji igrač koji je pozivan i igrao je samo radi vlastite promocije (i još nečije naravno).
To neće prestati i oko toga se ne trebamo zamarati. Jednio ako i kada dovedemo respektabilno trenersko ime, minimum Vaha ili Petković, Bajević, da ne govorim o nekom švabi, talijanu, špancu ...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#3338 Re: Muhamed Besic

Post by seln »

Skroman na babu...
Muhamed Bešić, reprezentativac BiH, za “Dnevni avaz”: Kad ja igram, jači smo za 50 posto.
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#3339 Re: Muhamed Besic

Post by bersK »

Što se mene tiče, vazda sam gotivio ove divljake i drske igrače. Ramos, Ibra i tako dalje. Mume je takav. Jednostavno, da je ne znam ti kakva seljačina - moraš ga bar malo voliti.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3340 Re: Muhamed Besic

Post by Fudo387 »

Mene bas cudi da se u ovom razgovoru sa avazom nije posluzio nekim citatom Kanta, to je inace svojstveno ljudima koji se bave ovim sportom.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#3341 Re: Muhamed Besic

Post by stakasa »

bersK wrote:Što se mene tiče, vazda sam gotivio ove divljake i drske igrače. Ramos, Ibra i tako dalje. Mume je takav. Jednostavno, da je ne znam ti kakva seljačina - moraš ga bar malo voliti.
S tim sto je Besic fudbalska neznalica
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11052
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#3342 Re: Muhamed Besic

Post by Tito_i_Partija »

Fudo387 wrote:Mene bas cudi da se u ovom razgovoru sa avazom nije posluzio nekim citatom Kanta, to je inace svojstveno ljudima koji se bave ovim sportom.
Mislim da bi Mume vise bio ljubitelj Nietzsche-a, jer samo jedan "ubermensch" k'o on moze svojim prisustvom ojacat' ekipu za 50%. :-D
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3343 Re: Muhamed Besic

Post by Edin H. »

Kuman :twisted:

Besa opet ni na klupi danas. :twisted:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3344 Re: Muhamed Besic

Post by Tomahawk11 »

Pošteda, igro za repku :oops:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3345 Re: Muhamed Besic

Post by nema me tamo »

Kad se sjetim za Dzeku i Mancinija..
Odmara ga kaze k'o ono pazi ga, a da padne mrtav ne bi ga bilo briga.. :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#3346 Re: Muhamed Besic

Post by Jimmy McNulty »

Ako zeli gradit karijeru u Engleskoj nek hitno ide na posudbu u Championship.

Trebaju mu utakmice da nabilda match fitness i samopouzdanje, a bit ce na radaru i mnogim skautima.

Aaron Ramsey je takodjer bio u istoj situaciji, otisao na dvije posudbe i vratio se kao preporodjen igrac.
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3347 Re: Muhamed Besic

Post by Edin H. »

U pravu si, kvalitet posjeduje, ali kod Kumana se nece naigrati, nije ga on ni doveo.
incognito071
Posts: 1391
Joined: 24/08/2007 10:34

#3348 Re: Muhamed Besic

Post by incognito071 »

Pa nije Koeman levat da mu igra propali Besic.
Taj je samo za dobru psiho terapiju i nista vise.
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3349 Re: Muhamed Besic

Post by Edin H. »

incognito071 wrote:Pa nije Koeman levat da mu igra propali Besic.
Taj je samo za dobru psiho terapiju i nista vise.
Evo 1 - 0 za Brigton - Koeman out :oops:

Besha in. :oops:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#3350 Re: Muhamed Besic

Post by Bosanski_kralj »

Za našu reprezentaciju jedan od ključni igrača, to se najbolje vidjelo protiv Belgije. Jako je bitno da nađe ekipu gdje će biti standardan.
Post Reply