PlayStation 4 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#6801 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Ironman_88 »

Tomahawk11 wrote: 08/01/2020 12:58
Carnival_Row wrote: 08/01/2020 12:56 jel ko igro ove samuraje nakav sikiro i ostali?
Kažu da je i ta sikira prilično teška igra.

Gameplay jako izgleda :thumbup:
Sekiro je još teži od ove za koju smo utvrdili da je preteška. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6802 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

Ironman_88 wrote: 08/01/2020 13:05
Tomahawk11 wrote: 08/01/2020 12:58
Carnival_Row wrote: 08/01/2020 12:56 jel ko igro ove samuraje nakav sikiro i ostali?
Kažu da je i ta sikira prilično teška igra.

Gameplay jako izgleda :thumbup:
Sekiro je još teži od ove za koju smo utvrdili da je preteška. :D
Onda bez mene definitivno :D
User avatar
Carnival_Row
Posts: 366
Joined: 21/11/2019 18:43

#6803 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Carnival_Row »

Ironman_88 wrote: 08/01/2020 13:05
Tomahawk11 wrote: 08/01/2020 12:58
Carnival_Row wrote: 08/01/2020 12:56 jel ko igro ove samuraje nakav sikiro i ostali?
Kažu da je i ta sikira prilično teška igra.

Gameplay jako izgleda :thumbup:
Sekiro je još teži od ove za koju smo utvrdili da je preteška. :D
ma evo gledam na YT meni AI gore nego u assassin's creed šunjaš se oko njega dirneš ga ništa ni baje i onda ovaj odjednom skoči pa ga nabode!
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#6804 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Ironman_88 »

Carnival_Row wrote: 08/01/2020 13:08
Ironman_88 wrote: 08/01/2020 13:05
Tomahawk11 wrote: 08/01/2020 12:58

Kažu da je i ta sikira prilično teška igra.

Gameplay jako izgleda :thumbup:
Sekiro je još teži od ove za koju smo utvrdili da je preteška. :D
ma evo gledam na YT meni AI gore nego u assassin's creed šunjaš se oko njega dirneš ga ništa ni baje i onda ovaj odjednom skoči pa ga nabode!
Ima dosta stealth elemenata, ali je borba u biti drugačija od svega čemu su te igrice dosad učile. Borba na koju smo navikli iz drugih igrica je u srži uvijek ista - čakaj nasrtaj, izbjegni, udari, izbjegni i tako u krug.
Toga ovdje nema, već moraš odbaciti skoro sve na šta si dosad navikao i reprogramirati mozak, a za to je potrebno truda i discipline. Ovdje je timing baš sve, nema klasične energije kod protivnika koju moraš iscrpiti udaranjem i skakućanjem okolo, već se sve svodi na probijanje njegove blokade i da sebe dovedeš u situaciju da zadaš smrtonosni udarac.
A to riješavaš uglavnom kroz pariranje koje mora biti precizno u mili sekundu inače si gotov. Ako Bloodborne nije za svakog, onda Sekiro nije skoro za nikog, to je i ponajveći razlog zašto se još uvijek dvoumim oko nje iako sam veliki fan settinga.
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#6805 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

arnes_king wrote: 08/01/2020 11:08
TMovac wrote: 08/01/2020 10:49
Carnival_Row wrote: 07/01/2020 21:45 Bloodborne, days gone jel neko igro valja li išta?
Meni licno Days Gone je najbolja igra koju sam igrao. Najlakse receno Days Gone je spoj Red Dead Redemption 2 i The last of us. Grafika je odlicna, prica je odlicna. Jedan od najvecih meraka je voznja motorom ( stim da treba malo vremena da se savlada ista. U pocetku sam bio vise u jarku nego na njemu. Ali nakon 20-30 minuta igre, ide ko podmazano ). Zombiji su odlicno odradjeni. Kad vidis hordu kako se krece ( cak i ako te ne ganja ) ledi ti se krv u zilama. Pored Main Game-a i story mode-a imas i 12 challenga odnosno izazova. Meni licno je prvi bio najtezi i njega sam zadnjeg zavrsio. Preporucljivo bi bilo prvo odraditi te challenge, jer nakon zavrsenog challenge-a ti daje bedzeve i prstenje, koje mozes koristiti u Main Game-u. Eh sad pocetniku koji nije igrao igru bi bilo tesko ufurati se challenge ( jer ne poznaje oruzja, mehaniku igre... ). Al svakako ukoliko budes htio igrati NEW GAME PLUS. onda svakako preporucujem da odradis challenge. Ukoliko volis open world igre, pogotovo ako si igrao i ako ti se dopao i RDR2 i TLOU sigurno ce ti se dopasti i ova igra. Ako budes igrao, javi mi se pa cu ti dati par savjeta kako da lakse startas igru. Da ne pravis greske koje sam ja pravio kada sam prvi put igrao.
Hajd daj meni par savjeta, ja sam je poceo igrati prije mozda mjesec ali sve igram ponekad pomalo.

Igra mi je dobra, lijepo izgleda i cini se sve super ali imam neke zamjerke pa ako mi mozes oko njih dati savjete.

1. Stalni problemi s gorivom, igra te u pocetku uci kao da treba paziti na voznju i niz brdo na leru a ustvari motor uvijek isto trosi bez obzira. Jedino ako se pogura rucno niz brdo bez da se prije vozilo tad ne trosi. Vozim se par minuta i vec nemam goriva, a gorivo naci bar meni predstavlja veliki problem. Par puta mi se vec desilo da moram gurati motor i to mi ubija volju za igrom, a i da ga ostavim negdje opet pjese da idem kroz onoliki svijet .... Znam da ima negdje da se i nadogradi rezervoar, i cini mi se da sam to jednom uradio ali i dalje se svodi vecina vremena provedena u igri trazeci gorivo. Vise vremena provodim trazeci gorivo nego sto vozim motor.
2. Stalni nedostatak municije, iako se trudim da melee napadima ubijam zombije ipak mi stalno fali municije i rijetko gdje je nadjem.
3. Ne mogu se snaci oko misija, prikazuje mi dosta stvari na mapi ali nikako ne mogu da upratim koje mi je ustvari story misija pa da idem samo za njom za pocetak?


I jos jedna stvar, koliko se sjecam prije izlaska igre bilo je videa kako se okolina koristi za ubijanje zombija, bilo bas fora stvari, medjutim ja u igri nista od tog nemam, ne vidim ili nisam otkljucao pa imam samo melee ili oruzje obicno. Je li se to pojavi kasnije kroz igru ili nema uopste?
Predpostavljam da si jos na pocetku igre. U igri imas nekoliko kampova ( stim da nisu svi otkljucani od samog pocetka ). U svakom kampu mozes kupovati gorivo i municiju. Eh sad nadogradnju motora ( ne samo rezevrvoara, nego i ostalih komponenti, imas cak i spremnik za dodatnu municiju u motoru. Ali i to naravno treba nadograditi. Mozes nadograditi na maximalno 4 spremnika. tj kad ti nestane metaka mozes 4 puta napuniti municijom sva oruzja koja imas ). Kampovi za nadogradnju motora su slijedeci: Copeland kamp, Lost lake kamp ( Iron Mike kamp ), i Diamond Lake kamp. Kampovi za nadogradnju i kupovinu oruzja su: Hot Springs kamp ( Tucker kamp ), Lost lake kamp ( Iron Mike kamp ) i Wizzard Island kamp.

U svim kampovima trebas podici povjerenje na level 3. Al ti je moj savjet da u pocetku ulazes vise u Copeland kamp ( dok se ne otkljuca Iron Mike kamp odnosno Lost lake ( ima 2 naziva )). Cisto zbog nadogradnje motora. Jer iskreno oruzje u Hot Springs-u je cisto sranje. Ne isplati se kupovati. ( osim municije naravno ). Tako da ti je moja preporuka u pocetku kradi oruzja od likova koje ubijes. Oruzje se tek isplati kupovati od Lost Lake / Iron Mike kampa.
Povjerenje u kampovima dizes na par nacina:
-Odradjivanjem poslova za njih tj side misije, mada neke budu i main misije
-unistavanjem gnijezda zombija ( al moras unistiti sva gnijezdna u odredjenom podrucju. Bude ih od 3 do 5-6 gnijezda ). U svakom gnijezdu bude 3 zombija ( a ako igras na hard ili survival modu i po 5-6 ).
-Unistavanjem horde.
- Slanjem unesrecenika koje spasis u kamp ( to je onaj plavi upitnik sto se pojavi s vremena na vrijeme. Ako stignes na vrijeme do njega i spasis lika plate ti i daju ti odredjeni dio poena za povjerenje kampa ). Lik obicno bude u autu i oko njega 2-3 zombija i zove u pomoc.
- Aktiviranjem NERO centara.
I zadnji nacin je prodaja usiju od ubijenih zombija, prodavanja mesa od ubijenih zivotinja ( nebitno jesi li ih ti ubio ili neko drugi ) i prodavanje biljaka koje uberes. ( Meso i biljke prodajes u kuhinji ).

Besplatnu municiju mozes pronaci u gepeku policijskih auta. Ali pazi stvari iz gepeka mozes iskoristiti samo 1 po svakom autu. Dok dijelove ispod haube tj scrap mozes uzeti i nekoliko puta u svakom autu. ( ali naravno mora proci dan dva u igri ).

U pocetku igre dok ne nadzes bolja oruzja izbjegaji izlaske nocu. Jer tada bas vrvi od zombija.

Ako ti nestane goriva, a ne mozes naci gorivo, mozes otici u kamp i platiti njima da ti ga dovuku ( to te kosta 50 dolara ).

Sto prije mozes uradi slijedece. unisti sva moguca gnijezda na koja naidzes. Aktiviraj NERO centre ( tj ukljucis struju i istrazis unutrasnjost ). ali prije ukljucivanja generatora eliminisi sve zvucnike, da ne bi privukao paznju zombija. Eliminisi cim prije prvu hordu na koju naidzes ( to je ona u vozu ). Nije velika ima 20-30 zombija odprilike. Tuda moras cesto prolaziti, pa da ti ne smetaju. Neprijateljske kampove eliminisi isto cim prije ( nakon sto ih eliminises dobit ces povjerenje u nekim od kampova, plus dobit ces recepte za pravljenje meele oruzja, pipe bombi i ostalih dzidza. kao i naravno mapu sa lokacijama ).

od secondary oruzja obavezno uzmi kuburu tj lil stubby ( efikasna je kada ganjas likove sa motorima tj nanosi im vecu stetu nego SMP). Mana kubure je sto je malog spremnika, 8 do 16 metaka cini mi se.

Sto se oruzja tice sve su bolja i razornija kako igra napreduje.

od skilova obavezno otkljucaj sto prije mozes slijedece:

Field repairs ( omogucuje ti da popravis meele oruzje ). Hard heater, The butcher, Carry that weight ( daje ti dupli spremnik za scrap, pa umjesto 10 scrap-a mozes nositi 20 ). sto je jako korisno. pogotovo jer ga koristis i za popravku motora i za pravljenje /popravku meele oruzja , bombi, atractora...

Sto se tice koristenja okoline za ubijanje zombija, imas one kamione ( vjerojatno sa plinom ili gorivom ) privuces ih kod kamiona, tj bacis atraktor kod kamiona i kada se skupe, samo razneses kamion. mozes naravno koristiti i kanistere goriva. Onda imas pred kraj igre dio, gdje ih mozes navuc da se popnu na gradjevinu i onda ona popusti i propadne pod njihovom tezinom i svi zaginu naravno. Al tu mora biti bar 10-20 zombija da bi to uspjelo.

Jednostavno sve sto pronadjes mozes iskoristiti. i obavezno prekopaj svakog lika kojeg ubijes. mozes pronaci korisnih stvari ( kao i kuce i gradjevine na koje naidzes ). stvari koje nadzes u objektima ( osim municije ) se sve obnavljaju ciklicno. Od flasa, satova itd. ( satovi se koriste za pravljenje atraktora ).
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#6806 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

zaboravih ti napisati, ove neprijateljske kampove, mozes rjesavati i uz pomoc hordi. Ako ima horda u blizini, samo ih navuces, na kamp. pa nek se pokrve. Ono sto ostane od zombija, ti naknadno potamanis. :D :D :D
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#6807 Re: PlayStation 4 - all about

Post by redhat »

Ironman_88 wrote: 08/01/2020 13:05
Tomahawk11 wrote: 08/01/2020 12:58
Carnival_Row wrote: 08/01/2020 12:56 jel ko igro ove samuraje nakav sikiro i ostali?
Kažu da je i ta sikira prilično teška igra.

Gameplay jako izgleda :thumbup:
Sekiro je još teži od ove za koju smo utvrdili da je preteška. :D
Sekiro je teži jer u Bloodbornu ako imaš živaca možeš farmati skill i statse....ja kad sam drugi put namjenski prekucavao igru sam se podigao na lvl150 u roku od 3-4 dana jer sam već prekucao igru i znao sam koje tri vezane regije mogu da pređem recimo u 2h za sve tri navedene regije i izvučem recimo 200.000 bloodsa po regiji i onda to mijenjam za statse. A recimo kompletan Bloodborne se može prekucati sa lvl70 ko je pažljiv i vješt igrač. Kod Sekira toga nema.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#6808 Re: PlayStation 4 - all about

Post by channel10 »

Danas sam dobio konzolu, pa imam par pitanja u vezi otvaranja akaunta na konzoli. Da li je mail adresa koja se unese kod kreiranja akaunta vezana za ovaj uredjaj jer je vrlo moguce da cu prodati ovaj uredjaj za nekih godinu, kad izadje ps5?
Ako je mail adresa vezana za uradjaj, onda da otvaram novi mail koji ce biti namjenjen samo konzoli, jer planiram igrice kupovati vecinom online. Usput da pitam, da li mogu kupovati igrice online bez da sam otvorio kod njih neki akaunt i da li je i on vezan za uredjaj?
User avatar
Carnival_Row
Posts: 366
Joined: 21/11/2019 18:43

#6809 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Carnival_Row »

channel10 wrote: 08/01/2020 14:32 Danas sam dobio konzolu, pa imam par pitanja u vezi otvaranja akaunta na konzoli. Da li je mail adresa koja se unese kod kreiranja akaunta vezana za ovaj uredjaj jer je vrlo moguce da cu prodati ovaj uredjaj za nekih godinu, kad izadje ps5?
Ako je mail adresa vezana za uradjaj, onda da otvaram novi mail koji ce biti namjenjen samo konzoli, jer planiram igrice kupovati vecinom online. Usput da pitam, da li mogu kupovati igrice online bez da sam otvorio kod njih neki akaunt i da li je i on vezan za uredjaj?
https://www.playstation.com/hr-hr/explo ... ser-guide/

https://manuals.playstation.net/documen ... ation.html
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#6810 Re: PlayStation 4 - all about

Post by channel10 »

Carnival_Row wrote: 08/01/2020 14:36
channel10 wrote: 08/01/2020 14:32 Danas sam dobio konzolu, pa imam par pitanja u vezi otvaranja akaunta na konzoli. Da li je mail adresa koja se unese kod kreiranja akaunta vezana za ovaj uredjaj jer je vrlo moguce da cu prodati ovaj uredjaj za nekih godinu, kad izadje ps5?
Ako je mail adresa vezana za uradjaj, onda da otvaram novi mail koji ce biti namjenjen samo konzoli, jer planiram igrice kupovati vecinom online. Usput da pitam, da li mogu kupovati igrice online bez da sam otvorio kod njih neki akaunt i da li je i on vezan za uredjaj?
https://www.playstation.com/hr-hr/explo ... ser-guide/

https://manuals.playstation.net/documen ... ation.html
Sve sam to dobio uz konzolu, ali vas pitam posto ste u tome godinama....
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#6811 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

channel10 wrote: 08/01/2020 14:32 Danas sam dobio konzolu, pa imam par pitanja u vezi otvaranja akaunta na konzoli. Da li je mail adresa koja se unese kod kreiranja akaunta vezana za ovaj uredjaj jer je vrlo moguce da cu prodati ovaj uredjaj za nekih godinu, kad izadje ps5?
Ako je mail adresa vezana za uradjaj, onda da otvaram novi mail koji ce biti namjenjen samo konzoli, jer planiram igrice kupovati vecinom online. Usput da pitam, da li mogu kupovati igrice online bez da sam otvorio kod njih neki akaunt i da li je i on vezan za uredjaj?
Nije vezana. Samo su digitalne igre koje kupis vezane za account. Kad budes prodavao konzolu, samo se izlogiras sa account-a na konzoli i PS4 vratis na fabricka podesavanja. A ti se sa svojim accountom normalno ulogiras na PS5 i imas sve igre koje su vezane uz account ( moci ces ih normalno igrati i na PS5)- Ja sam imao obicni PS4 od 1TB, a trenutno imam PS4 PRO konzolu. Tako da no sikiriki.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#6812 Re: PlayStation 4 - all about

Post by channel10 »

TMovac wrote: 08/01/2020 14:48
channel10 wrote: 08/01/2020 14:32 Danas sam dobio konzolu, pa imam par pitanja u vezi otvaranja akaunta na konzoli. Da li je mail adresa koja se unese kod kreiranja akaunta vezana za ovaj uredjaj jer je vrlo moguce da cu prodati ovaj uredjaj za nekih godinu, kad izadje ps5?
Ako je mail adresa vezana za uradjaj, onda da otvaram novi mail koji ce biti namjenjen samo konzoli, jer planiram igrice kupovati vecinom online. Usput da pitam, da li mogu kupovati igrice online bez da sam otvorio kod njih neki akaunt i da li je i on vezan za uredjaj?
Nije vezana. Samo su digitalne igre koje kupis vezane za account. Kad budes prodavao konzolu, samo se izlogiras sa account-a na konzoli i PS4 vratis na fabricka podesavanja. A ti se sa svojim accountom normalno ulogiras na PS5 i imas sve igre koje su vezane uz account ( moci ces ih normalno igrati i na PS5)- Ja sam imao obicni PS4 od 1TB, a trenutno imam PS4 PRO konzolu. Tako da no sikiriki.
Eh hvala puno :) :thumbup: . Registrovao sam svoj mail, a vec sam citao da treba staviti USA I Oregon :). Jedino ne znam treba li ovaj broj telefona uopste unositi. Zasad sam ga preskocio.

Evo sad mi je kod registracije izbacilo ovo sto ti govoris, da se moze izlogovati sa akaunta i novcanika i prebaciti na drugi uredjaj. Sad samo ne znam sta da radim sa ovim ps store-om i ps+. Sad bih kupio kakvu igricu i platio preko paypala, ali ne znam moram li se registrovati na ps+ ili mogu otici i smao kupiti igricu i igrati.
Sad cu malo prosvrljati da vidim kako ovo sve radi... Hvala jos jednom :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6813 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

channel10 wrote: 08/01/2020 15:18
Evo sad mi je kod registracije izbacilo ovo sto ti govoris, da se moze izlogovati sa akaunta i novcanika i prebaciti na drugi uredjaj. Sad samo ne znam sta da radim sa ovim ps store-om i ps+. Sad bih kupio kakvu igricu i platio preko paypala, ali ne znam moram li se registrovati na ps+ ili mogu otici i smao kupiti igricu i igrati.
Sad cu malo prosvrljati da vidim kako ovo sve radi... Hvala jos jednom :thumbup:
Ne treba ti PS+ da bi kupovao igre sa Storea.
Ako si završio acc, samo odeš na Store i kupuj.
Naravno, moraš imati sredstava, tj. kupiti Gift Card.
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#6814 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

@channel10 stavi broj telefona i ukljuci duplu verifikaciju. Tako da ti niko ne moze ukrasti account. ( prilikom svakog logiranja na account, posalje ti code SMS-om koji ukucas ). Tako da niko ne moze neovlasteno pristupiti tvom accountu i ceprkati.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#6815 Re: PlayStation 4 - all about

Post by channel10 »

Da li mogu staviti svoj broj telefona jer cini mi se kod one ponude za upis broja, oni su vec upisali vjerovatno pozivni za Portland Oregon :D ?

@Tomahawk11 , znaci ne mogu platiti drito sa paypal racuna igricu koja kosta recimo 20 dolara nego ipak moram kupovati te gift kartice?

Hajde da vas ne tusim vise(a ovo se ponavlja po ko zna koji put, kako ko kupi PS4), jos cu malo kasnije prosvrljati po temi da nadjem to sto mi sve treba.

Hvala obojici :) :thumbup:
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4420
Joined: 21/02/2011 12:56

#6816 Re: PlayStation 4 - all about

Post by REDDEVILS »

channel10 wrote: 08/01/2020 15:46 Da li mogu staviti svoj broj telefona jer cini mi se kod one ponude za upis broja, oni su vec upisali vjerovatno pozivni za Portland Oregon :D ?

@Tomahawk11 , znaci ne mogu platiti drito sa paypal racuna igricu koja kosta recimo 20 dolara nego ipak moram kupovati te gift kartice?

Hajde da vas ne tusim vise(a ovo se ponavlja po ko zna koji put, kako ko kupi PS4), jos cu malo kasnije prosvrljati po temi da nadjem to sto mi sve treba.

Hvala obojici :) :thumbup:
Možeš staviti svoj broj mobitela, ja svoj broj koristim za dva PSN računa jedan je UK a drugi US 🙂
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6817 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

channel10 wrote: 08/01/2020 15:46 Da li mogu staviti svoj broj telefona jer cini mi se kod one ponude za upis broja, oni su vec upisali vjerovatno pozivni za Portland Oregon :D ?

@Tomahawk11 , znaci ne mogu platiti drito sa paypal racuna igricu koja kosta recimo 20 dolara nego ipak moram kupovati te gift kartice?

Hajde da vas ne tusim vise(a ovo se ponavlja po ko zna koji put, kako ko kupi PS4), jos cu malo kasnije prosvrljati po temi da nadjem to sto mi sve treba.

Hvala obojici :) :thumbup:
Ne. Moraš uzeti Gift Card (imaš unazad po temi odakle), PayPalom plaćaš i onda redeemuješ kartice na svom acc, odnosno walletu.
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#6818 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

channel10 wrote: 08/01/2020 15:46 Da li mogu staviti svoj broj telefona jer cini mi se kod one ponude za upis broja, oni su vec upisali vjerovatno pozivni za Portland Oregon :D ?

@Tomahawk11 , znaci ne mogu platiti drito sa paypal racuna igricu koja kosta recimo 20 dolara nego ipak moram kupovati te gift kartice?

Hajde da vas ne tusim vise(a ovo se ponavlja po ko zna koji put, kako ko kupi PS4), jos cu malo kasnije prosvrljati po temi da nadjem to sto mi sve treba.

Hvala obojici :) :thumbup:
Nažalost ne mozeš plačati direkt sa paypala ( jer ti nije bankovna kartica američka ). Tako da moraš kupovati GIFT kartice. Ja kupujem na ove dvije stranice.

https://www.offgamers.com/game-card/con ... rk-card-us

https://www.g2a.com/category/gift-cards ... rds&id=894

Što se broja tiće samo nadzes pozivni za BiH u opcijama i ukucas svoj broj i to je to.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#6819 Re: PlayStation 4 - all about

Post by channel10 »

Onda cu staviti svoj broj...Nemam sad vremena ovo kupovati, pa cu to veceras obaviti. Uglavnom ako negdje zapnem, eto mene NAmah ovdje da priupitam :). Jos jednom hvala svima koji su pomogli :)
User avatar
Carnival_Row
Posts: 366
Joined: 21/11/2019 18:43

#6820 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Carnival_Row »

jel ovo zvanično za PS5 12 februar 2020 playstation meeting?
User avatar
Carnival_Row
Posts: 366
Joined: 21/11/2019 18:43

#6821 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Carnival_Row »

usput za ovog channela kod mene je američka adresa na PS4 PRO a valet punim preko raje sa tviča kupe ovi ameri na amazon ja im preko paypal samo pare pošaljem :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#6822 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

Carnival_Row wrote: 08/01/2020 16:17 jel ovo zvanično za PS5 12 februar 2020 playstation meeting?
Niko jos ne zna, pretpostavlja se da ce tad predstaviti konzolu ali ostaje da vidimo.
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#6823 Re: PlayStation 4 - all about

Post by redhat »

TMovac wrote: 08/01/2020 16:01
channel10 wrote: 08/01/2020 15:46 Da li mogu staviti svoj broj telefona jer cini mi se kod one ponude za upis broja, oni su vec upisali vjerovatno pozivni za Portland Oregon :D ?

@Tomahawk11 , znaci ne mogu platiti drito sa paypal racuna igricu koja kosta recimo 20 dolara nego ipak moram kupovati te gift kartice?

Hajde da vas ne tusim vise(a ovo se ponavlja po ko zna koji put, kako ko kupi PS4), jos cu malo kasnije prosvrljati po temi da nadjem to sto mi sve treba.

Hvala obojici :) :thumbup:
Nažalost ne mozeš plačati direkt sa paypala ( jer ti nije bankovna kartica američka ). Tako da moraš kupovati GIFT kartice. Ja kupujem na ove dvije stranice.

https://www.offgamers.com/game-card/con ... rk-card-us

https://www.g2a.com/category/gift-cards ... rds&id=894

Što se broja tiće samo nadzes pozivni za BiH u opcijama i ukucas svoj broj i to je to.
Za kupovanje kartica i pretplate.... Sankta Domenica, bbi, sve preko telefona i mejla završiš u roku od 15 minuta. Rade ljudi i nedjeljom
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#6824 Re: PlayStation 4 - all about

Post by channel10 »

Evo mene opet :). Je li normalno da u play store ulazi po 2-3 minute? Nakon toga mi otvori vec neke stvari sto sam gledao kod ovih holiday popusta i izbaci kraticu za neke free igre. Kliknem tu i evo i to otvara vec 2-3 minute i jos nije otvorilo.
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4420
Joined: 21/02/2011 12:56

#6825 Re: PlayStation 4 - all about

Post by REDDEVILS »

channel10 wrote: 08/01/2020 21:26 Evo mene opet :). Je li normalno da u play store ulazi po 2-3 minute? Nakon toga mi otvori vec neke stvari sto sam gledao kod ovih holiday popusta i izbaci kraticu za neke free igre. Kliknem tu i evo i to otvara vec 2-3 minute i jos nije otvorilo.
Kod mene je slična situacija ali samo kad Download-ujem dvije igre istovremeno treba malo vremena da uđe na ps store
A može biti da ti se igra update-uje pa prilikom kopiranja igre HDD zakuca i nema šanse da ista otvori 🙂
Post Reply