Visoki muskarci

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
EminaSA
Posts: 278
Joined: 16/05/2013 13:56

#1 Visoki muskarci

Post by EminaSA »

Ne znam je li bila ova tema vec ali eto...prilicno sam visoka za djevojku (1.78 cm) i primjecujem u zadnje vrijeme da skoro svi visoki muskarci jure za nizim ribama. Zasto je to tako? Mislim, nikog ne osudjujem i svako ima pravo na svoj ukus (evo ja licno ne bih bila sa nekim ko je nizi od mene), samo mi je cudno kad vidim muskarce kako po gradu kako vode djevojke koje su im do struka dok se nama visokim djevojkama najvise udvaraju nizi muskarci. Dakle, pitanje za visoke muskarce: jel to mislite da su nize ribe sladje, zenstvenije, njeznije itd od visokih. Ili?
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#2 Re: Visoki muskarci

Post by p206 »

.
eman
Posts: 378
Joined: 04/02/2013 16:46

#3 Re: Visoki muskarci

Post by eman »

Da,idealna visina za zenu je izmedju 168-175 cm(po mom misljenju)
pametna_glupost
Posts: 259
Joined: 18/05/2013 15:10

#4 Re: Visoki muskarci

Post by pametna_glupost »

EminaSA wrote:Ne znam je li bila ova tema vec ali eto...prilicno sam visoka za djevojku (1.78 cm) i primjecujem u zadnje vrijeme da skoro svi visoki muskarci jure za nizim ribama. Zasto je to tako? Mislim, nikog ne osudjujem i svako ima pravo na svoj ukus (evo ja licno ne bih bila sa nekim ko je nizi od mene), samo mi je cudno kad vidim muskarce kako po gradu kako vode djevojke koje su im do struka dok se nama visokim djevojkama najvise udvaraju nizi muskarci. Dakle, pitanje za visoke muskarce: jel to mislite da su nize ribe sladje, zenstvenije, njeznije itd od visokih. Ili?
Ja sam 192 a volim vise(visocije) djevojke, mada nema ih bas nesto...
eman
Posts: 378
Joined: 04/02/2013 16:46

#5 Re: Visoki muskarci

Post by eman »

pa eto nadji te se na kafi :D
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#6 Re: Visoki muskarci

Post by ho oponopono »

...poslije respe,prosim lijepo! :oops:

:mrgreen:
User avatar
drunken tiger
Posts: 1428
Joined: 27/04/2008 21:24

#7 Re: Visoki muskarci

Post by drunken tiger »

EminaSA wrote:Ne znam je li bila ova tema vec ali eto...prilicno sam visoka za djevojku (1.78 cm) i primjecujem u zadnje vrijeme da skoro svi visoki muskarci jure za nizim ribama. Zasto je to tako? Mislim, nikog ne osudjujem i svako ima pravo na svoj ukus (evo ja licno ne bih bila sa nekim ko je nizi od mene), samo mi je cudno kad vidim muskarce kako po gradu kako vode djevojke koje su im do struka dok se nama visokim djevojkama najvise udvaraju nizi muskarci. Dakle, pitanje za visoke muskarce: jel to mislite da su nize ribe sladje, zenstvenije, njeznije itd od visokih. Ili?
Niže i sitnije su fleksibilnije...pružaju mnogo više mogućnosti.. :-D
pametna_glupost
Posts: 259
Joined: 18/05/2013 15:10

#8 Re: Visoki muskarci

Post by pametna_glupost »

ho oponopono wrote:...poslije respe,prosim lijepo! :oops:

:mrgreen:
:lol:
Pa ja, bas to htio da napisem, ne smijem od respe
pametna_glupost
Posts: 259
Joined: 18/05/2013 15:10

#9 Re: Visoki muskarci

Post by pametna_glupost »

drunken tiger wrote:
EminaSA wrote:Ne znam je li bila ova tema vec ali eto...prilicno sam visoka za djevojku (1.78 cm) i primjecujem u zadnje vrijeme da skoro svi visoki muskarci jure za nizim ribama. Zasto je to tako? Mislim, nikog ne osudjujem i svako ima pravo na svoj ukus (evo ja licno ne bih bila sa nekim ko je nizi od mene), samo mi je cudno kad vidim muskarce kako po gradu kako vode djevojke koje su im do struka dok se nama visokim djevojkama najvise udvaraju nizi muskarci. Dakle, pitanje za visoke muskarce: jel to mislite da su nize ribe sladje, zenstvenije, njeznije itd od visokih. Ili?
Niže i sitnije su fleksibilnije...pružaju mnogo više mogućnosti.. :-D
Vala neke poze ne idu nikako, posebno kad je moja butna kost veca nego njena cijela noga :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#10 Re: Visoki muskarci

Post by Ramzess Veliki »

Male cure su praktičnije. Nosiš je po kući a ruke ti slobodne pa možeš krečiti, variti, montirati skelu. One visoke moraš pridržavati, a i noge im se vuku iza tebe pa svako malo zapnu za nešto.
User avatar
nineinchnails
Posts: 1668
Joined: 24/02/2009 12:09

#11 Re: Visoki muskarci

Post by nineinchnails »

Ja volim visoke :-D
iamia
Posts: 1900
Joined: 09/10/2012 08:37

#12 Re: Visoki muskarci

Post by iamia »

freud je opet sve objasnio.
veliki muskarci asociraju na veliku kitu. male zenske asociraju na malu vaginu.
mada u stvarnosti to uopste nije tacno. ima velikih muskaraca sa malom kitom i malih zenskih sa ogromnom vaginom.
ali sve je stvar persepcije. shvacanja.
pametna_glupost
Posts: 259
Joined: 18/05/2013 15:10

#13 Re: Visoki muskarci

Post by pametna_glupost »

iamia wrote:freud je opet sve objasnio.
veliki muskarci asociraju na veliku kitu. male zenske asociraju na malu vaginu.
mada u stvarnosti to uopste nije tacno. ima velikih muskaraca sa malom kitom i malih zenskih sa ogromnom vaginom.
ali sve je stvar persepcije. shvacanja.
sta je ogromna vagina? :shock: :lol:
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#14 Re: Visoki muskarci

Post by graue_maus »

:-)
iamia
Posts: 1900
Joined: 09/10/2012 08:37

#15 Re: Visoki muskarci

Post by iamia »

pametna_glupost wrote:
iamia wrote:freud je opet sve objasnio.
veliki muskarci asociraju na veliku kitu. male zenske asociraju na malu vaginu.
mada u stvarnosti to uopste nije tacno. ima velikih muskaraca sa malom kitom i malih zenskih sa ogromnom vaginom.
ali sve je stvar persepcije. shvacanja.
sta je ogromna vagina? :shock: :lol:
ja citao freuda na engleskom.
ne znam kako drugacije prevesti "huge" sa engleskog. :D
User avatar
makkaj
Posts: 222
Joined: 27/10/2009 12:04
Location: kod mene

#16 Re: Visoki muskarci

Post by makkaj »

to je kad moreš turit obje ruke vnutri i aplaudirati :D :-)

on topic, visok sam 1.95 a djevoka je 1.81, hem što više volim visoke, hem što sam davno provalio da ja šljivotres lakše prolazim kod istih, jer štaće jadne imaju manje izbora od ovih džepnih venera
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#17 Re: Visoki muskarci

Post by Ramzess Veliki »

makkaj wrote:to je kad moreš turit obje ruke vnutri i aplaudirati :D :-)

on topic, visok sam 1.95 a djevoka je 1.81, hem što više volim visoke, hem što sam davno provalio da ja šljivotres lakše prolazim kod istih, jer štaće jadne imaju manje izbora od ovih džepnih venera
Ti moraš nafatat' dvije-tri male da ti pašu. :D
User avatar
makkaj
Posts: 222
Joined: 27/10/2009 12:04
Location: kod mene

#18 Re: Visoki muskarci

Post by makkaj »

hmm nije ni to najgora opcija :-D
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#19 Re: Visoki muskarci

Post by horion_bosona »

jos jedna tema o visini

ja sam bio opterecen (svojom) visinom za vrijeme puberteta, naravno ne zbog djevojaka vec zato sto sam trenirao kosarku... al eto pio sam mlijeka :razz: i narasto nesto iznad prosjeka (189)

a dok mi je danas visina kod djevojaka osnovni okidac i eliminatorna stvar... :roll: mos mislit, jbt koga briga za visinu
EminaSA
Posts: 278
Joined: 16/05/2013 13:56

#20 Re: Visoki muskarci

Post by EminaSA »

Dakle nize su "prakticnije" i "fleksibilnije", jbg kao da govorite o kolima a ne djevojkama :D
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#21 Re: Visoki muskarci

Post by Truba »

niže su "za natać"
:D
EminaSA
Posts: 278
Joined: 16/05/2013 13:56

#22 Re: Visoki muskarci

Post by EminaSA »

A vitkost...duge noge...to nista?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#23 Re: Visoki muskarci

Post by Ramzess Veliki »

EminaSA wrote:Dakle nize su "prakticnije" i "fleksibilnije", jbg kao da govorite o kolima a ne djevojkama :D
Ma ne ... samo ti se čini. Hoćemo da kažemo da su mali modeli djevojaka zastupljeniji na tržištu dok su visoki modeli nerentabilni i teže se održavaju. 8-)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#24 Re: Visoki muskarci

Post by Ramzess Veliki »

EminaSA wrote:A vitkost...duge noge...to nista?
Noge i tako dođu iza leđa pa se ni ne vide. :D

Šala mala. 8-)

Volim duge noge. 8-)
Volim i visoke i male djevojke. Sve su slatke i lijepe i privlačne, samo da se trefi ona hemija, leptirić i da plaća pivo. :thumbup:
gilla
Posts: 463
Joined: 21/03/2008 13:53

#25 Re: Visoki muskarci

Post by gilla »

Malecke uglavnom ganjaju visoke likove zbog percepcije, podsvijesno vise, ne zele da njihovo potomstvo prolazi pakao kepecluka. Geni opet. Rijetke ce biti iskrene i priznati.


EminaSa, ne moras brinuti ako si slobodna, naletit ce dasa vjeruj. Za mene (195) tvoja visina je extra. Jos ako sr upari linija, struk, duge noge, bokovi..pa nabace stikle.....Vaznije od visine i svega dr.je licnost osobe vjeruj mi.

Mene su uglavnom hvatale upravo te male pa ima tu i iskustva. Iskreno uveo sam kriterije , ispod 170 nista, kicmu i vrat iskrivis.
Post Reply