Page 1 of 23
#1 TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 04/05/2013 23:09
by Hame_
BiH, Tuzla. Kablovska
TXTV počela s ubacivanjem Pink kanala
PROŠIRENA DIGITALNA I ANALOGNA PROGRAMSKA ŠEMA
Digitalna programska šema je proširena sa novim atraktivnim kanalima.
Na frekvenciji 410.00 MHz dodana su četiri nova Pink kanala (Pink, Pink Plus, Pink Extra i Pink Premium). Na frekvenciji 514.00 MHz možete naći novih devet kanala, od čega je jedan u HD rezoluciji (
Outdoor channel HD).
Potrebno je da svi korisnici digitalne televizije ponovo programiraju svoje TV prijemnike ili digitalne receivere u opsegu od 410.00 MHz do 514.00 MHz.
Takođe, u analognu programsku šemu je dodan novi filmski kanal iz paketa Pink kanala - Pink Premium, koji emituje isključivo holivudske blokbastere i najbolje nove serijske programe.
Izmijenjene programske šeme možete pogledati na sljedećim linkovima: analogna i digitalna.
U narednom periodu očekuje Vas još novih kanala, zbog će programske šeme biti podložne promjenama, te Vas molimo za strpljenje i razumijavanje.
#2 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 05/05/2013 09:31
by madridist
Pinkovi ne mogu biti opravdanje za neimanje:
Foxova,Comedy centrala,Axn i mase drugih stvari koje su potrebne da bi kablovska bila ozbiljna a ne brdo turbofolk i etno smeća .Pretplata je sad 12 km ,nek je dignu na 15 km i uvedu barem Foxove .
Na kraju ako ne znaju nek programsku šemu prepišu od HS-a i sve 5.
Vox,superRTL i njemački RTL te CN su dio ovog gore od 9 novih kanala,naravno Txtv je sa internetom pravi pogodak,a i sa kvalitetom slike tako da ne ispadne da samo prigovaram,uvijek ću njih izabrat ispred Mojetv ali ovo gore što sam napisao stoji,mora se popravit progrmska ponuda,ne može bit ozbiljna kablovska kuća a da u svojoj ponudi nema FOX.
O HBO možemo maštati.
#3 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 09/05/2013 17:06
by Hame_
Dodano još kanala: Pink Action, Pink Action 2, Pink Action 3, Pink Movies i Pink Film
*Slika "trza", štimaju

#4 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 10/05/2013 22:29
by mirko2345
STIZU CRNI DANI ZA TELEMACH, GRUPA SBB POD ISTRAGOM. VISE NA :
http://www.24ur.com/novice/slovenija/to ... gnatu.html
#5 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 11/05/2013 11:10
by Hame_
TXTV kablovska ubacila još Pinkova (Pink 2, Pink Movies 1, 2, i 3), ali ubacili su i Prvu TV, RTS HD,... i još nekih kanala ali rano sam gledao jutros prije posla pa nisam sve upamtio
*Slika im na ovim Pink filmskim još uvijek trza.
#6 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 05/06/2013 21:59
by Hame_
BiH Tuzla, TXTV kablovska danas ubacila još Pink kanala. Sada ih ima oko 26/27.
Svi Pink kanali sada uredno rade

#7 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 06/06/2013 09:44
by escobar__
Pravo da ti kažem Hame, meni ti kanali i nisu nešto posebno. Na BIHnet-u su od maja mjeseca, a ne znam da sam ukupno pet sati proveo gledajući bilo koji od Pink kanala.

#8 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 06/06/2013 10:33
by Hame_
Meni su u favoritima samo filmski Pink kanali.
Neka ih, do sada smo imali samo dva filmska kanala - CineStar i CineStar Akcija.
*Onu buraniju Eurokanal, CBS, Univerzal i tako to ne ubrajam u filmske kanale

#9 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 07/06/2013 23:26
by madridist
Sve dok ne vrate paket Fox kanala te ne porade na HBO,AXN te Comedy central paketu txtv će biti neozbiljna podružnica elta kabela sa masom poglupih folk hopsajućih kanala,razumijem zašto nema sportklubova ali ovo što sam nabrojao ne imati u ponudi a zvati se ozbiljnom kablovskom kućom je smiješno.Da dodam da od 1.07 pretplata ide gore za 1km(jel to pink?) inače plaćao bih i 20 km da imamo prekopiranu šemu od HS kablovske.
Inače da ne ispadne da ih samo kritikujem,usluga interneta je meni odlična,za ovaj iznos pretplate super.
#10 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 01/10/2013 11:22
by Hame_
Od sinoć na TXTV rade Pink Horor i Pink Comedy

#11 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 01/02/2014 12:55
by madridist
Od 03.02. startuju: Pink Western, Pink Classic, Pink Life Style, Pink Erotic 1, Pink Erotic 2, Pink Erotic 3 i Pink Erotic 4, a od 10.02. Pink Grand.
Ne znam ima li forumaša koji su korisnici ove kablovske ,pretvoriše je u pink podružnicu,yebote najjača catv u TK a nema u ponudi FOX-ove ,Comedy central,HBO,Discovery full paket a Sportklub da ne spominjem,bitno da ima tv Maglaj ili kanal 6 te još 40-ak smećarskih kanala sa turbofolk sadržajem..
#12 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 01/02/2014 13:07
by escobar__
Nije to samo TXTV, i BIHnet IPTV redovno "obogaćuju" ovim sranjem, čak su im i posebnu listu napravili ekskluzivno za Pink Shit kanale.

#13 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 01/02/2014 13:13
by Sandra N.
escobar__ wrote:Nije to samo TXTV, i BIHnet IPTV redovno "obogaćuju" ovim sranjem, čak su im i posebnu listu napravili ekskluzivno za Pink Shit kanale.

Velika mana Telecoma je sto moze biti samo na jednom TV-u u stanu, eventualno dva ako imas optiku, a nema sanse na 3-4 televizora... to je velika katastrofa...
#14 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 01/02/2014 13:16
by madridist
Upravo ta mogućnost koju daje catv da imaš više tv-a bez neke posebne dodatne opreme te internet je razlog što ih ne odjavljujem a ne uvedem total tv..
#15 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 01/02/2014 20:14
by escobar__
Sandra N. wrote:escobar__ wrote:Nije to samo TXTV, i BIHnet IPTV redovno "obogaćuju" ovim sranjem, čak su im i posebnu listu napravili ekskluzivno za Pink Shit kanale.

Velika mana Telecoma je sto moze biti samo na jednom TV-u u stanu, eventualno dva ako imas optiku, a nema sanse na 3-4 televizora... to je velika katastrofa...
Mogu i dva, čak i tri preko bakra. Preduslov je dobra parica.
#16 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 10/02/2014 20:04
by madridist
Da ne bude da ih stalno kritikujem,sve pohvale Txtv-u za Rtl2

#17 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 11/02/2014 09:55
by Hame_
Oho, RTL2? Moram preskenirat, fala
Evo i još Pinkova najavljuju...
Novi Pink kanali u okviru Pink paketa
Petak, 07 Februar 2014 14:30
Uskoro u digitalnoj programskoj šemi će biti dostupni novi kanali u okviru Pink paketa.
"Pink Western" je namijenjen ljubiteljima žanra koji je nekada bio veoma popularan, ali i danas ima svoju veliku ciljnu grupu. Odabrani su najbolji filmovi nastali u najzlatnijim godinama westerna, ali i neki noviji naslovi.
"Pink Classic" je namijenjen ljubiteljima najboljih filmova nastalih od tridesetih do osamdesetih godina. Izbor je neiscrpan, pa će ljubitelji dobrih starih filmova uživati kada god im se pruži prilika jer se i ovaj program emituje 24 časa dnevno i svih 365 dana u godini.
Oni koji drže do stila, koji prate modni svijet, dizajn, inovacije u tehničkom svijetu, uživaće u emisijama domaće i strane produkcije na kanalu "Pink Style".
Za starije od 18 godina u ponudi su četiri kanala erotskog sadržaja.
Takođe, biće pokrenut najpompezniji muzički kanal do sada, "Pink Grand". On ce svakodnevno emitovati više od šest sati sopstvene produkcije, dok će sve emisije biti zabavnog tipa i u duhu narodne muzike. Kanal Pink Grand ima sopstveni studio na Košutnjaku koji je nezavistan od postojećeg gdje se snimaju emisije Grand produkcije za TV Pink.
Dakle, ponuda Pink paketa će sadržavati ukupno 43 kanala, a do kraja ove godine očekuje se pokretanje još novih kanala.
Izvor:
TXTV
#18 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 12/06/2014 13:18
by Hame_
I ovaj put smo se potrudili da vam obezbijedimo potpuni užitak uz Vaš TV prijemnik. Od danas potpuno BESPLATNO možete gledati i BHT u HD rezoluciji.
BHT HD možete pronaći na frekvenciji 410 MHz. Ukoliko Vaš digitalni prijemnik ne radi automatsko ažuriranje kanala, potrebno je da izvršite ponovno programiranje digitalnog prijemnika (TV prijemnik ili DVB-C resiver). Trenutno se na pomenutom kanalu može pratiti odbrojavanje do prve utakmice Svjetskog prvenstva u Brazilu.
#19 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 03/01/2015 16:31
by kokalo-xxx
Nabijem na k....c i kablovsku i internet...i dezurni telefon...i sve telefone koje ima TXTV a na koje se po obicaju ne javlja cim nestane signala. Sto su uzimali lovu od mene uzimali su, idioti bezobrazni i nesposobni. Od sutra vise nisam pretplatnik, ne zato jer ste uzas od operatera, nego sto necete da se javite ni na jedan jebeni telefon i jer nas pretplatnike smatrate ovcama. Lijep pozdrav
#20 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 09/09/2015 13:40
by madridist
Ovdje na forumu izgleda nema puno korisnika Txtv,
internet usluga nije losa sad trenutno 7mb/1mb kosta 20km u onom paketu TX2,ali je zato ponuda kanala odron za svakog kome se pinkfolkobn orgijanje uzivo ne dopada.
Steta za to jer uz malo ulaganja u ponudu kanala sa uvodjenjem npr Fox kanala ili nesto od Comedy centrala pa i zasto ne od HBO-a da se obraduje malo i one kojima Izvorna tv i Valentino folk nisu na broju 1 na daljinskom.
Situacija sa omrznutim sportklubom je jasna ,ne da Telemah i to je ok to im ne zamjera niko ali ovi kanali gore koje sam nabrojao su ono sto bi po defaultu morala imati svaka kablovska koja drzi do sebe (vjerujem da povecaju pretplatu za 2 ili 3 km ne bi izgubili ni jednog korisnika jer sadasnjih 13km mjesecno stvarno nije puno.
#21 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 09/09/2015 13:46
by Phobius
Ja čekam da ih Telemach kupi.
#22 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 09/09/2015 13:50
by madridist

iskreno to bi rijesilo puno toga.
#23 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 09/09/2015 13:59
by Phobius
madridist wrote:
iskreno to bi rijesilo puno toga.
Definitivno. TXT TV je jedan amaterski kolektiv, turbo-folk televizija za turbo-folk stanovništvo. Inače, to je ogranak ELTA TV, ali sa totalno neprofesionalnom uslugom.
#24 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 25/11/2015 17:44
by madridist
...
#25 Re: TXTV kablovska Tuzla, TK
Posted: 26/11/2015 13:46
by MTV
Elta MT je ugasila National Geographic, National Geographic Wild i National Geographic HD. S ovim nema u ponudi ni jednog Fox-ovog kanala. Zamjena je Docu Box, Docu Box HD i ID Xtra.
Jel i TXTV ugasila National Geographic kanale?