Medicinski fakultet Foča

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#76 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by Eluveitie »

Hemera wrote:
mnogi ozbiljni centri u SA sa ekespres diplomama i specijalizacijama pogotovo iza rata....pa onda oni sto su privatizovali upise na fakultete pomenute struke itd itd
De bolan, ne znaš ni rečenice sklopiti. :roll:
Odoh, odustajem. Uvjeravajte se međusobno, 'ta ću vam ja :zoka:
User avatar
kako to
Posts: 420
Joined: 10/04/2013 08:12

#77 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by kako to »

´ocam ´mos mislit reakcije pita te neko sta studiras:-medicinu ... a onda zamislis reakciju kad mu kazes da medicinu studiras u foci. :D
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#78 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by Hemera »

Eluveitie wrote:
Hemera wrote:
mnogi ozbiljni centri u SA sa ekespres diplomama i specijalizacijama pogotovo iza rata....pa onda oni sto su privatizovali upise na fakultete pomenute struke itd itd
De bolan, ne znaš ni rečenice sklopiti. :roll:
Odoh, odustajem. Uvjeravajte se međusobno, 'ta ću vam ja :zoka:
nek ti znas...najbolje ti je idi...i sad te je previse
gorgonzola
Posts: 554
Joined: 24/02/2013 18:28

#79 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by gorgonzola »

kako to wrote:´ocam ´mos mislit reakcije pita te neko sta studiras:-medicinu ... a onda zamislis reakciju kad mu kazes da medicinu studiras u foci. :D
Kakve veze ima mjesto gdje fakultet? Sve da je u rakovici . Oxford je selo naspram londona pa ima jedan od najpriznatijih fakulteta u svijetu. Ja kojih likova ima na forumu tito dragi. Mozete li vi skontati da sarajevo nije centar svijeta.
Zamisli u bivsoj jugi kako su se beogradjani smijali kad im neko dodje i kaze da je zavrsio fax u sa.


Saljem sa posla
Batt-x
Posts: 34
Joined: 04/03/2013 01:46

#80 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by Batt-x »

Hemera wrote:
Batt-x wrote:Kad je uopšte osnovan medicinski fakultet u Foči, u ratu? Kakva je tamo bolnica? Ne vjerujem da je klinički centar. Kadar? Negdje sam pročitao da predaju profesori mahom iz Beograda i Srbije, pa mi nije jasno kako uspjevaju da budu svaki dan na predavanju u Foči i u Beogradu ili gdje već predaju?! Jedina "prednost" ovog fakulteta jeste što je državni, a dok je kvaliteta vjerovatno upitna. Za medicinski fakultet je potreban dobar klinički centar, da nije tako onda bi i Zenica imala medicinski fakultet, i Bihać i svaki grad koji ima malo "veću" bolnicu. Dovoljno je otvoriti stranicu bolnice u Foči i pogledati koliko ima zaposlenih doktora po određenim odjelima.
Pošto ovaj fakultet pripada univerzitetu Istočno Sarajevo, vjerovatno je i osnovan samo eto da bi i Istočno Sarajevo imalo medicinu.
Mislim da se ovdje upisuju ovi što ne mogu upisati medicine u Banja Luci, Mostaru, Sarajevu i Tuzli. Jer nije moguće da je medicina i bolnica u Foči bolja nego u ova 4 navedena grada.
Druga je stvar što svak svog konja hvali.
http://www.bolnicafoca.com/o-nama-2/istorijat/

sad da zanemarimo komplekse o med.faxu u foči,hajmo malo o ovom u sarajevu
pocev od klinickog u kojem boravi nekvalitetan kadar,poslovanje lopovsko,korumpirano i u minusu i mnoge druge stvari,skandalozni kadar i sl.gori su hiljadu puta nego neka pripizdina u selu

Kad si već postavio/la stranicu bolnice, pogledaj koliko ima zaposlenih, pogledaj slike bolnice, liči na neke vojne objekte iz vremena Jugoslavije, a ne ko što neko reče klinički centar :lol: Ovdje nije tema bolnica i fakultet u Sarajevu da o tome raspravljamo, a očigledno nemaš argumenata pa prebacuješ temu.


gorgonzola wrote:
Kakve veze ima mjesto gdje fakultet? Sve da je u rakovici . Oxford je selo naspram londona pa ima jedan od najpriznatijih fakulteta u svijetu. Ja kojih likova ima na forumu tito dragi. Mozete li vi skontati da sarajevo nije centar svijeta.
Zamisli u bivsoj jugi kako su se beogradjani smijali kad im neko dodje i kaze da je zavrsio fax u sa.


Saljem sa posla

Ne možeš upoređivati Oxford/London sa ovim, kakav bolan medicinski fakultet u Foči, ni kadra ni opreme ni bolnice da valja. Za medicinski fakultet grad bi trebao imati dobar klinički centar i koliko toliko kvalitetan kadar, a ne da se u svakom gradu koji ima bolnicu otvori fakultet dovedu gostujući profesori i gotovo. Zašto onda u Hrvatskoj i Srbiji imaju samo po 4 medicine? Ima i tamo puno većih gradova od Foče pa nemaju medicine.
User avatar
kako to
Posts: 420
Joined: 10/04/2013 08:12

#81 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by kako to »

gorgonzola wrote:
kako to wrote:´ocam ´mos mislit reakcije pita te neko sta studiras:-medicinu ... a onda zamislis reakciju kad mu kazes da medicinu studiras u foci. :D
Kakve veze ima mjesto gdje fakultet? Sve da je u rakovici . Oxford je selo naspram londona pa ima jedan od najpriznatijih fakulteta u svijetu. Ja kojih likova ima na forumu tito dragi. Mozete li vi skontati da sarajevo nije centar svijeta.
Zamisli u bivsoj jugi kako su se beogradjani smijali kad im neko dodje i kaze da je zavrsio fax u sa.


Saljem sa posla

cuj medicina u foci ... aaaaahahhahahahahhaha ... pa nemaju 2 ambulante u sirom seoskom krugu ... kaka ba medicina
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#82 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by Hemera »

Batt-x wrote:
Hemera wrote:
Batt-x wrote:Kad je uopšte osnovan medicinski fakultet u Foči, u ratu? Kakva je tamo bolnica? Ne vjerujem da je klinički centar. Kadar? Negdje sam pročitao da predaju profesori mahom iz Beograda i Srbije, pa mi nije jasno kako uspjevaju da budu svaki dan na predavanju u Foči i u Beogradu ili gdje već predaju?! Jedina "prednost" ovog fakulteta jeste što je državni, a dok je kvaliteta vjerovatno upitna. Za medicinski fakultet je potreban dobar klinički centar, da nije tako onda bi i Zenica imala medicinski fakultet, i Bihać i svaki grad koji ima malo "veću" bolnicu. Dovoljno je otvoriti stranicu bolnice u Foči i pogledati koliko ima zaposlenih doktora po određenim odjelima.
Pošto ovaj fakultet pripada univerzitetu Istočno Sarajevo, vjerovatno je i osnovan samo eto da bi i Istočno Sarajevo imalo medicinu.
Mislim da se ovdje upisuju ovi što ne mogu upisati medicine u Banja Luci, Mostaru, Sarajevu i Tuzli. Jer nije moguće da je medicina i bolnica u Foči bolja nego u ova 4 navedena grada.
Druga je stvar što svak svog konja hvali.
http://www.bolnicafoca.com/o-nama-2/istorijat/

sad da zanemarimo komplekse o med.faxu u foči,hajmo malo o ovom u sarajevu
pocev od klinickog u kojem boravi nekvalitetan kadar,poslovanje lopovsko,korumpirano i u minusu i mnoge druge stvari,skandalozni kadar i sl.gori su hiljadu puta nego neka pripizdina u selu

Kad si već postavio/la stranicu bolnice, pogledaj koliko ima zaposlenih, pogledaj slike bolnice, liči na neke vojne objekte iz vremena Jugoslavije, a ne ko što neko reče klinički centar :lol: Ovdje nije tema bolnica i fakultet u Sarajevu da o tome raspravljamo, a očigledno nemaš argumenata pa prebacuješ temu.


gorgonzola wrote:
Kakve veze ima mjesto gdje fakultet? Sve da je u rakovici . Oxford je selo naspram londona pa ima jedan od najpriznatijih fakulteta u svijetu. Ja kojih likova ima na forumu tito dragi. Mozete li vi skontati da sarajevo nije centar svijeta.
Zamisli u bivsoj jugi kako su se beogradjani smijali kad im neko dodje i kaze da je zavrsio fax u sa.


Saljem sa posla

Ne možeš upoređivati Oxford/London sa ovim, kakav bolan medicinski fakultet u Foči, ni kadra ni opreme ni bolnice da valja. Za medicinski fakultet grad bi trebao imati dobar klinički centar i koliko toliko kvalitetan kadar, a ne da se u svakom gradu koji ima bolnicu otvori fakultet dovedu gostujući profesori i gotovo. Zašto onda u Hrvatskoj i Srbiji imaju samo po 4 medicine? Ima i tamo puno većih gradova od Foče pa nemaju medicine.

i šta bi od tvog upisa na stomatologiju?
kad budes zavrsio fax i radio i ispekao zanat komentarisi....

izgleda da ti nisi bio nikada u objektima bolnica u SA koje liče na sve samo ne na bolnice...
treba samo pogledati nekadašnju GAK,koja je preseljenjem preselila i MRSA-u
i mnoge druge oronule objekte pa glumatati sveznalicu
Batt-x
Posts: 34
Joined: 04/03/2013 01:46

#83 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by Batt-x »

Hemera wrote:

i šta bi od tvog upisa na stomatologiju?
kad budes zavrsio fax i radio i ispekao zanat komentarisi....

izgleda da ti nisi bio nikada u objektima bolnica u SA koje liče na sve samo ne na bolnice...
treba samo pogledati nekadašnju GAK,koja je preseljenjem preselila i MRSA-u
i mnoge druge oronule objekte pa glumatati sveznalicu
Ja ne vidim da je tema o mom upisu stomatologije ili o stanju u sarajevskoj bolnici. Ti sa jedne teme na desetu. Objasni mi molim te kakav je nazovi klinički centar koji ima po par doktora na odjelima? Kakav je klinički centar koji se sastoji od par dvospratnih zgrada? Kakav je medicinski fakultet koji za nastavnu bazu ima takvu bolnicu? Izgleda po tebi je bolnica u Foči sa fakultetom broj 1 u BiH.
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#84 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by Hemera »

Batt-x wrote:
Hemera wrote:

i šta bi od tvog upisa na stomatologiju?
kad budes zavrsio fax i radio i ispekao zanat komentarisi....

izgleda da ti nisi bio nikada u objektima bolnica u SA koje liče na sve samo ne na bolnice...
treba samo pogledati nekadašnju GAK,koja je preseljenjem preselila i MRSA-u
i mnoge druge oronule objekte pa glumatati sveznalicu
Ja ne vidim da je tema o mom upisu stomatologije ili o stanju u sarajevskoj bolnici. Ti sa jedne teme na desetu. Objasni mi molim te kakav je nazovi klinički centar koji ima po par doktora na odjelima? Kakav je klinički centar koji se sastoji od par dvospratnih zgrada? Kakav je medicinski fakultet koji za nastavnu bazu ima takvu bolnicu? Izgleda po tebi je bolnica u Foči sa fakultetom broj 1 u BiH.
po mom nije tačno da je br.1
ali po tebi izgleda nista ne vrijedi osim onih faxova koje zelis upisati
jeste i bitno je da li si upisao,jer se ocito u neke stvari ne razumijes i gledas potpuno pogresnim ocima
stanje u SA bolnici je između ostlaog i produkt kadra u njoj,vjerovatno su svi iz foče pa je to tako...
bezveze kujes u zvijezde nesto sto nije za kovanja,ali nisi dalje meritoran da raspravljas,nisi nista upisao,zapravo ne znas ni st abi htio,ali dijelis mudro slovo
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#85 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by Hemera »

Batt-x wrote:
Hemera wrote:
Batt-x wrote:Kad je uopšte osnovan medicinski fakultet u Foči, u ratu? Kakva je tamo bolnica? Ne vjerujem da je klinički centar. Kadar? Negdje sam pročitao da predaju profesori mahom iz Beograda i Srbije, pa mi nije jasno kako uspjevaju da budu svaki dan na predavanju u Foči i u Beogradu ili gdje već predaju?! Jedina "prednost" ovog fakulteta jeste što je državni, a dok je kvaliteta vjerovatno upitna. Za medicinski fakultet je potreban dobar klinički centar, da nije tako onda bi i Zenica imala medicinski fakultet, i Bihać i svaki grad koji ima malo "veću" bolnicu. Dovoljno je otvoriti stranicu bolnice u Foči i pogledati koliko ima zaposlenih doktora po određenim odjelima.
Pošto ovaj fakultet pripada univerzitetu Istočno Sarajevo, vjerovatno je i osnovan samo eto da bi i Istočno Sarajevo imalo medicinu.
Mislim da se ovdje upisuju ovi što ne mogu upisati medicine u Banja Luci, Mostaru, Sarajevu i Tuzli. Jer nije moguće da je medicina i bolnica u Foči bolja nego u ova 4 navedena grada.
Druga je stvar što svak svog konja hvali.
http://www.bolnicafoca.com/o-nama-2/istorijat/

sad da zanemarimo komplekse o med.faxu u foči,hajmo malo o ovom u sarajevu
pocev od klinickog u kojem boravi nekvalitetan kadar,poslovanje lopovsko,korumpirano i u minusu i mnoge druge stvari,skandalozni kadar i sl.gori su hiljadu puta nego neka pripizdina u selu

Kad si već postavio/la stranicu bolnice, pogledaj koliko ima zaposlenih, pogledaj slike bolnice, liči na neke vojne objekte iz vremena Jugoslavije, a ne ko što neko reče klinički centar :lol: Ovdje nije tema bolnica i fakultet u Sarajevu da o tome raspravljamo, a očigledno nemaš argumenata pa prebacuješ temu.
prvo postavis pitanje kada je osnovan i to još i konstataciju da je od rata,vjerovatno ovog zadnjeg...pa radi istocnog sarajeva...i dobijes odgovor,onda prelazis dalje da dajes komentare o kapacitetu i prostorijama fakulteta/bolnice,kao da si ti uz to i meritoran da pojasnis(a nisi)...znaci nemas pojma o postojanju,a i kroz to o radu navedenog i prosipas se na kilometre...sta vise tebe toliko boli taj fakultet u foci?de se ti pobrini za sebe,ako si i to u stanju,a vidi se da nisi.
Batt-x
Posts: 34
Joined: 04/03/2013 01:46

#86 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by Batt-x »

Ponavljam ti, tema nije o stanju u sarajevskoj bolnici niti o tome da li sam ja upisao fakultet.
A ti si kompetentna za ovu temu, a nisi nijedan jedini argument dala, nego si okrenula priču na sarajevsku bolnicu.
Čuj nisam ništa upisao, nije to tvoja stvar, eto ti ćeš reći da ne treba niko raspravljat ko nije upisao fakultet.
Haj živa bila popusti me. Ne raspravlja mi se sa nekim ko priča, a ne zna ni šta ni o čemu priča.
swanfilter
Posts: 7920
Joined: 06/06/2008 18:52

#87 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by swanfilter »

Medicinski fakultet u Foci :-D , univerziteta u Istocnom Sa? Pa stvarno vise ...
User avatar
svjezi_ustipak
Posts: 1837
Joined: 13/12/2010 16:28

#88 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by svjezi_ustipak »

electric wrote: da si i malo upuceniji znao bi da se vec danas u oglasima navodi trazi se doktor koji nije zavrsio medicinu u Mostaru i Foči

mogu li vidjeti oglas u kome se trazi doktor koji nije zavrsio medicinu u Mostaru ili Foci?
gorgonzola
Posts: 554
Joined: 24/02/2013 18:28

#89 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by gorgonzola »

Batt-x wrote:
Hemera wrote:

i šta bi od tvog upisa na stomatologiju?
kad budes zavrsio fax i radio i ispekao zanat komentarisi....

izgleda da ti nisi bio nikada u objektima bolnica u SA koje liče na sve samo ne na bolnice...
treba samo pogledati nekadašnju GAK,koja je preseljenjem preselila i MRSA-u
i mnoge druge oronule objekte pa glumatati sveznalicu
Ja ne vidim da je tema o mom upisu stomatologije ili o stanju u sarajevskoj bolnici. Ti sa jedne teme na desetu. Objasni mi molim te kakav je nazovi klinički centar koji ima po par doktora na odjelima? Kakav je klinički centar koji se sastoji od par dvospratnih zgrada? Kakav je medicinski fakultet koji za nastavnu bazu ima takvu bolnicu? Izgleda po tebi je bolnica u Foči sa fakultetom broj 1 u BiH.

Zivim blizu bolnice u holandiji. I ima par dvospratnih zgrada i savremenija je od koseva jedno 50 puta. Tako da nije sve u zgradama ako se dobro i u svrhu koriste. Pa stara mi je lezala u kosevu u nekoj staroj zgradi sa krevetom ko iz ratnih filmova. Onaj zeljezni bijeli,farba pala s njega, hrdja se uhvatila......
Batt-x
Posts: 34
Joined: 04/03/2013 01:46

#90 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by Batt-x »

gorgonzola wrote:
Batt-x wrote:
Hemera wrote:

i šta bi od tvog upisa na stomatologiju?
kad budes zavrsio fax i radio i ispekao zanat komentarisi....

izgleda da ti nisi bio nikada u objektima bolnica u SA koje liče na sve samo ne na bolnice...
treba samo pogledati nekadašnju GAK,koja je preseljenjem preselila i MRSA-u
i mnoge druge oronule objekte pa glumatati sveznalicu
Ja ne vidim da je tema o mom upisu stomatologije ili o stanju u sarajevskoj bolnici. Ti sa jedne teme na desetu. Objasni mi molim te kakav je nazovi klinički centar koji ima po par doktora na odjelima? Kakav je klinički centar koji se sastoji od par dvospratnih zgrada? Kakav je medicinski fakultet koji za nastavnu bazu ima takvu bolnicu? Izgleda po tebi je bolnica u Foči sa fakultetom broj 1 u BiH.

Zivim blizu bolnice u holandiji. I ima par dvospratnih zgrada i savremenija je od koseva jedno 50 puta. Tako da nije sve u zgradama ako se dobro i u svrhu koriste. Pa stara mi je lezala u kosevu u nekoj staroj zgradi sa krevetom ko iz ratnih filmova. Onaj zeljezni bijeli,farba pala s njega, hrdja se uhvatila......

Ne možeš upoređivati bolnice u Holandiji sa našim bolnicama. Kod vas je sigurno bolnica u nekom "selu" modernija od našeg kliničkog centra. :D A ovdje je bila riječ o bolnici i fakultetu u Foči, a to se tek ne može upoređivati sa bolnicom u Holandiji.
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#91 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by Hemera »

svjezi_ustipak wrote:
electric wrote: da si i malo upuceniji znao bi da se vec danas u oglasima navodi trazi se doktor koji nije zavrsio medicinu u Mostaru i Foči

mogu li vidjeti oglas u kome se trazi doktor koji nije zavrsio medicinu u Mostaru ili Foci?
neces vidjeti jer doticni je lupio kako samo on zna
LeeejLaaa
Posts: 20
Joined: 13/01/2013 14:52

#92 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by LeeejLaaa »

swanfilter wrote:Medicinski fakultet u Foci :-D , univerziteta u Istocnom Sa? Pa stvarno vise ...
HAHAHAHAHAHAHAH al' baš. :-D Ne znaš bi l' se smijao il' plakao...
sandokann
Posts: 589
Joined: 16/02/2009 00:15

#93 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by sandokann »

Hemera wrote:
http://www.bolnicafoca.com/o-nama-2/istorijat/

sad da zanemarimo komplekse o med.faxu u foči,hajmo malo o ovom u sarajevu
pocev od klinickog u kojem boravi nekvalitetan kadar,poslovanje lopovsko,korumpirano i u minusu i mnoge druge stvari,skandalozni kadar i sl.gori su hiljadu puta nego neka pripizdina u selu
Nadam se da si pregledao link koji si nam postavio.
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#94 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by Hemera »

sandokann wrote:
Hemera wrote:
http://www.bolnicafoca.com/o-nama-2/istorijat/

sad da zanemarimo komplekse o med.faxu u foči,hajmo malo o ovom u sarajevu
pocev od klinickog u kojem boravi nekvalitetan kadar,poslovanje lopovsko,korumpirano i u minusu i mnoge druge stvari,skandalozni kadar i sl.gori su hiljadu puta nego neka pripizdina u selu
Nadam se da si pregledao link koji si nam postavio.

nemoj da izdvajas citat iz konteksta
kad vec citiras moje citiraj zasto je i stavljeno,a znas sto je stavljeno kao odgovora na konstataciju drugog forumasa
NailovaMater
Posts: 29
Joined: 23/05/2013 22:10

#95 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by NailovaMater »

Zamisli dođeš na operaciju kod doktora koji je završio medicinski fakultet u Foči.

Vjerovatno bi bio siguran da će sve proći super s obzirom na cjenjenost te visokoškolske ustanove :P
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1151
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#96 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by nOrMaLaC »

Najlakše je serendati ovdje po forumu o fakultetima. Koje to od Vas završio medicinu, pa je kompetentan da govori o kakav je koji fakultet i slično. Možda neko ko studira medicinu u Foči nema uslova da svoje studije započne u Sarajevu, Beogradu ili Podgorici npr. I ta će osoba koja nema štele završiti fakultet možda poslije 10 god., ali će istrajati pa da bi se neki pojedinac stvorio i rekao da neće da bude liječen od ljekara iz Foče. Stvarno ste pretjerali!!
boyche
Posts: 141
Joined: 03/01/2013 18:51

#97 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by boyche »

nOrMaLaC wrote:Najlakše je serendati ovdje po forumu o fakultetima. Koje to od Vas završio medicinu, pa je kompetentan da govori o kakav je koji fakultet i slično. Možda neko ko studira medicinu u Foči nema uslova da svoje studije započne u Sarajevu, Beogradu ili Podgorici npr. I ta će osoba koja nema štele završiti fakultet možda poslije 10 god., ali će istrajati pa da bi se neki pojedinac stvorio i rekao da neće da bude liječen od ljekara iz Foče. Stvarno ste pretjerali!!
Svaka čast na postu. Definitivno u skladu s nickom :)
User avatar
kako to
Posts: 420
Joined: 10/04/2013 08:12

#98 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by kako to »

Mehanizam zaposljavanja je izrodio ove kvazifakultete. Jedna meni bliska osoba je upisala ekonomiju u Travniku iskljucivo da bi napredovala na poslu. Dakle prvo se dogovori radno mjesto, a onda se ide linijom manjeg otpora. Ko ima stelu tesko ce upisati drzavni fakultet i patiti se.
ena10
Posts: 12
Joined: 18/11/2010 17:12

#99 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by ena10 »

boyche wrote:Evo vidjeh da nema ove teme pa da otvorim... Jel' ima neko da studira tamo? Kako je? Kakva je organizacija fakulteta, predavanja, ispita itd ?? Kakav je prijemni?

Ja sam se iznenadio kad sam vidio da ima MF u Foči, ali to je ustvari univerzitet Istocno Sarajevo, a samo je MF smjesten u Foči. Meni se ne cini lose, gledao sam i rang liste sad od ove godine i cini mi se poprilicno lako za upasti...
80 studenata se prima a bilo je prijavljenih 150.. Pa evo ko voli medicinu i zeli studirati a nije mu bitno gdje, mislim da ovo nije losa prilika (mislim da cu ja pokusati upisati ovdje)... Stomatologija prima 40 studenata, prijavljenih bilo 29 i naravno svi su prosli.. Na prijemnom ja mislim bude biologija i kemija..

Ako neko zna nesto o navedenom fakultetu ili mozda studira tamo, neka pise ovdje.. :)
sve pohvale za medicinu u Foci...odlicno opremljeni
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#100 Re: Medicinski fakultet Foča

Post by sarajlija_ba »

Čuj medicinski fakultet u Foči :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply