Nedjeljom u dva

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#51 Re: Nedjeljom u dva

Post by Banksy »

Lakat Jebić wrote:kad vidim ove sto imaju preko 90% komentara na politici, a ne znaju ko je srdja popovic :-) :-)
Na forumu Sarajevo-x to nije bilo moguće. Na ''klixu'' ...

U moru sveopćeg beskorisnog blebetanja samozvanih analitičara i kolumnista - koji nam svakodnevno uzimaju i vrijeme i energiju - najzad nešto na što vrijedi potrošiti sat vremena. Rijetka prilika da se štogod nauči i čuje koja pametna riječ.
Kolt12
Posts: 619
Joined: 09/11/2012 08:03

#52 Re: Nedjeljom u dva

Post by Kolt12 »

Prestanite ocjenjivati forume bivse i sadasnje, koncentrisite se na argumente i cinjenice. Forumi su tu da se ukrste argumenti i cinjenice i da se na osnovu toga diskutuje. Znaci centralna stvar jednog foruma je diskusija na osnovu argumenata i cinjenica, sa sto manje je moguce intervencija od strane vodstva foruma. Najbolji forumi su oni gdje je vodstvo foruma maltene nevidljivo, a sve funkcionise kako treba.

U demokratiji, svako ima pravo na svoje misljenje ako ga izlozi civilizirano i sa cinjenicama i argumentima.

Prestanite pokusavati navlaciti da ovaj forum postane internet verzija Zlajinog FTV-a, a vodstvo ovog foruma internet verzija Bakira Hadziomerovica.

Sto se tice Srdje Popovica, moja poenta je vrlo prosta. Sta je on to uradio/rekao da bude moralna ili intelektualna gromada ili da cak djeca u Sarajevu uce o njemu, pa se za njega u BiH treba znati?

Znaci po cemu se on to razlikuje od mnogih drugih, da bude istaknut, znacajan, slavljen, da ima svoju temu, da se o njemu mora znati u Bosni itd?
Kolt12
Posts: 619
Joined: 09/11/2012 08:03

#53 Re: Nedjeljom u dva

Post by Kolt12 »

Rock Flock wrote:Shabab je napisao
Ne mrziš ti mene ...nego ti mrziš nacionalno svjesne Bošnjake i prije svega muslimane. Do tvoga akceptiranja mi je stalo kao do prošlosedmičnog snijega...
Ovo se zove ostrascenost . :) :D
ps Kamo srece da Bosnjaci imaju svijet , bilo kakvu pa cak i nacionalnu . Kamo srece . ,, Nacinalno svjesni ,, Bosnajci poput tebe i muslimani poput tebe su nas lijepo provozali kroz 9 krugova pakla od 1990 do danas . Rezultati nacinalno svjesnih bsnjaka i muslimana se vide na svakom koraku . Mezari na svakom cosku , milion ljudi raseljeno , 100 tinjak hiljada ubijeno , bijeda , glad , korupcija , mafija , kriminal i magistri poput Fatmira svuda oko nas , zahvaljjuuci nacinalno svjesnim poput tebe . I muslimanima nadasve . :evil: :( 8)
Mjesas opet teze. Za to je odgovorna 99% Srbija, a ostatak od 1% sto nisu pripremali narod za rat, SDA. Kriviti Bosnjake nacionalno zbog toga, je jednostavno nacin s kojim pokusavas skinuti odgovornost Srbije, a svi znamo, 99% krivac je Srbija.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#54 Re: Nedjeljom u dva

Post by Lakat Jebić »

Kolt12 wrote:Prestanite ocjenjivati forume bivse i sadasnje, koncentrisite se na argumente i cinjenice. Forumi su tu da se ukrste argumenti i cinjenice i da se na osnovu toga diskutuje. Znaci centralna stvar jednog foruma je diskusija na osnovu argumenata i cinjenica, sa sto manje je moguce intervencija od strane vodstva foruma. Najbolji forumi su oni gdje je vodstvo foruma maltene nevidljivo, a sve funkcionise kako treba.

U demokratiji, svako ima pravo na svoje misljenje ako ga izlozi civilizirano i sa cinjenicama i argumentima.

Prestanite pokusavati navlaciti da ovaj forum postane internet verzija Zlajinog FTV-a, a vodstvo ovog foruma internet verzija Bakira Hadziomerovica.

Sto se tice Srdje Popovica, moja poenta je vrlo prosta. Sta je on to uradio/rekao da bude moralna ili intelektualna gromada ili da cak djeca u Sarajevu uce o njemu, pa se za njega u BiH treba znati?

Znaci po cemu se on to razlikuje od mnogih drugih, da bude istaknut, znacajan, slavljen, da ima svoju temu, da se o njemu mora znati u Bosni itd?
1991. otvoreno biti protiv milosevica, kad su ga mnogi podrzavali il sutili i pravili se blesavi, ili to nije tebi dovoljno?

ne znam ni sto ista pisem....
Kolt12
Posts: 619
Joined: 09/11/2012 08:03

#55 Re: Nedjeljom u dva

Post by Kolt12 »

Lakat Jebić wrote: 1991. otvoreno biti protiv milosevica, kad su ga mnogi podrzavali il sutili i pravili se blesavi, ili to nije tebi dovoljno?

ne znam ni sto ista pisem....
Da u Srbiji, jedan od par procenata "unikatnih" u Srbiji u to doba.

Medjutim ovdje neki aludiraju da djeca u Bosni trebaju uciti o njemu. U to vrijeme (1991) Bosna je imala stotine hiljada takvih koji su bili otvoreno protiv Milosevica. Da ne spominjem HR i SLO. Zar oni takodjer ne zasluzuju da zbog toga sarajevska djeca uce u skolama o njima ili jesu li i oni intelektualne gromade?

Ne da to nije dovoljno, to nije ama bas nista da se u to doba isticalo u Bosni. Znamo svi kako su BiH gradjani mislili na referendumu. Znamo da je glavni razlog tome bio Milosevic i Srbija. Naravno masivna averzija prema Milosevicu nije dosla noc prije referenduma, sto znaci, Bosna je vecinski i masovno mislila identicno kao i doticni gospodin, plus vecina ih je imala iluziju o americkoj 6-toj floti i "kako ce ona to sve srediti".

Sto znaci Srdja Popovic po tome nije bio u opste unikatan u bivsoj SFRJ da djeca o njemu u sarajevskim skolama moraju imati lekcije i dobivati keceve jer nemaju pojma ko je on.

Ima li jos sta sto je meni promakelo, pa da se izvinem covjeku i pozovem djecu Sarajeva da uce u skolama o njemu, a ne recimo o Kotromanicima, Garadascevicu itd?
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#56 Re: Nedjeljom u dva

Post by Lakat Jebić »

nije on ni hitler, ni napoleon ni dzordz vasington da je znanje o njemu opca kultura.

ali neko ko sere ko ti na politici mora znat ko je on.

mislim ne mora, al si onda nerelevantan

i ja ne mogu da vjerujem da se raspravljam s likom koji kritiku milosevica iz srbije izjednacava sa kritikom milosevica iz ostatka SFRJ
Kolt12
Posts: 619
Joined: 09/11/2012 08:03

#57 Re: Nedjeljom u dva

Post by Kolt12 »

Lakat Jebić wrote:nije on ni hitler, ni napoleon ni dzordz vasington da je znanje o njemu opca kultura.

ali neko ko sere ko ti na politici mora znat ko je on.

mislim ne mora, al si onda nerelevantan

i ja ne mogu da vjerujem da se raspravljam s likom koji kritiku milosevica iz srbije izjednacava sa kritikom milosevica iz ostatka SFRJ
Vec sam jednom objasnio, evo i drugi put.

Pitanje iz drugog posta ove teme je postavljeno ne iz mog neznanja o licnosti Srdje Popovica, nego sam se s pravom pitao, ko je Srdja Popovic da bi imao svoju temu na bosanskom forumu, kad je takvih kao Srdja Popovic i cak vecih i intelektualnih sposobnosti i ljudskih osobina, Bosna imala uvijek za izvoz, pa i prije rata.

Osim toga, neki ovdje aludiraju da je Srdji Popovicu potrebno maltene dici spomenik u Sarajevu i ako je jos uvijek ziv, s cim se ja apsolutno ne slazem, jer mislim da se ni po cemu ne istice recimo u Bosni da bi u opste obracali paznju na njega. Ne sporim da mozda u Srbiji nesto vrijedi, medjutim izvan Srbije, ne vidim razloge za bilo kakvo isticanje u Bosni njegove licnosti i djelovanja iz proslosti.

Inace znao sam ja dosta o Srdji Popovicu prije ove teme, znam takodjer da je zastupao Djindjicevu porodicu. Svejedno opet i dalje stoji pitanje iz drugog posta ove teme, "ko je Srdja Popovic"?
Last edited by Kolt12 on 19/12/2012 13:27, edited 1 time in total.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#58 Re: Nedjeljom u dva

Post by Banksy »

Kolt12 wrote:
Ima li jos sta sto je meni promakelo ...
Lakat Jebić wrote:
ne znam ni sto ista pisem....
Kolt12
Posts: 619
Joined: 09/11/2012 08:03

#59 Re: Nedjeljom u dva

Post by Kolt12 »

Banksy wrote:
Kolt12 wrote:
Ima li jos sta sto je meni promakelo ...
Lakat Jebić wrote:
ne znam ni sto ista pisem....
Da li to znaci da nemate nista vise po cemu bi Srdja Popovic bio unikatan za BiH?
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#60 Re: Nedjeljom u dva

Post by dita von teese »

luckylaka wrote:[
Zavisi ko ih stavlja u isti kos.Inace sto skoro svaki post ponavljas da si nova ko da to nekog interesuje.P.S.Usput ako ne znas ko je Fatmir,,Fatmir Alispahić, magistar književno-historijskih nauka,,
Pa kontam, ko god da ga stavlja u isti kos sa Duskom Jurisic, i sa pola ljudi koji su nabrojani, ocito ne zna ko je Alispahic. Ponadala sam se da je makar otac u pitanju, ili dostra normalnina sestra, a ne Fatmir Alispahic, mizantrop i demagog u pokusaju.
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#61 Re: Nedjeljom u dva

Post by Sezam »

Rock Flock wrote:Ovi sto nisu culi za SP nisu culi ni za metafore , alegorije i slicne stilske figure . Kada se kaze da je npr da Jovo Divjak legenda ili da je Srdja Popivic ljudska gromada i planina od covjeka i karaktera i da mu treba podici spomenik i uvesti ga u skolsku lektiru to se misli vise na nacin da se opise velicina covjeka a ne se doslovno pravi spomenik od brnze . A onaj ko nije nikad ni citao Andrica , Cehova ...moze i pomisliti da Srdja P ulazi u skole i lektiru :-) . Covjek je advokat a ne knjizevnik . Ovim ratobornim nepismenim Bosnjacima za pocetak preporucujem da kupe izdanja Feral Tribune splitskog tjednika koji se sada moze naci na CD -u i pocnu uciti o ljudima i zivotu . O pravdi i istini . Nije o Bosni istinu pisao Ljiljan nego Feral . Koliko vam god to tesko pada drustvo sa Bacvica i njegovi kolumnisti su veci prijatelji Bosni od Latica i ostalih ljiljanovca . Puno veci sta vise ljaljonove lopuze i lazovi su neprijatelji Bosne . Da bi covjek volio Bosnu i bio joj prijatelj nije nuzno da se zove Mujo ,kao sto se propagira na ovoj temi . I obrnuto . Dok je Komsic ginuo za Bosnu SDA mujo i suljo je sa cetnicima radio talove ispod sofre . u zdravlje i kupajte se u blatu neznanja i mrznje . A bolje bi bilo za pocetak da saznate ko je Pero Lukovic , Viktor Ivancic , Heni Erceg , Natasa Kandic , Sonja Biserko , Latinka Perovic , Ivo Banac , Janja Bec , Bogdan Bogdanovic , Gojko Beric , Marko Vesovic ....bolje , puno bolje nego da se ufate u tog Fatmira i Dzemu Latica koji glasa za cetnike u parlamentu BiH 1996
Tipicni kompleks nize vrijednosti.

E da, "pismeni", to sto koristis da opises Srdju POpovica zove se hiperbola ;-)
User avatar
luckylaka
Posts: 22525
Joined: 15/01/2010 06:28

#62 Re: Nedjeljom u dva

Post by luckylaka »

Rock Flock wrote:Shabab je napisao
Ne mrziš ti mene ...nego ti mrziš nacionalno svjesne Bošnjake i prije svega muslimane. Do tvoga akceptiranja mi je stalo kao do prošlosedmičnog snijega...
Ovo se zove ostrascenost . :) :D
ps Kamo srece da Bosnjaci imaju svijet , bilo kakvu pa cak i nacionalnu . Kamo srece . ,, Nacinalno svjesni ,, Bosnajci poput tebe i muslimani poput tebe su nas lijepo provozali kroz 9 krugova pakla od 1990 do danas . Rezultati nacinalno svjesnih bsnjaka i muslimana se vide na svakom koraku . Mezari na svakom cosku , milion ljudi raseljeno , 100 tinjak hiljada ubijeno , bijeda , glad , korupcija , mafija , kriminal i magistri poput Fatmira svuda oko nas , zahvaljjuuci nacinalno svjesnim poput tebe . I muslimanima nadasve . :evil: :( 8)
Daje tebi biti Srdza pa da napises pametan post.Ili si rodzen daleko od stvarnosti.Jad i bijedu,more mezara,hiljade i hiljade ubijenih ,hiljade silovanih,milioni protjerani u ovoj drzavi BiH su prouzrokovali CETNICI iz Srbije i BiH.Ali ti to neces da znas.Da utvrdis .Zlo je krenulo iz Srbije a ne iz Bosne,zlocinci su dosli iz Srbije i ,,mlatili,,kako ti kazes te muslimane i bosnjake Boga mi gdje kod su stigli samo sto ti mjenjas teze pa bi svo zlo cetnika prebacio na muslimane i bosnjake.Ne prolazi ti ta prica,mozda jos u Srbiji.
User avatar
luckylaka
Posts: 22525
Joined: 15/01/2010 06:28

#63 Re: Nedjeljom u dva

Post by luckylaka »

Rock Flock wrote:Ovi sto nisu culi za SP nisu culi ni za metafore , alegorije i slicne stilske figure . Kada se kaze da je npr da Jovo Divjak legenda ili da je Srdja Popivic ljudska gromada i planina od covjeka i karaktera i da mu treba podici spomenik i uvesti ga u skolsku lektiru to se misli vise na nacin da se opise velicina covjeka a ne se doslovno pravi spomenik od brnze . A onaj ko nije nikad ni citao Andrica , Cehova ...moze i pomisliti da Srdja P ulazi u skole i lektiru :-) . Covjek je advokat a ne knjizevnik . Ovim ratobornim nepismenim Bosnjacima za pocetak preporucujem da kupe izdanja Feral Tribune splitskog tjednika koji se sada moze naci na CD -u i pocnu uciti o ljudima i zivotu . O pravdi i istini . Nije o Bosni istinu pisao Ljiljan nego Feral . Koliko vam god to tesko pada drustvo sa Bacvica i njegovi kolumnisti su veci prijatelji Bosni od Latica i ostalih ljiljanovca . Puno veci sta vise ljaljonove lopuze i lazovi su neprijatelji Bosne . Da bi covjek volio Bosnu i bio joj prijatelj nije nuzno da se zove Mujo ,kao sto se propagira na ovoj temi . I obrnuto . Dok je Komsic ginuo za Bosnu SDA mujo i suljo je sa cetnicima radio talove ispod sofre . u zdravlje i kupajte se u blatu neznanja i mrznje . A bolje bi bilo za pocetak da saznate ko je Pero Lukovic , Viktor Ivancic , Heni Erceg , Natasa Kandic , Sonja Biserko , Latinka Perovic , Ivo Banac , Janja Bec , Bogdan Bogdanovic , Gojko Beric , Marko Vesovic ....bolje , puno bolje nego da se ufate u tog Fatmira i Dzemu Latica koji glasa za cetnike u parlamentu BiH 1996
I valjda bi ovo trebalo da govori o tebi,ipak su i Mujo i Suljo ljudi i zasluzili su da im se ime pise velikim slovom ili nisu oni su muslimani i dok su stotine Muja i Sulja ukopavali svoje u Srebrenici,Foci,Prijedoru na drugoj strani stotine tzv.kolumnista su klepali grdne parepisuci sto kakve kolumne i ubijajuci grdne pare na racun Muje i Sulje.Naravno i ovdje su Pero,Viktor,Heni,Natasa,Sonja,Latinka,Ivo i Janja ,Gojko i Marko ( :-) :-) )nedodirljivi,fenomeni ali su zato Suljo,Mujo,Fatmir,Dzemo saradnici sa cetnicima i agresori na svoju drzavu.Ko te nije procita i ukapirao plitak je do dna.
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#64 Re: Nedjeljom u dva

Post by Sezam »

Takva su ti vremena dosla na forumu, ako pratis sta pise "normalna, neopterecena raja", jasno je da su muslimani krivi za desetine hiljada mrtvih u proteklom ratu, da su tri prsta najobicniji hriscanski pozdrav, da je Vuk Draskovic u stvari srpski Mahatma Gandi, da je Nele Karajlic najveci sarajevski sin kojeg Sarajevo vise ne zasluzuje i zbog kojeg pati...ma prava idila.

Jedino sto im mi "fasisti" i "nepismeni Bosnjaci" kvarimo koncepciju - istinom ;-)
Kolt12
Posts: 619
Joined: 09/11/2012 08:03

#65 Re: Nedjeljom u dva

Post by Kolt12 »

dita von teese wrote:
luckylaka wrote:[
Zavisi ko ih stavlja u isti kos.Inace sto skoro svaki post ponavljas da si nova ko da to nekog interesuje.P.S.Usput ako ne znas ko je Fatmir,,Fatmir Alispahić, magistar književno-historijskih nauka,,
Pa kontam, ko god da ga stavlja u isti kos sa Duskom Jurisic, i sa pola ljudi koji su nabrojani, ocito ne zna ko je Alispahic. Ponadala sam se da je makar otac u pitanju, ili dostra normalnina sestra, a ne Fatmir Alispahic, mizantrop i demagog u pokusaju.
Ja opet imam jedno pitanje za tebe.

A ko je Duska Jurisic?
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#66 Re: Nedjeljom u dva

Post by PipiDugaDevetka »

fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#67 Re: Nedjeljom u dva

Post by fixer »

luckylaka wrote: Daje tebi biti Srdza pa da napises pametan post.Ili si rodzen daleko od stvarnosti.Jad i bijedu,more mezara,hiljade i hiljade ubijenih ,hiljade silovanih,milioni protjerani u ovoj drzavi BiH su prouzrokovali CETNICI iz Srbije i BiH.Ali ti to neces da znas.Da utvrdis .Zlo je krenulo iz Srbije a ne iz Bosne,zlocinci su dosli iz Srbije i ,,mlatili,,kako ti kazes te muslimane i bosnjake Boga mi gdje kod su stigli samo sto ti mjenjas teze pa bi svo zlo cetnika prebacio na muslimane i bosnjake.Ne prolazi ti ta prica,mozda jos u Srbiji.
Sluzis se tastaturom kao ja lopatom. Sest milja postova ti nije pomoglo da se opismenis. I, sasvim normalno za ljude tvog profila, branis ono sto ti niko nije ni napao, samo da sustinu onog sto ti neko spocitava zaobidjes.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#68 Re: Nedjeljom u dva

Post by fixer »

Sezam wrote:Takva su ti vremena dosla na forumu, ako pratis sta pise "normalna, neopterecena raja", jasno je da su muslimani krivi za desetine hiljada mrtvih u proteklom ratu, da su tri prsta najobicniji hriscanski pozdrav, da je Vuk Draskovic u stvari srpski Mahatma Gandi, da je Nele Karajlic najveci sarajevski sin kojeg Sarajevo vise ne zasluzuje i zbog kojeg pati...ma prava idila.

Jedino sto im mi "fasisti" i "nepismeni Bosnjaci" kvarimo koncepciju - istinom ;-)
Kakvo spinovanje. Nevjesto je to Alene, nevjesto. :D
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#69 Re: Nedjeljom u dva

Post by Bodkin »

luckylaka wrote: Zavisi ko ih stavlja u isti kos.Inace sto skoro svaki post ponavljas da si nova ko da to nekog interesuje.P.S.Usput ako ne znas ko je Fatmir,,Fatmir Alispahić, magistar književno-historijskih nauka,,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Boze dragi na sta je forum spao....
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#70 Re: Nedjeljom u dva

Post by Sezam »

fixer wrote:
Sezam wrote:Takva su ti vremena dosla na forumu, ako pratis sta pise "normalna, neopterecena raja", jasno je da su muslimani krivi za desetine hiljada mrtvih u proteklom ratu, da su tri prsta najobicniji hriscanski pozdrav, da je Vuk Draskovic u stvari srpski Mahatma Gandi, da je Nele Karajlic najveci sarajevski sin kojeg Sarajevo vise ne zasluzuje i zbog kojeg pati...ma prava idila.

Jedino sto im mi "fasisti" i "nepismeni Bosnjaci" kvarimo koncepciju - istinom ;-)
Kakvo spinovanje. Nevjesto je to Alene, nevjesto. :D
Sto spinovanje? Jasno iskazane teze u zadnjih 7 dana na ovom forumu, ako trebaju linkovi javi se...eto ovu prvu tezu o muslimanima (ne Bosnjacima!) kao krivcima za desetine hiljada mezara imas na prethodnoj stranici...
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#71 Re: Nedjeljom u dva

Post by Paranoid »

fixer wrote:
luckylaka wrote: Daje tebi biti Srdza pa da napises pametan post.Ili si rodzen daleko od stvarnosti.Jad i bijedu,more mezara,hiljade i hiljade ubijenih ,hiljade silovanih,milioni protjerani u ovoj drzavi BiH su prouzrokovali CETNICI iz Srbije i BiH.Ali ti to neces da znas.Da utvrdis .Zlo je krenulo iz Srbije a ne iz Bosne,zlocinci su dosli iz Srbije i ,,mlatili,,kako ti kazes te muslimane i bosnjake Boga mi gdje kod su stigli samo sto ti mjenjas teze pa bi svo zlo cetnika prebacio na muslimane i bosnjake.Ne prolazi ti ta prica,mozda jos u Srbiji.
Sluzis se tastaturom kao ja lopatom. Sest milja postova ti nije pomoglo da se opismenis. I, sasvim normalno za ljude tvog profila, branis ono sto ti niko nije ni napao, samo da sustinu onog sto ti neko spocitava zaobidjes.
Fixer...
"Nije budala nepismen čovjek, već pismen, koji misli da je sve što pročita tačno". I. Andrić
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#72 Re: Nedjeljom u dva

Post by Sezam »

Paranoid wrote:
fixer wrote:
luckylaka wrote: Daje tebi biti Srdza pa da napises pametan post.Ili si rodzen daleko od stvarnosti.Jad i bijedu,more mezara,hiljade i hiljade ubijenih ,hiljade silovanih,milioni protjerani u ovoj drzavi BiH su prouzrokovali CETNICI iz Srbije i BiH.Ali ti to neces da znas.Da utvrdis .Zlo je krenulo iz Srbije a ne iz Bosne,zlocinci su dosli iz Srbije i ,,mlatili,,kako ti kazes te muslimane i bosnjake Boga mi gdje kod su stigli samo sto ti mjenjas teze pa bi svo zlo cetnika prebacio na muslimane i bosnjake.Ne prolazi ti ta prica,mozda jos u Srbiji.
Sluzis se tastaturom kao ja lopatom. Sest milja postova ti nije pomoglo da se opismenis. I, sasvim normalno za ljude tvog profila, branis ono sto ti niko nije ni napao, samo da sustinu onog sto ti neko spocitava zaobidjes.
Fixer...
"Nije budala nepismen čovjek, već pismen, koji misli da je sve što pročita tačno". I. Andrić
Samo da se nadovezem, recenica ne pocinje sa veznikom, pismeni.
Kolt12
Posts: 619
Joined: 09/11/2012 08:03

#73 Re: Nedjeljom u dva

Post by Kolt12 »

Sezam wrote:
fixer wrote: Sluzis se tastaturom kao ja lopatom. Sest milja postova ti nije pomoglo da se opismenis. I, sasvim normalno za ljude tvog profila, branis ono sto ti niko nije ni napao, samo da sustinu onog sto ti neko spocitava zaobidjes.
Samo da se nadovezem, recenica ne pocinje sa veznikom, pismeni.
:mrgreen:

Ufff, ovo je bilo direktno u celo "pismenog".
Last edited by Kolt12 on 19/12/2012 22:20, edited 1 time in total.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#74 Re: Nedjeljom u dva

Post by Paranoid »

Kolt12 wrote:
Sezam wrote:
Paranoid wrote: Sluzis se tastaturom kao ja lopatom. Sest milja postova ti nije pomoglo da se opismenis. I, sasvim normalno za ljude tvog profila, branis ono sto ti niko nije ni napao, samo da sustinu onog sto ti neko spocitava zaobidjes.
Samo da se nadovezem, recenica ne pocinje sa veznikom, pismeni.
:mrgreen:

Ufff, ovo je bilo direktno u celo "pismenog".
Samuel...ja to gore nisam napisao...samo da se zna 8-)
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#75 Re: Nedjeljom u dva

Post by pemanapemani »

Pojedincima koji šupački pakuju raspad države nekim mantrama o etničkim teritorijama i (parafraziram) minimalno 52% teritorije rezervisano za Bošnjake nikako ne mogu odgovarati ljudi poput Popovića, Jovanovića, Lukovića, Ivančića, itd. Jebi ga, njima je i Komšić podvala Bošnjacima, a bio bi to i Bogić Bogičević da se ponovo politički angažuje.

Treba se upitati kome odgovara takvo bolesno razmišljanje?
Kada bi Dodik, Kačavenda, Ćosić, Nikolić, Čović i slični mogli birati kakvog prosječnog Bošnjaka žele, oni bi se udarali nogom u guzicu kada bi im u ponudi bili ovakvi primjerci.
Post Reply