Page 1 of 57
#1 Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 29/11/2012 20:41
by Esso_i_Ajla
Naslov sve govori. Ratni profiter i prvoborac sa prve linije iz Istanbula koji sadi voćke oko kojih će tramvaj voziti slalom.

#2 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 30/11/2012 08:59
by agent_zero
Kakav načelnik, takva mu i stranka.
Šljam.
#3 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 30/11/2012 13:46
by StupskaBitanga
Ima igori od njega
Suad Zeljković
Užasan sagovornik a o vokabulaaru i načinu izražavanja neću
To morate doživjeti
#4 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 30/11/2012 16:00
by JoseMujica
ratni profiter
trgovac oružjem i pobjegulja
krkan
seljačina i polualfabetizirani lik
hajvan koji misli da se sve može kupiti parama...i mogu titule i fotelje ali se nemre mentalno preko noći iz opanaka u cipele...hebga vidi se
Senaid je mogao komforno biti glavni akter u Reality Show "Dva smo svijeta različita"...samo neka stave kamere po zgradi Općine
#5 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 30/11/2012 16:18
by Drvosjeca iz Dejcica
#6 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 30/11/2012 16:36
by JoseMujica
ma đe su samo oni kenjci "pola cijelo-glasaj bijelo" da ih s Memićem upoznamo?

#7 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 30/11/2012 18:25
by FOČANSKI PROPISI
Memić Sena(h)id je uvaženi profesor i molim vas da imate respekt prema toj tituli.
#8 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 30/11/2012 19:29
by FOČANSKI PROPISI
micki125 wrote:i to još voćarstva, koliko ja znam.
Valjda je onda logično da sadi voćke,za primjer.
#9 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 03/12/2012 16:24
by Esso_i_Ajla
FOČANSKI PROPISI wrote:micki125 wrote:i to još voćarstva, koliko ja znam.
Valjda je onda logično da sadi voćke,za primjer.
Na planiranoj tramvajskoj trasi.
#10 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 03/12/2012 17:25
by Ne volem
#11 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 03/12/2012 18:08
by Logovan
#12 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 03/12/2012 19:31
by Edin H.
Pa da, GRAS-ov duguorocni plan je rast u skladu sa razvojem grada

#13 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 03/12/2012 20:22
by sabina1
Neku večer gledala ja Alfu....kad tamo Memić...naćulim uši da čujem nešto pametno kao što se i očekuje od načelnika jedne od najperspektivnijih općina u zemlji a čula sam da on sluša sevdalinke i da je toliko "širok" da u autu ima i CD od Mostar Sevdah Reunion...kao voli tradicionalno a MSR su nekako "šik" ali on je toliko "otvoren" da i njih sluša...i okrenem na drugi kanal nakon toga....

#14 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 03/12/2012 22:55
by FOČANSKI PROPISI
Ne volem wrote:
Kad Tito mrtvi ustane, tada
ćemo graditi uskotračnu prugu.
#15 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 03/12/2012 23:00
by DaysleepeR
ne volim SDA, ne glasam za SDA, nemam nikakvo dobro mišljenje o toj stranci ali mi zaista ne ide u glavu kada već veliki broj ljudi u ovoj zemlji glasa i voli tu stranku, zašto ta stranka nema odgovornost makar prema svojim biračima i ne riješi se ljudi poput Senaida Memića i Hajriza Bećirevića, da sad ostale ne nabrajam. Pa majku mu zašto mora uvijek bit apsolutni kreten njihov izbor na neko mjesto koje nas direkt sve vraća u srednji vijek...
#16 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 03/12/2012 23:03
by FOČANSKI PROPISI
#17 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 04/12/2012 14:45
by Ne volem
#18 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 04/12/2012 15:21
by dzejkej
u redu je, u redu je.. proslost S.M. nacelnika smo vec apsolvirali..
nego, ima li on kakvih novih provala ili uradaka da se malo nasmijemo..
#19 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 04/12/2012 15:36
by haps01
Sto se tice njegovog nacelnickog posla ne bih da komentarisem, nisam stanovnik te opstine, ali komentarisete za njegakao profesora, a ne znate uopste kakav je. Jedan od rijetkih kojem se student moze obratit u svako doba dana, uvijek spreman za pomoci a pogotovo sto kod njega se mnogo nauci iz predmeta koji predaje. Istina je da smo svi morali kupiti knjige koje su kvalitetne i koje su ti kasnije na poslu od velike koristiti, a novac od prodanih knjiga je poklonio jednoj studentici kojoj je bio potreban

#20 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 04/12/2012 18:59
by Holms
haps01 wrote:Sto se tice njegovog nacelnickog posla ne bih da komentarisem, nisam stanovnik te opstine, ali komentarisete za njegakao profesora, a ne znate uopste kakav je. Jedan od rijetkih kojem se student moze obratit u svako doba dana, uvijek spreman za pomoci a pogotovo sto kod njega se mnogo nauci iz predmeta koji predaje. Istina je da smo svi morali kupiti knjige koje su kvalitetne i koje su ti kasnije na poslu od velike koristiti, a novac od prodanih knjiga je poklonio jednoj studentici kojoj je bio potreban

pa zar je ta kreatura stvarno profesor?
pored toliko ljudi na biroima ili koji rade kod lopova za nadnicu, ovaj nešto ko predaje?
uzgred, zna se da je SDA rasadnik polupismenih kadrova koji vole ukrasti
ali i za njihove "standarde", ovaj je previše
#21 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 04/12/2012 19:17
by Holms
šta tek radi sa TIBROM
zagradio kuće zgradurinama, i ruga se tim istim ljudima čije je zemljište uzurpirao
#22 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 05/12/2012 07:23
by FOČANSKI PROPISI
haps01 wrote:Sto se tice njegovog nacelnickog posla ne bih da komentarisem, nisam stanovnik te opstine, ali komentarisete za njegakao profesora, a ne znate uopste kakav je. Jedan od rijetkih kojem se student moze obratit u svako doba dana, uvijek spreman za pomoci a pogotovo sto kod njega se mnogo nauci iz predmeta koji predaje. Istina je da smo svi morali kupiti knjige koje su kvalitetne i koje su ti kasnije na poslu od velike koristiti, a novac od prodanih knjiga je poklonio jednoj studentici kojoj je bio potreban

Zamolio bih te da nam daš na uvid CV gospodina,uvaženog profesora Sena(h)ida Memića,da vidimo kad počinje njegova naučna karijera.Prije SDA ili sa SDA?
P.S.
Koji predmet predaje?
#23 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 05/12/2012 18:50
by esad_plavi
Holms wrote:šta tek radi sa TIBROM
zagradio kuće zgradurinama, i ruga se tim istim ljudima čije je zemljište uzurpirao
Realno sta je za opcinu bolje, uzeti porez na prodaji preko hiljade stanova ili da imaju ledinu?
#24 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 05/12/2012 19:09
by Holms
esad_plavi wrote:Holms wrote:šta tek radi sa TIBROM
zagradio kuće zgradurinama, i ruga se tim istim ljudima čije je zemljište uzurpirao
Realno sta je za opcinu bolje, uzeti porez na prodaji preko hiljade stanova ili da imaju ledinu?
mislis za njihove dzepove a ne za opcinu?
pitao bih te da imas kucu i da ti sa sve 4 strane osvane po jedan neboder
#25 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT
Posted: 05/12/2012 19:57
by esad_plavi
Holms wrote:mislis za njihove dzepove a ne za opcinu?
pitao bih te da imas kucu i da ti sa sve 4 strane osvane po jedan neboder
1. Sve i da 1KM zavrsi u budzetu opcine, opet je bolje nego ledina, zar ne?
2. Ne bi se iznenadio da sam kucu izgradio usred glavnog grada jedne drzave, a u kojem je ogromna potraznja za gradjevinskim zemljistem.