Page 1 of 57

#1 Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 29/11/2012 20:41
by Esso_i_Ajla
Naslov sve govori. Ratni profiter i prvoborac sa prve linije iz Istanbula koji sadi voćke oko kojih će tramvaj voziti slalom. :D

#2 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 30/11/2012 08:59
by agent_zero
Kakav načelnik, takva mu i stranka.

Šljam.

#3 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 30/11/2012 13:46
by StupskaBitanga
Ima igori od njega
Suad Zeljković
Užasan sagovornik a o vokabulaaru i načinu izražavanja neću
To morate doživjeti

#4 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 30/11/2012 16:00
by JoseMujica
ratni profiter
trgovac oružjem i pobjegulja

krkan
seljačina i polualfabetizirani lik

hajvan koji misli da se sve može kupiti parama...i mogu titule i fotelje ali se nemre mentalno preko noći iz opanaka u cipele...hebga vidi se :D

Senaid je mogao komforno biti glavni akter u Reality Show "Dva smo svijeta različita"...samo neka stave kamere po zgradi Općine

#5 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 30/11/2012 16:18
by Drvosjeca iz Dejcica
Nije čovjek ništa kriv, njega je narod postavio zajedno sa strankom na tu funkciju. Možeš zamisliti kakav je narod koji glasa za Memića i njemu slične? :shock: :-? :roll: :( :sad: :-x :oops: :twisted:

#6 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 30/11/2012 16:36
by JoseMujica
ma đe su samo oni kenjci "pola cijelo-glasaj bijelo" da ih s Memićem upoznamo? :-)

#7 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 30/11/2012 18:25
by FOČANSKI PROPISI
Memić Sena(h)id je uvaženi profesor i molim vas da imate respekt prema toj tituli.

#8 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 30/11/2012 19:29
by FOČANSKI PROPISI
micki125 wrote:i to još voćarstva, koliko ja znam.
Valjda je onda logično da sadi voćke,za primjer.

#9 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 03/12/2012 16:24
by Esso_i_Ajla
FOČANSKI PROPISI wrote:
micki125 wrote:i to još voćarstva, koliko ja znam.
Valjda je onda logično da sadi voćke,za primjer.
Na planiranoj tramvajskoj trasi.

#10 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 03/12/2012 17:25
by Ne volem
Mrtvi GRASS pravi prugu prema Hrasnici, jah
Kad Tito mrtvi ustane, tada

:D :D :D :D :D :D :D

#11 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 03/12/2012 18:08
by Logovan
Ne volem wrote:Mrtvi GRASS pravi prugu prema Hrasnici, jah
Kad Tito mrtvi ustane, tada

:D :D :D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: Ako naprave, ja ću svaki put plaćati kartu. :D

#12 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 03/12/2012 19:31
by Edin H.
Ne volem wrote:Mrtvi GRASS pravi prugu prema Hrasnici, jah
Kad Tito mrtvi ustane, tada

:D :D :D :D :D :D :D

Pa da, GRAS-ov duguorocni plan je rast u skladu sa razvojem grada :dance:

#13 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 03/12/2012 20:22
by sabina1
Neku večer gledala ja Alfu....kad tamo Memić...naćulim uši da čujem nešto pametno kao što se i očekuje od načelnika jedne od najperspektivnijih općina u zemlji a čula sam da on sluša sevdalinke i da je toliko "širok" da u autu ima i CD od Mostar Sevdah Reunion...kao voli tradicionalno a MSR su nekako "šik" ali on je toliko "otvoren" da i njih sluša...i okrenem na drugi kanal nakon toga.... :roll:

#14 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 03/12/2012 22:55
by FOČANSKI PROPISI
Ne volem wrote: Kad Tito mrtvi ustane, tada
ćemo graditi uskotračnu prugu.

#15 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 03/12/2012 23:00
by DaysleepeR
ne volim SDA, ne glasam za SDA, nemam nikakvo dobro mišljenje o toj stranci ali mi zaista ne ide u glavu kada već veliki broj ljudi u ovoj zemlji glasa i voli tu stranku, zašto ta stranka nema odgovornost makar prema svojim biračima i ne riješi se ljudi poput Senaida Memića i Hajriza Bećirevića, da sad ostale ne nabrajam. Pa majku mu zašto mora uvijek bit apsolutni kreten njihov izbor na neko mjesto koje nas direkt sve vraća u srednji vijek...

#16 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 03/12/2012 23:03
by FOČANSKI PROPISI
:thumbup: :thumbup:
DaysleepeR wrote:ne volim SDA, ne glasam za SDA, nemam nikakvo dobro mišljenje o toj stranci ali mi zaista ne ide u glavu kada već veliki broj ljudi u ovoj zemlji glasa i voli tu stranku, zašto ta stranka nema odgovornost makar prema svojim biračima i ne riješi se ljudi poput Senaida Memića i Hajriza Bećirevića, da sad ostale ne nabrajam. Pa majku mu zašto mora uvijek bit apsolutni kreten njihov izbor na neko mjesto koje nas direkt sve vraća u srednji vijek...
:thumbup: :thumbup:

#17 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 04/12/2012 14:45
by Ne volem
Pa organizirajte se već jednom
Počnite raditi, ne samo pričati
:x :x :x :x :x :x

#18 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 04/12/2012 15:21
by dzejkej
u redu je, u redu je.. proslost S.M. nacelnika smo vec apsolvirali..
nego, ima li on kakvih novih provala ili uradaka da se malo nasmijemo..

#19 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 04/12/2012 15:36
by haps01
Sto se tice njegovog nacelnickog posla ne bih da komentarisem, nisam stanovnik te opstine, ali komentarisete za njegakao profesora, a ne znate uopste kakav je. Jedan od rijetkih kojem se student moze obratit u svako doba dana, uvijek spreman za pomoci a pogotovo sto kod njega se mnogo nauci iz predmeta koji predaje. Istina je da smo svi morali kupiti knjige koje su kvalitetne i koje su ti kasnije na poslu od velike koristiti, a novac od prodanih knjiga je poklonio jednoj studentici kojoj je bio potreban ;)

#20 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 04/12/2012 18:59
by Holms
haps01 wrote:Sto se tice njegovog nacelnickog posla ne bih da komentarisem, nisam stanovnik te opstine, ali komentarisete za njegakao profesora, a ne znate uopste kakav je. Jedan od rijetkih kojem se student moze obratit u svako doba dana, uvijek spreman za pomoci a pogotovo sto kod njega se mnogo nauci iz predmeta koji predaje. Istina je da smo svi morali kupiti knjige koje su kvalitetne i koje su ti kasnije na poslu od velike koristiti, a novac od prodanih knjiga je poklonio jednoj studentici kojoj je bio potreban ;)
pa zar je ta kreatura stvarno profesor? :? :run:
pored toliko ljudi na biroima ili koji rade kod lopova za nadnicu, ovaj nešto ko predaje?
uzgred, zna se da je SDA rasadnik polupismenih kadrova koji vole ukrasti
ali i za njihove "standarde", ovaj je previše

#21 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 04/12/2012 19:17
by Holms
šta tek radi sa TIBROM
zagradio kuće zgradurinama, i ruga se tim istim ljudima čije je zemljište uzurpirao

#22 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 05/12/2012 07:23
by FOČANSKI PROPISI
haps01 wrote:Sto se tice njegovog nacelnickog posla ne bih da komentarisem, nisam stanovnik te opstine, ali komentarisete za njegakao profesora, a ne znate uopste kakav je. Jedan od rijetkih kojem se student moze obratit u svako doba dana, uvijek spreman za pomoci a pogotovo sto kod njega se mnogo nauci iz predmeta koji predaje. Istina je da smo svi morali kupiti knjige koje su kvalitetne i koje su ti kasnije na poslu od velike koristiti, a novac od prodanih knjiga je poklonio jednoj studentici kojoj je bio potreban ;)
Zamolio bih te da nam daš na uvid CV gospodina,uvaženog profesora Sena(h)ida Memića,da vidimo kad počinje njegova naučna karijera.Prije SDA ili sa SDA?

P.S.
Koji predmet predaje?

#23 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 05/12/2012 18:50
by esad_plavi
Holms wrote:šta tek radi sa TIBROM
zagradio kuće zgradurinama, i ruga se tim istim ljudima čije je zemljište uzurpirao
Realno sta je za opcinu bolje, uzeti porez na prodaji preko hiljade stanova ili da imaju ledinu?

#24 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 05/12/2012 19:09
by Holms
esad_plavi wrote:
Holms wrote:šta tek radi sa TIBROM
zagradio kuće zgradurinama, i ruga se tim istim ljudima čije je zemljište uzurpirao
Realno sta je za opcinu bolje, uzeti porez na prodaji preko hiljade stanova ili da imaju ledinu?
mislis za njihove dzepove a ne za opcinu?
pitao bih te da imas kucu i da ti sa sve 4 strane osvane po jedan neboder

#25 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Posted: 05/12/2012 19:57
by esad_plavi
Holms wrote:mislis za njihove dzepove a ne za opcinu?
pitao bih te da imas kucu i da ti sa sve 4 strane osvane po jedan neboder
1. Sve i da 1KM zavrsi u budzetu opcine, opet je bolje nego ledina, zar ne?
2. Ne bi se iznenadio da sam kucu izgradio usred glavnog grada jedne drzave, a u kojem je ogromna potraznja za gradjevinskim zemljistem.