Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#76 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Joker88 »

.
Last edited by Joker88 on 08/06/2013 21:39, edited 1 time in total.
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#77 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by bato99 »

Joker88 wrote:
bato99 wrote:evo šta meni stalno izbacuje ,pa nije valjda samo meni ovo aaaa :evil:

http://i50.klix.com/2nut0fs.jpg
I meni je tako :)
riješeno :-D umjesto download torrent ,samo magnet link koristi,radi 8-)
User avatar
Haris033
Posts: 3865
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#78 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Haris033 »

CI MODULI ANKETA

http://forum.telemach.ba/viewtopic.php?f=7&t=1039

Citiram "kokuza" sa gore navedenog foruma:

"Haj'mo 'vako... ko god ima lcd/plazmu im'o je u jednom periodu (trenutno samo Face tv) svu analogiju u digitalnom obliku i plus HD kanale, jel tako?!
E pa nek' oni te CI module ostave za posebne kanale tipa HBO, sportske i ostale HD, itd... Za svaki paket nek' daju taj CI Modul i nek naplacuju kol'ko misle da mogu dobiti od zaineresovanih, a sve druge kanale nek nam puste da ih normalno gledamo bez receivera samo sa tv tunera. Da je to moguce, sami su nam dokazali.
Naravno da od ovog nema nista, odnosno bice, jednom, jednog lijepog suncanog kisnog dana sa povremenim mecavama u julu.
Salu na stranu, ako zele da nastave pritisak na konkurenciju, eto im prilike da opet budu u necem prvi."

Btw, zna li neko zašto se ne mogu registrovati na ovaj oficijelni Telemachov forum?
User avatar
Tiger 033
Posts: 8695
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#79 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

"SBB povećava cijene mjesečnog održavanja"

"Novi kanal u Telemachu (Nickelodeon)"
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#80 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

LovacZe wrote:E,sada pitanje za telemach-Posto smo evo vec "migrirali",na vase ipv4 adrese,itd,da li mozemo da sa vama potpisemo ugovor na neke od vasih ponuda prije 1.10.2012.god,kao sto to pise na telekabel stranici,ili,bas od 1.10.2012,nista prije? Hvala lijepa!
Poštovani,
Ugovor možete potpisati već sada ali izmjene stupaju na snagu od 01.10. tekuće godine.

Vaš Telemach
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#81 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Haris033 wrote:CI MODULI ANKETA

http://forum.telemach.ba/viewtopic.php?f=7&t=1039

Citiram "kokuza" sa gore navedenog foruma:

"Haj'mo 'vako... ko god ima lcd/plazmu im'o je u jednom periodu (trenutno samo Face tv) svu analogiju u digitalnom obliku i plus HD kanale, jel tako?!
E pa nek' oni te CI module ostave za posebne kanale tipa HBO, sportske i ostale HD, itd... Za svaki paket nek' daju taj CI Modul i nek naplacuju kol'ko misle da mogu dobiti od zaineresovanih, a sve druge kanale nek nam puste da ih normalno gledamo bez receivera samo sa tv tunera. Da je to moguce, sami su nam dokazali.
Naravno da od ovog nema nista, odnosno bice, jednom, jednog lijepog suncanog kisnog dana sa povremenim mecavama u julu.
Salu na stranu, ako zele da nastave pritisak na konkurenciju, eto im prilike da opet budu u necem prvi."

Btw, zna li neko zašto se ne mogu registrovati na ovaj oficijelni Telemachov forum?
Predlažemo da nam se javite ovdje na PP kako bismo Vam pomogli prilikom registracije na naš zvanični forum.

Vaš Telemach
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#82 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

dječak sa šibicama wrote:Ma tanki su... ja sam zvao zbog onog problema sa D3 GO, skuzio sam da mi svaki put kad oborim i dignem sistem, tamo njihova baza racunar registruje kao novi uredjaj, i sad kao previse sam uredjaja registrovao i ne mogu gledati D3 na racunaru. A u principu radi se samo o jednom racunaru.

Rekoh, moze li se to kako popraviti, oni to ne znaju uraditi. Ne kontam kako, ali... ne mogu brisati podatke u svojoj bazi, ili sta je vec problem.

I halali Huso materi.
Poštovani,
ukoliko ste imali tri registrovana uređaja ili neuspjelih pokušaja registracije, te imate poruku ERROR
obavještavamo vas da na stranici http://www.mojtelemach.ba možete sami obrisati uređaje, prostupajući sa svojim userom i pass.

Podsjećamo da je nakon brisanja potrebno da prodje 24h kako biste ponovili registraciju.

Vaš Telemach
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#83 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

gidra wrote:Moze li neko objasniti kako mi u Sa nemamo ove Arene, a u Zenici ih imaju. Da nisu to te promjene vezane za programsku semu najavljene za septembar?

Image
Poštovani,

Telemach kao pravni nasljednik Telekabela je dužan ispoštovati Ugovor koji prethodni operater ima sa navedenom TV kućom.
Ako bude u planu emitovanje programskog sadržaja navedenog kanala u drugim gradovima gdje je zastupljena Telemach mreža, blagovremeno ćemo kao i do sada obavještavati sve korisnike putem sredstava informisanja.

Vaš Telemach
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#84 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Ajatolah_ »

Šta će se desiti sa cijenama Telekabelovog wirelessa, pošto koliko znam, vi ga inače nemate u ponudi?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#85 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

Telemach wrote:
gidra wrote:Moze li neko objasniti kako mi u Sa nemamo ove Arene, a u Zenici ih imaju. Da nisu to te promjene vezane za programsku semu najavljene za septembar?

Image
Poštovani,

Telemach kao pravni nasljednik Telekabela je dužan ispoštovati Ugovor koji prethodni operater ima sa navedenom TV kućom.
Ako bude u planu emitovanje programskog sadržaja navedenog kanala u drugim gradovima gdje je zastupljena Telemach mreža, blagovremeno ćemo kao i do sada obavještavati sve korisnike putem sredstava informisanja.

Vaš Telemach
Šta će biti sa Arenama kad ugovor prestane važiti?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#86 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StupskaBitanga »

Šta će biti sa Arenama kad ugovor prestane važiti?
nećete ih imati
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#87 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

StupskaBitanga wrote:
Šta će biti sa Arenama kad ugovor prestane važiti?
nećete ih imati
Ja nisam na telemachu samo pitam.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#88 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

afannedim wrote:
StupskaBitanga wrote:
Šta će biti sa Arenama kad ugovor prestane važiti?
nećete ih imati
Ja nisam na telemachu samo pitam.
Nemamo preciznijih informacija na Vaš upit, svakako da ćemo sve korisnike obaviještavati ukoliko bude izmjena.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40860
Joined: 29/06/2011 23:39

#89 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Telemach wrote:
dječak sa šibicama wrote:Ma tanki su... ja sam zvao zbog onog problema sa D3 GO, skuzio sam da mi svaki put kad oborim i dignem sistem, tamo njihova baza racunar registruje kao novi uredjaj, i sad kao previse sam uredjaja registrovao i ne mogu gledati D3 na racunaru. A u principu radi se samo o jednom racunaru.

Rekoh, moze li se to kako popraviti, oni to ne znaju uraditi. Ne kontam kako, ali... ne mogu brisati podatke u svojoj bazi, ili sta je vec problem.

I halali Huso materi.
Poštovani,
ukoliko ste imali tri registrovana uređaja ili neuspjelih pokušaja registracije, te imate poruku ERROR
obavještavamo vas da na stranici http://www.mojtelemach.ba možete sami obrisati uređaje, prostupajući sa svojim userom i pass.

Podsjećamo da je nakon brisanja potrebno da prodje 24h kako biste ponovili registraciju.

Vaš Telemach
Pa hvala na informaciji, obrisao sam uredjaje i sad cekam veceras, da vidim hoce li raditi.

Minus vasoj sluzbi za podrsku, jer mi nisu znali reci ovo sto ste mi vi napisali. Ali u principu je ok, ljubazni zenski glas je ako nista, ljubazan.
User avatar
ElRe
Posts: 10854
Joined: 12/12/2011 11:28

#90 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by ElRe »

dječak sa šibicama wrote: Minus vasoj sluzbi za podrsku, jer mi nisu znali reci ovo sto ste mi vi napisali. Ali u principu je ok, ljubazni zenski glas je ako nista, ljubazan.
http://www.youtube.com/watch?v=SOlcqxYZ9Bk
User avatar
inSighT
Posts: 425
Joined: 15/10/2008 20:50
Vozim: na guranje

#91 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by inSighT »

Evo krenuo da skidam nekakav update za BF3 kad' me iznenadi DL speed:

Image

A paket je (barem na papiru) onaj od 12mbps! 8-)
User avatar
BaDa
Posts: 2342
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#92 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

inSighT wrote:Evo krenuo da skidam nekakav update za BF3 kad' me iznenadi DL speed:

Image

A paket je (barem na papiru) onaj od 12mbps! 8-)
tako je i meni bilo i prvih 10-ak% skida tom brzinom i onda padne!
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#93 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

dječak sa šibicama wrote: Minus vasoj sluzbi za podrsku, jer mi nisu znali reci ovo sto ste mi vi napisali. Ali u principu je ok, ljubazni zenski glas je ako nista, ljubazan.
Tek su jučer uključili ovu opciju, pa ti zato teta sa helpdeska nije znala objasniti. :D

Ima li kakvih informacija vezanih za povećanje brzina interneta?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40860
Joined: 29/06/2011 23:39

#94 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

ElRe wrote:
dječak sa šibicama wrote: Minus vasoj sluzbi za podrsku, jer mi nisu znali reci ovo sto ste mi vi napisali. Ali u principu je ok, ljubazni zenski glas je ako nista, ljubazan.
http://www.youtube.com/watch?v=SOlcqxYZ9Bk
:D

Proradio D3GO, ali neki kanali su u banani gospodo, Happy recimo, isprekidan ton i slika... tek sam dva tri kanala isprobao.
User avatar
Herr Flick
Posts: 8954
Joined: 02/04/2012 13:00

#95 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Herr Flick »

Imal kakvih inf. da li ce se Telemach prosirit na podrucje TK-a ?? :D :D
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#96 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Herr Flick wrote:Imal kakvih inf. da li ce se Telemach prosirit na podrucje TK-a ?? :D :D
Veoma smo zahvalni što se interesujete za našu ponudu usluga, na žalost, nema tehničkih mogućnosti da se realizira Vaš zahtjev. Ako na području TK budemo pružali usluge, svi potencijalni korisnici će prethodno biti obaviješteni.

Vaš Telemach
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#97 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@BaDa
Molimo Vas da nam ovdje na PP dostavite tačne korisničke podatke i broj Ugovora, kako bismo provjerili i korigovali sve što je potrebno.
User avatar
BaDa
Posts: 2342
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#98 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

Telemach wrote:@BaDa
Molimo Vas da nam ovdje na PP dostavite tačne korisničke podatke i broj Ugovora, kako bismo provjerili i korigovali sve što je potrebno.
internet je uredu nema se tu sta korigovati.. ali mi jos uvijek cudno za hd kanale da su samo 1 mjesec besplatni a receno je 3 mjeseca da je sve besplatno.. :x
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#99 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

BaDa wrote:
Telemach wrote:@BaDa
Molimo Vas da nam ovdje na PP dostavite tačne korisničke podatke i broj Ugovora, kako bismo provjerili i korigovali sve što je potrebno.
internet je uredu nema se tu sta korigovati.. ali mi jos uvijek cudno za hd kanale da su samo 1 mjesec besplatni a receno je 3 mjeseca da je sve besplatno.. :x
U tom slučaju molimo Vas da pozovete Kontakt centar na broj 1430, kako bi kolege provjerile u sistemu i preciznije odgovorili na Vaš upit.
User avatar
BaDa
Posts: 2342
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#100 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

Telemach wrote:
BaDa wrote:
Telemach wrote:@BaDa
Molimo Vas da nam ovdje na PP dostavite tačne korisničke podatke i broj Ugovora, kako bismo provjerili i korigovali sve što je potrebno.
internet je uredu nema se tu sta korigovati.. ali mi jos uvijek cudno za hd kanale da su samo 1 mjesec besplatni a receno je 3 mjeseca da je sve besplatno.. :x
U tom slučaju molimo Vas da pozovete Kontakt centar na broj 1430, kako bi kolege provjerile u sistemu i preciznije odgovorili na Vaš upit.
ma zvao sam i rekli su da je to tako... i ako mi je cudno!!
Locked