Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#26 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

sarajevomd wrote:
dječak sa šibicama wrote:Image

jel zna neko kakav je sad ovo problem na D3 GO?

odjednom mi izbacuje ovaj error, a do jucer sve normalno radilo... danas formatiram komp, odnosno reinstaliram windowse, instaliram viewright, i odjednom ova poruka :-)

Imas mogucnost registracije samo na 3 racunara/uredjaja D3GO.
Telemach wrote:@ Bubalo1
Da bi koristili usluge koje su u ponudi (internet, D3, D3GO, telefon) neophodno je da imate priključak na ktv mrežu.

Pa ako cu koristiti uslugu normalno da cu prikljuciti .. Neco se spojiti na ves masinu :D Pitam je li moram uzimati osnovni paket i dodatni ili mogu samo dodatni hd paket i da placam samo njega ..
Odgovor je potvrdan, možete se odlučiti za HD paket i plačati nakandu samo za njega.
Znaci, on ce placati:
- HD paket i naknadu za KTV, tj 11KM+HD paket (mrsko mi gledati koja je cijena istog :D)
Klinac cu placati naknadu .. Placat cu samo HD paket i ratu za resiver dok ne otplatim .. Ako nije ovako kako sam napisao necu ni uzimati :D Ne dam vise od 8 KM koliko je hd paket .. Valjda je on mislio na prikljucak ono sto platis kada ti dodju da ti prikljuce kablovsku .. Ako je mislio da im placam 11 KM (koliko vec) i jos 8 ukupno 19 za 15.ak HD kanala ... Evo im ga :D
sith
Posts: 202
Joined: 14/08/2012 15:31

#27 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by sith »

Delegat. Nije zvaka za seljaka. Cuj placati samo ono sto zelis. Ja placam full kablovsku sa hd i prosirenim kanalima. Desi se da ne platim redovno ali me sacekaju i platim. Sasvim fer.
User avatar
BaDa
Posts: 2342
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#28 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

kako god ti ces morati placati naknadu za kablovsku :D koja je 17km + tih 8 km za hd kanale :P
User avatar
mayab
Posts: 27209
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#29 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mayab »

vivax wrote:Ima li ko da je koristio ovaj telekomov fiksni telefon, i da je kasnije presao na telemachov telefon, posto imam namjeru da uzmem ovaj super mix paket.Da li je telemach skuplji ili jeftiniji prema mobilnim mrezama.Da li je iko vrsio to neko poređenje ta dva telefona.
Skuplji je i to je kod mene razlog sto necu uzeti Telemach telefon, i to ne malo, minut im je 0,2925 KM/min , a kod Telecoma je 0,1989 KM/min, sto je po meni takodje skupo jer se radi o dvije mreze istog operatera (bh telecom fiksna i mobilna), i ovim ce samo otjerati ljude sa fiksne mreze.
Ovde je zanimljiv LOL koji ima tu cijenu tek malo visu od BHT, 0,2106 KM/min, a cak je jeftinije zvati fiksni BHT broj sa LOL-a nego sa samog BH telecoma :-) 0,0295 KM/min naspram 0,03861 KM/min
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#30 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

BaDa wrote:kako god ti ces morati placati naknadu za kablovsku :D koja je 17km + tih 8 km za hd kanale :P
Jebo te to onda .. Kupit cu hd resiver i cao :D
User avatar
vivax
Posts: 1004
Joined: 04/07/2011 20:07

#31 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by vivax »

mayab wrote:
vivax wrote:Ima li ko da je koristio ovaj telekomov fiksni telefon, i da je kasnije presao na telemachov telefon, posto imam namjeru da uzmem ovaj super mix paket.Da li je telemach skuplji ili jeftiniji prema mobilnim mrezama.Da li je iko vrsio to neko poređenje ta dva telefona.
Skuplji je i to je kod mene razlog sto necu uzeti Telemach telefon, i to ne malo, minut im je 0,2925 KM/min , a kod Telecoma je 0,1989 KM/min, sto je po meni takodje skupo jer se radi o dvije mreze istog operatera (bh telecom fiksna i mobilna), i ovim ce samo otjerati ljude sa fiksne mreze.
Ovde je zanimljiv LOL koji ima tu cijenu tek malo visu od BHT, 0,2106 KM/min, a cak je jeftinije zvati fiksni BHT broj sa LOL-a nego sa samog BH telecoma :-) 0,0295 KM/min naspram 0,03861 KM/min
Vidio sam da je telemachov telefon haman 30 kf po minuti,pa zato pitam.posto je to previse.A nekako mi bezveze da mijenjam telefon fiksni da bi dobio neki d3 kao gratis.to im ne valja. Da su malo jeftiniji uzeo bi mix


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#32 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by p206 »

.
User avatar
ElRe
Posts: 10858
Joined: 12/12/2011 11:28

#33 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by ElRe »

kakavdanakneiskustvu wrote:
BaDa wrote:kako god ti ces morati placati naknadu za kablovsku :D koja je 17km + tih 8 km za hd kanale :P


zar nije 15,tako piše na njihovoj stranici?
15 KM
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#34 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StupskaBitanga »

Da hoce dati odredjeni broj min ka svim fixnim mrezama u bih to bibbio pun pogodak
sith
Posts: 202
Joined: 14/08/2012 15:31

#35 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by sith »

E svaka cast Telemachu na Comedy Central Extra!
User avatar
Telemach
Posts: 15743
Joined: 13/10/2010 14:13

#36 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Ammarzinho wrote:Interesuje me da li Telemach ima pokrivenost u Hrasnom (Sarajevo), i ako ima koliko se čeka na priključak i dolazak vaših ljudi na adresu od podnošenja zahtjeva ? Konkretno interesuje me ovaj super mix paket XL+. Hvala !
Trenutno nema tehničkih mogućnosti da se realiziraju zahtjevi korsnika na navedenom podrčju.
Hvala što se interesujete za naše usluge.
A1B
Posts: 3595
Joined: 29/08/2012 22:01
Location: trazim baHsuz zensko - krHni ban, izbrisi post!

#37 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by A1B »

ukinuli su mi BabyTV i one djecije kanale :x , isteklo ono promotivno prikazivanje :?
User avatar
Telemach
Posts: 15743
Joined: 13/10/2010 14:13

#38 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

A1B wrote:ukinuli su mi BabyTV i one djecije kanale :x , isteklo ono promotivno prikazivanje :?
Ukoliko želite i dalje pratiti programe iz Osnovnog paketa, dovoljno je da pozovete 1430 kako bismo evidentirali Vaš zahtjev.
A1B
Posts: 3595
Joined: 29/08/2012 22:01
Location: trazim baHsuz zensko - krHni ban, izbrisi post!

#39 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by A1B »

Telemach wrote:
A1B wrote:ukinuli su mi BabyTV i one djecije kanale :x , isteklo ono promotivno prikazivanje :?
Ukoliko želite i dalje pratiti programe iz Osnovnog paketa, dovoljno je da pozovete 1430 kako bismo evidentirali Vaš zahtjev.
a jel se placa to, ono dodatno 5 KM ili sta... ??
A1B
Posts: 3595
Joined: 29/08/2012 22:01
Location: trazim baHsuz zensko - krHni ban, izbrisi post!

#40 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by A1B »

zvao sam ja vas "info/call centar" al mi rekli da moram platit dodatno 5 KM za sva 24 kanala, jel postoji mogucnost da se dodaju samo neki, pojedini kanali, inace imam D3 Start Paket i Internet S Paket sa ugovorom na 12 mjeseci
User avatar
Telemach
Posts: 15743
Joined: 13/10/2010 14:13

#41 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@A1B
Odgovor je potvrdan. U okviru Osnovnog paketa imate dodatna 23 kanala, odnosno ukupno 93 kanala u digitalnom formatu. Naknada za Osnovni paket iznosi 5 KM.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#42 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semirsar »

Osnovni paket ti je vec ukljucen u prosireni paket i placa se 10 KM. Na cijenu digitalnog paketa plaća se dodatnih 15KM sto je ustvari naknada za održavanje KKS i praćenje analogne kablovske TV. Sve u svemu te dodje 25KM.
Sacekaj da navrati @Telemach, pa ces dobiti, barem se nadam, tacnije info :-)
User avatar
afa87
Posts: 181
Joined: 03/07/2011 00:15

#43 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afa87 »

Jel i vama povremeno uspori internet ili ga nestane na 1-2 minute?
A1B
Posts: 3595
Joined: 29/08/2012 22:01
Location: trazim baHsuz zensko - krHni ban, izbrisi post!

#44 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by A1B »

afa87 wrote:Jel i vama povremeno uspori internet ili ga nestane na 1-2 minute?
to je do klix-a :sad:
User avatar
Frtalj_Duše
Posts: 739
Joined: 11/08/2012 18:23

#45 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Frtalj_Duše »

kakavdanakneiskustvu wrote:iz zenice sam,pitanje za sarajlije,isplati li se ova dig. telefonija?
Ako imaš koga u inostranstvu, onda ovih 100min. mjesečno free dođu dobro, inače tarife su im tu negdje kao i kod ostalih, ko' što bi rekli "u deset deka" (ima valjda negdje cjenovnik na njihovoj stranici pa nađi i uporedi, zavisi sve šta i koga zoveš)! Meni ionako samo služi za zivkanje tog inostranstva, primanje poziva i eventualno za obavljanje lokalnog poziva u hitnom' slučaju kada mi nestane kredita na mobu, što je česta pojava! :D

Inače, primarni mi je interes bio i ostao Internet i naravno Sportklub HD paket zbog kojih sam i uveo supermix a besplatni telefon je tu došao samo kao bonus! ;-)
Last edited by Frtalj_Duše on 30/08/2012 18:34, edited 1 time in total.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#46 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semirsar »

kakavdanakneiskustvu wrote:iz zenice sam,pitanje za sarajlije,isplati li se ova dig. telefonija?
Kako kome...
http://www.telemach.ba/Digitalna+Telefo ... nije.shtml
User avatar
Frtalj_Duše
Posts: 739
Joined: 11/08/2012 18:23

#47 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Frtalj_Duše »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Frtalj_Duše wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:iz zenice sam,pitanje za sarajlije,isplati li se ova dig. telefonija?
Ako imaš koga u inostranstvu, onda ovih 100min. mjesečno free dođu dobro, inače tarife su im tu negdje kao i kod ostalih, ko' što bi rekli "u deset deka" (ima valjda negdje cjenovnik na njihovoj stranici pa nađi i uporedi, zavisi sve šta i koga zoveš)! Meni ionako samo služi za zivkanje tog inostranstva, primanje poziva i eventualno za obavljanje lokalnog poziva u hitnom' slučaju kada mi nestane kredita na mobu, što je česta pojava! :D

Inače, primarni mi je interes bio i ostao Internet i naravno Sportklub HD paket zbog kojih sam i uveo supermix a besplatni telefon je tu došao samo kao bonus! ;-)


nema besplatnih minuta prema fiksnim brojevima iz drugih mreža?
Koliko ja znam ima samo 300min. unutar njihove mreže i 100min. prema inostranstvu (i to isključivo prema fiksnim tel.), eto gore cjenovnik pa divi!
LovacZe
Posts: 32
Joined: 01/09/2012 00:51

#48 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by LovacZe »

E,sada pitanje za telemach-Posto smo evo vec "migrirali",na vase ipv4 adrese,itd,da li mozemo da sa vama potpisemo ugovor na neke od vasih ponuda prije 1.10.2012.god,kao sto to pise na telekabel stranici,ili,bas od 1.10.2012,nista prije? Hvala lijepa!
Last edited by LovacZe on 01/09/2012 11:10, edited 1 time in total.
LovacZe
Posts: 32
Joined: 01/09/2012 00:51

#49 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by LovacZe »

I,evo,moj utisak za pocetak,kako su nas,korisnike telekabela,"modeme migrirali"na teleach ipv4 adrese i sl...,download je vec slabiji i sporiji u odnosu na do sada ,kod naseg telekabela! Izgleda da ce mo mi pozeliti nas telekabel,jer svi korisnici kable neta su morali preci na telemach,na njihove ipv4 adrese i sta ja znam sta! Nista od ovoga,kao da "vidim unaprijed" ! Volio bih da nisam u pravu,i zelim da ne budem u pravu u ovome sto sam napisao!
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#50 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semirsar »

kakavdanakneiskustvu wrote:je li na sportklub 4 i 5 stvarno nema nikakvog programa,bar tako piše na siteu sportkluba?
Ima, pretezno fudbal vikendom. Uglavnom direktni prijenosi derbija, pocesto zna na svim SK kanalima biti direktnih prijenosa
Locked