Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#9976 Re: Gdje u Sa......

Post by LieToMe »

Pitarrr82 wrote::mrgreen:
:razz: mislim da i tebe mozda interesuje pa lobiraj :lol:
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#9977 Re: Gdje u Sa......

Post by Pitarrr82 »

LieToMe wrote:
Pitarrr82 wrote::mrgreen:
:razz: mislim da i tebe mozda interesuje pa lobiraj :lol:

Svakako, javite ako saznate sta i koliko... :thumbup:
User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#9978 Re: Gdje u Sa......

Post by LieToMe »

Pitarrr82 wrote:
LieToMe wrote:
Pitarrr82 wrote::mrgreen:
:razz: mislim da i tebe mozda interesuje pa lobiraj :lol:

Svakako, javite ako saznate sta i koliko... :thumbup:
Nije bitno KOLIKO nego samo da ima :mrgreen: javim naravno :thumbup:
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#9979 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

Da priupitam i ovdje,gdje je najveći izbor velikih staklenih vaza,umjetnog cvijeca,pijeska u bojama i onih kamenčića?
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#9980 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

CherryLips wrote:Da priupitam i ovdje,gdje je najveći izbor velikih staklenih vaza,umjetnog cvijeca,pijeska u bojama i onih kamenčića?
vidjela sam u FISu, u Coinincasa i u Retro Home :)
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#9981 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

Tenk ju:)
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#9982 Re: Gdje u Sa......

Post by Don Zivconi »

Interesuje me gdje naci nekoga da dobro radi ispsi slika na tkanini imam jednu sliku koju bih zelio da mi "isprintaju" na bijeloj tkanini a slika je crne boje
tomFan
Posts: 11
Joined: 21/03/2014 14:20

#9983 Re: Gdje u Sa......

Post by tomFan »

Gdje u Sarajevu iznajmiti fotoaparat? Polu-profesionalni?
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#9984 Re: Gdje u Sa......

Post by DaffyDuck »

JanuaryJones wrote:
DaffyDuck wrote:
brown.sugar wrote:[quote="sigmabh]Kondenzovano mlijeko :? :?
Istu sam muku mucila, imas u Hosetu (Socijalno) mlijeko u prahu, cak 2 proizvodjaca (jedan je Bony, drugog sam zaboravila), a od njega mozes napraviti kondenzovano mlijeko. Jucer ga kupila za kolac. :D

http://www.coolinarika.com/recept/domac ... o-mlijeko/
Malo off, ali za sta koristite to kondenzovano mlijeko :-D
[/quote][/quote][/quote]
Dok sam mogla nabavljat kond.mlijeko u konzervi pravila sam brigadeiro, brazilski kolačić/bombica ;) recept dobih od drugarice brazilke koja mi je donijela kutiju na poklon ;)
http://allrecipes.com/recipe/brigadeiro/


Bas vam hvala. Zainteresovali ste me, morat cu probati :D
febo_acm
Posts: 10317
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#9985 Re: Gdje u Sa......

Post by febo_acm »

... Kupiti shaker ili šejker? :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#9986 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

shandrprcSA wrote:
sto nam ne rece da ima caka u vezi jupol gold boje i mjesanja (salim se) :D :D odem maloprije, izaberem nijanse koje mi trebaju kad ciko kaze 75KM za 5L :shock: (skuplje je zbog ubacivanja vise pigmenta) pa eto :D ako nekome nije skupo neka zna koliko ce ga otprilike kostati :D :D :D

Image

Ne znam gdje si bio, mi kupili jupol gold bijelu i u nju nam izmijesao 4 boje da dobijemo bez boju koju smo izabrali na ton karti i platili 30KM 5l...
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#9987 Re: Gdje u Sa......

Post by shandrprcSA »

Nisrin wrote:
Ne znam gdje si bio, mi kupili jupol gold bijelu i u nju nam izmijesao 4 boje da dobijemo bez boju koju smo izabrali na ton karti i platili 30KM 5l...
Bio gdje i ti te htio gore oznacene boje na ton karti...kad rece cijenu :shock:

Uzeo ovu http://www.komochem.ba/orca_style.html
User avatar
black
Posts: 18649
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#9988 Re: Gdje u Sa......

Post by black »

Don Zivconi wrote:Interesuje me gdje naci nekoga da dobro radi ispsi slika na tkanini imam jednu sliku koju bih zelio da mi "isprintaju" na bijeloj tkanini a slika je crne boje
ne znam kako rade ali pokusaj tj pitaj

http://geneco.ba
http://www.gong.ba

mozda jos da vidis u bbi prizemlje (preko puta konzuma) i skenderiji
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#9989 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

..naci i kupiti,neobicn,nesvakidasnj,lude ,poklon za mladence?
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#9990 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

Ductus Holedocus wrote:..naci i kupiti,neobicn,nesvakidasnj,lude ,poklon za mladence?

Kupi u L'Occitane-u neki set parfem, duschgel i sapun, vjeruj, svako se obraduje :D
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#9991 Re: Gdje u Sa......

Post by Ductus Holedocus »

Nisrin wrote:
Ductus Holedocus wrote:..naci i kupiti,neobicn,nesvakidasnj,lude ,poklon za mladence?

Kupi u L'Occitane-u neki set parfem, duschgel i sapun, vjeruj, svako se obraduje :D
treba mi nesto da ostaje :-D
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#9992 Re: Gdje u Sa......

Post by burek_in_space »

Album sa fotografijama svih prevara koje su jedno drugom priredili? :mrgreen:
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#9993 Re: Gdje u Sa......

Post by Jokericious »

Najbolja pizza?
User avatar
Brat
Posts: 999
Joined: 20/01/2011 00:00

#9994 Re: Gdje u Sa......

Post by Brat »

Mahir.
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#9995 Re: Gdje u Sa......

Post by Irm@ »

Jokericious wrote:Najbolja pizza?
da ti vala pravo kazem meni je u Vapianu odlicna pizza.. ukusi jesu razliciti a i njihove pizze.. barbecue chicken je meni favorite :)

P.S. Mada pitanje ti je takvo da ce svaki forumas imati razlicito mjesto da ponudi :D :-D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#9996 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

Jokericious wrote:Najbolja pizza?
ja sam u posljednje vrijeme odusevljena pizzama iz montane
americana je :-) (na fazon cheezy crust iz pizza hut-a)
User avatar
nasa
Posts: 8023
Joined: 25/08/2012 16:46

#9997 Re: Gdje u Sa......

Post by nasa »

CherryLips wrote:Da priupitam i ovdje,gdje je najveći izbor velikih staklenih vaza,umjetnog cvijeca,pijeska u bojama i onih kamenčića?
Sto se tice umjetnog cvijeca imas vecu radnju u interex zgradi u Buca potoku, i ja sam nedavno vidjela ali bas dobar izbor i fino cvijece nije ono kicavo - znas na sa mislim
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#9998 Re: Gdje u Sa......

Post by Jokericious »

Irm@ wrote:
Jokericious wrote:Najbolja pizza?
da ti vala pravo kazem meni je u Vapianu odlicna pizza.. ukusi jesu razliciti a i njihove pizze.. barbecue chicken je meni favorite :)

P.S. Mada pitanje ti je takvo da ce svaki forumas imati razlicito mjesto da ponudi :D :-D
Ja gdje god odem ne valja.

Neka, neka. Ima da probam na svim ponudjenim mjestima. :mrgreen:
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#9999 Re: Gdje u Sa......

Post by Nekatamo »

Gdje ima kupiti ovo
Image
Jasminak
Posts: 121
Joined: 18/02/2013 00:26

#10000 Re: Gdje u Sa......

Post by Jasminak »

mislim da mozes jedino preko neta narucit, bar je to bila jedina opcija prije pola godine kad sam ja narucivala.. uglavnom ja sam narucila kod ovih https://www.facebook.com/Crest3DwhiteSarajevo 7paketica, mislim da me je doslo oko 40-50 KM..
Post Reply