Pitarrr82 wrote:
Gdje u Sa......
- LieToMe
- Posts: 1300
- Joined: 21/02/2011 11:07
- Location: ...tamo gdje je sve po mom...
#9976 Re: Gdje u Sa......
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#9977 Re: Gdje u Sa......
LieToMe wrote:Pitarrr82 wrote:mislim da i tebe mozda interesuje pa lobiraj
Svakako, javite ako saznate sta i koliko...
- LieToMe
- Posts: 1300
- Joined: 21/02/2011 11:07
- Location: ...tamo gdje je sve po mom...
#9978 Re: Gdje u Sa......
Nije bitno KOLIKO nego samo da imaPitarrr82 wrote:LieToMe wrote:Pitarrr82 wrote:mislim da i tebe mozda interesuje pa lobiraj
Svakako, javite ako saznate sta i koliko...
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#9979 Re: Gdje u Sa......
Da priupitam i ovdje,gdje je najveći izbor velikih staklenih vaza,umjetnog cvijeca,pijeska u bojama i onih kamenčića?
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#9980 Re: Gdje u Sa......
vidjela sam u FISu, u Coinincasa i u Retro HomeCherryLips wrote:Da priupitam i ovdje,gdje je najveći izbor velikih staklenih vaza,umjetnog cvijeca,pijeska u bojama i onih kamenčića?
- Don Zivconi
- Posts: 1242
- Joined: 08/03/2011 09:09
- Location: Pitaj Druga TiTa
#9982 Re: Gdje u Sa......
Interesuje me gdje naci nekoga da dobro radi ispsi slika na tkanini imam jednu sliku koju bih zelio da mi "isprintaju" na bijeloj tkanini a slika je crne boje
-
tomFan
- Posts: 11
- Joined: 21/03/2014 14:20
#9983 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu iznajmiti fotoaparat? Polu-profesionalni?
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#9984 Re: Gdje u Sa......
[/quote][/quote][/quote]JanuaryJones wrote:Malo off, ali za sta koristite to kondenzovano mlijekoDaffyDuck wrote:Istu sam muku mucila, imas u Hosetu (Socijalno) mlijeko u prahu, cak 2 proizvodjaca (jedan je Bony, drugog sam zaboravila), a od njega mozes napraviti kondenzovano mlijeko. Jucer ga kupila za kolac.brown.sugar wrote:[quote="sigmabh]Kondenzovano mlijeko![]()
![]()
http://www.coolinarika.com/recept/domac ... o-mlijeko/
Dok sam mogla nabavljat kond.mlijeko u konzervi pravila sam brigadeiro, brazilski kolačić/bombica
http://allrecipes.com/recipe/brigadeiro/
Bas vam hvala. Zainteresovali ste me, morat cu probati
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#9985 Re: Gdje u Sa......
... Kupiti shaker ili šejker? 
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#9986 Re: Gdje u Sa......
shandrprcSA wrote:
sto nam ne rece da ima caka u vezi jupol gold boje i mjesanja (salim se)![]()
odem maloprije, izaberem nijanse koje mi trebaju kad ciko kaze 75KM za 5L
(skuplje je zbog ubacivanja vise pigmenta) pa eto
ako nekome nije skupo neka zna koliko ce ga otprilike kostati
![]()
![]()
Ne znam gdje si bio, mi kupili jupol gold bijelu i u nju nam izmijesao 4 boje da dobijemo bez boju koju smo izabrali na ton karti i platili 30KM 5l...
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#9987 Re: Gdje u Sa......
Bio gdje i ti te htio gore oznacene boje na ton karti...kad rece cijenuNisrin wrote:
Ne znam gdje si bio, mi kupili jupol gold bijelu i u nju nam izmijesao 4 boje da dobijemo bez boju koju smo izabrali na ton karti i platili 30KM 5l...
Uzeo ovu http://www.komochem.ba/orca_style.html
- black
- Posts: 18649
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#9988 Re: Gdje u Sa......
ne znam kako rade ali pokusaj tj pitajDon Zivconi wrote:Interesuje me gdje naci nekoga da dobro radi ispsi slika na tkanini imam jednu sliku koju bih zelio da mi "isprintaju" na bijeloj tkanini a slika je crne boje
http://geneco.ba
http://www.gong.ba
mozda jos da vidis u bbi prizemlje (preko puta konzuma) i skenderiji
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#9989 Re: Gdje u Sa......
..naci i kupiti,neobicn,nesvakidasnj,lude ,poklon za mladence?
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#9990 Re: Gdje u Sa......
Ductus Holedocus wrote:..naci i kupiti,neobicn,nesvakidasnj,lude ,poklon za mladence?
Kupi u L'Occitane-u neki set parfem, duschgel i sapun, vjeruj, svako se obraduje
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#9991 Re: Gdje u Sa......
treba mi nesto da ostajeNisrin wrote:Ductus Holedocus wrote:..naci i kupiti,neobicn,nesvakidasnj,lude ,poklon za mladence?
Kupi u L'Occitane-u neki set parfem, duschgel i sapun, vjeruj, svako se obraduje
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#9992 Re: Gdje u Sa......
Album sa fotografijama svih prevara koje su jedno drugom priredili? 
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#9995 Re: Gdje u Sa......
da ti vala pravo kazem meni je u Vapianu odlicna pizza.. ukusi jesu razliciti a i njihove pizze.. barbecue chicken je meni favoriteJokericious wrote:Najbolja pizza?
P.S. Mada pitanje ti je takvo da ce svaki forumas imati razlicito mjesto da ponudi
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#9996 Re: Gdje u Sa......
ja sam u posljednje vrijeme odusevljena pizzama iz montaneJokericious wrote:Najbolja pizza?
americana je
- nasa
- Posts: 8023
- Joined: 25/08/2012 16:46
#9997 Re: Gdje u Sa......
Sto se tice umjetnog cvijeca imas vecu radnju u interex zgradi u Buca potoku, i ja sam nedavno vidjela ali bas dobar izbor i fino cvijece nije ono kicavo - znas na sa mislimCherryLips wrote:Da priupitam i ovdje,gdje je najveći izbor velikih staklenih vaza,umjetnog cvijeca,pijeska u bojama i onih kamenčića?
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#9998 Re: Gdje u Sa......
Ja gdje god odem ne valja.Irm@ wrote:da ti vala pravo kazem meni je u Vapianu odlicna pizza.. ukusi jesu razliciti a i njihove pizze.. barbecue chicken je meni favoriteJokericious wrote:Najbolja pizza?![]()
P.S. Mada pitanje ti je takvo da ce svaki forumas imati razlicito mjesto da ponudi![]()
Neka, neka. Ima da probam na svim ponudjenim mjestima.
-
Jasminak
- Posts: 121
- Joined: 18/02/2013 00:26
#10000 Re: Gdje u Sa......
mislim da mozes jedino preko neta narucit, bar je to bila jedina opcija prije pola godine kad sam ja narucivala.. uglavnom ja sam narucila kod ovih https://www.facebook.com/Crest3DwhiteSarajevo 7paketica, mislim da me je doslo oko 40-50 KM..


