Pa i 5 i 10, nisam jos odlucio koji cu. Samo treba da bude onaj sto ide ispod, a ne iznad.sigmabh wrote:Koja litraza 5, il 10l?Saka wrote:Gdje ima uzeti protocni bojler, a da nije Koncar?
Gdje u Sa......
-
Saka
- Posts: 2640
- Joined: 25/02/2011 11:49
#9951 Re: Gdje u Sa......
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#9952 Re: Gdje u Sa......
Vokel i BagnoStupskaBitanga wrote:Vokel, Bagno, Adazal, Penny
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#9953 Re: Gdje u Sa......
Istu sam muku mucila, imas u Hosetu (Socijalno) mlijeko u prahu, cak 2 proizvodjaca (jedan je Bony, drugog sam zaboravila), a od njega mozes napraviti kondenzovano mlijeko. Jucer ga kupila za kolac.sigmabh wrote:Kondenzovano mlijeko![]()
http://www.coolinarika.com/recept/domac ... o-mlijeko/
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#9954 Re: Odg: Gdje u Sa......
Vidjeh danas u adazalu tih exponata... 8000 samostojeća kada...Irm@ wrote:Vokel i BagnoStupskaBitanga wrote:Vokel, Bagno, Adazal, Penny
- 4m3l
- Posts: 1109
- Joined: 04/04/2010 00:31
#9955 Re: Gdje u Sa......
u kojem bingu ?sigmabh wrote:U Bingu ih ja vidjoh...thomasgravesen wrote:fruit of the loom majice crne?
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#9956 Re: Gdje u Sa......
Radi li neko u Sarajevu dioptrijske sunčane naočale? Iskustva?
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#9957 Re: Gdje u Sa......
Moja prijateljica je radila u Ocultu, i zadovoljna je.JanuaryJones wrote:Radi li neko u Sarajevu dioptrijske sunčane naočale? Iskustva?
Sent from my iPad using Tapatalk
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#9958 Re: Gdje u Sa......
Gdje dodje Oculto?
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#9959 Re: Gdje u Sa......
JanuaryJones wrote:Gdje dodje Oculto?
Sent from my iPad using Tapatalk
Šenoina ulica (kod Općinskog i Kantonalnog suda izlaz iz Šenoine ulice prema Titovoj)
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#9960 Re: Gdje u Sa......
U Šenoinoj. Al onaj dio iz Titove prema sudu.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#9961 Re: Gdje u Sa......
Ima Oculto i u Sarajevo City Centru 
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#9962 Re: Gdje u Sa......
Malo off, ali za sta koristite to kondenzovano mlijekobrown.sugar wrote:Istu sam muku mucila, imas u Hosetu (Socijalno) mlijeko u prahu, cak 2 proizvodjaca (jedan je Bony, drugog sam zaboravila), a od njega mozes napraviti kondenzovano mlijeko. Jucer ga kupila za kolac.sigmabh wrote:Kondenzovano mlijeko![]()
![]()
http://www.coolinarika.com/recept/domac ... o-mlijeko/
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#9963 Re: Gdje u Sa......
DaffyDuck wrote:Malo off, ali za sta koristite to kondenzovano mlijekobrown.sugar wrote:Istu sam muku mucila, imas u Hosetu (Socijalno) mlijeko u prahu, cak 2 proizvodjaca (jedan je Bony, drugog sam zaboravila), a od njega mozes napraviti kondenzovano mlijeko. Jucer ga kupila za kolac.sigmabh wrote:Kondenzovano mlijeko![]()
![]()
http://www.coolinarika.com/recept/domac ... o-mlijeko/
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#9964 Re: Gdje u Sa......
hahahahaha @holowey, mislila sam malo konkretnije. link kakvog recepta ili nesto 
- bombašica
- Posts: 459
- Joined: 17/05/2011 23:23
- Location: ...gdje Dunav ljubi nebo
#9965 Re: Gdje u Sa......
Gdje popraviti kišobran? 
- bombašica
- Posts: 459
- Joined: 17/05/2011 23:23
- Location: ...gdje Dunav ljubi nebo
#9966 Re: Gdje u Sa......
....i gdje mogu kupiti žaluzine?
- maybelline
- Posts: 970
- Joined: 26/01/2008 17:41
- Location: Sarajevo
#9967 Re: Gdje u Sa......
Trazim neki fin rucni sat - gdje bih mogla pogledati??? Cijena - cca do 150 - 200 Km, za muskarca u tridesetima.
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#9968 Re: Gdje u Sa......
neces se zeznuti ako uzmes Nauticu , odlicni satovi a nisu puno skupi .... Ne znam za ovog lika , ali ja sam prezadovoljan sa ovim sto imam..... Dobio Diesel ... kupljen u sarajevu u Watch Line-u ... pokvario se nakon mjesec....maybelline wrote:Trazim neki fin rucni sat - gdje bih mogla pogledati??? Cijena - cca do 150 - 200 Km, za muskarca u tridesetima.
http://www.pik.ba/artikal/4397082/nauti ... rucni-sat/
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#9969 Re: Gdje u Sa......
@holowey:DaffyDuck wrote:hahahahaha @holowey, mislila sam malo konkretnije. link kakvog recepta ili nesto
@DaffyDuck: Ovo je doticni kolac, s tim da sam ja prepolovila secer i opet je bio presladak, ali je inace preukusan.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#9970 Gdje u Sa......
Dok sam mogla nabavljat kond.mlijeko u konzervi pravila sam brigadeiro, brazilski kolačić/bombicaDaffyDuck wrote:Malo off, ali za sta koristite to kondenzovano mlijekobrown.sugar wrote:Istu sam muku mucila, imas u Hosetu (Socijalno) mlijeko u prahu, cak 2 proizvodjaca (jedan je Bony, drugog sam zaboravila), a od njega mozes napraviti kondenzovano mlijeko. Jucer ga kupila za kolac.sigmabh wrote:Kondenzovano mlijeko![]()
![]()
http://www.coolinarika.com/recept/domac ... o-mlijeko/
http://allrecipes.com/recipe/brigadeiro/
Sent from my iPad using Tapatalk
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#9971 Re: Gdje u Sa......
ili na bolje snadbjevenim trafikama 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#9972 Re: Gdje u Sa......
Mama je nasla prodavnicu sa dekorativnim platnima za presvlacenje namjestaja sa OGROMNIM izborom platna.
Na Ilidzi ili Stupu je (imaju i svoj site)
Zovu se artrax ili arttex ili tako nesto nisam bas upamtila
Al eto ako kome treba mogu pitati za ime
Cijene su im sasvim ok isto
Na Ilidzi ili Stupu je (imaju i svoj site)
Zovu se artrax ili arttex ili tako nesto nisam bas upamtila
Al eto ako kome treba mogu pitati za ime
Cijene su im sasvim ok isto
-
shandrprcSA
- Posts: 10220
- Joined: 23/02/2013 08:16
#9973 Re: Gdje u Sa......
sto nam ne rece da ima caka u vezi jupol gold boje i mjesanja (salim se)Nisrin wrote:hamzah wrote:JE LI 5L ILI 25L KANTA? NESTO MI SKUPO 29KM ZA KANTU OD 5L???Nisrin wrote:
Jupol gold je 5l 29KM, mozes okreciti 40ak m2, tako pise i na kantiKupili smo u Pennyu u Velesicima, Penny ima jumix mjesalice, tako da ti daju ton kartu i sam izaberes koju nijansu/ton boje zelis i oni izmijesaju masinski, doplatis oko 1.10KM i to je to
jupol GOLD 5l je 29KM...a obicni jupol je cini mi se 15l 29KMOvaj jupol je bolji od obicnog, izmedju ostalog bolje prekriva i moze se prati, zato je ta cijena

- LieToMe
- Posts: 1300
- Joined: 21/02/2011 11:07
- Location: ...tamo gdje je sve po mom...
#9974 Re: Gdje u Sa......
Ako neko zna gdje u SA mogu (kopirnice ili neke stamparije) na tvrdi uvez, znaci ono ko za magistarske i diplomske, koji bi trebao biti bijel, odprintati nesto u boji (preslikati vec postojecu sliku) i da mi to budu korice necega... valjda cete skontati
Znaci treba mi neko ko radi tvrdi bijeli uvez na koji se moze slika/nesto nacrtano/ kopirati-preslikati i da to budu korice knjige, albuma...
Hvala puno unaprijed!
Znaci treba mi neko ko radi tvrdi bijeli uvez na koji se moze slika/nesto nacrtano/ kopirati-preslikati i da to budu korice knjige, albuma...
Hvala puno unaprijed!
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
