Pippo i Simone,razlika drasticnastudeni76 wrote:Zar nije Inzaghi trener Lazia? Kakva sad Venezia
Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#9951 Re: Serie A
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#9952 Re: Serie A
Ma skonto, preletilo mi pamcenjeleškarenje wrote:Pippo i Simone,razlika drasticnastudeni76 wrote:Zar nije Inzaghi trener Lazia? Kakva sad Venezia
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#9953 Re: Serie A
studeni76 wrote:Ma skonto, preletilo mi pamcenjeleškarenje wrote:Pippo i Simone,razlika drasticnastudeni76 wrote:Zar nije Inzaghi trener Lazia? Kakva sad Venezia
Nego,jos dva sata do spektakla na rasprodanom San Siru
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#9954 Re: Serie A
Nekad je bio spektakl, vec duzi period jos jedna tekma u nizu, sa princezama na terenu bez maste i srca.leškarenje wrote:Nego,jos dva sata do spektakla na rasprodanom San Siru

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9955 Re: Serie A
Ovaj Milan baš taraba.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9956 Re: Serie A
Sve dok razni Zapate, Boriniji, Kalinici budu igrali za Milan nema od njih nista.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#9958 Re: Serie A
Znaci bolje sto sam zaspao
pregledo zadnjih 10 minuta
- bersK
- Posts: 2558
- Joined: 11/09/2014 21:30
#9959 Re: Serie A
Romagnoli u stilu Radeta Krunica. U Susu ubili boga i nikom ništa. Dybali treba spucati suspenziju za onakva plivanja po terenu. Kalinić presmješan igrač. Dečko je promašio pobjedu. Uostalom, zna se koje su ekipe lijek za ovaj kriminalni klub. Forza Milan.
-
lorente
- Posts: 507
- Joined: 20/07/2013 03:04
#9961 Re: Serie A
kineska plastika puca na sve stranebersK wrote:Romagnoli u stilu Radeta Krunica. U Susu ubili boga i nikom ništa. Dybali treba spucati suspenziju za onakva plivanja po terenu. Kalinić presmješan igrač. Dečko je promašio pobjedu. Uostalom, zna se koje su ekipe lijek za ovaj kriminalni klub. Forza Milan.
-
LeTalek
- Posts: 370
- Joined: 09/06/2017 10:45
#9963 Re: Serie A
Nisam upratio, sta je sa Sergeja, jel' izasao zbog povrede ili?Point. wrote:.
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#9964 Re: Serie A
Nisam primjetio nikakvu povreduLeTalek wrote:Nisam upratio, sta je sa Sergeja, jel' izasao zbog povrede ili?Point. wrote:.
- Point.
- Posts: 33477
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9965 Re: Serie A
Nije povreda, cuva ga za cetvrtak i Nice.LeTalek wrote:Nisam upratio, sta je sa Sergeja, jel' izasao zbog povrede ili?Point. wrote:.
-
LeTalek
- Posts: 370
- Joined: 09/06/2017 10:45
#9966 Re: Serie A
Point. wrote: Nije povreda, cuva ga za cetvrtak i Nice.
Hvala.Bazinga1234 wrote: Nisam primjetio nikakvu povredu
Sutra bi (konacno) trebao biti na spisku reprezentacije, reko nije valjda neka pvreda..
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#9967 Re: Serie A
Al' fakat zamisli da se povrijedio

-
LeTalek
- Posts: 370
- Joined: 09/06/2017 10:45
#9968 Re: Serie A
Muslin would like thatBazinga1234 wrote:Al' fakat zamisli da se povrijedio![]()
On je izgleda vec bivsi selektor, tako da ce SMS svakako zaigrati..
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#9969 Re: Serie A
Jesil siguran da nije zbog saveza? I prije su se neki dobri igrači ignorisali ako se ne varam...LeTalek wrote:Muslin would like thatBazinga1234 wrote:Al' fakat zamisli da se povrijedio![]()
![]()
On je izgleda vec bivsi selektor, tako da ce SMS svakako zaigrati..
-
LeTalek
- Posts: 370
- Joined: 09/06/2017 10:45
#9970 Re: Serie A
Nisam siguran, ali iz ovog sto se provlaci po medijima, Muslin ce otkaz popiti upravo, izmedju ostalog, sto ne poziva SMS-a i jos par mladjih igraca.Bazinga1234 wrote: Jesil siguran da nije zbog saveza? I prije su se neki dobri igrači ignorisali ako se ne varam...
On se navodno zakacio sa Milinkovićem na prvom okupljanju gde mu je rekao da ga ne vidi u svojoj formaciji, pa je ovaj zatrazio da se vrati u Rim kad je vec tako...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9971 Re: Serie A
Callejon iz kornera....otkad to nisam vidio 
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#9972 Re: Serie A
@LaTalek, hvala na informaciji.
Kakvu utakmicu igra odbrana Fiorentine
Inače ovaj sto zabi sad Ante Budimir rodjen u Zenici, sta mislite treba li ga zvati u reprezentaciju? Buduci da se Vedo oprašta, Bajic i Kodro i dalje griju klupe.
On ima 26 godina...
Kakvu utakmicu igra odbrana Fiorentine
Inače ovaj sto zabi sad Ante Budimir rodjen u Zenici, sta mislite treba li ga zvati u reprezentaciju? Buduci da se Vedo oprašta, Bajic i Kodro i dalje griju klupe.
On ima 26 godina...
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9973 Re: Serie A
Derby della Lanterna
kakva atmosfera
kakva atmosfera
- Logovan
- Posts: 102760
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#9975 Re: Serie A
Ma dodat ce par brojeva u ime i opet u igru. Vec vidjeno

