Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9951 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Tomahawk11 »

Pa nije pod moranje po kijametu voziti se biciklom.
To kad je lijepih dana.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#9952 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Seyfo »

U većini BiH je zima 4 mjeseca, ljeto 2-3 mjeseca, češće 2 mjeseca. Osam mjeseci moram grijati, znači grijna sezona 15.10-15.4 nije dovoljna jer se često grije u septembru i u maju po 15 dana. Na bicikl se može računati 1.6-30.9. I sad da ja smatram bicikl prevoznim sredstvom do posla?
Ma dajte molim vas :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9953 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Tomahawk11 »

Može vala i u maju, nemoj pretjerivati.
Nego je poenta da je lakše oprati savjest pričom kako nema uslova :mrgreen:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#9954 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by stakasa »

Seyfo wrote:U većini BiH je zima 4 mjeseca, ljeto 2-3 mjeseca, češće 2 mjeseca. Osam mjeseci moram grijati, znači grijna sezona 15.10-15.4 nije dovoljna jer se često grije u septembru i u maju po 15 dana. Na bicikl se može računati 1.6-30.9. I sad da ja smatram bicikl prevoznim sredstvom do posla?
Ma dajte molim vas :-)
Pa da postoji staza, koja se naravno nikada nece napraviti, u Sarajevu bi se bez problema moglo voziti biciklo finih 6 -7 mjeseci. Mislim, moze se na biciklo i ako nisi u bermudama...
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#9955 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Seyfo »

Pa imaš prilično staza u Sarajevu na relaciji Ilidža-M.dvor pa bujrum. Možeš i slalom kroz snijeg a i kroz lokve, adrenalin. I na posao dođeš mokrih gaća i onda se tuširaš, presvučeš i boli te q.
User avatar
konjislav
Posts: 637
Joined: 11/04/2012 02:18

#9956 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by konjislav »

Seyfo wrote:Pa imaš prilično staza u Sarajevu na relaciji Ilidža-M.dvor pa bujrum. Možeš i slalom kroz snijeg a i kroz lokve, adrenalin. I na posao dođeš mokrih gaća i onda se tuširaš, presvučeš i boli te q.
I onda se probudiš. :lol:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#9957 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by madner »

Sta pricaju ovi ljudi, pa ima staza.

Vidim i one sto iznamljuju bickle :D
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#9958 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pemanapemani »

madner wrote:Sta pricaju ovi ljudi, pa ima staza.

Vidim i one sto iznamljuju bickle :D
Jesi to danas autom poprskao te što iznajmljuju bicikle. :D
Last edited by pemanapemani on 26/03/2019 12:03, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9959 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Tomahawk11 »

madner wrote:Sta pricaju ovi ljudi, pa ima staza.

Vidim i one sto iznamljuju bickle :D
To ono da se provozaš onako, iz ćejfa, slabo ko iz potrebe :D
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#9960 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by madner »

pemanapemani wrote:
madner wrote:Sta pricaju ovi ljudi, pa ima staza.

Vidim i one sto iznamljuju bickle :D
Jesi to danas autom poprskao te što iznajmljuju bicikle. :D
Danas nisam uspio, bilo je malo predugo suho.

Moras znati gdje mozes, nije to tako jednostavno pogoditi pokretnu metu :D
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#9961 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pemanapemani »

madner wrote:
pemanapemani wrote:
madner wrote:Sta pricaju ovi ljudi, pa ima staza.

Vidim i one sto iznamljuju bickle :D
Jesi to danas autom poprskao te što iznajmljuju bicikle. :D
Danas nisam uspio, bilo je malo predugo suho.

Moras znati gdje mozes, nije to tako jednostavno pogoditi pokretnu metu :D
Poslijepodne bude taman. :D
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#9962 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by madner »

Nije to to, tu ljudi idu kuci a tako i tako ce danas biti prljavi.

Fora je kada idu na posao, pa se prave pametni kako nije problem. :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9963 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by sumirprimus »

znaci nije niko lovio sabljarke?
e eto ga :D
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#9964 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mali_balon »

sumirprimus wrote:znaci nije niko lovio sabljarke?
e eto ga :D
U pivu i kilu janjetine i kupus salatu, da je onaj koala gonjo sabljarke, negdje na pucini oko brizbejna....
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9965 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by sumirprimus »

nije sliko nije se ni desilo, valja rec hanumi da ponese haparadzik :lol:
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#9966 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mali_balon »

Pa nece na forumu postavljat privatne slike

edit; naso sam ga, hvalio se

Image
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9967 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by sumirprimus »

brale to se slika iz vise uglova, a za forum samo stap i sabljarka naprijed s pucinom u pozadini vec vidjeno :D
ja da sam bio postavio bi vam sliku :D
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#9968 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Seyfo »

Hahahhahahahahahahahahahaaa
Pametni telefoni, pametne futrole, pametni frižider, pametne udice pa što ne bi bile i pametne sabljarke
Last edited by Seyfo on 26/03/2019 14:37, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9969 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by sumirprimus »

mali_balon wrote:Pa nece na forumu postavljat privatne slike

edit; naso sam ga, hvalio se

Image
e na stranu zajebancija ovo bi volio probat
malo meze i pice sa strane i laganini vjetar voda sunce ih :D :thumbup:
detroit-mercy
Posts: 16989
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#9970 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

sumirprimus wrote:
mali_balon wrote:Pa nece na forumu postavljat privatne slike

edit; naso sam ga, hvalio se

Image
e na stranu zajebancija ovo bi volio probat
malo meze i pice sa strane i laganini vjetar voda sunce ih :D :thumbup:
Ne bavim se otijem sportovima :mrgreen: hebe me morska bolest :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9971 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by sumirprimus »

cccc, covjece, pa ti si do murike doso i neke sitnice da te sprecavaju, a blizu i mehiko.
makar povraco naizvrat muski to istrpi i odradi za raju, za drrrzavu, za sve forumase koji ne mogu :D
detroit-mercy
Posts: 16989
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#9972 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

sumirprimus wrote:cccc, covjece, pa ti si do murike doso i neke sitnice da te sprecavaju, a blizu i mehiko.
makar povraco naizvrat muski to istrpi i odradi za raju, za drrrzavu, za sve forumase koji ne mogu :D
Hebalo me je jednom u Mexicu, Tito dragi nisam znao da je tako jebeno :(, haj sto sam mijenjo boje ko semafor, nego sam povratio jedno 8000 puta :roll:. Da mi je ko prico ne bih vjerovao, najgori mahmurluk pomnozi sa 76 :mrgreen i to tije to odprilike:. Da me je auto udarilo lakse bi podnio :mrgreen: .
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9973 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by sumirprimus »

jarane jesl bar i ti sta u mehiku zakacio ako je vec i tebe ... :lol:
na osnovu povrsnog zakljucivanja sa forumskim pricama
doso sam do prostog zakljucka da je murika interesantnija od evrope.
ovi nasi europejci sve nesto stednja, bacikla, aldi,poso poso poso,dnevnica, bolovanje.
a i gdje ima meksiko u evropi? nidje.
detroit-mercy
Posts: 16989
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#9974 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

sumirprimus wrote:jarane jesl bar i ti sta u mehiku zakacio ako je vec i tebe ... :lol:
na osnovu povrsnog zakljucivanja sa forumskim pricama
doso sam do prostog zakljucka da je murika interesantnija od evrope.
ovi nasi europejci sve nesto stednja, bacikla, aldi,poso poso poso,dnevnica, bolovanje.
a i gdje ima meksiko u evropi? nidje.
Mexico je OK ali Costa Rica je spicoka :mrgreen:.
Ima Aldi i ovdje, odem ponekad da uzmem Doppel keks, maksuz da se podsjetim kad sam bio auslander :mrgreen:. To i sendvic sa podrigushom i jogurtom mi maksuz naumpadne svremena na vrijeme :mrgreen: vrati me u mladalacke dane :mrgreen: .
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9975 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

doklena ste-imal šta novo :?
Post Reply