Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9951 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa nije pod moranje po kijametu voziti se biciklom.
To kad je lijepih dana.
To kad je lijepih dana.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#9952 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
U većini BiH je zima 4 mjeseca, ljeto 2-3 mjeseca, češće 2 mjeseca. Osam mjeseci moram grijati, znači grijna sezona 15.10-15.4 nije dovoljna jer se često grije u septembru i u maju po 15 dana. Na bicikl se može računati 1.6-30.9. I sad da ja smatram bicikl prevoznim sredstvom do posla?
Ma dajte molim vas
Ma dajte molim vas
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9953 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Može vala i u maju, nemoj pretjerivati.
Nego je poenta da je lakše oprati savjest pričom kako nema uslova
Nego je poenta da je lakše oprati savjest pričom kako nema uslova
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#9954 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa da postoji staza, koja se naravno nikada nece napraviti, u Sarajevu bi se bez problema moglo voziti biciklo finih 6 -7 mjeseci. Mislim, moze se na biciklo i ako nisi u bermudama...Seyfo wrote:U većini BiH je zima 4 mjeseca, ljeto 2-3 mjeseca, češće 2 mjeseca. Osam mjeseci moram grijati, znači grijna sezona 15.10-15.4 nije dovoljna jer se često grije u septembru i u maju po 15 dana. Na bicikl se može računati 1.6-30.9. I sad da ja smatram bicikl prevoznim sredstvom do posla?
Ma dajte molim vas
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#9955 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa imaš prilično staza u Sarajevu na relaciji Ilidža-M.dvor pa bujrum. Možeš i slalom kroz snijeg a i kroz lokve, adrenalin. I na posao dođeš mokrih gaća i onda se tuširaš, presvučeš i boli te q.
- konjislav
- Posts: 637
- Joined: 11/04/2012 02:18
#9956 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
I onda se probudiš.Seyfo wrote:Pa imaš prilično staza u Sarajevu na relaciji Ilidža-M.dvor pa bujrum. Možeš i slalom kroz snijeg a i kroz lokve, adrenalin. I na posao dođeš mokrih gaća i onda se tuširaš, presvučeš i boli te q.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#9957 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sta pricaju ovi ljudi, pa ima staza.
Vidim i one sto iznamljuju bickle
Vidim i one sto iznamljuju bickle
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#9958 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jesi to danas autom poprskao te što iznajmljuju bicikle.madner wrote:Sta pricaju ovi ljudi, pa ima staza.
Vidim i one sto iznamljuju bickle
Last edited by pemanapemani on 26/03/2019 12:03, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9959 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
To ono da se provozaš onako, iz ćejfa, slabo ko iz potrebemadner wrote:Sta pricaju ovi ljudi, pa ima staza.
Vidim i one sto iznamljuju bickle
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#9960 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Danas nisam uspio, bilo je malo predugo suho.pemanapemani wrote:Jesi to danas autom poprskao te što iznajmljuju bicikle.madner wrote:Sta pricaju ovi ljudi, pa ima staza.
Vidim i one sto iznamljuju bickle
Moras znati gdje mozes, nije to tako jednostavno pogoditi pokretnu metu
-
pemanapemani
- Posts: 6065
- Joined: 09/09/2008 15:12
#9961 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Poslijepodne bude taman.madner wrote:Danas nisam uspio, bilo je malo predugo suho.pemanapemani wrote:Jesi to danas autom poprskao te što iznajmljuju bicikle.madner wrote:Sta pricaju ovi ljudi, pa ima staza.
Vidim i one sto iznamljuju bickle
Moras znati gdje mozes, nije to tako jednostavno pogoditi pokretnu metu
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#9962 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nije to to, tu ljudi idu kuci a tako i tako ce danas biti prljavi.
Fora je kada idu na posao, pa se prave pametni kako nije problem.
Fora je kada idu na posao, pa se prave pametni kako nije problem.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#9963 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
znaci nije niko lovio sabljarke?
e eto ga
e eto ga
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#9964 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
U pivu i kilu janjetine i kupus salatu, da je onaj koala gonjo sabljarke, negdje na pucini oko brizbejna....sumirprimus wrote:znaci nije niko lovio sabljarke?
e eto ga
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#9965 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
nije sliko nije se ni desilo, valja rec hanumi da ponese haparadzik 
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#9966 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa nece na forumu postavljat privatne slike
edit; naso sam ga, hvalio se

edit; naso sam ga, hvalio se

-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#9967 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
brale to se slika iz vise uglova, a za forum samo stap i sabljarka naprijed s pucinom u pozadini vec vidjeno 
ja da sam bio postavio bi vam sliku
ja da sam bio postavio bi vam sliku
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#9968 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Hahahhahahahahahahahahahaaa
Pametni telefoni, pametne futrole, pametni frižider, pametne udice pa što ne bi bile i pametne sabljarke
Pametni telefoni, pametne futrole, pametni frižider, pametne udice pa što ne bi bile i pametne sabljarke
Last edited by Seyfo on 26/03/2019 14:37, edited 1 time in total.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#9969 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
e na stranu zajebancija ovo bi volio probatmali_balon wrote:Pa nece na forumu postavljat privatne slike
edit; naso sam ga, hvalio se
malo meze i pice sa strane i laganini vjetar voda sunce ih
-
detroit-mercy
- Posts: 16989
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#9970 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ne bavim se otijem sportovimasumirprimus wrote:e na stranu zajebancija ovo bi volio probatmali_balon wrote:Pa nece na forumu postavljat privatne slike
edit; naso sam ga, hvalio se
malo meze i pice sa strane i laganini vjetar voda sunce ih![]()
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#9971 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
cccc, covjece, pa ti si do murike doso i neke sitnice da te sprecavaju, a blizu i mehiko.
makar povraco naizvrat muski to istrpi i odradi za raju, za drrrzavu, za sve forumase koji ne mogu
makar povraco naizvrat muski to istrpi i odradi za raju, za drrrzavu, za sve forumase koji ne mogu
-
detroit-mercy
- Posts: 16989
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#9972 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Hebalo me je jednom u Mexicu, Tito dragi nisam znao da je tako jebenosumirprimus wrote:cccc, covjece, pa ti si do murike doso i neke sitnice da te sprecavaju, a blizu i mehiko.
makar povraco naizvrat muski to istrpi i odradi za raju, za drrrzavu, za sve forumase koji ne mogu
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#9973 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
jarane jesl bar i ti sta u mehiku zakacio ako je vec i tebe ...
na osnovu povrsnog zakljucivanja sa forumskim pricama
doso sam do prostog zakljucka da je murika interesantnija od evrope.
ovi nasi europejci sve nesto stednja, bacikla, aldi,poso poso poso,dnevnica, bolovanje.
a i gdje ima meksiko u evropi? nidje.
na osnovu povrsnog zakljucivanja sa forumskim pricama
doso sam do prostog zakljucka da je murika interesantnija od evrope.
ovi nasi europejci sve nesto stednja, bacikla, aldi,poso poso poso,dnevnica, bolovanje.
a i gdje ima meksiko u evropi? nidje.
-
detroit-mercy
- Posts: 16989
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#9974 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Mexico je OK ali Costa Rica je spicokasumirprimus wrote:jarane jesl bar i ti sta u mehiku zakacio ako je vec i tebe ...![]()
na osnovu povrsnog zakljucivanja sa forumskim pricama
doso sam do prostog zakljucka da je murika interesantnija od evrope.
ovi nasi europejci sve nesto stednja, bacikla, aldi,poso poso poso,dnevnica, bolovanje.
a i gdje ima meksiko u evropi? nidje.
Ima Aldi i ovdje, odem ponekad da uzmem Doppel keks, maksuz da se podsjetim kad sam bio auslander
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#9975 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
doklena ste-imal šta novo 
