Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.
Moderators: Benq , O'zone
šatirana_ljubičica
Posts: 4798 Joined: 20/11/2010 12:37
Post
by šatirana_ljubičica » 12/04/2014 09:22
muz66 wrote: Ductus Holedocus wrote: ..kupiti Kur'an sa "luksuznijim"koricama i slovima
. Treba mi za hediju,pa bih da bude to malo..
Connectum na carsiji, ali je skup drama. Oko tristo maraka. Dodje u kutijici, korice kozne, ivice listova kao pozlacene. Prelijep.
Sent from my LT18i using Tapatalk 2
Probaj u knjižari u haremu Begove džamije.
Entropio
Posts: 8029 Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI
Post
by Entropio » 12/04/2014 11:20
Rokovnik (jedan datum, jedna stranica)?
Nešto u ovom stilu:
Vademecum
Posts: 31 Joined: 05/05/2013 20:14
Post
by Vademecum » 12/04/2014 11:27
Da li neko zna gdje ima kupiti Farmavita farbe ?
Averus
Posts: 21286 Joined: 13/02/2008 17:07
Post
by Averus » 12/04/2014 15:56
Zdravo svima,
Gdje mogu kupiti crnu foliju?
Ne zanima me ona što papci stavljaju na auto-stakla, nego folija poput obične providne kuhinjske folije, samo da je tamna (djelimično providna)
Hvala unaprijed
leigh
Posts: 223 Joined: 26/03/2008 20:52
Post
by leigh » 12/04/2014 18:48
thomasgravesen wrote: fruit of the loom majice crne?
Jednobojne obične majice fruit of the loom u fisu (nekadašnji škafa) u halilovićima, na spratu, cijena oko 6 KM. Ima raznih boja, pa mi se čini da ima i crna. I nemaju nikakav logo na sebi.
BIONA
Posts: 1340 Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:
Post
by BIONA » 13/04/2014 14:14
BIONA wrote: gdje kupiti male staklene teglice od 50 g ili cak i manje?
Da pitam opet, jer ih nisam nigdje nasla! neko je predlozio Merkur na Stupu, ali nema ni tamo
Lucazode
Posts: 2743 Joined: 27/03/2008 18:06
Location: Where I belong.
Post
by Lucazode » 13/04/2014 20:42
Mogu naci dobrog krojaca? Po mogucnosti muskog.
popi
Posts: 372 Joined: 09/04/2007 16:52
Post
by popi » 13/04/2014 21:28
sigmabh wrote: Kondenzovano mlijeko
Mozda da provjeris u Condimentu, BBI centar ili kod Heljica.
safran
Posts: 2538 Joined: 19/08/2006 22:25
Post
by safran » 14/04/2014 00:32
BIONA wrote: BIONA wrote: gdje kupiti male staklene teglice od 50 g ili cak i manje?
Da pitam opet, jer ih nisam nigdje nasla! neko je predlozio Merkur na Stupu, ali nema ni tamo
Meni kad je trebalo kupovala u Agricom zajedno sa odgovarajućim metalnim poklopcima - obično ih bude u sezoni "slatka" - dakle, ljeto.
BIONA
Posts: 1340 Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:
Post
by BIONA » 14/04/2014 09:35
E bas si me obradovala, ako ih ne bude pitacu ih kada ce ih nabaviti
madesa
Posts: 5570 Joined: 26/07/2013 02:37
Post
by madesa » 14/04/2014 13:11
gdje mogu zamjeniti kovanice eura od 1,2 ,50 centi a da ne uzimaju bezobazno skupu proviziju
Eborg
Posts: 10629 Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
Post
by Eborg » 14/04/2014 13:17
Ne moze nigdje.
Zar ima neko uopce da radi na proviziju?
Entropio
Posts: 8029 Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI
Post
by Entropio » 14/04/2014 22:58
Hoću da renoviram kupatilo... gdje mogu otići i vidjeti izložene "komponente"? Naravno, posao će raditi majstori, ali želim vidjeti šta se sve može danas napraviti i uraditi da to izgleda super.
Znam da ima toga u Robotu, ali bih nešto kvalitetnije i bolje.
Entropio
Posts: 8029 Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI
Post
by Entropio » 14/04/2014 23:09
StupskaBitanga wrote: Vokel, Bagno, Adazal, Penny
Vokel... je li to dole na Stupu ispod Wise?
Saka
Posts: 2640 Joined: 25/02/2011 11:49
Post
by Saka » 14/04/2014 23:19
Gdje ima uzeti protocni bojler, a da nije Koncar?
novosib
Posts: 135 Joined: 26/07/2012 18:57
Post
by novosib » 14/04/2014 23:20
... ima povoljan šnajder koji će ušiti poderane farmerke?
Eborg
Posts: 10629 Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
Post
by Eborg » 14/04/2014 23:53
novosib wrote: ... ima povoljan šnajder koji će ušiti poderane farmerke?
Na pijaci Ciglane, u dijelu bliže arhitekturi i građevini, ima gospođa koja radi ono "krpanje" između nogu koje zašije i pojača iznutra za 3 KM po hlačama.
Ako je nešto drugo onda ne znam mada vjerovatno i to radi.
Havarija!
Posts: 210 Joined: 25/04/2010 13:34
Post
by Havarija! » 15/04/2014 01:35
...kupiti staklo za masku za varenje?
Anestezija
Posts: 22549 Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever
Post
by Anestezija » 15/04/2014 01:59
djecijih cipelica 49 broj?