Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#9926 Re: Gdje u Sa......

Post by šatirana_ljubičica »

muz66 wrote:
Ductus Holedocus wrote:..kupiti Kur'an sa "luksuznijim"koricama i slovima :) . Treba mi za hediju,pa bih da bude to malo.. 8)
Connectum na carsiji, ali je skup drama. Oko tristo maraka. Dodje u kutijici, korice kozne, ivice listova kao pozlacene. Prelijep.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

Probaj u knjižari u haremu Begove džamije.
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#9927 Re: Gdje u Sa......

Post by Entropio »

Rokovnik (jedan datum, jedna stranica)?

Nešto u ovom stilu:

Image
Vademecum
Posts: 31
Joined: 05/05/2013 20:14

#9928 Re: Gdje u Sa......

Post by Vademecum »

Da li neko zna gdje ima kupiti Farmavita farbe ? :D
User avatar
thomasgravesen
Posts: 250
Joined: 18/07/2013 21:26

#9929 Re: Gdje u Sa......

Post by thomasgravesen »

fruit of the loom majice crne?
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#9930 Re: Gdje u Sa......

Post by Averus »

Zdravo svima,

Gdje mogu kupiti crnu foliju?
Ne zanima me ona što papci stavljaju na auto-stakla, nego folija poput obične providne kuhinjske folije, samo da je tamna (djelimično providna) :)


Hvala unaprijed :D
leigh
Posts: 223
Joined: 26/03/2008 20:52

#9931 Re: Gdje u Sa......

Post by leigh »

thomasgravesen wrote:fruit of the loom majice crne?
Jednobojne obične majice fruit of the loom u fisu (nekadašnji škafa) u halilovićima, na spratu, cijena oko 6 KM. Ima raznih boja, pa mi se čini da ima i crna. I nemaju nikakav logo na sebi.
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#9932 Re: Gdje u Sa......

Post by BIONA »

BIONA wrote:gdje kupiti male staklene teglice od 50 g ili cak i manje?
Da pitam opet, jer ih nisam nigdje nasla! neko je predlozio Merkur na Stupu, ali nema ni tamo :roll:
User avatar
Lucazode
Posts: 2743
Joined: 27/03/2008 18:06
Location: Where I belong.

#9933 Re: Gdje u Sa......

Post by Lucazode »

Mogu naci dobrog krojaca? Po mogucnosti muskog.
User avatar
popi
Posts: 372
Joined: 09/04/2007 16:52

#9934 Re: Gdje u Sa......

Post by popi »

sigmabh wrote:Kondenzovano mlijeko :? :?
Mozda da provjeris u Condimentu, BBI centar ili kod Heljica.
safran
Posts: 2538
Joined: 19/08/2006 22:25

#9935 Re: Gdje u Sa......

Post by safran »

BIONA wrote:
BIONA wrote:gdje kupiti male staklene teglice od 50 g ili cak i manje?
Da pitam opet, jer ih nisam nigdje nasla! neko je predlozio Merkur na Stupu, ali nema ni tamo :roll:
Meni kad je trebalo kupovala u Agricom zajedno sa odgovarajućim metalnim poklopcima - obično ih bude u sezoni "slatka" - dakle, ljeto.
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#9936 Re: Gdje u Sa......

Post by BIONA »

E bas si me obradovala, ako ih ne bude pitacu ih kada ce ih nabaviti :kiss:
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#9937 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

gdje mogu zamjeniti kovanice eura od 1,2 ,50 centi a da ne uzimaju bezobazno skupu proviziju
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#9938 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Ne moze nigdje.

Zar ima neko uopce da radi na proviziju?
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#9939 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Image

?

U knjižarama sam gledao, ali su cijene prava ''žiža''. :D
User avatar
thomasgravesen
Posts: 250
Joined: 18/07/2013 21:26

#9940 Re: Gdje u Sa......

Post by thomasgravesen »

šta će ti to svijet ionako nije hlopta
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#9942 Re: Gdje u Sa......

Post by Entropio »

Hoću da renoviram kupatilo... gdje mogu otići i vidjeti izložene "komponente"? Naravno, posao će raditi majstori, ali želim vidjeti šta se sve može danas napraviti i uraditi da to izgleda super.

Znam da ima toga u Robotu, ali bih nešto kvalitetnije i bolje.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#9943 Re: Gdje u Sa......

Post by StupskaBitanga »

Vokel, Bagno, Adazal, Penny
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#9944 Re: Gdje u Sa......

Post by Entropio »

StupskaBitanga wrote:Vokel, Bagno, Adazal, Penny
Vokel... je li to dole na Stupu ispod Wise?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#9945 Re: Gdje u Sa......

Post by StupskaBitanga »

Aha žuta zgrada
Saka
Posts: 2640
Joined: 25/02/2011 11:49

#9946 Re: Gdje u Sa......

Post by Saka »

Gdje ima uzeti protocni bojler, a da nije Koncar?
novosib
Posts: 135
Joined: 26/07/2012 18:57

#9947 Re: Gdje u Sa......

Post by novosib »

... ima povoljan šnajder koji će ušiti poderane farmerke?
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#9948 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

novosib wrote:... ima povoljan šnajder koji će ušiti poderane farmerke?
Na pijaci Ciglane, u dijelu bliže arhitekturi i građevini, ima gospođa koja radi ono "krpanje" između nogu koje zašije i pojača iznutra za 3 KM po hlačama.

Ako je nešto drugo onda ne znam mada vjerovatno i to radi.
Havarija!
Posts: 210
Joined: 25/04/2010 13:34

#9949 Re: Gdje u Sa......

Post by Havarija! »

...kupiti staklo za masku za varenje?
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#9950 Re: Gdje u Sa......

Post by Anestezija »

djecijih cipelica 49 broj? :D
Post Reply