Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#9926 Re: Serie A

Post by Nadzorna_ploca »

Milan AC. :lol:
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9927 Re: Serie A

Post by Point. »

Immobile, kakav brat. :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9928 Re: Serie A

Post by Tomahawk11 »

Svaka čast, Lazio zaista prijatno iznenađenje dosad ove sezone, Immobile ubi :thumbup:
Primera i Serija A najzanimljivije dosad kad je borba za vrh u pitanju.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#9929 Re: Serie A

Post by Tito_i_Partija »

Navijaci Lazia i fasizam, prica bez kraja. :-)

https://www.theguardian.com/football/20 ... sm-serie-a
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9930 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

Treba ih razumjeti, jos su u razvoju.

Njihov predsjednik odlucio da svake godine salje besplatno 200 mentalno zaostalih navijaca u Auswitz. Da se malo obrazuju. Konacno nesto pametno i od njega mada tesko da bude kakvog hajra od toga. Jednom nazi, uvijek nazi.
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9931 Re: Serie A

Post by Point. »

Ako nisu do sada, onda sumnjam da ce se ikada dohavizati pameti.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#9932 Re: Serie A

Post by leškarenje »

A mene Point ubjedjiva kako je to prošlost,bla,bla....

https://www.klix.ba/sport/nogomet/sramo ... ook+status
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#9933 Re: Serie A

Post by ExNihilo »

Jučer malo prelistam statistiku. Od kada je uvedeno tri-boda-za-pobjedu pravilo, nikada se nije ni približno desilo da nakon 10 kola prva 4 tima izgube samo 16 bodova. Što će reći, barem za sada, gledamo jednu od najkompetitivnijih sezona u historiji talijanskog fudbala.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#9934 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Immobile 13 golova, i to se nafulao sinoc... Dybala 11 komada, a svi kazu da je u najvecoj krizi karijere :mrgreen:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#9935 Re: Serie A

Post by Dr. Kuca »

Seria A najaca liga na svijetu. Engleska, spanska, njemacka je za fudbalske neznalice.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#9936 Re: Serie A

Post by Tito_i_Partija »

leškarenje wrote:A mene Point ubjedjiva kako je to prošlost,bla,bla....

https://www.klix.ba/sport/nogomet/sramo ... ook+status
Lazio ima ozbiljan problem, i klub mora uradit' vise da se distancira od ove bagre.
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9937 Re: Serie A

Post by Point. »

Tito_i_Partija wrote:
leškarenje wrote:A mene Point ubjedjiva kako je to prošlost,bla,bla....

https://www.klix.ba/sport/nogomet/sramo ... ook+status
Lazio ima ozbiljan problem, i klub mora uradit' vise da se distancira od ove bagre.
Lotito je otjerao ove budaletine prije par godina i IRR se raspala kao grupa prije 6-7 godina ali izgleda da su se opet vratili ove godine. Ne mogu da shvatim da ovako stete klubu sada kad je klub konacno stabilan i rezultatski i ekonomski ide odlicno. Fazon je sto ih u ovome i ostale grupacije drugih klubova podrzavaju i govore da je ovo samo navijacko prepucavanje. Viking grupa Juventusovih navijaca ih podrzava, sto je nidje veze. Nadam se da ce ih Lotito opet kucem u celo otresti.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9938 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

zar niste vi prijatelji sa robijasima iz Torina?

Buffon vas spojio, i normalno da ce vas prijatelji podrzati, Djuve-felazio=Brothers!
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9939 Re: Serie A

Post by Point. »

Kakvi prijatelji, sta je sa tobom. Htjeli su prosle godine ali su ih laziali odjebali. Koliko znam IRR ima dobre odnose sa Interom, Veronom, Realom, West Hamom.
lorente
Posts: 507
Joined: 20/07/2013 03:04

#9940 Re: Serie A

Post by lorente »

Point. wrote:Kakvi prijatelji, sta je sa tobom. Htjeli su prosle godine ali su ih laziali odjebali. Koliko znam IRR ima dobre odnose sa Interom, Veronom, Realom, West Hamom.
sta znaci to irr? mentalno zaostali??
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9941 Re: Serie A

Post by Point. »

lorente wrote:
Point. wrote:Kakvi prijatelji, sta je sa tobom. Htjeli su prosle godine ali su ih laziali odjebali. Koliko znam IRR ima dobre odnose sa Interom, Veronom, Realom, West Hamom.
sta znaci to irr? mentalno zaostali??
Irriducibili.
Kazu da nemaju nista sa ovim i da ce pronaci ko je lijepio one grozote. Mada sumnjam da ne znaju sta im se desava na tribini.
Baka Slišković
Posts: 127
Joined: 26/03/2013 14:47

#9942 Re: Serie A

Post by Baka Slišković »

Mislim da će ove godine Serie B biti super zanimljiva za pratiti, barem što se tiče bobre za gornji dio tablice... Loše je jedino što svake sezone ima 1-2 ekipe koje odmah na početku pokažu da nemaju šta tražiti u 1. ligi, tako da bi definitivno trebalo vratiti ligu nazad na 18 klubova...
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9943 Re: Serie A

Post by Point. »

Bilo bi dobro kad bi se ekipe poput Barija, Perugie i Parme vratili u Serie A.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22532
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#9944 Re: Serie A

Post by SmokingMan »

Kakav spektakl večeras,hajmo Mirooooleme. :thumbup: :bih:

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#9945 Re: Serie A

Post by AmiĐa_Idriz »

Point. wrote:Bilo bi dobro kad bi se ekipe poput Barija, Perugie i Parme vratili u Serie A.
:srce:

Al fakat, nekad se zapitam kako su one ojebine tipa Benevento, SPAL i slicni zalutali i Seriu A :-)
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9946 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

AmiĐa_Idriz wrote:
Point. wrote:Bilo bi dobro kad bi se ekipe poput Barija, Perugie i Parme vratili u Serie A.
:srce:

Al fakat, nekad se zapitam kako su one ojebine tipa Benevento, SPAL i slicni zalutali i Seriu A :-)
Zato sto liga umjesto 16, broji 20 klubova. Savez im je korumpiran kao i nas. Inace ima jos klubova koje bi rado vidio u seriji A kao Lecce, Reggina, Venezia itd. i naravno Livorno :D
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9947 Re: Serie A

Post by Logovan »

Point. wrote:Bilo bi dobro kad bi se ekipe poput Barija, Perugie i Parme vratili u Serie A.
Parma pogotovo. :thumbup:
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#9948 Re: Serie A

Post by Bazinga1234 »

Romanista 101% wrote:
Zato sto liga umjesto 16, broji 20 klubova. Savez im je korumpiran kao i nas. Inace ima jos klubova koje bi rado vidio u seriji A kao Lecce, Reggina, Venezia itd. i naravno Livorno :D
:thumbup:
User avatar
Point.
Posts: 33477
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9949 Re: Serie A

Post by Point. »

Logovan wrote:
Point. wrote:Bilo bi dobro kad bi se ekipe poput Barija, Perugie i Parme vratili u Serie A.
Parma pogotovo. :thumbup:
Ima finih ekipa koje su haman propali a neki Spalovi i Benevente igraju u A i provaljuju se. Pippo Inzaghi radi fin posao u Veneziji, koja je takodjer ekipa ostala u sjecanju nas sto smo zavoljeli Il Calcio 90-tih. Foggia, Reggina, Reggiana (na cijem stadionu igra Sassuolo ja mislim ne mogu 5.000 nakupiti na tribini), Lecce, Livorno :mrgreen:, Cremonese, Vicenza (ko se sjeca Pasquale Louiso - Lamberto Zauli tandema i Ambrosinija :)), pa Piacenza...
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#9950 Re: Serie A

Post by studeni76 »

Zar nije Inzaghi trener Lazia? Kakva sad Venezia

Skonto :D
Last edited by studeni76 on 28/10/2017 15:41, edited 1 time in total.
Post Reply