Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Point.
- Posts: 33477
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9927 Re: Serie A
Immobile, kakav brat. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9928 Re: Serie A
Svaka čast, Lazio zaista prijatno iznenađenje dosad ove sezone, Immobile ubi
Primera i Serija A najzanimljivije dosad kad je borba za vrh u pitanju.
Primera i Serija A najzanimljivije dosad kad je borba za vrh u pitanju.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9930 Re: Serie A
Treba ih razumjeti, jos su u razvoju.
Njihov predsjednik odlucio da svake godine salje besplatno 200 mentalno zaostalih navijaca u Auswitz. Da se malo obrazuju. Konacno nesto pametno i od njega mada tesko da bude kakvog hajra od toga. Jednom nazi, uvijek nazi.
Njihov predsjednik odlucio da svake godine salje besplatno 200 mentalno zaostalih navijaca u Auswitz. Da se malo obrazuju. Konacno nesto pametno i od njega mada tesko da bude kakvog hajra od toga. Jednom nazi, uvijek nazi.
- Point.
- Posts: 33477
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9931 Re: Serie A
Ako nisu do sada, onda sumnjam da ce se ikada dohavizati pameti.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#9932 Re: Serie A
A mene Point ubjedjiva kako je to prošlost,bla,bla....
https://www.klix.ba/sport/nogomet/sramo ... ook+status
https://www.klix.ba/sport/nogomet/sramo ... ook+status
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#9933 Re: Serie A
Jučer malo prelistam statistiku. Od kada je uvedeno tri-boda-za-pobjedu pravilo, nikada se nije ni približno desilo da nakon 10 kola prva 4 tima izgube samo 16 bodova. Što će reći, barem za sada, gledamo jednu od najkompetitivnijih sezona u historiji talijanskog fudbala.
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#9934 Re: Serie A
Immobile 13 golova, i to se nafulao sinoc... Dybala 11 komada, a svi kazu da je u najvecoj krizi karijere 
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#9935 Re: Serie A
Seria A najaca liga na svijetu. Engleska, spanska, njemacka je za fudbalske neznalice.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#9936 Re: Serie A
Lazio ima ozbiljan problem, i klub mora uradit' vise da se distancira od ove bagre.leškarenje wrote:A mene Point ubjedjiva kako je to prošlost,bla,bla....
https://www.klix.ba/sport/nogomet/sramo ... ook+status
- Point.
- Posts: 33477
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9937 Re: Serie A
Lotito je otjerao ove budaletine prije par godina i IRR se raspala kao grupa prije 6-7 godina ali izgleda da su se opet vratili ove godine. Ne mogu da shvatim da ovako stete klubu sada kad je klub konacno stabilan i rezultatski i ekonomski ide odlicno. Fazon je sto ih u ovome i ostale grupacije drugih klubova podrzavaju i govore da je ovo samo navijacko prepucavanje. Viking grupa Juventusovih navijaca ih podrzava, sto je nidje veze. Nadam se da ce ih Lotito opet kucem u celo otresti.Tito_i_Partija wrote:Lazio ima ozbiljan problem, i klub mora uradit' vise da se distancira od ove bagre.leškarenje wrote:A mene Point ubjedjiva kako je to prošlost,bla,bla....
https://www.klix.ba/sport/nogomet/sramo ... ook+status
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9938 Re: Serie A
zar niste vi prijatelji sa robijasima iz Torina?
Buffon vas spojio, i normalno da ce vas prijatelji podrzati, Djuve-felazio=Brothers!
Buffon vas spojio, i normalno da ce vas prijatelji podrzati, Djuve-felazio=Brothers!
- Point.
- Posts: 33477
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9939 Re: Serie A
Kakvi prijatelji, sta je sa tobom. Htjeli su prosle godine ali su ih laziali odjebali. Koliko znam IRR ima dobre odnose sa Interom, Veronom, Realom, West Hamom.
-
lorente
- Posts: 507
- Joined: 20/07/2013 03:04
#9940 Re: Serie A
sta znaci to irr? mentalno zaostali??Point. wrote:Kakvi prijatelji, sta je sa tobom. Htjeli su prosle godine ali su ih laziali odjebali. Koliko znam IRR ima dobre odnose sa Interom, Veronom, Realom, West Hamom.
- Point.
- Posts: 33477
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9941 Re: Serie A
Irriducibili.lorente wrote:sta znaci to irr? mentalno zaostali??Point. wrote:Kakvi prijatelji, sta je sa tobom. Htjeli su prosle godine ali su ih laziali odjebali. Koliko znam IRR ima dobre odnose sa Interom, Veronom, Realom, West Hamom.
Kazu da nemaju nista sa ovim i da ce pronaci ko je lijepio one grozote. Mada sumnjam da ne znaju sta im se desava na tribini.
-
Baka Slišković
- Posts: 127
- Joined: 26/03/2013 14:47
#9942 Re: Serie A
Mislim da će ove godine Serie B biti super zanimljiva za pratiti, barem što se tiče bobre za gornji dio tablice... Loše je jedino što svake sezone ima 1-2 ekipe koje odmah na početku pokažu da nemaju šta tražiti u 1. ligi, tako da bi definitivno trebalo vratiti ligu nazad na 18 klubova...
- Point.
- Posts: 33477
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9943 Re: Serie A
Bilo bi dobro kad bi se ekipe poput Barija, Perugie i Parme vratili u Serie A.
- SmokingMan
- Posts: 22532
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#9944 Re: Serie A
Kakav spektakl večeras,hajmo Mirooooleme.


- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9945 Re: Serie A
Point. wrote:Bilo bi dobro kad bi se ekipe poput Barija, Perugie i Parme vratili u Serie A.
Al fakat, nekad se zapitam kako su one ojebine tipa Benevento, SPAL i slicni zalutali i Seriu A
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#9946 Re: Serie A
Zato sto liga umjesto 16, broji 20 klubova. Savez im je korumpiran kao i nas. Inace ima jos klubova koje bi rado vidio u seriji A kao Lecce, Reggina, Venezia itd. i naravno LivornoAmiĐa_Idriz wrote:Point. wrote:Bilo bi dobro kad bi se ekipe poput Barija, Perugie i Parme vratili u Serie A.
Al fakat, nekad se zapitam kako su one ojebine tipa Benevento, SPAL i slicni zalutali i Seriu A
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9947 Re: Serie A
Parma pogotovo.Point. wrote:Bilo bi dobro kad bi se ekipe poput Barija, Perugie i Parme vratili u Serie A.
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#9948 Re: Serie A
Romanista 101% wrote:
Zato sto liga umjesto 16, broji 20 klubova. Savez im je korumpiran kao i nas. Inace ima jos klubova koje bi rado vidio u seriji A kao Lecce, Reggina, Venezia itd. i naravno Livorno
- Point.
- Posts: 33477
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9949 Re: Serie A
Ima finih ekipa koje su haman propali a neki Spalovi i Benevente igraju u A i provaljuju se. Pippo Inzaghi radi fin posao u Veneziji, koja je takodjer ekipa ostala u sjecanju nas sto smo zavoljeli Il Calcio 90-tih. Foggia, Reggina, Reggiana (na cijem stadionu igra Sassuolo ja mislim ne mogu 5.000 nakupiti na tribini), Lecce, LivornoLogovan wrote:Parma pogotovo.Point. wrote:Bilo bi dobro kad bi se ekipe poput Barija, Perugie i Parme vratili u Serie A.
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#9950 Re: Serie A
Zar nije Inzaghi trener Lazia? Kakva sad Venezia
Skonto
Skonto
Last edited by studeni76 on 28/10/2017 15:41, edited 1 time in total.
