a-ha, odbijamo osobu koaj na s ne privlaci ili ako nas ista plasi , treceg razloga nemasaint_mirad wrote: ↑06/06/2020 10:06De ba..Connaisseur Karlin wrote: ↑06/06/2020 09:59ima, ima, direktno, indirektno, svijesno, nesvijesnosaint_mirad wrote: ↑06/06/2020 09:49
Ostavi se te instant-psihologije, Karlinka. Nema izbor veze sa samopouzdanjem, naročito ne u direktnom smislu.![]()
Danasnji "feminizam"
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#9926 Re: Danasnji "feminizam"
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#9927 Re: Danasnji "feminizam"
Gdje si ti Venero 
-
Hakiz
- Posts: 48406
- Joined: 30/07/2015 20:01
#9928 Re: Danasnji "feminizam"
Da, pao mi je na pamet
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#9929 Re: Danasnji "feminizam"
svaka koscica i misice me bole od hodanja i fotografiranja
kako si ti
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#9930 Re: Danasnji "feminizam"
nikako da se odvojimo od Frojda
https://zarooljica.com/2018/05/17/na-ul ... etu-kurva/
ovom prilikom se javno odricem svih teroija o zenama od strane Frojda
https://zarooljica.com/2018/05/17/na-ul ... etu-kurva/
ovom prilikom se javno odricem svih teroija o zenama od strane Frojda
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#9931 Re: Danasnji "feminizam"
Neka dobro je to. Evo migrena cijeli dan... ne znam šta ću sa sebeConnaisseur Karlin wrote: ↑06/06/2020 13:57svaka koscica i misice me bole od hodanja i fotografiranja![]()
kako si ti![]()
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#9932 Re: Danasnji "feminizam"
Sad sam skontala da sam svakom svom omiljenom muskom liku nasla manu i da meni lijeka nema.
Zadnji "omiljeni" lik mi bio agent kuper, prije dzek kilijan, a prije toga uzivala gledati sibil separd i brus vilisa u mjesecini...
Zadnji poster skinut sa zida bio od kurt kobejna...znaci...pisi propalo. Ja, i prljavi hari...tito dragi...
Mostovi okruga medison mi jedan od omiljenih filmova, bas zato sto nije otisla sa njim...ono kad joj djeca citaju dnevnik i prvo sokirani, a poslije odrasli...predobar film.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#9933 Re: Danasnji "feminizam"
I ja mislim da ima. Kad ne mislis da si dobar ni sebi, ni drugom..tacno biras lebdece veze, nedefinisane odnose, zivot na rate. Da te neko dotjera do zida da moras sta odluciti, dozivio bi nervni slom.saint_mirad wrote: ↑06/06/2020 09:49Ostavi se te instant-psihologije, Karlinka. Nema izbor veze sa samopouzdanjem, naročito ne u direktnom smislu.Connaisseur Karlin wrote: ↑06/06/2020 09:18pa dobro, zato drugi muskrarci vole uprav njih dvije, svaki muskarac bira zenu u skladu sa njegovim samopuzidanjemsaint_mirad wrote: ↑06/06/2020 00:36 Ako bih birao, to bi bila Charlotte, uz odredjene korekcije. Carrie i Samantha su mi totalni turn off iz razlicitih razloga.![]()
Kad si sa sobom dobar i nacisto, mozes se opredijeliti za neku opciju, za neki put i krenuti.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#9934 Re: Danasnji "feminizam"
To je ona maksima kako zracis, tako i privlačis. Samo Karlinka je na nešto drugo mislila, pročitaj koju stranicu teme unazad zbog konteksta.pustopoljina wrote: ↑06/06/2020 18:28I ja mislim da ima. Kad ne mislis da si dobar ni sebi, ni drugom..tacno biras lebdece veze, nedefinisane odnose, zivot na rate. Da te neko dotjera do zida da moras sta odluciti, dozivio bi nervni slom.saint_mirad wrote: ↑06/06/2020 09:49Ostavi se te instant-psihologije, Karlinka. Nema izbor veze sa samopouzdanjem, naročito ne u direktnom smislu.Connaisseur Karlin wrote: ↑06/06/2020 09:18
pa dobro, zato drugi muskrarci vole uprav njih dvije, svaki muskarac bira zenu u skladu sa njegovim samopuzidanjem![]()
Kad si sa sobom dobar i nacisto, mozes se opredijeliti za neku opciju, za neki put i krenuti.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#9935 Re: Danasnji "feminizam"
znam sto sam napisala, i dalje tvrdim isto, bez obzrira na kontekstsaint_mirad wrote: ↑06/06/2020 18:38To je ona maksima kako zracis, tako i privlačis. Samo Karlinka je na nešto drugo mislila, pročitaj koju stranicu teme unazad zbog konteksta.pustopoljina wrote: ↑06/06/2020 18:28I ja mislim da ima. Kad ne mislis da si dobar ni sebi, ni drugom..tacno biras lebdece veze, nedefinisane odnose, zivot na rate. Da te neko dotjera do zida da moras sta odluciti, dozivio bi nervni slom.saint_mirad wrote: ↑06/06/2020 09:49
Ostavi se te instant-psihologije, Karlinka. Nema izbor veze sa samopouzdanjem, naročito ne u direktnom smislu.
Kad si sa sobom dobar i nacisto, mozes se opredijeliti za neku opciju, za neki put i krenuti.
samopouzdanje je samopouzdanje
-
88Sioux
- Posts: 1876
- Joined: 21/05/2020 08:15
#9936 Re: Danasnji "feminizam"
Miranda Hobs je hrabrija, odlučnija i upornija od Brusa Vilisa kada izlomljen, krvav, u garavoj potkošulji sa izgaženom pljugom u ustima, korača bos po staklu rešen da stane teroristima na put i oslobodi aerodrom.pustopoljina wrote: ↑06/06/2020 18:25Sad sam skontala da sam svakom svom omiljenom muskom liku nasla manu i da meni lijeka nema.
Zadnji "omiljeni" lik mi bio agent kuper, prije dzek kilijan, a prije toga uzivala gledati sibil separd i brus vilisa u mjesecini...
Zadnji poster skinut sa zida bio od kurt kobejna...znaci...pisi propalo. Ja, i prljavi hari...tito dragi...
Mostovi okruga medison mi jedan od omiljenih filmova, bas zato sto nije otisla sa njim...ono kad joj djeca citaju dnevnik i prvo sokirani, a poslije odrasli...predobar film.
Miranda Hobs drži Magnum .44 ispod jastuka, a nije u pitanju pištolj i vikendom je mnogo prljavija od Harija. Kad nervozno šeta Menhetnom ljudi prelaze na drugu stranu ulice. Ima veći respekt nego Klint Istvud po selima Divljeg Zapada.
Miranda Hobs je inženjer mostova okruga Medison i ima mnogo lepšu i moderniju frizuru nego Kurt Kobejn.
Znači, ne treba ti omiljeni muški lik pored Mirande Hobs.
- Mladi Vezir
- Posts: 203
- Joined: 28/05/2020 13:22
- Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo
#9937 Re: Danasnji "feminizam"
Joj bacim udicu odem sa foruma na 3-4 dana uđem opet 10 notifikacija,šta vam je šta se pecate toliko trollam vas hahahha
- DEMONIKA
- Posts: 3542
- Joined: 06/03/2016 02:35
#9938 Re: Danasnji "feminizam"
to su te krajnostiwewa wrote: ↑05/06/2020 11:26pa jest, humane su samo zene koje sute. kako nalazu porodicne vrijednosti.saint_mirad wrote: ↑05/06/2020 10:56 Nek vala protestuju gole, sta fali.Jedino su iritantne kad krenu vristati, nekako same sebe dehumanizuju tim postupkom.
ili si go na ulici ili si kuharica
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#9939 Re: Danasnji "feminizam"
Ono kad kontas ko je miranda hobs...a ono miranda88Sioux wrote: ↑06/06/2020 21:18Miranda Hobs je hrabrija, odlučnija i upornija od Brusa Vilisa kada izlomljen, krvav, u garavoj potkošulji sa izgaženom pljugom u ustima, korača bos po staklu rešen da stane teroristima na put i oslobodi aerodrom.pustopoljina wrote: ↑06/06/2020 18:25Sad sam skontala da sam svakom svom omiljenom muskom liku nasla manu i da meni lijeka nema.
Zadnji "omiljeni" lik mi bio agent kuper, prije dzek kilijan, a prije toga uzivala gledati sibil separd i brus vilisa u mjesecini...
Zadnji poster skinut sa zida bio od kurt kobejna...znaci...pisi propalo. Ja, i prljavi hari...tito dragi...
Mostovi okruga medison mi jedan od omiljenih filmova, bas zato sto nije otisla sa njim...ono kad joj djeca citaju dnevnik i prvo sokirani, a poslije odrasli...predobar film.
Miranda Hobs drži Magnum .44 ispod jastuka, a nije u pitanju pištolj i vikendom je mnogo prljavija od Harija. Kad nervozno šeta Menhetnom ljudi prelaze na drugu stranu ulice. Ima veći respekt nego Klint Istvud po selima Divljeg Zapada.
Miranda Hobs je inženjer mostova okruga Medison i ima mnogo lepšu i moderniju frizuru nego Kurt Kobejn.
Znači, ne treba ti omiljeni muški lik pored Mirande Hobs.
A ne znam, dosta mi mojih trilema i od zena oko mene...
Od tih zenskih serija meni su omiljeni likovi bili u charmed i mcLeod's daughters...tamo se bar nekad nesto i uradi, nema sve veze sa muskarcima.
-
88Sioux
- Posts: 1876
- Joined: 21/05/2020 08:15
#9940 Re: Danasnji "feminizam"
Miranda Hobs ima tri drugarice da ponekad razmišljaju umesto nje, tako da nema nikakve trileme. Kako zna da se postavi kao jaka i samostalna žena, također zna da se postavi i kao lider tima. Majstor organizacije.pustopoljina wrote: ↑06/06/2020 23:31Ono kad kontas ko je miranda hobs...a ono miranda88Sioux wrote: ↑06/06/2020 21:18Miranda Hobs je hrabrija, odlučnija i upornija od Brusa Vilisa kada izlomljen, krvav, u garavoj potkošulji sa izgaženom pljugom u ustima, korača bos po staklu rešen da stane teroristima na put i oslobodi aerodrom.pustopoljina wrote: ↑06/06/2020 18:25
Sad sam skontala da sam svakom svom omiljenom muskom liku nasla manu i da meni lijeka nema.
Zadnji "omiljeni" lik mi bio agent kuper, prije dzek kilijan, a prije toga uzivala gledati sibil separd i brus vilisa u mjesecini...
Zadnji poster skinut sa zida bio od kurt kobejna...znaci...pisi propalo. Ja, i prljavi hari...tito dragi...
Mostovi okruga medison mi jedan od omiljenih filmova, bas zato sto nije otisla sa njim...ono kad joj djeca citaju dnevnik i prvo sokirani, a poslije odrasli...predobar film.
Miranda Hobs drži Magnum .44 ispod jastuka, a nije u pitanju pištolj i vikendom je mnogo prljavija od Harija. Kad nervozno šeta Menhetnom ljudi prelaze na drugu stranu ulice. Ima veći respekt nego Klint Istvud po selima Divljeg Zapada.
Miranda Hobs je inženjer mostova okruga Medison i ima mnogo lepšu i moderniju frizuru nego Kurt Kobejn.
Znači, ne treba ti omiljeni muški lik pored Mirande Hobs.![]()
A ne znam, dosta mi mojih trilema i od zena oko mene...
Od tih zenskih serija meni su omiljeni likovi bili u charmed i mcLeod's daughters...tamo se bar nekad nesto i uradi, nema sve veze sa muskarcima.
Šalim se ja malo, lagano.
A jedini Meklaud kojeg priznajem je Kristofer Lamber iz Gorštaka.
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
#9941 Re: Danasnji "feminizam"
Nidje veze. Prije ce bit da pesin bira pesinjacu(samantu). Mislim tako sam ja protumacio tvoj komentar. Kao da hoces da kazes da se muskarci boje ofucanih drolja ?Connaisseur Karlin wrote: ↑06/06/2020 09:18pa dobro, zato drugi muskrarci vole uprav njih dvije, svaki muskarac bira zenu u skladu sa njegovim samopuzidanjemsaint_mirad wrote: ↑06/06/2020 00:36 Ako bih birao, to bi bila Charlotte, uz odredjene korekcije. Carrie i Samantha su mi totalni turn off iz razlicitih razloga.![]()
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#9942 Re: Danasnji "feminizam"
pa kazem, muske drolje i muse pesinjace vole zenske drolje i zenske pesinjaceRothmans wrote: ↑07/06/2020 09:33Nidje veze. Prije ce bit da pesin bira pesinjacu(samantu). Mislim tako sam ja protumacio tvoj komentar. Kao da hoces da kazes da se muskarci boje ofucanih drolja ?Connaisseur Karlin wrote: ↑06/06/2020 09:18pa dobro, zato drugi muskrarci vole uprav njih dvije, svaki muskarac bira zenu u skladu sa njegovim samopuzidanjemsaint_mirad wrote: ↑06/06/2020 00:36 Ako bih birao, to bi bila Charlotte, uz odredjene korekcije. Carrie i Samantha su mi totalni turn off iz razlicitih razloga.![]()
inace, za mene ne postoje takve osobe ( nemam u rijecniku drolje oba spola, to za mene ne postoji) , ali postoje promiskuitetne osobe oba spola , i neka uzivaju , Bog im dao, a ni On neda svakome , nemojte biti ljubomorni
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#9943 Re: Danasnji "feminizam"
Tako sam je i ja razumeo. Nije da se bojimo ofucanih drolja, samo su nam odbojne.Rothmans wrote: ↑07/06/2020 09:33Nidje veze. Prije ce bit da pesin bira pesinjacu(samantu). Mislim tako sam ja protumacio tvoj komentar. Kao da hoces da kazes da se muskarci boje ofucanih drolja ?Connaisseur Karlin wrote: ↑06/06/2020 09:18pa dobro, zato drugi muskrarci vole uprav njih dvije, svaki muskarac bira zenu u skladu sa njegovim samopuzidanjemsaint_mirad wrote: ↑06/06/2020 00:36 Ako bih birao, to bi bila Charlotte, uz odredjene korekcije. Carrie i Samantha su mi totalni turn off iz razlicitih razloga.![]()
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
#9944 Re: Danasnji "feminizam"
jah, promiskuitetne osobe oba spolaConnaisseur Karlin wrote: ↑07/06/2020 09:47 pa kazem, muske drolje i muse pesinjace vole zenske drolje i zenske pesinjace![]()
inace, za mene ne postoje takve osobe ( nemam u rijecniku drolje oba spola, to za mene ne postoji) , ali postoje promiskuitetne osobe oba spola , i neka uzivaju , Bog im dao, a ni On neda svakome , nemojte biti ljubomorni![]()
![]()
1. promiskuitena osoba zenskog spola jest jednako drolja i uvijek ce to bit .to zvono kad joj se objesi nikad ga se nece rijesit. sto je jos gore ,danas sutra kad imade zenske potomke bice "garant je mala ista ko sto joj je i materesina bila" i odmah ce joj se pristupat s manje postovanja nego nekoj cija je mati cuvala obraz.
2. promiskuitetna osoba muskoga spola = just an ordinary fu**in guy !
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
#9945 Re: Danasnji "feminizam"
dok je svijeta i vijeka ovo se nece promjenitisherbett wrote: ↑07/06/2020 10:52U kojem ovo stoljecu?Rothmans wrote: ↑07/06/2020 10:21jah, promiskuitetne osobe oba spolaConnaisseur Karlin wrote: ↑07/06/2020 09:47 pa kazem, muske drolje i muse pesinjace vole zenske drolje i zenske pesinjace![]()
inace, za mene ne postoje takve osobe ( nemam u rijecniku drolje oba spola, to za mene ne postoji) , ali postoje promiskuitetne osobe oba spola , i neka uzivaju , Bog im dao, a ni On neda svakome , nemojte biti ljubomorni![]()
![]()
koji fensi izrazi
nego, sacu ja to tebi fino rastabirit :
1. promiskuitena osoba zenskog spola jest jednako drolja i uvijek ce to bit .to zvono kad joj se objesi nikad ga se nece rijesit. sto je jos gore ,danas sutra kad imade zenske potomke bice "garant je mala ista ko sto joj je i materesina bila" i odmah ce joj se pristupat s manje postovanja nego nekoj cija je mati cuvala obraz.
2. promiskuitetna osoba muskoga spola = just an ordinary fu**in guy !
- Mladi Vezir
- Posts: 203
- Joined: 28/05/2020 13:22
- Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo
#9946 Re: Danasnji "feminizam"
E hoće se neki muškarac uvrijediti kada mu kažeš da je drolja ili ku*var.Nas niko ništa i ne pita oko toga hahahConnaisseur Karlin wrote: ↑07/06/2020 09:47pa kazem, muske drolje i muse pesinjace vole zenske drolje i zenske pesinjaceRothmans wrote: ↑07/06/2020 09:33Nidje veze. Prije ce bit da pesin bira pesinjacu(samantu). Mislim tako sam ja protumacio tvoj komentar. Kao da hoces da kazes da se muskarci boje ofucanih drolja ?Connaisseur Karlin wrote: ↑06/06/2020 09:18
pa dobro, zato drugi muskrarci vole uprav njih dvije, svaki muskarac bira zenu u skladu sa njegovim samopuzidanjem![]()
![]()
inace, za mene ne postoje takve osobe ( nemam u rijecniku drolje oba spola, to za mene ne postoji) , ali postoje promiskuitetne osobe oba spola , i neka uzivaju , Bog im dao, a ni On neda svakome , nemojte biti ljubomorni![]()
![]()
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#9947 Re: Danasnji "feminizam"
Same žene posramljuju druge žene govoreći da su kurve, dok muškarac ne može posramiti drugog muškarca govoreći mu da je kurvar.
Prosto nisu isti arsini za muški i ženski promiskuitet.
Prosto nisu isti arsini za muški i ženski promiskuitet.
- Mladi Vezir
- Posts: 203
- Joined: 28/05/2020 13:22
- Location: Bosanski pašaluk,Sarajevo
#9948 Re: Danasnji "feminizam"
Tako će biti dok je svijeta i vijeka haha.Pa muški promiskuitet je i prirodan donekle jer muškarac muškarac za jednu godinu da oplodi 300 žena.A i da se nastavi vrsta treba samo jedan muškarac hahahasaint_mirad wrote: ↑07/06/2020 12:36 Same žene posramljuju druge žene govoreći da su kurve, dok muškarac ne može posramiti drugog muškarca govoreći mu da je kurvar.
Prosto nisu isti arsini za muški i ženski promiskuitet.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#9949 Re: Danasnji "feminizam"
Da, radi se o biološkoj opravdanosti različitih tretmana. Muškarac u teoriji može za noć da napravi 10 dece, žena kad zatrudni skroo godinu dana ne može opet imati dete.Mladi Vezir wrote: ↑07/06/2020 13:17Tako će biti dok je svijeta i vijeka haha.Pa muški promiskuitet je i prirodan donekle jer muškarac muškarac za jednu godinu da oplodi 300 žena.A i da se nastavi vrsta treba samo jedan muškarac hahahasaint_mirad wrote: ↑07/06/2020 12:36 Same žene posramljuju druge žene govoreći da su kurve, dok muškarac ne može posramiti drugog muškarca govoreći mu da je kurvar.
Prosto nisu isti arsini za muški i ženski promiskuitet.
Zato je ženski genetski materijal "skuplji", zato žene biraju, ali i zato se one koje lako daju posramljuju od strane zajednice jer su žene gatekeepers of sex.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#9950 Re: Danasnji "feminizam"
promiskuitet se moze anaizirati na vise nivoa:Rothmans wrote: ↑07/06/2020 10:21jah, promiskuitetne osobe oba spolaConnaisseur Karlin wrote: ↑07/06/2020 09:47 pa kazem, muske drolje i muse pesinjace vole zenske drolje i zenske pesinjace![]()
inace, za mene ne postoje takve osobe ( nemam u rijecniku drolje oba spola, to za mene ne postoji) , ali postoje promiskuitetne osobe oba spola , i neka uzivaju , Bog im dao, a ni On neda svakome , nemojte biti ljubomorni![]()
![]()
koji fensi izrazi
nego, sacu ja to tebi fino rastabirit :
1. promiskuitena osoba zenskog spola jest jednako drolja i uvijek ce to bit .to zvono kad joj se objesi nikad ga se nece rijesit. sto je jos gore ,danas sutra kad imade zenske potomke bice "garant je mala ista ko sto joj je i materesina bila" i odmah ce joj se pristupat s manje postovanja nego nekoj cija je mati cuvala obraz.
2. promiskuitetna osoba muskoga spola = just an ordinary fu**in guy !
zdrava doza promiskuiteta , a isti nije stigmatiziran u drustvima; osoba ima normlana zivot, odnosno, njen zivot nije pod utjecajem kompulsivne seksulanosti , hiperseksualnossti, kao kod nimfomanki ( zena) i satiriazicara ( muskarac)
