Nazovi guma m i vidi koliko je original. A mar je naveo cijenu za originalnu, a u jap part ima i tri puta jeftinije.dgL_ wrote:De ti nazovi sto servisa ima ako bude toliko ja cu sad sic da ga zapalim!konektovan wrote:dgL_ wrote:Jebes auto kojem je pisljiva lafeta pola milje...
Koliko je za tvoje auto "pisljiva" lafeta??????
Ili ti iz principa ne bi zamijenio, tj. kupio istu?!
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9901 Re: Pitamo Mehanicare ?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9902 Re: Pitamo Mehanicare ?
pa ja , ma ni za tvoj nije puno jeftinije u starlinebeni-bu-man wrote:Coek garant na Mazdu misliobasicm wrote:Pa fino coek kaze 170, kakvo pola milje. Dobro pa ima.dgL_ wrote:Jebes auto kojem je pisljiva lafeta pola milje...
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9903 Re: Pitamo Mehanicare ?
sta ima STARlineamar1994 wrote: pa ja , ma ni za tvoj nije puno jeftinije u starline![]()
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#9904 Re: Pitamo Mehanicare ?
prodajem dobrog megana 2007 1.5 diesel 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9905 Re: Pitamo Mehanicare ?
beni-bu-man wrote:sta ima STARlineamar1994 wrote: pa ja , ma ni za tvoj nije puno jeftinije u starline![]()
![]()
![]()
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#9906 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jer 1.5 dci zna zasto...Kataklinger wrote:Ja samo znam da šta god sam uzeo od Delphi-ja da sam pojeo govno. Među najjeftinijim, i vjerovatno i među najgorim s kvalitetom.beni-bu-man wrote:Euromotorio zavo
Delfi proizvodjac nekakav 160km
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#9907 Re: Pitamo Mehanicare ?
A za sta su?bitanga_sa_otesa wrote:nisu ta auta za fukaredgL_ wrote: Mazda ova... Nake cijene lude... Te mali servis 600 te lafeta 500 te ovo 800 te ono 900... Pa kume nije porschee cayenne...
Poyy
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9908 Re: Pitamo Mehanicare ?
Za budale

-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#9909 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imam osjecaj druze da se hvalis time sto ti je neki dio za auto 500 KM... I sto je vise para ti sve ispunjeni... Kakva je to potreba?amar1994 wrote:Za budale![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9910 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma ne hvalim se , mislis da ja ne bi volio da je 30KMdgL_ wrote:![]()
![]()
Imam osjecaj druze da se hvalis time sto ti je neki dio za auto 500 KM... I sto je vise para ti sve ispunjeni... Kakva je to potreba?amar1994 wrote:Za budale![]()
a inace kugla zamjenska je 20KM
a evo ti zamjenska ruka citava , nije ni 200
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#9911 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sad sam se vozio iza audia a3,znaci plavi dim na sve strame,osjeti se mirirs zagorijelog ulja,katastrofa

- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9912 Re: Pitamo Mehanicare ?
turbo se pozdravlja sa zivotomHerr Flick wrote:Sad sam se vozio iza audia a3,znaci plavi dim na sve strame,osjeti se mirirs zagorijelog ulja,katastrofa![]()
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#9913 Re: Pitamo Mehanicare ?
Brate i ja sam neki dan... Moze bit i da je isti... Masa auta baca plav dim i zivit se ne moze od smrada..Herr Flick wrote:Sad sam se vozio iza audia a3,znaci plavi dim na sve strame,osjeti se mirirs zagorijelog ulja,katastrofa![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9914 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma sta ti pricas o mazGIdgL_ wrote:
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9915 Re: Pitamo Mehanicare ?
za vozanje i pravilno odrzavanje,za fukaru je tramvaj i taban fijakerdgL_ wrote: A za sta su?
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#9916 Re: Pitamo Mehanicare ?
To su ti premijumi... Neki dan me A6 otrovao, 2.7 TDI. Smece, pusi plavo, uljni dim, stipa za oci. Moradoh prEtisnut onu puljku da za reciruklaciju zraka, ali ne valja ni to dugo drzati.
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#9917 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jos se voza... Neki dan je vidio... Al izudarana sva... Naka zena jarga i zaboli je briga... Ono je kultno auto bilo po svemu... Al glupaca ne zna... Zensko ko zensko... Bas je briga... Nema sa koje strane nije zakacena...amar1994 wrote:ma sta ti pricas o mazGIdgL_ wrote:,sad se sjeti da si vozio jednu , cini mi se da te manje zajebavala od seaDa i renola
![]()
Joj kad se sjetim.. Al ljeti 10 trosila.. Zimi 12... A gorivo tad bilo 2.45 hahahaha
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9918 Re: Pitamo Mehanicare ?
zato megane nista ne trosi ,a gorivo pojeftinilo 
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#9919 Re: Pitamo Mehanicare ?
Je li to ona kao Fiesta ili kao Pride?
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#9920 Re: Pitamo Mehanicare ?
Malo cemo dublje da udjemo u raspravu ako ti krenem odgovarat, zato cu te ignorisat... Vjeruj najbolje ti jebitanga_sa_otesa wrote:za vozanje i pravilno odrzavanje,za fukaru je tramvaj i taban fijakerdgL_ wrote: A za sta su?
Samo cu ti rec da si ti niko i nista da bi odredjivao ko je fukara.. Za mene nije fukara neko ko gleda kako trosi svoj novac... Za tebe ocigledno jeste... Kad bolje razmislim za tebe su svi fukare, samo si ti gospodin... Pardon... Navece si i sam sebi fukara... Ono kad ti nadodje
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#9921 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da, plava... Ko bombon bila...NediM17 wrote:Je li to ona kao Fiesta ili kao Pride?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9922 Re: Pitamo Mehanicare ?
uh dusa draga ,za razliku od mnogih ovdje ja sam realan i zato ja mogu odredjivati ko je fukara a ko nije,svako ko se cigani i kome je skupo sve ne treba ni vozat auto,za tramvaj se ne placa parking,lafete,,flat traka volana, ne moras trazit parking mjestodgL_ wrote: Malo cemo dublje da udjemo u raspravu ako ti krenem odgovarat, zato cu te ignorisat... Vjeruj najbolje ti je
Samo cu ti rec da si ti niko i nista da bi odredjivao ko je fukara.. Za mene nije fukara neko ko gleda kako trosi svoj novac... Za tebe ocigledno jeste... Kad bolje razmislim za tebe su svi fukare, samo si ti gospodin... Pardon... Navece si i sam sebi fukara... Ono kad ti nadodje
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#9923 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kod nas kad se kaze fukara , to zvuci negativno , ne znam zasto. Jer u prevodu fukara bi trebao biti neko ko je siromasan , e sad insan vecinom tu nije kriv sto je siromasan
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#9924 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote:uh dusa draga ,za razliku od mnogih ovdje ja sam realan i zato ja mogu odredjivati ko je fukara a ko nije,svako ko se cigani i kome je skupo sve ne treba ni vozat auto,za tramvaj se ne placa parking,lafete,,flat traka volana, ne moras trazit parking mjestodgL_ wrote: Malo cemo dublje da udjemo u raspravu ako ti krenem odgovarat, zato cu te ignorisat... Vjeruj najbolje ti je
Samo cu ti rec da si ti niko i nista da bi odredjivao ko je fukara.. Za mene nije fukara neko ko gleda kako trosi svoj novac... Za tebe ocigledno jeste... Kad bolje razmislim za tebe su svi fukare, samo si ti gospodin... Pardon... Navece si i sam sebi fukara... Ono kad ti nadodje
Super za tebe... Sto mozes odredjivati... A reci mi jos kome odredjujes? Hehhheheehehhehe rodila te majka
Poyy
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9925 Re: Pitamo Mehanicare ?
normalno da vozadgL_ wrote:
Jos se voza... Neki dan je vidio... Al izudarana sva... Naka zena jarga i zaboli je briga... Ono je kultno auto bilo po svemu... Al glupaca ne zna... Zensko ko zensko... Bas je briga... Nema sa koje strane nije zakacena...amar1994 wrote:ma sta ti pricas o mazGIdgL_ wrote:,sad se sjeti da si vozio jednu , cini mi se da te manje zajebavala od seaDa i renola
![]()
Joj kad se sjetim.. Al ljeti 10 trosila.. Zimi 12... A gorivo tad bilo 2.45 hahahaha)
a dobro , i moderni benzinac ispod 9-10 nece da cuje
