Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9901 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

dgL_ wrote:
konektovan wrote:
dgL_ wrote:Jebes auto kojem je pisljiva lafeta pola milje... :)

Koliko je za tvoje auto "pisljiva" lafeta??????

Ili ti iz principa ne bi zamijenio, tj. kupio istu?! :D
De ti nazovi sto servisa ima ako bude toliko ja cu sad sic da ga zapalim!
Nazovi guma m i vidi koliko je original. A mar je naveo cijenu za originalnu, a u jap part ima i tri puta jeftinije. ;-)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9902 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

beni-bu-man wrote:
basicm wrote:
dgL_ wrote:Jebes auto kojem je pisljiva lafeta pola milje... :)
Pa fino coek kaze 170, kakvo pola milje. Dobro pa ima.
Coek garant na Mazdu mislio :D
pa ja , ma ni za tvoj nije puno jeftinije u starline :per: :o
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#9903 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by beni-bu-man »

amar1994 wrote: pa ja , ma ni za tvoj nije puno jeftinije u starline :per: :o
sta ima STARline :lol: :lol: :lol:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#9904 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mad_max_ba »

prodajem dobrog megana 2007 1.5 diesel :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9905 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

beni-bu-man wrote:
amar1994 wrote: pa ja , ma ni za tvoj nije puno jeftinije u starline :per: :o
sta ima STARline :lol: :lol: :lol:
:evil: :mrgreen:
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#9906 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by dgL_ »

Kataklinger wrote:
beni-bu-man wrote:Euromotorio zavo
Delfi proizvodjac nekakav 160km
Ja samo znam da šta god sam uzeo od Delphi-ja da sam pojeo govno. Među najjeftinijim, i vjerovatno i među najgorim s kvalitetom.
Jer 1.5 dci zna zasto... :)
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#9907 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by dgL_ »

bitanga_sa_otesa wrote:
dgL_ wrote: Mazda ova... Nake cijene lude... Te mali servis 600 te lafeta 500 te ovo 800 te ono 900... Pa kume nije porschee cayenne...

Poyy
nisu ta auta za fukare :lol:
A za sta su? :)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9908 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

Za budale :razz: :D
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#9909 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by dgL_ »

:twisted: ;-) :sad:
amar1994 wrote:Za budale :razz: :D
Imam osjecaj druze da se hvalis time sto ti je neki dio za auto 500 KM... I sto je vise para ti sve ispunjeni... Kakva je to potreba?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9910 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

dgL_ wrote::twisted: ;-) :sad:
amar1994 wrote:Za budale :razz: :D
Imam osjecaj druze da se hvalis time sto ti je neki dio za auto 500 KM... I sto je vise para ti sve ispunjeni... Kakva je to potreba?
ma ne hvalim se , mislis da ja ne bi volio da je 30KM :? . To je bezobrazluk fabrike a i nasih ovlastenih , meni bezveze sto se palite na cijene iz ovlastenog , za passata je 700-800KM al niko ne spominje , za tvoj megane po istom katalogu je 150 eura :wink: , za megane 3 400KM , za ove je skuplje jer su gladni :bih:

a inace kugla zamjenska je 20KM :lol:

a evo ti zamjenska ruka citava , nije ni 200 :wink: https://autopartsmarket.eu/en/?action=c ... roup%5D%3D
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#9911 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Herr Flick »

Sad sam se vozio iza audia a3,znaci plavi dim na sve strame,osjeti se mirirs zagorijelog ulja,katastrofa :-) :-)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9912 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

Herr Flick wrote:Sad sam se vozio iza audia a3,znaci plavi dim na sve strame,osjeti se mirirs zagorijelog ulja,katastrofa :-) :-)
turbo se pozdravlja sa zivotom :run:
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#9913 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by dgL_ »

:)
Herr Flick wrote:Sad sam se vozio iza audia a3,znaci plavi dim na sve strame,osjeti se mirirs zagorijelog ulja,katastrofa :-) :-)
Brate i ja sam neki dan... Moze bit i da je isti... Masa auta baca plav dim i zivit se ne moze od smrada.. :)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9914 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

dgL_ wrote:
ma sta ti pricas o mazGI :P ,sad se sjeti da si vozio jednu , cini mi se da te manje zajebavala od seaDa i renola :razz: :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9915 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

dgL_ wrote: A za sta su? :)
za vozanje i pravilno odrzavanje,za fukaru je tramvaj i taban fijaker :D
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#9916 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

To su ti premijumi... Neki dan me A6 otrovao, 2.7 TDI. Smece, pusi plavo, uljni dim, stipa za oci. Moradoh prEtisnut onu puljku da za reciruklaciju zraka, ali ne valja ni to dugo drzati.
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#9917 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by dgL_ »

:thumbup:
amar1994 wrote:
dgL_ wrote:
ma sta ti pricas o mazGI :P ,sad se sjeti da si vozio jednu , cini mi se da te manje zajebavala od seaDa i renola :razz: :D
Jos se voza... Neki dan je vidio... Al izudarana sva... Naka zena jarga i zaboli je briga... Ono je kultno auto bilo po svemu... Al glupaca ne zna... Zensko ko zensko... Bas je briga... Nema sa koje strane nije zakacena... :(

Joj kad se sjetim.. Al ljeti 10 trosila.. Zimi 12... A gorivo tad bilo 2.45 hahahaha :))
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9918 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

zato megane nista ne trosi ,a gorivo pojeftinilo :lol:
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#9919 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

Je li to ona kao Fiesta ili kao Pride?
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#9920 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by dgL_ »

bitanga_sa_otesa wrote:
dgL_ wrote: A za sta su? :)
za vozanje i pravilno odrzavanje,za fukaru je tramvaj i taban fijaker :D
Malo cemo dublje da udjemo u raspravu ako ti krenem odgovarat, zato cu te ignorisat... Vjeruj najbolje ti je ;)

Samo cu ti rec da si ti niko i nista da bi odredjivao ko je fukara.. Za mene nije fukara neko ko gleda kako trosi svoj novac... Za tebe ocigledno jeste... Kad bolje razmislim za tebe su svi fukare, samo si ti gospodin... Pardon... Navece si i sam sebi fukara... Ono kad ti nadodje :)
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#9921 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by dgL_ »

NediM17 wrote:Je li to ona kao Fiesta ili kao Pride?
Da, plava... Ko bombon bila... :)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#9922 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

dgL_ wrote: Malo cemo dublje da udjemo u raspravu ako ti krenem odgovarat, zato cu te ignorisat... Vjeruj najbolje ti je ;)

Samo cu ti rec da si ti niko i nista da bi odredjivao ko je fukara.. Za mene nije fukara neko ko gleda kako trosi svoj novac... Za tebe ocigledno jeste... Kad bolje razmislim za tebe su svi fukare, samo si ti gospodin... Pardon... Navece si i sam sebi fukara... Ono kad ti nadodje :)
uh dusa draga ,za razliku od mnogih ovdje ja sam realan i zato ja mogu odredjivati ko je fukara a ko nije,svako ko se cigani i kome je skupo sve ne treba ni vozat auto,za tramvaj se ne placa parking,lafete,,flat traka volana, ne moras trazit parking mjesto :-D
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#9923 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Sodom1 »

Kod nas kad se kaze fukara , to zvuci negativno , ne znam zasto. Jer u prevodu fukara bi trebao biti neko ko je siromasan , e sad insan vecinom tu nije kriv sto je siromasan
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#9924 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by dgL_ »

bitanga_sa_otesa wrote:
dgL_ wrote: Malo cemo dublje da udjemo u raspravu ako ti krenem odgovarat, zato cu te ignorisat... Vjeruj najbolje ti je ;)

Samo cu ti rec da si ti niko i nista da bi odredjivao ko je fukara.. Za mene nije fukara neko ko gleda kako trosi svoj novac... Za tebe ocigledno jeste... Kad bolje razmislim za tebe su svi fukare, samo si ti gospodin... Pardon... Navece si i sam sebi fukara... Ono kad ti nadodje :)
uh dusa draga ,za razliku od mnogih ovdje ja sam realan i zato ja mogu odredjivati ko je fukara a ko nije,svako ko se cigani i kome je skupo sve ne treba ni vozat auto,za tramvaj se ne placa parking,lafete,,flat traka volana, ne moras trazit parking mjesto :-D

Super za tebe... Sto mozes odredjivati... A reci mi jos kome odredjujes? Hehhheheehehhehe rodila te majka :) ranije si izaso iz kanala pa zajebavas posten narod... :)
Poyy
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#9925 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

dgL_ wrote::thumbup:
amar1994 wrote:
dgL_ wrote:
ma sta ti pricas o mazGI :P ,sad se sjeti da si vozio jednu , cini mi se da te manje zajebavala od seaDa i renola :razz: :D
Jos se voza... Neki dan je vidio... Al izudarana sva... Naka zena jarga i zaboli je briga... Ono je kultno auto bilo po svemu... Al glupaca ne zna... Zensko ko zensko... Bas je briga... Nema sa koje strane nije zakacena... :(

Joj kad se sjetim.. Al ljeti 10 trosila.. Zimi 12... A gorivo tad bilo 2.45 hahahaha :))
normalno da voza :thumbup:

a dobro , i moderni benzinac ispod 9-10 nece da cuje ;-)
Post Reply