Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#9901 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

sto se tice srpskih jezikoslovaca kako to da je najednom i mrkva i sargarepa srpski? hleb i hljeb a bice i kruh? hoce li uskoro i nogomet dobiti status ravan fudbalu?

svega bi, samo grabi... ko hdz su
breuer
Posts: 7881
Joined: 06/07/2009 15:44

#9902 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by breuer »

zg1911 wrote:ok, zvao se dalmatinskim, katkad i bosanskim. sta cemo sa srpskim? kad se to opancari opismenjuju? spominje li se srpski jezik prije vuka?

hoces reci da imamo 3 jezika, a ne narjecja? meni pase
Pokatoličeni, što si te upalio :D

Pravi Hrvati zaobilaze ovakve rasprave na jedan staložen srednje-evropski način :D :P

Zeznut je to identitet koji se gradi na "anti-srpstvu" :oops:
User avatar
Truba
Posts: 93812
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9903 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

hakiran mu je nik pa se baca :D

hold your horses razgovarao sam s varaždincem koji je završio faks u zagrebu

komunikacija 100%
ipak je do lokalizama tajnice :DS
User avatar
Truba
Posts: 93812
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9904 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#9905 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

breuer wrote:
zg1911 wrote:ok, zvao se dalmatinskim, katkad i bosanskim. sta cemo sa srpskim? kad se to opancari opismenjuju? spominje li se srpski jezik prije vuka?

hoces reci da imamo 3 jezika, a ne narjecja? meni pase
Pokatoličeni, što si te upalio :D

Pravi Hrvati zaobilaze ovakve rasprave na jedan staložen srednje-evropski način :D :P

Zeznut je to identitet koji se gradi na "anti-srpstvu" :oops:
jel to taj cuveni smisao za humor? lose... poskakljaj me da se nasmijem kategorija

na anti-srpstvu? haha, probudi se! neces vjerovat ali igra film u kojem vi niste centar svijeta (pa ni regije). boli k prosjecnog hrvoja za bliski istok
User avatar
Truba
Posts: 93812
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9906 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

saće tjedan solidarnosti

pošalji koju kunu za braću u BiH
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9907 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by sumirprimus »

a izgleda i za bracu u bih... :D
dopuna zg1911 :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#9908 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

Black swan wrote:http://narod.hr/kultura/18-veljace-1931 ... an-sufflay

prvi put za ovo čujem

Od 1918. nadalje povijest je uvijek bila sredstvo manipulacije i vladanja kako monarhističke, tako i druge komunističke Jugoslavije. Bilo kakav ozbiljan povijesni znanstveni rad je zabranjivan, a povjesničari zatvarani, proganjani i ubijani.

Osobita meta uvijek su bili povjesničari koji su bili visoke znanstvene razine, moralne nepotkupljivosti i čvrstine karaktera. Recidivi takvog pristupa mogu se vidjeti i u današnjim napadima na hrvatskog znanstvenika i povjesničara dr. Zlatka Hasanbegovića.
:lol: :lol:
User avatar
Truba
Posts: 93812
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#9909 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

ne mogu čekićem al mogu kao čekić
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#9910 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

sumirprimus wrote:a izgleda i za bracu u bih... :D
dopuna zg1911 :D
bliski istok je sirok pojam :D
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#9911 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by LBVIEW »

breuer wrote:
zg1911 wrote:ok, zvao se dalmatinskim, katkad i bosanskim. sta cemo sa srpskim? kad se to opancari opismenjuju? spominje li se srpski jezik prije vuka?

hoces reci da imamo 3 jezika, a ne narjecja? meni pase
Pokatoličeni, što si te upalio :D

Pravi Hrvati zaobilaze ovakve rasprave na jedan staložen srednje-evropski način :D :P

Zeznut je to identitet koji se gradi na "anti-srpstvu" :oops:
Ko o cemu,Srbi o porijeklu/jeziku /"genocidnosti" drugih,koji su to kompleksi to je cudo jedno. :D
User avatar
mayab
Posts: 30844
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#9913 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by mayab »

kad maska na djeci postaje prijetnja društvo postaje karneval
Ne znam jeli u HR i Titov socijalisticki rezim zvanicno proglasen nedemokratskim i fasistickim, kao ustaški , jer hadeze to hoće ???
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#9914 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Chmoljo »

Black swan wrote:ne mogu čekićem al mogu kao čekić
Maks Luburić dissaproves this.
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#9915 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by asurbanipal »

:mrgreen:

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#9916 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

asurbanipal wrote::mrgreen:


:thumbup: :thumbup:
User avatar
ronnie
Posts: 3198
Joined: 22/10/2013 19:28

#9917 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by ronnie »

Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#9919 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Drvenija87 »

JOVANE, ZAŠTO SI LAGAO?
OTKRIVAMO! ‘Jovan nije pretučen zato što je Srbin, nego zato što je četnik’

ImageFacebook

Svi hrvatski, ali i regionalni mediji preplavljeni su naslovima kako je “Jovan Matijević, mladić iz Pakraca, brutalno pretučen jer je kao pripadnik srpske nacionalnosti preko džuboksa poželio čuti srpsku pjesmu ‘Ja popio jesam, al nisam budala’ Krajišnika Žareta i Gocija”.

Pojedini su se mediji svojski potrudili pa im u “potrazi za istinom” nije bilo teško otići do kafića u kojem se incident dogodio.

Iako su tamo zatečeni gosti tvrdili kako nisu nacionalisti, kako ih ne muči činjenica da džuboksom dominiraju srpske pjesme te kako napad na Jovana nije bio rezultat činjenice da je riječ o Srbinu, mediji su ipak zaključili da jest.

Na riječi prisutnih gostiju kako se Jovan na Facebooku hvali fotografijama svoje bake Borke okićene četničkim obilježjima, nije se osvrnuo – nitko.

Ipak, prije nego što je Jovan Matijević uspio obrisati sporne fotografije koje ljute njegove hrvatske vršnjake, jedan je od njih bio brži…

Procijenite, je li Jovan pretučen zbog džuboksa ili fotografije na Facebooku…?

Autor:T.Budak za Dnevno.hr
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#9920 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

da je goran ili zoran ili dejan, ili da je rodjen 83. ili 73. ali u ratom zahvacenom podrucju, rodjen 93. a zove se jovan... vjerojatno se radi o onon ne pada jabuka daleko od stabla. kladio bih se da mali zaista je cetnikovao, makar je dnevno.hr desnicarski olos od medija kojem ne vjerujem ni koliko je crnog ispod nokta
User avatar
Kareem Abdul
Posts: 455
Joined: 08/01/2015 08:26

#9921 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Kareem Abdul »

http://www.index.hr/vijesti/clanak/koli ... 76628.aspx

KOLINDA HRABAR-KITAROVIĆ izrabrala je ministra kulture Zlatka Hasanbegovića kao svojeg izaslanika kojeg će poslati na susret sa Svetim sinodom Srpske pravoslavne crkve u Pakrac.

:lol: :lol: :lol:

Ovo postaje sve bolje i bolje.
User avatar
Zokipfc
Posts: 1079
Joined: 24/04/2013 18:44

#9922 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Zokipfc »

Kitaroviceva, Pavelic, Hasanbegovic, te ono te ovo. A ekonomija? Gdje su radna mjesta?
Idriz
Posts: 737
Joined: 16/01/2016 15:18

#9923 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Idriz »

Zokipfc wrote:Kitaroviceva, Pavelic, Hasanbegovic, te ono te ovo. A ekonomija? Gdje su radna mjesta?
Nemoguce je baviti se radnim mjestima dok 0.00000000001% srba prijeti da unisti hrvatsku i uspostavi veliku srbiju. Ta rulja od 4 covjeka destabilizira cijelo drustvo i dok se njih ne rjesi hrvatska ne moze dalje.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#9924 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Domaci izdajnik »

http://www.jutarnji.hr/-ustaska-krv-kov ... -/1287732/

....a možda samo kazuju koliki im je kukuruz narastao :roll:
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#9925 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Domaci izdajnik »

Drvenija87 wrote:Na riječi prisutnih gostiju kako se Jovan na Facebooku hvali fotografijama svoje bake Borke okićene četničkim obilježjima, nije se osvrnuo – nitko.
Jel ušao u lokal sa četničkom kokardom? Jel puštao četničku pjesmu? Koja budaleština....To je ko kad bi ja nalupao u lokalu Hrvata iz Splita zato što je na džuboksu pustio Olivera ili Gibonnija, pa rekao na FB ima slike Thompsona/Bog i Hrvati/Šaharu :-)
Kriv je što je Jovan, a to šta ima na FB kompromitujuće slike nije legitiman razlog za prebijanje.... :oops:
Post Reply