Desavanja u Hrvatskoj
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#9901 Re: Desavanja u Hrvatskoj
sto se tice srpskih jezikoslovaca kako to da je najednom i mrkva i sargarepa srpski? hleb i hljeb a bice i kruh? hoce li uskoro i nogomet dobiti status ravan fudbalu?
svega bi, samo grabi... ko hdz su
svega bi, samo grabi... ko hdz su
-
breuer
- Posts: 7881
- Joined: 06/07/2009 15:44
#9902 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Pokatoličeni, što si te upaliozg1911 wrote:ok, zvao se dalmatinskim, katkad i bosanskim. sta cemo sa srpskim? kad se to opancari opismenjuju? spominje li se srpski jezik prije vuka?
hoces reci da imamo 3 jezika, a ne narjecja? meni pase
Pravi Hrvati zaobilaze ovakve rasprave na jedan staložen srednje-evropski način
Zeznut je to identitet koji se gradi na "anti-srpstvu"
- Truba
- Posts: 93812
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9903 Re: Desavanja u Hrvatskoj
hakiran mu je nik pa se baca 
hold your horses razgovarao sam s varaždincem koji je završio faks u zagrebu
komunikacija 100%
ipak je do lokalizama tajnice :DS
hold your horses razgovarao sam s varaždincem koji je završio faks u zagrebu
komunikacija 100%
ipak je do lokalizama tajnice :DS
- Truba
- Posts: 93812
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#9905 Re: Desavanja u Hrvatskoj
jel to taj cuveni smisao za humor? lose... poskakljaj me da se nasmijem kategorijabreuer wrote:Pokatoličeni, što si te upaliozg1911 wrote:ok, zvao se dalmatinskim, katkad i bosanskim. sta cemo sa srpskim? kad se to opancari opismenjuju? spominje li se srpski jezik prije vuka?
hoces reci da imamo 3 jezika, a ne narjecja? meni pase
Pravi Hrvati zaobilaze ovakve rasprave na jedan staložen srednje-evropski način![]()
![]()
Zeznut je to identitet koji se gradi na "anti-srpstvu"
na anti-srpstvu? haha, probudi se! neces vjerovat ali igra film u kojem vi niste centar svijeta (pa ni regije). boli k prosjecnog hrvoja za bliski istok
- Truba
- Posts: 93812
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9906 Re: Desavanja u Hrvatskoj
saće tjedan solidarnosti
pošalji koju kunu za braću u BiH
pošalji koju kunu za braću u BiH
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#9907 Re: Desavanja u Hrvatskoj
a izgleda i za bracu u bih...
dopuna zg1911
dopuna zg1911
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#9908 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Od 1918. nadalje povijest je uvijek bila sredstvo manipulacije i vladanja kako monarhističke, tako i druge komunističke Jugoslavije. Bilo kakav ozbiljan povijesni znanstveni rad je zabranjivan, a povjesničari zatvarani, proganjani i ubijani.
Osobita meta uvijek su bili povjesničari koji su bili visoke znanstvene razine, moralne nepotkupljivosti i čvrstine karaktera. Recidivi takvog pristupa mogu se vidjeti i u današnjim napadima na hrvatskog znanstvenika i povjesničara dr. Zlatka Hasanbegovića.
- Truba
- Posts: 93812
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#9909 Re: Desavanja u Hrvatskoj
ne mogu čekićem al mogu kao čekić
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#9910 Re: Desavanja u Hrvatskoj
bliski istok je sirok pojamsumirprimus wrote:a izgleda i za bracu u bih...![]()
dopuna zg1911
- LBVIEW
- Posts: 9241
- Joined: 01/04/2010 22:35
#9911 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ko o cemu,Srbi o porijeklu/jeziku /"genocidnosti" drugih,koji su to kompleksi to je cudo jedno.breuer wrote:Pokatoličeni, što si te upaliozg1911 wrote:ok, zvao se dalmatinskim, katkad i bosanskim. sta cemo sa srpskim? kad se to opancari opismenjuju? spominje li se srpski jezik prije vuka?
hoces reci da imamo 3 jezika, a ne narjecja? meni pase
Pravi Hrvati zaobilaze ovakve rasprave na jedan staložen srednje-evropski način![]()
![]()
Zeznut je to identitet koji se gradi na "anti-srpstvu"
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
- mayab
- Posts: 30844
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#9913 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ne znam jeli u HR i Titov socijalisticki rezim zvanicno proglasen nedemokratskim i fasistickim, kao ustaški , jer hadeze to hoće ???kad maska na djeci postaje prijetnja društvo postaje karneval
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#9914 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Maks Luburić dissaproves this.Black swan wrote:ne mogu čekićem al mogu kao čekić
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#9916 Re: Desavanja u Hrvatskoj
asurbanipal wrote:![]()
- ronnie
- Posts: 3198
- Joined: 22/10/2013 19:28
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Drvenija87
- Posts: 1027
- Joined: 13/08/2014 05:06
#9919 Re: Desavanja u Hrvatskoj
JOVANE, ZAŠTO SI LAGAO?
OTKRIVAMO! ‘Jovan nije pretučen zato što je Srbin, nego zato što je četnik’
Facebook
Svi hrvatski, ali i regionalni mediji preplavljeni su naslovima kako je “Jovan Matijević, mladić iz Pakraca, brutalno pretučen jer je kao pripadnik srpske nacionalnosti preko džuboksa poželio čuti srpsku pjesmu ‘Ja popio jesam, al nisam budala’ Krajišnika Žareta i Gocija”.
Pojedini su se mediji svojski potrudili pa im u “potrazi za istinom” nije bilo teško otići do kafića u kojem se incident dogodio.
Iako su tamo zatečeni gosti tvrdili kako nisu nacionalisti, kako ih ne muči činjenica da džuboksom dominiraju srpske pjesme te kako napad na Jovana nije bio rezultat činjenice da je riječ o Srbinu, mediji su ipak zaključili da jest.
Na riječi prisutnih gostiju kako se Jovan na Facebooku hvali fotografijama svoje bake Borke okićene četničkim obilježjima, nije se osvrnuo – nitko.
Ipak, prije nego što je Jovan Matijević uspio obrisati sporne fotografije koje ljute njegove hrvatske vršnjake, jedan je od njih bio brži…
Procijenite, je li Jovan pretučen zbog džuboksa ili fotografije na Facebooku…?
Autor:T.Budak za Dnevno.hr
OTKRIVAMO! ‘Jovan nije pretučen zato što je Srbin, nego zato što je četnik’
FacebookSvi hrvatski, ali i regionalni mediji preplavljeni su naslovima kako je “Jovan Matijević, mladić iz Pakraca, brutalno pretučen jer je kao pripadnik srpske nacionalnosti preko džuboksa poželio čuti srpsku pjesmu ‘Ja popio jesam, al nisam budala’ Krajišnika Žareta i Gocija”.
Pojedini su se mediji svojski potrudili pa im u “potrazi za istinom” nije bilo teško otići do kafića u kojem se incident dogodio.
Iako su tamo zatečeni gosti tvrdili kako nisu nacionalisti, kako ih ne muči činjenica da džuboksom dominiraju srpske pjesme te kako napad na Jovana nije bio rezultat činjenice da je riječ o Srbinu, mediji su ipak zaključili da jest.
Na riječi prisutnih gostiju kako se Jovan na Facebooku hvali fotografijama svoje bake Borke okićene četničkim obilježjima, nije se osvrnuo – nitko.
Ipak, prije nego što je Jovan Matijević uspio obrisati sporne fotografije koje ljute njegove hrvatske vršnjake, jedan je od njih bio brži…
Procijenite, je li Jovan pretučen zbog džuboksa ili fotografije na Facebooku…?
Autor:T.Budak za Dnevno.hr
- zg1911
- Posts: 2042
- Joined: 22/06/2014 23:44
#9920 Re: Desavanja u Hrvatskoj
da je goran ili zoran ili dejan, ili da je rodjen 83. ili 73. ali u ratom zahvacenom podrucju, rodjen 93. a zove se jovan... vjerojatno se radi o onon ne pada jabuka daleko od stabla. kladio bih se da mali zaista je cetnikovao, makar je dnevno.hr desnicarski olos od medija kojem ne vjerujem ni koliko je crnog ispod nokta
- Kareem Abdul
- Posts: 455
- Joined: 08/01/2015 08:26
#9921 Re: Desavanja u Hrvatskoj
http://www.index.hr/vijesti/clanak/koli ... 76628.aspx
KOLINDA HRABAR-KITAROVIĆ izrabrala je ministra kulture Zlatka Hasanbegovića kao svojeg izaslanika kojeg će poslati na susret sa Svetim sinodom Srpske pravoslavne crkve u Pakrac.

Ovo postaje sve bolje i bolje.
KOLINDA HRABAR-KITAROVIĆ izrabrala je ministra kulture Zlatka Hasanbegovića kao svojeg izaslanika kojeg će poslati na susret sa Svetim sinodom Srpske pravoslavne crkve u Pakrac.
Ovo postaje sve bolje i bolje.
- Zokipfc
- Posts: 1079
- Joined: 24/04/2013 18:44
#9922 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Kitaroviceva, Pavelic, Hasanbegovic, te ono te ovo. A ekonomija? Gdje su radna mjesta?
-
Idriz
- Posts: 737
- Joined: 16/01/2016 15:18
#9923 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Nemoguce je baviti se radnim mjestima dok 0.00000000001% srba prijeti da unisti hrvatsku i uspostavi veliku srbiju. Ta rulja od 4 covjeka destabilizira cijelo drustvo i dok se njih ne rjesi hrvatska ne moze dalje.Zokipfc wrote:Kitaroviceva, Pavelic, Hasanbegovic, te ono te ovo. A ekonomija? Gdje su radna mjesta?
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#9924 Re: Desavanja u Hrvatskoj
http://www.jutarnji.hr/-ustaska-krv-kov ... -/1287732/
....a možda samo kazuju koliki im je kukuruz narastao
....a možda samo kazuju koliki im je kukuruz narastao
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#9925 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Jel ušao u lokal sa četničkom kokardom? Jel puštao četničku pjesmu? Koja budaleština....To je ko kad bi ja nalupao u lokalu Hrvata iz Splita zato što je na džuboksu pustio Olivera ili Gibonnija, pa rekao na FB ima slike Thompsona/Bog i Hrvati/ŠaharuDrvenija87 wrote:Na riječi prisutnih gostiju kako se Jovan na Facebooku hvali fotografijama svoje bake Borke okićene četničkim obilježjima, nije se osvrnuo – nitko.
Kriv je što je Jovan, a to šta ima na FB kompromitujuće slike nije legitiman razlog za prebijanje....
