Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- 512MB
- Posts: 11211
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#9901 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Zavisi kakav zivot zelis, ako ti je cilj ispijat kafu i ici po sijelima onda mozda...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9902 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Kakav god da zelis nista nije prekosvijeta
Pustite ba suplje o baletima i pozoristima.
Pustite ba suplje o baletima i pozoristima.
- 512MB
- Posts: 11211
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#9903 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Zato kazem kako za koga...
Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poradit
za nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa? 
Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poradit
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9904 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ispricas li se s dijasporom?
-
Hendrix
- Posts: 5285
- Joined: 27/02/2004 00:00
#9905 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
A nista fudbalski termini? Pih...ne znas ti sta je zivot512MB wrote:Zato kazem kako za koga...
Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poraditza nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa?
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#9906 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jel' ti to, tite ti, i golf igras? Ranicu se, majke mi.512MB wrote:Zato kazem kako za koga...![]()
Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poraditza nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa?
- konjislav
- Posts: 637
- Joined: 11/04/2012 02:18
#9907 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
A o odmoru na Majorci npr.?insomnia78 wrote:Kakav god da zelis nista nije prekosvijeta
Pustite ba suplje o baletima i pozoristima.
Kod mene kolege prošle sedmice vidjeli negdje reklamu 5€ karta do Majorke, odoše oni na websajt za pola sata, sat (pošto su bili u kafani), kad ono karta 10€ po smjeru. Oni odmah kupiše (to je bila pretprošla srijeda), i rekoše na poslu da će uzeti odmor od petka do ponedjeljka.
Je li toga ima u Bosni?
Last edited by konjislav on 25/03/2019 22:48, edited 1 time in total.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9908 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa prije ces sa zapadnjackim primanjima i bosanskim troskovima vidjeti majorku nego obratnokonjislav wrote:A o odmoru na Majorci npr.?insomnia78 wrote:Kakav god da zelis nista nije prekosvijeta
Pustite ba suplje o baletima i pozoristima.
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#9909 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
pff tipicno balkansko razmisljanje samo daj da gonja loptu.....a gospoda....pa gospoda igraju golfa, tenisa, skvosa, bridza, lov na krupnu divljac, ribolov na sabljarke, bave se uzgojem trkacih konja.....a balkancu daj termin za lopte da se usmrdi poslje popije pivu i kuci valja sutra na arbajtHendrix wrote:A nista fudbalski termini? Pih...ne znas ti sta je zivot512MB wrote:Zato kazem kako za koga...
Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poraditza nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa?
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#9910 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sve didovikonjislav wrote:A o odmoru na Majorci npr.?insomnia78 wrote:Kakav god da zelis nista nije prekosvijeta
Pustite ba suplje o baletima i pozoristima.
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#9911 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
jebiga, to nam je nivomali_balon wrote:
pff tipicno balkansko razmisljanje samo daj da gonja loptu.....a gospoda....pa gospoda igraju golfa, tenisa, skvosa, bridza, lov na krupnu divljac, ribolov na sabljarke, bave se uzgojem trkacih konja.....a balkancu daj termin za lopte da se usmrdi poslje popije pivu i kuci valja sutra na arbajt
sta da radimo
- 512MB
- Posts: 11211
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#9912 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sta nije cool dovoljnopustopoljina wrote:Jel' ti to, tite ti, i golf igras? Ranicu se, majke mi.512MB wrote:Zato kazem kako za koga...
Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poraditza nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa?
![]()
Last edited by 512MB on 25/03/2019 22:30, edited 1 time in total.
- 512MB
- Posts: 11211
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#9913 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
I teretanu nezaboravit bajo mojmali_balon wrote: pff tipicno balkansko razmisljanje samo daj da gonja loptu.....a gospoda....pa gospoda igraju golfa, tenisa, skvosa, bridza, lov na krupnu divljac, ribolov na sabljarke, bave se uzgojem trkacih konja.....a balkancu daj termin za lopte da se usmrdi poslje popije pivu i kuci valja sutra na arbajt
-
Hendrix
- Posts: 5285
- Joined: 27/02/2004 00:00
#9914 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Moj post je bio sarkazam na pisanje jednog drugog forumasamali_balon wrote:pff tipicno balkansko razmisljanje samo daj da gonja loptu.....a gospoda....pa gospoda igraju golfa, tenisa, skvosa, bridza, lov na krupnu divljac, ribolov na sabljarke, bave se uzgojem trkacih konja.....a balkancu daj termin za lopte da se usmrdi poslje popije pivu i kuci valja sutra na arbajtHendrix wrote:A nista fudbalski termini? Pih...ne znas ti sta je zivot512MB wrote:Zato kazem kako za koga...
Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poraditza nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa?
- 512MB
- Posts: 11211
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#9915 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma i mali balon se zajebaJe ja bih rekoHendrix wrote:Moj post je bio sarkazam na pisanje jednog drugog forumasamali_balon wrote: pff tipicno balkansko razmisljanje samo daj da gonja loptu.....a gospoda....pa gospoda igraju golfa, tenisa, skvosa, bridza, lov na krupnu divljac, ribolov na sabljarke, bave se uzgojem trkacih konja.....a balkancu daj termin za lopte da se usmrdi poslje popije pivu i kuci valja sutra na arbajt
-
Hendrix
- Posts: 5285
- Joined: 27/02/2004 00:00
#9916 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
I to sto kazes512MB wrote:Ma i mali balon se zajebaJe ja bih rekoHendrix wrote:Moj post je bio sarkazam na pisanje jednog drugog forumasamali_balon wrote: pff tipicno balkansko razmisljanje samo daj da gonja loptu.....a gospoda....pa gospoda igraju golfa, tenisa, skvosa, bridza, lov na krupnu divljac, ribolov na sabljarke, bave se uzgojem trkacih konja.....a balkancu daj termin za lopte da se usmrdi poslje popije pivu i kuci valja sutra na arbajt
Sto je spomenuo sabljarke sad ce bit odma kontra "ja sam 3 sata od mora mogu lovit sabljarke kad hocu...."
-
Suzie Q
- Posts: 1359
- Joined: 08/04/2010 10:54
#9917 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nije da nema. Jedne godine sam i ja nasla kartu 5€ Budimpešta-Brisel u jednom pravcu, iz Sarajeva vozio onaj jeftini vlak za Budimpestu tada. Muz i ja napravili lijep izlet. Isto tako jednom izletile jeftine karte za trajekt Split-Ancona, 20€ povratna po osobi. Uzeli petak slobodno i spicili preko vikenda, u ponedjeljak mi na poslu nije nitko vjerovao da sam netom dosla iz Ancone.konjislav wrote:A o odmoru na Majorci npr.?insomnia78 wrote:Kakav god da zelis nista nije prekosvijeta
Pustite ba suplje o baletima i pozoristima.
Kod mene kolege prošle sedmice vidjeli negdje reklamu 5€ karta do Majorke, odoše oni na websajt za pola sata, sat (pošto su bili u kafani), kad ono karta 10€ po smjeru. Oni odmah kupiše (to je bila pretprošla srijeda), i rekoše na poslu da će uzeti odmor od petka do ponedjeljka.
Je li toga ima u Bosni?
Nego cuj rekose ti tvoji da ce uzeti odmor od petka do ponedjeljka... bome kao da u Konzumu radis pa nemas vikenda. E toga ima i u Bosni
- konjislav
- Posts: 637
- Joined: 11/04/2012 02:18
#9918 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Od petka do ponedjeljka su 2 radna dana, petak i ponedjeljak, ali kontam ne moram valjda i to naglašavati.Suzie Q wrote:Nije da nema. Jedne godine sam i ja nasla kartu 5€ Budimpešta-Brisel u jednom pravcu, iz Sarajeva vozio onaj jeftini vlak za Budimpestu tada. Muz i ja napravili lijep izlet. Isto tako jednom izletile jeftine karte za trajekt Split-Ancona, 20€ povratna po osobi. Uzeli petak slobodno i spicili preko vikenda, u ponedjeljak mi na poslu nije nitko vjerovao da sam netom dosla iz Ancone.konjislav wrote:A o odmoru na Majorci npr.?insomnia78 wrote:Kakav god da zelis nista nije prekosvijeta
Pustite ba suplje o baletima i pozoristima.
Kod mene kolege prošle sedmice vidjeli negdje reklamu 5€ karta do Majorke, odoše oni na websajt za pola sata, sat (pošto su bili u kafani), kad ono karta 10€ po smjeru. Oni odmah kupiše (to je bila pretprošla srijeda), i rekoše na poslu da će uzeti odmor od petka do ponedjeljka.
Je li toga ima u Bosni?
Nego cuj rekose ti tvoji da ce uzeti odmor od petka do ponedjeljka... bome kao da u Konzumu radis pa nemas vikenda. E toga ima i u Bosni
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#9919 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Naprotiv, vise nego cool...512MB wrote:Sta nije cool dovoljnopustopoljina wrote:Jel' ti to, tite ti, i golf igras? Ranicu se, majke mi.512MB wrote:Zato kazem kako za koga...
Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poraditza nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa?
![]()
Jebat ga nije fuca il basket al meni super protiv stresa, setnja prirodom a i agresiju ispoljim kako valja... ja sam svoju futsal karijeru zavrsio prije 5 godina kad sam shebo ligamente...
Ali ja sam previse dijete drugog sistema
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#9920 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
u cemu je problem sa ova 2 dana?
ljudi imaju godisnji, trose ga kako i kad hooce, ne rade u skoli ili tako negdje
moglo je to i u bosni sa normalnim sefom
ljudi imaju godisnji, trose ga kako i kad hooce, ne rade u skoli ili tako negdje
moglo je to i u bosni sa normalnim sefom
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#9921 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
ejs sabljarke, koji to gospodin lovio sabljarke?
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#9922 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma ne znas ga ti 
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#9923 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa robolov na sabljarke se organiyuje na mnogim eKzoticnim destinacijama, sredozemlje (italija), portugal (atlantik), pa karibi, pa tihi okena nedlaeko od obale cilea itd itd mozda sam zaboravio koju lokacijusumirprimus wrote:ejs sabljarke, koji to gospodin lovio sabljarke?
A jedna masinica srednje zalosti 1900$, samo masinica gdje je stap, silk, blinkeri, mamci , jahta, vodic, pratnja.....

I sad ces rec da to nije za gospodu
A za bosnju

- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9924 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Havanasumirprimus wrote:ejs sabljarke, koji to gospodin lovio sabljarke?
- 512MB
- Posts: 11211
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#9925 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sabljarke nisam al jesam tune lovio na Kornatima 
