Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
512MB
Posts: 11211
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9901 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

Zavisi kakav zivot zelis, ako ti je cilj ispijat kafu i ici po sijelima onda mozda...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9902 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Kakav god da zelis nista nije prekosvijeta
Pustite ba suplje o baletima i pozoristima.
User avatar
512MB
Posts: 11211
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9903 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

Zato kazem kako za koga...

Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poradit 8) za nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa? :-D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9904 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Ispricas li se s dijasporom?
Hendrix
Posts: 5285
Joined: 27/02/2004 00:00

#9905 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Hendrix »

512MB wrote:Zato kazem kako za koga...

Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poradit 8) za nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa? :-D
A nista fudbalski termini? Pih...ne znas ti sta je zivot :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#9906 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pustopoljina »

512MB wrote:Zato kazem kako za koga... :lol:

Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poradit 8) za nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa? :-D
Jel' ti to, tite ti, i golf igras? Ranicu se, majke mi. :lol: :lol:
User avatar
konjislav
Posts: 637
Joined: 11/04/2012 02:18

#9907 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by konjislav »

insomnia78 wrote:Kakav god da zelis nista nije prekosvijeta
Pustite ba suplje o baletima i pozoristima.
A o odmoru na Majorci npr.?
Kod mene kolege prošle sedmice vidjeli negdje reklamu 5€ karta do Majorke, odoše oni na websajt za pola sata, sat (pošto su bili u kafani), kad ono karta 10€ po smjeru. Oni odmah kupiše (to je bila pretprošla srijeda), i rekoše na poslu da će uzeti odmor od petka do ponedjeljka.
Je li toga ima u Bosni?
Last edited by konjislav on 25/03/2019 22:48, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9908 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

konjislav wrote:
insomnia78 wrote:Kakav god da zelis nista nije prekosvijeta
Pustite ba suplje o baletima i pozoristima.
A o odmoru na Majorci npr.?
Pa prije ces sa zapadnjackim primanjima i bosanskim troskovima vidjeti majorku nego obratno
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#9909 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mali_balon »

Hendrix wrote:
512MB wrote:Zato kazem kako za koga...

Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poradit 8) za nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa? :-D
A nista fudbalski termini? Pih...ne znas ti sta je zivot :D
pff tipicno balkansko razmisljanje samo daj da gonja loptu.....a gospoda....pa gospoda igraju golfa, tenisa, skvosa, bridza, lov na krupnu divljac, ribolov na sabljarke, bave se uzgojem trkacih konja.....a balkancu daj termin za lopte da se usmrdi poslje popije pivu i kuci valja sutra na arbajt
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#9910 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pustopoljina »

konjislav wrote:
insomnia78 wrote:Kakav god da zelis nista nije prekosvijeta
Pustite ba suplje o baletima i pozoristima.
A o odmoru na Majorci npr.?
Sve didovi
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#9911 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by japin_mutapi »

mali_balon wrote:
pff tipicno balkansko razmisljanje samo daj da gonja loptu.....a gospoda....pa gospoda igraju golfa, tenisa, skvosa, bridza, lov na krupnu divljac, ribolov na sabljarke, bave se uzgojem trkacih konja.....a balkancu daj termin za lopte da se usmrdi poslje popije pivu i kuci valja sutra na arbajt
jebiga, to nam je nivo
sta da radimo
User avatar
512MB
Posts: 11211
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9912 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

pustopoljina wrote:
512MB wrote:Zato kazem kako za koga...

Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poradit 8) za nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa? :-D
Jel' ti to, tite ti, i golf igras? Ranicu se, majke mi. :lol: :lol:
Sta nije cool dovoljno :? Jebat ga nije fuca il basket al meni super protiv stresa, setnja prirodom a i agresiju ispoljim kako valja... ja sam svoju futsal karijeru zavrsio prije 5 godina kad sam shebo ligamente...
Last edited by 512MB on 25/03/2019 22:30, edited 1 time in total.
User avatar
512MB
Posts: 11211
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9913 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

mali_balon wrote: pff tipicno balkansko razmisljanje samo daj da gonja loptu.....a gospoda....pa gospoda igraju golfa, tenisa, skvosa, bridza, lov na krupnu divljac, ribolov na sabljarke, bave se uzgojem trkacih konja.....a balkancu daj termin za lopte da se usmrdi poslje popije pivu i kuci valja sutra na arbajt
I teretanu nezaboravit bajo moj :oops:
Hendrix
Posts: 5285
Joined: 27/02/2004 00:00

#9914 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Hendrix »

mali_balon wrote:
Hendrix wrote:
512MB wrote:Zato kazem kako za koga...

Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poradit 8) za nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa? :-D
A nista fudbalski termini? Pih...ne znas ti sta je zivot :D
pff tipicno balkansko razmisljanje samo daj da gonja loptu.....a gospoda....pa gospoda igraju golfa, tenisa, skvosa, bridza, lov na krupnu divljac, ribolov na sabljarke, bave se uzgojem trkacih konja.....a balkancu daj termin za lopte da se usmrdi poslje popije pivu i kuci valja sutra na arbajt
Moj post je bio sarkazam na pisanje jednog drugog forumasa :)
User avatar
512MB
Posts: 11211
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9915 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

Hendrix wrote:
mali_balon wrote: pff tipicno balkansko razmisljanje samo daj da gonja loptu.....a gospoda....pa gospoda igraju golfa, tenisa, skvosa, bridza, lov na krupnu divljac, ribolov na sabljarke, bave se uzgojem trkacih konja.....a balkancu daj termin za lopte da se usmrdi poslje popije pivu i kuci valja sutra na arbajt
Moj post je bio sarkazam na pisanje jednog drugog forumasa :)
Ma i mali balon se zajebaJe ja bih reko :-D
Hendrix
Posts: 5285
Joined: 27/02/2004 00:00

#9916 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Hendrix »

512MB wrote:
Hendrix wrote:
mali_balon wrote: pff tipicno balkansko razmisljanje samo daj da gonja loptu.....a gospoda....pa gospoda igraju golfa, tenisa, skvosa, bridza, lov na krupnu divljac, ribolov na sabljarke, bave se uzgojem trkacih konja.....a balkancu daj termin za lopte da se usmrdi poslje popije pivu i kuci valja sutra na arbajt
Moj post je bio sarkazam na pisanje jednog drugog forumasa :)
Ma i mali balon se zajebaJe ja bih reko :-D
I to sto kazes :)

Sto je spomenuo sabljarke sad ce bit odma kontra "ja sam 3 sata od mora mogu lovit sabljarke kad hocu...." :D
Suzie Q
Posts: 1359
Joined: 08/04/2010 10:54

#9917 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Suzie Q »

konjislav wrote:
insomnia78 wrote:Kakav god da zelis nista nije prekosvijeta
Pustite ba suplje o baletima i pozoristima.
A o odmoru na Majorci npr.?
Kod mene kolege prošle sedmice vidjeli negdje reklamu 5€ karta do Majorke, odoše oni na websajt za pola sata, sat (pošto su bili u kafani), kad ono karta 10€ po smjeru. Oni odmah kupiše (to je bila pretprošla srijeda), i rekoše na poslu da će uzeti odmor od petka do ponedjeljka.
Je li toga ima u Bosni?
Nije da nema. Jedne godine sam i ja nasla kartu 5€ Budimpešta-Brisel u jednom pravcu, iz Sarajeva vozio onaj jeftini vlak za Budimpestu tada. Muz i ja napravili lijep izlet. Isto tako jednom izletile jeftine karte za trajekt Split-Ancona, 20€ povratna po osobi. Uzeli petak slobodno i spicili preko vikenda, u ponedjeljak mi na poslu nije nitko vjerovao da sam netom dosla iz Ancone.

Nego cuj rekose ti tvoji da ce uzeti odmor od petka do ponedjeljka... bome kao da u Konzumu radis pa nemas vikenda. E toga ima i u Bosni
User avatar
konjislav
Posts: 637
Joined: 11/04/2012 02:18

#9918 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by konjislav »

Suzie Q wrote:
konjislav wrote:
insomnia78 wrote:Kakav god da zelis nista nije prekosvijeta
Pustite ba suplje o baletima i pozoristima.
A o odmoru na Majorci npr.?
Kod mene kolege prošle sedmice vidjeli negdje reklamu 5€ karta do Majorke, odoše oni na websajt za pola sata, sat (pošto su bili u kafani), kad ono karta 10€ po smjeru. Oni odmah kupiše (to je bila pretprošla srijeda), i rekoše na poslu da će uzeti odmor od petka do ponedjeljka.
Je li toga ima u Bosni?
Nije da nema. Jedne godine sam i ja nasla kartu 5€ Budimpešta-Brisel u jednom pravcu, iz Sarajeva vozio onaj jeftini vlak za Budimpestu tada. Muz i ja napravili lijep izlet. Isto tako jednom izletile jeftine karte za trajekt Split-Ancona, 20€ povratna po osobi. Uzeli petak slobodno i spicili preko vikenda, u ponedjeljak mi na poslu nije nitko vjerovao da sam netom dosla iz Ancone.

Nego cuj rekose ti tvoji da ce uzeti odmor od petka do ponedjeljka... bome kao da u Konzumu radis pa nemas vikenda. E toga ima i u Bosni
Od petka do ponedjeljka su 2 radna dana, petak i ponedjeljak, ali kontam ne moram valjda i to naglašavati.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#9919 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pustopoljina »

512MB wrote:
pustopoljina wrote:
512MB wrote:Zato kazem kako za koga...

Mi posjecujemo redovno musicals, i to zelim u penziji intenzivirat. A planiram i na mom handicepu intezivnije poradit 8) za nadati je se da mogu kao planirano prije 60e u (zasluzenu) mirovinu. Mozda posjetim i Rajvosa? :-D
Jel' ti to, tite ti, i golf igras? Ranicu se, majke mi. :lol: :lol:
Sta nije cool dovoljno :? Jebat ga nije fuca il basket al meni super protiv stresa, setnja prirodom a i agresiju ispoljim kako valja... ja sam svoju futsal karijeru zavrsio prije 5 godina kad sam shebo ligamente...
Naprotiv, vise nego cool...
Ali ja sam previse dijete drugog sistema :lol:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#9920 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by uglavnomja »

u cemu je problem sa ova 2 dana?
ljudi imaju godisnji, trose ga kako i kad hooce, ne rade u skoli ili tako negdje

moglo je to i u bosni sa normalnim sefom
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9921 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by sumirprimus »

ejs sabljarke, koji to gospodin lovio sabljarke?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#9922 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

Ma ne znas ga ti :lol:
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#9923 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mali_balon »

sumirprimus wrote:ejs sabljarke, koji to gospodin lovio sabljarke?
Pa robolov na sabljarke se organiyuje na mnogim eKzoticnim destinacijama, sredozemlje (italija), portugal (atlantik), pa karibi, pa tihi okena nedlaeko od obale cilea itd itd mozda sam zaboravio koju lokaciju
A jedna masinica srednje zalosti 1900$, samo masinica gdje je stap, silk, blinkeri, mamci , jahta, vodic, pratnja.....
Image
I sad ces rec da to nije za gospodu

A za bosnju

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9924 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

sumirprimus wrote:ejs sabljarke, koji to gospodin lovio sabljarke?
Havana
User avatar
512MB
Posts: 11211
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9925 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

Sabljarke nisam al jesam tune lovio na Kornatima :izet:
Post Reply