Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9877 Re: Pitamo Mehanicare ?
jel te to strah malog psićableee_sa wrote:đe je mango
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#9878 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne pitam
Hocu da podjelim.
Auto koje sad vozim sam kupio prije tri godine. Prilikom kupovine na kanal provjerio zvace li sta u kakvom je stanju sta. Sve ok. Nije kuckalo, lupkalo, zvakalo....
Prije par mjeseci promjenio zadnje selene, stabilizatore i opet provjera svega.
Nedavno poce lupkanje u prednjem tocku kad naletim na rupu. Pogotovo ako je tocak malo smotan.
Majstor, na kanal, hop otisla kugla. Zvace. Mjenja se sve zajedno sa lafetom. Ok.
Skide covjek lafetu. Kaze ko ti je dirao lafetu. Niko. E onda je neko prije tebe imao problem sa njom pa je povezao zicom.
Ispod same kugle neko je na samoj manzetni omotao zicu "paljenu" sa ciljem da je malo ogranici da ne lupka. Jedva vidljivo ali tek kad se skine.
Jebem ti sunce koje te ugrijalo prvi dan kad si rodjen. Pa parkiraj covjece ako ne mozes platiti pa skupi. Mogao mi je tocak se odvaliti 100 puta.
Da je rekao tada, slaba mi je kugla ne bih A rekao. Promjenio bih bez treptaja oka a ne bih ni skidao cjenu radi postenog odnosa.
Ne moze se covjek zavuci u sve rupe da vidi gdje je mozda neko nesto zgurbetio.
Hocu da podjelim.
Auto koje sad vozim sam kupio prije tri godine. Prilikom kupovine na kanal provjerio zvace li sta u kakvom je stanju sta. Sve ok. Nije kuckalo, lupkalo, zvakalo....
Prije par mjeseci promjenio zadnje selene, stabilizatore i opet provjera svega.
Nedavno poce lupkanje u prednjem tocku kad naletim na rupu. Pogotovo ako je tocak malo smotan.
Majstor, na kanal, hop otisla kugla. Zvace. Mjenja se sve zajedno sa lafetom. Ok.
Skide covjek lafetu. Kaze ko ti je dirao lafetu. Niko. E onda je neko prije tebe imao problem sa njom pa je povezao zicom.
Ispod same kugle neko je na samoj manzetni omotao zicu "paljenu" sa ciljem da je malo ogranici da ne lupka. Jedva vidljivo ali tek kad se skine.
Jebem ti sunce koje te ugrijalo prvi dan kad si rodjen. Pa parkiraj covjece ako ne mozes platiti pa skupi. Mogao mi je tocak se odvaliti 100 puta.
Da je rekao tada, slaba mi je kugla ne bih A rekao. Promjenio bih bez treptaja oka a ne bih ni skidao cjenu radi postenog odnosa.
Ne moze se covjek zavuci u sve rupe da vidi gdje je mozda neko nesto zgurbetio.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9879 Re: Pitamo Mehanicare ?
na prednjoj kugli je oko 300 kg opterecenje,tako da je ta zica svezana na manzetni drzala da ne lupa, prica za malu djecu...zdruzdjo wrote: E onda je neko prije tebe imao problem sa njom pa je povezao zicom.
Ispod same kugle neko je na samoj manzetni omotao zicu "paljenu" sa ciljem da je malo ogranici da ne lupka. Jedva vidljivo ali tek kad se skine.
Jebem ti sunce koje te ugrijalo prvi dan kad si rodjen. Pa parkiraj covjece ako ne mozes platiti pa skupi. Mogao mi je tocak se odvaliti 100 puta.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9880 Re: Pitamo Mehanicare ?
kako se ovaj hepek zove na naski ???

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9881 Re: Pitamo Mehanicare ?
oscilujuce rame/lafeta
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9882 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote:oscilujuce rame/lafeta
eh to mi treba
Mercedes s320 1999god
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9883 Re: Pitamo Mehanicare ?
nemam na stanju,zao mi je 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9884 Re: Pitamo Mehanicare ?
hvala u svakom slucaj
zvao motorex 170km
zvao motorex 170km
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9885 Re: Pitamo Mehanicare ?
nije lose , samo vidi ko je proizvodjacbeni-bu-man wrote:hvala u svakom slucaj![]()
zvao motorex 170km
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9886 Re: Pitamo Mehanicare ?
Skoljic 235kmamar1994 wrote:nije lose , samo vidi ko je proizvodjacbeni-bu-man wrote:hvala u svakom slucaj![]()
zvao motorex 170km
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9887 Re: Pitamo Mehanicare ?
za mazdu 500KM pa ti vidibeni-bu-man wrote:Skoljic 235kmamar1994 wrote:nije lose , samo vidi ko je proizvodjacbeni-bu-man wrote:hvala u svakom slucaj![]()
zvao motorex 170km
vidi kod ovih kolko je i koji proizvodjac https://www.olx.ba/profil/euromotorio/
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9888 Re: Pitamo Mehanicare ?
amar1994 wrote: za mazdu 500KM pa ti vidi, kod Skoljica bi trebali biti bolji dijelovi , cijena ti zavisi od proizvodjaca
vidi kod ovih kolko je i koji proizvodjac https://www.olx.ba/profil/euromotorio/
joj na njih sam skroz zaboravio
sad sam ih zvao pa cemo vidjeti
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#9889 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jebes auto kojem je pisljiva lafeta pola milje... 
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#9890 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pa fino coek kaze 170, kakvo pola milje. Dobro pa ima.dgL_ wrote:Jebes auto kojem je pisljiva lafeta pola milje...
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9891 Re: Pitamo Mehanicare ?
Euromotorio zavo
Delfi proizvodjac nekakav 160km
Delfi proizvodjac nekakav 160km
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#9892 Re: Pitamo Mehanicare ?
Coek garant na Mazdu misliobasicm wrote:Pa fino coek kaze 170, kakvo pola milje. Dobro pa ima.dgL_ wrote:Jebes auto kojem je pisljiva lafeta pola milje...
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#9893 Re: Pitamo Mehanicare ?
dgL_ wrote:Jebes auto kojem je pisljiva lafeta pola milje...
Koliko je za tvoje auto "pisljiva" lafeta??????
Ili ti iz principa ne bi zamijenio, tj. kupio istu?!
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#9894 Re: Pitamo Mehanicare ?
De ti nazovi sto servisa ima ako bude toliko ja cu sad sic da ga zapalim!konektovan wrote:dgL_ wrote:Jebes auto kojem je pisljiva lafeta pola milje...
Koliko je za tvoje auto "pisljiva" lafeta??????
Ili ti iz principa ne bi zamijenio, tj. kupio istu?!
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#9895 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mazda ova... Nake cijene lude... Te mali servis 600 te lafeta 500 te ovo 800 te ono 900... Pa kume nije porschee cayenne...basicm wrote:Pa fino coek kaze 170, kakvo pola milje. Dobro pa ima.dgL_ wrote:Jebes auto kojem je pisljiva lafeta pola milje...
Poyy
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#9896 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja samo znam da šta god sam uzeo od Delphi-ja da sam pojeo govno. Među najjeftinijim, i vjerovatno i među najgorim s kvalitetom.beni-bu-man wrote:Euromotorio zavo
Delfi proizvodjac nekakav 160km
-
NedDem
- Posts: 11
- Joined: 27/02/2017 10:08
#9897 Re: Pitamo Mehanicare ?
dgL_ wrote:De ti nazovi sto servisa ima ako bude toliko ja cu sad sic da ga zapalim!konektovan wrote:dgL_ wrote:Jebes auto kojem je pisljiva lafeta pola milje...
Koliko je za tvoje auto "pisljiva" lafeta??????
Ili ti iz principa ne bi zamijenio, tj. kupio istu?!
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#9898 Re: Pitamo Mehanicare ?
nisu ta auta za fukaredgL_ wrote: Mazda ova... Nake cijene lude... Te mali servis 600 te lafeta 500 te ovo 800 te ono 900... Pa kume nije porschee cayenne...
Poyy
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9899 Re: Pitamo Mehanicare ?
ta lafeta traje kolko hoces(malo proguglaj koliko cesto tj. nikako ljudi ne mijenjaju)dgL_ wrote:Jebes auto kojem je pisljiva lafeta pola milje...
edit:


nema odvojeno
Last edited by amar1994 on 18/07/2017 16:18, edited 4 times in total.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#9900 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote:nisu ta auta za fukaredgL_ wrote: Mazda ova... Nake cijene lude... Te mali servis 600 te lafeta 500 te ovo 800 te ono 900... Pa kume nije porschee cayenne...
Poyy
upravo , zajebaju se , a sve cijene od ovlastenog , ne smije niko da kaze kolik osu za njihova originalni dijelovi i servisi
