Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#9851 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Nada zadnja umire ali nista od toga :lol:
User avatar
Point.
Posts: 33497
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9852 Re: Serie A

Post by Point. »

Tomahawk11 wrote:Problem je što Milan hoće na ho-ruk. Ne može.
Ta priča sa trenerima je izlizana.
Pa eto u Laziu ti čovjek koji je jedino vodio mlađe kategorije.
Inzaghi je tu zbog razloga sto je Bielsa otkazao pred pocetak sezone pa je bila frka koga dovesti, jer su vecina dobrih trenera vec bili zauzeti. Inzaghi je vec bio krenuo ka Salernitani na kaljenje, koja je nesto kao Lazio B ekipa.
Milan je vec druga prica, klub koji ima novac, brend i iskustvo velikog kluba, dovodi Pippa koji je nakon potopa zavrsio u talijanskoj trecoj ligi u Veneziji, Seedorfa koji poslije avanture u Milanu ne moze naci trenerski angazman, Brocchija koji je zavrsio kao asistent nekome u Kini. Ni Montella nije dorastao vodjenju ekipe koja ima tako visoke ambicije i vec se prica da mu je posao u opasnosti. Jos fali da ga zamjeni Gatusso pa da zavrse krug sa besmislenim trenerima. Ekipu da visokim ambicijama treba da vodi iskusan trener, koji ima jasnu viziju i zna sta i kako zeli.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9853 Re: Serie A

Post by Tomahawk11 »

Point. wrote:
Tomahawk11 wrote:Problem je što Milan hoće na ho-ruk. Ne može.
Ta priča sa trenerima je izlizana.
Pa eto u Laziu ti čovjek koji je jedino vodio mlađe kategorije.
Inzaghi je tu zbog razloga sto je Bielsa otkazao pred pocetak sezone pa je bila frka koga dovesti, jer su vecina dobrih trenera vec bili zauzeti. Inzaghi je vec bio krenuo ka Salernitani na kaljenje, koja je nesto kao Lazio B ekipa.
Milan je vec druga prica, klub koji ima novac, brend i iskustvo velikog kluba, dovodi Pippa koji je nakon potopa zavrsio u talijanskoj trecoj ligi u Veneziji, Seedorfa koji poslije avanture u Milanu ne moze naci trenerski angazman, Brocchija koji je zavrsio kao asistent nekome u Kini. Ni Montella nije dorastao vodjenju ekipe koja ima tako visoke ambicije i vec se prica da mu je posao u opasnosti. Jos fali da ga zamjeni Gatusso pa da zavrse krug sa besmislenim trenerima. Ekipu da visokim ambicijama treba da vodi iskusan trener, koji ima jasnu viziju i zna sta i kako zeli.
Sve što si rekao stoji, ali nije pravilo. Imaš i žive dokaze. Milanu slijedi dug put do povratka na vrh, ko god da bude na klupi, biće mu teško i treba dosta strpljenja i razumjevanja upravljačke struktrure, inače ništa od tog.
User avatar
Point.
Posts: 33497
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9854 Re: Serie A

Post by Point. »

Tomahawk11 wrote:
Point. wrote:
Tomahawk11 wrote:Problem je što Milan hoće na ho-ruk. Ne može.
Ta priča sa trenerima je izlizana.
Pa eto u Laziu ti čovjek koji je jedino vodio mlađe kategorije.
Inzaghi je tu zbog razloga sto je Bielsa otkazao pred pocetak sezone pa je bila frka koga dovesti, jer su vecina dobrih trenera vec bili zauzeti. Inzaghi je vec bio krenuo ka Salernitani na kaljenje, koja je nesto kao Lazio B ekipa.
Milan je vec druga prica, klub koji ima novac, brend i iskustvo velikog kluba, dovodi Pippa koji je nakon potopa zavrsio u talijanskoj trecoj ligi u Veneziji, Seedorfa koji poslije avanture u Milanu ne moze naci trenerski angazman, Brocchija koji je zavrsio kao asistent nekome u Kini. Ni Montella nije dorastao vodjenju ekipe koja ima tako visoke ambicije i vec se prica da mu je posao u opasnosti. Jos fali da ga zamjeni Gatusso pa da zavrse krug sa besmislenim trenerima. Ekipu da visokim ambicijama treba da vodi iskusan trener, koji ima jasnu viziju i zna sta i kako zeli.
Sve što si rekao stoji, ali nije pravilo. Imaš i žive dokaze. Milanu slijedi dug put do povratka na vrh, ko god da bude na klupi, biće mu teško i treba dosta strpljenja i razumjevanja upravljačke struktrure, inače ništa od tog.
Fazon je sto Milan zapravo nema vremena, oni su sve ovo pokupovali pozajmljenim parama, Milanu treba rezultat odmah da se dokopaju CL gdje je lova i na taj nacin da kinezi krenu vracati pozajmicu onoj grupaciji iz Londona, koja ce preuzeti klub ukoliko ne budu dobili nazad ulozeni novac. A kad preuzmu klub, slijedi rasprodaja igraca da na taj nacin vrate pare, pise se o ovoj novoj strukturi nasiroko. Zato i govorim da nemaju bas prostora da se zajebavaju sa nedokazanim trenerima. Bumo vidjeli.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9855 Re: Serie A

Post by Tomahawk11 »

Bogme, teško će i do LP. Ne ide ništa preko noći. Evo i PSG ti je dokaz, pare uopšte nisu problem, godinama sklapaju tim, prošle sezone mlohava ćuna, uze im Monaco titulu ispred nosa, u LP se osramotiše u revanšu....a Milanu će biti još teže, nesreća po njih je što je i konkurencija ove sezone u Seriji A jača.
Evo sad da dovedeš neko provjereno ime, opet bi bilo teško i u top 4. Od ove sezone su 4 iz Italije u LP? Ili od iduće? Ako je tri, onda tek nemaju šanse.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#9856 Re: Serie A

Post by ExNihilo »

Od ove.
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#9857 Re: Serie A

Post by duminjo »

Koliko bi mogle kostati ulaznica za navijace rome sada U nedjelju protiv milana i kako ih nabaviti?
Ja Sam Malo duduk sto se Toga tice a bicu SA drugom tamo za vikend Pa Mi se ide :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 33497
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9858 Re: Serie A

Post by Point. »

Lazio gazi :thumbup:
Nastrada i nesretni Sassuolo.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22597
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#9859 Re: Serie A

Post by SmokingMan »

AC米兰 - AS Roma 0:2. :bih:

Kinez na apaurinima.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9860 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

sudija sviraj jos koji nepostojeci penal smecarima :lol: :run:
smijesni_ste
Posts: 6322
Joined: 09/10/2009 16:46

#9861 Re: Serie A

Post by smijesni_ste »

Uvijek jaka Atalanta !!
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#9862 Re: Serie A

Post by Logovan »

Nije Kinez dovoljno uložio. :oops: Treba istresti još par vreća šuški.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22597
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#9863 Re: Serie A

Post by SmokingMan »

Neka kinez proda kuće,stanove,vozni park,vikendice,šatore,jahte,digne svu gotovinu sa računa i uloži u Milan na neviđeno. :D
kiligonzales
Posts: 5809
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#9864 Re: Serie A

Post by kiligonzales »

Point. wrote:Lazio gazi :thumbup:
Nastrada i nesretni Sassuolo.
Imaju savrsenu kontru. Podsjecaju me na dobri Lazio iz perioda 1999-2002.
kiligonzales
Posts: 5809
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#9865 Re: Serie A

Post by kiligonzales »

SmokingMan wrote:Neka kinez proda kuće,stanove,vozni park,vikendice,šatore,jahte,digne svu gotovinu sa računa i uloži u Milan na neviđeno. :D
Milanu fali trener. Montela je limitiraniji od ekipe koju ima. Samo kod njega Borini moze biti starter.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#9866 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

Image
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#9867 Re: Serie A

Post by relativno84 »

:lol: i treba im jebati mamu :izet:
User avatar
Point.
Posts: 33497
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9868 Re: Serie A

Post by Point. »

Nakon dugogodišnje agonije u kojima nisu bili ni blizu vrha, tim iz Milana je dobio ogromnu financijsku moć preko novog vlasnika i tokom ljeta je promijenjen gotovo kompletan tim uz velika ulaganja.

Međutim, sve bi se preko noći moglo promijeniti. Kineska vlada je odlučila da stane ukraj velikim ulaganjima u inostranstvu i od vlasnika Milana će navodno tražiti da u zemlju vrati oko 200 miliona dolara.

Komunistička partija je na kongresu zakazanom 18. oktobra najavila izglasavanje ograničenja na inostrana ulaganja i time će najviše biti pogođen Milan.

Tražiće povratak oko 200 miliona dolara u zemlju čime će Milan itekako biti pogođen, jer on nema financijsku moć da sam izdrži velike troškove.

Pokušavao je Li da pronađe dodatne investitore kako bi vratio kredite koje je dobio za kupovinu kluba, ali za sada nema zainteresovanih za preuzimanje jednog dijela kluba.

Ovo bi itekako moglo pogoditi klub sa San Sira i novi Milan bi nakon kratkog vremena mogao biti značajno oslabljen, jer bi ubrzo moglo doći do rasprodaje igračkog kadra.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22597
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#9869 Re: Serie A

Post by SmokingMan »

Ako bude kakav kvalitetan HD stream bacite link,bio bi vam krajnje zahvalan.
smijesni_ste
Posts: 6322
Joined: 09/10/2009 16:46

#9870 Re: Serie A

Post by smijesni_ste »

Merdaaaaa :lol: :lol:

Uvijek jaki Lazio :D
User avatar
bersK
Posts: 2558
Joined: 11/09/2014 21:30

#9871 Re: Serie A

Post by bersK »

Pa dobro, kad Juventus gubi treba kuću stavit da će bit sviran penal - po mogućnosti u dubokoj nadoknadi, po mogućnosti nepostojeći. Kako lijepo veče poče. Uff
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#9872 Re: Serie A

Post by relativno84 »

Gledaj frusterasa sto se raduju :D Zasluzen poraz ali i penal u 4 minuti nadoknade, to sto mu treba jos 2 da potvrdi njegov je problem :D
Malo prodisali, neka vrijeme je i bilo, godinama vas gusi.
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#9873 Re: Serie A

Post by burgundy »


Vole ove penale kad istekne vrijeme.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#9874 Re: Serie A

Post by karanana »

Bio je penal. Ali nisam znao da ovo moze biti pregledano naknadno.
Zasto onda nisu pogledali i penal za laziale jer chiro je odglumio i nije bio penal.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#9875 Re: Serie A

Post by relativno84 »

karanana wrote:Bio je penal. Ali nisam znao da ovo moze biti pregledano naknadno.
Zasto onda nisu pogledali i penal za laziale jer chiro je odglumio i nije bio penal.
Jer se obicno gleda samo kad je Juventus u pitanju, bitno je da se neko drugi ne osteti :lol:
Post Reply