hvala tifebo_acm wrote:1050ti je nesto kao golf 2
PC gamerske konfiguracije
Moderator: Benq
-
l33t
- Posts: 4787
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#9851 Re: PC gamerske konfiguracije
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#9852 Re: PC gamerske konfiguracije
Prije je kao Golf 3
Svi koji imaju slabije, gledaju u njega kao u zvijezdu
A kad kupe, skontaju da ne može meda
Svi koji imaju slabije, gledaju u njega kao u zvijezdu
A kad kupe, skontaju da ne može meda
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#9853 Re: PC gamerske konfiguracije
znaci betonfebo_acm wrote:1050ti je nesto kao golf 2
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#9854 Re: PC gamerske konfiguracije
Ima smisla. Uz vadionu... Lako ga je odrzavatiAverus wrote:Prije je kao Golf 3
Svi koji imaju slabije, gledaju u njega kao u zvijezdu
A kad kupe, skontaju da ne može meda
-
l33t
- Posts: 4787
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#9855 Re: PC gamerske konfiguracije
sta je ovo klub hejtera 1050ti grafe?

- dzeko1
- Posts: 1221
- Joined: 18/09/2012 13:55
#9856 Re: PC gamerske konfiguracije
Bolje i golf 2, nego autobus pa presjedaj na tramvaj, pa opet na autobusfebo_acm wrote:1050ti je nesto kao golf 2
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#9857 Re: PC gamerske konfiguracije
Zar nisi vidio reklamu u tramvaju, da je bolje se voziti grasom nego autom ?dzeko1 wrote:Bolje i golf 2, nego autobus pa presjedaj na tramvaj, pa opet na autobusfebo_acm wrote:1050ti je nesto kao golf 2![]()
Evo, nasao sam je

Last edited by diablobih on 05/02/2019 23:18, edited 1 time in total.
- avaks
- Posts: 5660
- Joined: 03/03/2013 15:44
- Location: Sarajevo-x
#9858 Re: PC gamerske konfiguracije
Ma jok, ali treba biti realan i reći da je od Paskala odnosno 10te serije samo 1030 ispod nje ilitiga da je predzadnja a ovdje se na forumu diže u nebesa kao da je za entuzijastel33t wrote:sta je ovo klub hejtera 1050ti grafe?![]()
Zato malo sarkazma nije na odmet
U vakat bila fina budžet opcija, i danas je ok za esports, tu nema fule
-
l33t
- Posts: 4787
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#9859 Re: PC gamerske konfiguracije
Pa budzet normalnoavaks wrote:Ma jok, ali treba biti realan i reći da je od Paskala odnosno 10te serije samo 1030 ispod nje ilitiga da je predzadnja a ovdje se na forumu diže u nebesa kao da je za entuzijastel33t wrote:sta je ovo klub hejtera 1050ti grafe?![]()
![]()
Zato malo sarkazma nije na odmet![]()
U vakat bila fina budžet opcija, i danas je ok za esports, tu nema fule
- ferratilis
- Posts: 8374
- Joined: 25/11/2013 16:48
#9860 Re: PC gamerske konfiguracije
Vi izgleda zaboravili kolika je kod nas prosjecna plata.
Nekom je i 1050 investicija.
-
caseytron
- Posts: 2411
- Joined: 01/06/2016 16:42
#9861 Re: PC gamerske konfiguracije
Slazem se, ljudi o tome ne misle uopste.ferratilis wrote:Vi izgleda zaboravili kolika je kod nas prosjecna plata.Nekom je i 1050 investicija.
- dzeko1
- Posts: 1221
- Joined: 18/09/2012 13:55
#9862 Re: PC gamerske konfiguracije
Ja imam 1050 TI, i nisam zadovoljan istom, za tu cijenu je trebala bolje da radi, ali jbg, ja kupio kad su cijene bile do neba zbog mininga 
- pajogamer
- Posts: 74
- Joined: 22/11/2015 22:29
#9863 Re: PC gamerske konfiguracije
Ja sam npr. penzioner, ali ću za grafulju izdvojiti barem 1K BM. Vidim da ne treba pretjerivati. Primjenjujem jednostavan recept: ne pušim! A što volim - volim. Ne mogu ni sve igre dotjerati do kraja, ali barem 98% mogu.ferratilis wrote:Vi izgleda zaboravili kolika je kod nas prosjecna plata.Nekom je i 1050 investicija.
-
relevantan
- Posts: 777
- Joined: 08/10/2011 22:30
#9864 Re: PC gamerske konfiguracije
I ja jedva čekam penzijske dane pa da se počastim ko čoek
Do tad će ova 1050ti još dugo da vrti.
-
Ramsey8
- Posts: 657
- Joined: 04/11/2018 11:23
#9865 Re: PC gamerske konfiguracije
Dajte anketu da vidimo ko vjeruje da je ovaj penzioner 
- pajogamer
- Posts: 74
- Joined: 22/11/2015 22:29
#9866 Re: PC gamerske konfiguracije
Sad imam vremena na pretek: mogu spavati koliko hoću i igrati "dok me ruke ne zabole"! Ne smijem voziti, ne mogu ratovati /u igrama mogu sve/, ne volim provoditi dane po kafićima, prilično sam skroman, a znam i da naplatim svoje znanje /bilo i toga ali sad manje/, štednja mi nije strana, pa priuštim šta želim. Doduše, ponekad obujem izderane čarape / ne uočim/, ali zato imam tih i moćan računar!relevantan wrote:I ja jedva čekam penzijske dane pa da se počastim ko čoekDo tad će ova 1050ti još dugo da vrti.
- pajogamer
- Posts: 74
- Joined: 22/11/2015 22:29
#9867 Re: PC gamerske konfiguracije
Pripadam grupi "malo jačih penzionera", ali ne i sa najvišim penzijama. Zlatna sredina!Ramsey8 wrote:Dajte anketu da vidimo ko vjeruje da je ovaj penzioner
-
Ramsey8
- Posts: 657
- Joined: 04/11/2018 11:23
#9868 Re: PC gamerske konfiguracije
Ma brate puno potenciras to da si star pa ti nesto i ne vjerujempajogamer wrote:Pripadam grupi "malo jačih penzionera", ali ne i sa najvišim penzijama. Zlatna sredina!Ramsey8 wrote:Dajte anketu da vidimo ko vjeruje da je ovaj penzioner
- dzeko1
- Posts: 1221
- Joined: 18/09/2012 13:55
#9869 Re: PC gamerske konfiguracije
Ni ja nikako ne mogu da zamislim penzosa gamera, ali ajd, ne vidim razloga zasto bi covjek lagao 
- dzeko1
- Posts: 1221
- Joined: 18/09/2012 13:55
#9870 Re: PC gamerske konfiguracije
Ni ja nikako ne mogu da zamislim penzosa gamera, ali ajd, ne vidim razloga zasto bi covjek lagao 
- Qler
- Posts: 25830
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#9871 Re: PC gamerske konfiguracije
Ja sam malo obnovio konfu
Ryzer 2700, 16GB DDR4 i RX 570 
- aditon
- Posts: 4661
- Joined: 09/11/2015 19:40
- Location: Somewhere in between
#9872 Re: PC gamerske konfiguracije
AMD for lifeQler wrote:Ja sam malo obnovio konfuRyzer 2700, 16GB DDR4 i RX 570
- aditon
- Posts: 4661
- Joined: 09/11/2015 19:40
- Location: Somewhere in between
#9873 Re: PC gamerske konfiguracije
dzeko1 wrote:Ni ja nikako ne mogu da zamislim penzosa gamera, ali ajd, ne vidim razloga zasto bi covjek lagao
nemaš šta zamišljati, takvih ljudi ima koliko hoćeš. Ja na poslu imam starijeg kolegu, blizu 50 godina ima i šuta npr PUBG redovno u zadnje vrijeme, odnosno, čovjek je gamer
- Qler
- Posts: 25830
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#9874 Re: PC gamerske konfiguracije
Napojna je moja stara CM Real Power 620W modular, a ploca Aours Gigabyte X470 Gaming 5 WiFiaditon wrote:AMD for lifeQler wrote:Ja sam malo obnovio konfuRyzer 2700, 16GB DDR4 i RX 570
Šteta što na to nisi uzeo bar 580ku al et, valjda se ukaže prilika za upgrade u budućnosti. Koju si ploču uzeo, napojnu?
- avaks
- Posts: 5660
- Joined: 03/03/2013 15:44
- Location: Sarajevo-x
#9875 Re: PC gamerske konfiguracije
A ko nam je kriv što je standard ko u Africi, većini je investicija i ono osnovno (stanovanje - režije, hrana i piće), u potpunosti razumijem o čemu pričamo. Evo i na ovoj temi više od pola likova nema svoja primanja ja garantujem, znači svaka gaming konfiguracija je žešća investicija da ne kažem luksuz.caseytron wrote:Slazem se, ljudi o tome ne misle uopste.ferratilis wrote:Vi izgleda zaboravili kolika je kod nas prosjecna plata.Nekom je i 1050 investicija.
Ali, opet naglašavam da, to ne mijenja činjenicu da je 1050 druga od dna što se tiče performansi u seriji 10, znači nužno zlo (ove rtx nećemo ni spominjati). Što drug Febo veli Golf 2
