Gojeni H wrote:Garant me oci varaju, ali ovaj Abu Muhamad mi je poznata njuska.hAZNADAR wrote:Imaju li ovi likovi nasa imena, zna li uopce ko je ko? Nije suvisno znati. Pogotovo ovaj sto 'oce da nam sipa otrov u pice.fosna2014 wrote:Sunce ti zarko vidi moga komshe jest se skockao:
Smiju li se ovdje objaviti licna imena?
Meni je najjaci dida , sto farba bradu .
Neka oni prijete, pa kada im tetkama teroristi po Bosni skinu marame sa glave,eto s#anja
I u Siriji ce odmah da nevjernik plati sa glavom ,pa ce da je umotaju u maramu da se izravna.
Sto vise ovakvih poruka je i dalje potrebno , samo da sire istinu






