Treba uvest to kod nasmousstapha wrote:Cak ima i benzinskih gdje sam i sipas i placas. Nigdje covjeka, strasan prizor, funkcionise bez problema.
Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#9826 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9827 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nije istinaRadio Sarajevo wrote:Da, ali na mnogim pumpama još ima živih ljudiultima_palabra wrote:Od Slovenije nadalje svugdje sam sipaš. U Hrvatskoj ima i ovako i onako.![]()
![]()
![]()
U Francuskoj sami automati, niđe nikoga...
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#9828 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ne samo na pumpama, nego i u prodavnicama gdje kupujem nisam odavno koristio "ljudske" kase, nego samo automate...


-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#9829 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
gledaj gige gospodina dje se podmiruje

- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9830 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Da hoce ovaj Aldi i kod nas doci
- Radio Sarajevo
- Posts: 2404
- Joined: 19/06/2014 12:48
#9831 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa nisam mislio u 100% slučajeva, ali je češće nego u drugim zemljama, barem ovo što sam ja putovao.insomnia78 wrote:Nije istinaRadio Sarajevo wrote:Da, ali na mnogim pumpama još ima živih ljudiultima_palabra wrote:Od Slovenije nadalje svugdje sam sipaš. U Hrvatskoj ima i ovako i onako.![]()
![]()
![]()
U Francuskoj sami automati, niđe nikoga...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9832 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa ja ti kazem da nije
- Radio Sarajevo
- Posts: 2404
- Joined: 19/06/2014 12:48
#9833 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ti mi kažeš da nije tako tamo gdje sam ja putovao?insomnia78 wrote:Pa ja ti kazem da nije
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9834 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Hajd pogledaj sta si napis’o pa dodji ponovo. Sve imaju karticno placanje ali vecina ima i osoblje koje istina ne sipa ali su prisutni. Pgtv na autoputu gdje uz to idu i prodajni objekti
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#9835 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ovo je u svakoj REWE prodavniciinsomnia78 wrote:Da hoce ovaj Aldi i kod nas doci
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9836 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma zajebavam se. I u fr je tako. Ja koristim onaj skener. Skeniras trpas u kese na kasi ga samo ucitas i platis
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#9837 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa to je toinsomnia78 wrote:Ma zajebavam se. I u fr je tako. Ja koristim onaj skener. Skeniras trpas u kese na kasi ga samo ucitas i platis
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9838 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma zavisi. Ima opcija da doneses ti sve na kasu pa sam sebi skeniras ili da skeniras tokom kupovine512MB wrote:Pa to je toinsomnia78 wrote:Ma zajebavam se. I u fr je tako. Ja koristim onaj skener. Skeniras trpas u kese na kasi ga samo ucitas i platis

Umas svoj profil, akumuliras popuste i slicno
- Radio Sarajevo
- Posts: 2404
- Joined: 19/06/2014 12:48
#9839 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Haj' otiđi do prizemlja i vidi ima li me...insomnia78 wrote:Hajd pogledaj sta si napis’o pa dodji ponovo. Sve imaju karticno placanje ali vecina ima i osoblje koje istina ne sipa ali su prisutni. Pgtv na autoputu gdje uz to idu i prodajni objekti
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9840 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
wowjesi jebenjaš
- amidzazeher
- Posts: 4009
- Joined: 14/04/2011 23:41
#9841 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sjooo cuj idem i sam skeniram i trpam u kese!!! To se bolan preko neta naruci i ljudi ti donesu na vrata, ne budite stipse!!
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9842 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa ti donese karton mlijeka kojem rok istice za tri danaamidzazeher wrote:Sjooo cuj idem i sam skeniram i trpam u kese!!! To se bolan preko neta naruci i ljudi ti donesu na vrata, ne budite stipse!!
- amidzazeher
- Posts: 4009
- Joined: 14/04/2011 23:41
#9843 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
insomnia78 wrote:Pa ti donese karton mlijeka kojem rok istice za tri danaamidzazeher wrote:Sjooo cuj idem i sam skeniram i trpam u kese!!! To se bolan preko neta naruci i ljudi ti donesu na vrata, ne budite stipse!!
Inace narucujem stvari koje necu sam da nosam jer sam dingospo a ne ko vi, cuj i skeniraj i jos sam turaj u kese
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9844 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Karton. Nije litar
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#9845 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jest, da zene ne vole shopenisat satima po prodavnicamaamidzazeher wrote:Sjooo cuj idem i sam skeniram i trpam u kese!!! To se bolan preko neta naruci i ljudi ti donesu na vrata, ne budite stipse!!
- amidzazeher
- Posts: 4009
- Joined: 14/04/2011 23:41
#9846 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Koji ce ti klinac karton mlijeka u kuci covjece, pa nije pivainsomnia78 wrote:Karton. Nije litar
Nemas granapa blizu za te svakodnevne stvari?
- amidzazeher
- Posts: 4009
- Joined: 14/04/2011 23:41
#9847 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Cuj u konzumu shopenisati512MB wrote:Jest, da zene ne vole shopenisat satima po prodavnicamaamidzazeher wrote:Sjooo cuj idem i sam skeniram i trpam u kese!!! To se bolan preko neta naruci i ljudi ti donesu na vrata, ne budite stipse!!
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#9848 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
vec zamisljam kod nas svako sebi skenira i trpa u kese

- amidzazeher
- Posts: 4009
- Joined: 14/04/2011 23:41
#9849 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
sumirprimus wrote:vec zamisljam kod nas svako sebi skenira i trpa u kese![]()
Jebote satrase se od posla, tolike pare zaradjuju i onda jos sam skenira i trpa u kese! Zato IKEA ubi pare!!
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#9850 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa je li i voce, povrce, meso, je li i to sve narucujes preko interneta?amidzazeher wrote:sumirprimus wrote:vec zamisljam kod nas svako sebi skenira i trpa u kese![]()
ne jede pitu ko ima nego ko je navikao
![]()
Jebote satrase se od posla, tolike pare zaradjuju i onda jos sam skenira i trpa u kese! Zato IKEA ubi pare!!
