Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#9826 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

mousstapha wrote:Cak ima i benzinskih gdje sam i sipas i placas. Nigdje covjeka, strasan prizor, funkcionise bez problema.
Treba uvest to kod nas :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9827 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Radio Sarajevo wrote:
ultima_palabra wrote:Od Slovenije nadalje svugdje sam sipaš. U Hrvatskoj ima i ovako i onako.
Da, ali na mnogim pumpama još ima živih ljudi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

U Francuskoj sami automati, niđe nikoga...
Nije istina
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9828 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

Ne samo na pumpama, nego i u prodavnicama gdje kupujem nisam odavno koristio "ljudske" kase, nego samo automate...

Image
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9829 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by sumirprimus »

gledaj gige gospodina dje se podmiruje :D :thumbup:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9830 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Da hoce ovaj Aldi i kod nas doci
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#9831 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Radio Sarajevo »

insomnia78 wrote:
Radio Sarajevo wrote:
ultima_palabra wrote:Od Slovenije nadalje svugdje sam sipaš. U Hrvatskoj ima i ovako i onako.
Da, ali na mnogim pumpama još ima živih ljudi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

U Francuskoj sami automati, niđe nikoga...
Nije istina
Pa nisam mislio u 100% slučajeva, ali je češće nego u drugim zemljama, barem ovo što sam ja putovao.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9832 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Pa ja ti kazem da nije
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#9833 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Radio Sarajevo »

insomnia78 wrote:Pa ja ti kazem da nije
Ti mi kažeš da nije tako tamo gdje sam ja putovao?


:D :D :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9834 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Hajd pogledaj sta si napis’o pa dodji ponovo. Sve imaju karticno placanje ali vecina ima i osoblje koje istina ne sipa ali su prisutni. Pgtv na autoputu gdje uz to idu i prodajni objekti
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9835 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

insomnia78 wrote:Da hoce ovaj Aldi i kod nas doci
Ovo je u svakoj REWE prodavnici :wink:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9836 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Ma zajebavam se. I u fr je tako. Ja koristim onaj skener. Skeniras trpas u kese na kasi ga samo ucitas i platis
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9837 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

insomnia78 wrote:Ma zajebavam se. I u fr je tako. Ja koristim onaj skener. Skeniras trpas u kese na kasi ga samo ucitas i platis
Pa to je to
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9838 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

512MB wrote:
insomnia78 wrote:Ma zajebavam se. I u fr je tako. Ja koristim onaj skener. Skeniras trpas u kese na kasi ga samo ucitas i platis
Pa to je to
Ma zavisi. Ima opcija da doneses ti sve na kasu pa sam sebi skeniras ili da skeniras tokom kupovine
Image
Umas svoj profil, akumuliras popuste i slicno
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#9839 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Radio Sarajevo »

insomnia78 wrote:Hajd pogledaj sta si napis’o pa dodji ponovo. Sve imaju karticno placanje ali vecina ima i osoblje koje istina ne sipa ali su prisutni. Pgtv na autoputu gdje uz to idu i prodajni objekti
Haj' otiđi do prizemlja i vidi ima li me...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9840 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

wowjesi jebenjaš
User avatar
amidzazeher
Posts: 4009
Joined: 14/04/2011 23:41

#9841 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by amidzazeher »

Sjooo cuj idem i sam skeniram i trpam u kese!!! To se bolan preko neta naruci i ljudi ti donesu na vrata, ne budite stipse!!
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9842 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

amidzazeher wrote:Sjooo cuj idem i sam skeniram i trpam u kese!!! To se bolan preko neta naruci i ljudi ti donesu na vrata, ne budite stipse!!
Pa ti donese karton mlijeka kojem rok istice za tri dana :lol:
User avatar
amidzazeher
Posts: 4009
Joined: 14/04/2011 23:41

#9843 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by amidzazeher »

insomnia78 wrote:
amidzazeher wrote:Sjooo cuj idem i sam skeniram i trpam u kese!!! To se bolan preko neta naruci i ljudi ti donesu na vrata, ne budite stipse!!
Pa ti donese karton mlijeka kojem rok istice za tri dana :lol:
:lol: :lol: pa jarane koliko ti to mlijeko pijes, mjesec dana :lol: :lol:

Inace narucujem stvari koje necu sam da nosam jer sam dingospo a ne ko vi, cuj i skeniraj i jos sam turaj u kese :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9844 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Karton. Nije litar
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9845 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

amidzazeher wrote:Sjooo cuj idem i sam skeniram i trpam u kese!!! To se bolan preko neta naruci i ljudi ti donesu na vrata, ne budite stipse!!
Jest, da zene ne vole shopenisat satima po prodavnicama :zzzz:
User avatar
amidzazeher
Posts: 4009
Joined: 14/04/2011 23:41

#9846 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by amidzazeher »

insomnia78 wrote:Karton. Nije litar
Koji ce ti klinac karton mlijeka u kuci covjece, pa nije piva :lol:
Nemas granapa blizu za te svakodnevne stvari?
User avatar
amidzazeher
Posts: 4009
Joined: 14/04/2011 23:41

#9847 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by amidzazeher »

512MB wrote:
amidzazeher wrote:Sjooo cuj idem i sam skeniram i trpam u kese!!! To se bolan preko neta naruci i ljudi ti donesu na vrata, ne budite stipse!!
Jest, da zene ne vole shopenisat satima po prodavnicama :zzzz:
Cuj u konzumu shopenisati :-) :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9848 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by sumirprimus »

vec zamisljam kod nas svako sebi skenira i trpa u kese :D :skoljka:
User avatar
amidzazeher
Posts: 4009
Joined: 14/04/2011 23:41

#9849 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by amidzazeher »

sumirprimus wrote:vec zamisljam kod nas svako sebi skenira i trpa u kese :D :skoljka:
:lol: ne jede pitu ko ima nego ko je navikao :D
Jebote satrase se od posla, tolike pare zaradjuju i onda jos sam skenira i trpa u kese! Zato IKEA ubi pare!!
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#9850 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by stakasa »

amidzazeher wrote:
sumirprimus wrote:vec zamisljam kod nas svako sebi skenira i trpa u kese :D :skoljka:
:lol: ne jede pitu ko ima nego ko je navikao :D
Jebote satrase se od posla, tolike pare zaradjuju i onda jos sam skenira i trpa u kese! Zato IKEA ubi pare!!
Pa je li i voce, povrce, meso, je li i to sve narucujes preko interneta?
Post Reply