Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9802 Re: Serie A
Evo vraća se Milan.
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9803 Re: Serie A
Mogu se jedino kući vratiti poslije utakmice.Tomahawk11 wrote:Evo vraća se Milan.
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#9804 Re: Serie A
rastaviše ih musolinijevi ko lego kockice
-
VPSA
- Posts: 524
- Joined: 19/05/2017 14:25
#9805 Re: Serie A
Bolje im je bilo da su Lulica doveli za 7-8 miliona 
- Bosanski_kralj
- Posts: 10197
- Joined: 31/03/2007 00:07
#9808 Re: Serie A
leškarenje wrote:Sta je Pointdanas deranje guzova,ha
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#9809 Re: Serie A
Zar nijeBosanski_kralj wrote:leškarenje wrote:Sta je Pointdanas deranje guzova,ha
![]()
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#9810 Re: Serie A
Pa nije rekao kome će se derati guzovi.Bosanski_kralj wrote:leškarenje wrote:Sta je Pointdanas deranje guzova,ha
![]()
- Point.
- Posts: 33505
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9811 Re: Serie A
Ne vidi ovaj komentar.Bosanski_kralj wrote:leškarenje wrote:Sta je Pointdanas deranje guzova,ha
![]()
Bom i bi deranje madonine
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#9812 Re: Serie A
Ja fino rekoh 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9813 Re: Serie A
Cestitke Pointe, Ciro zvijer drago mi je da se povratio.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#9814 Re: Serie A
Eno sad...zna se što je Lazio ovako dobarAmiĐa_Idriz wrote:Cestitke Pointe, Ciro zvijer drago mi je da se povratio.
Priznaj, biće ti lakše
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9815 Re: Serie A
Lucas Leiva > Lucas BigliaTomahawk11 wrote:Eno sad...zna se što je Lazio ovako dobarAmiĐa_Idriz wrote:Cestitke Pointe, Ciro zvijer drago mi je da se povratio.![]()
Priznaj, biće ti lakše
Nema se tu sta priznavati, sa onakvom igracinom u vezi Lazio bi bez problema trebao skinuti Juve sa trona. kad malo bolje skontam, treba uplatiti i lovu. Pointe sampionski Lazio
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#9816 Re: Serie A
Toliko o šampionskim ambicijama...
Mada treba biti realan, nisu bili loši dok ne primiše dva komada na prepad.
Mada treba biti realan, nisu bili loši dok ne primiše dva komada na prepad.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#9817 Re: Serie A
Ko,gdje i kad je izjavio nesto tipa sampionske ambicije ?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#9818 Re: Serie A
Što jes jes slabo nešto znam da je iko iz Milana pričao o titulama.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#9819 Re: Serie A
kad potrošiš onoliko para u Seriji A valjda ne bi trebao četiri od Lazija primati, samo ka'em 
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#9820 Re: Serie A
Pa ne bi....Velkoski wrote:kad potrošiš onoliko para u Seriji A valjda ne bi trebao četiri od Lazija primati, samo ka'em
- Point.
- Posts: 33505
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9822 Re: Serie A
Bilo poluvrijeme, reko ode da se poserem, vratim se kad ono 4-0.




