DzordzHodzic wrote:Konjislave zasto lazes narod da si otiso da programiras?!?!?
Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#9801 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
- konjislav
- Posts: 637
- Joined: 11/04/2012 02:18
#9803 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
DzordzHodzic wrote:Konjislave zasto lazes narod da si otiso da programiras?!?!?
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9804 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma - vrijeđanje”
» HAVANA
15 dana
Tema je izgubila svaki smisao poodavno. Pružit ćemo joj još jednu šansu da se izvuče na "pravi kolosijek" a ukoliko se održi ovakva diskusija tema se zatvara.
» HAVANA
15 dana
Tema je izgubila svaki smisao poodavno. Pružit ćemo joj još jednu šansu da se izvuče na "pravi kolosijek" a ukoliko se održi ovakva diskusija tema se zatvara.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#9805 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma vrijeđanje”belfy wrote:onda se izvinjavam, pa cu ubuduce pokusati i ja da budem empatican prema tvojim iskrenim upisima. i ne vidim zasto bi neko zvao moderatore kada si iskren i samo pricas iz vlastitog iskustva, a ne nesto lijevo. tebi svaka cast, a ovi sto ti ne komentarisu iskrenost nek i meni podudlaju. mene si vec odavno pridobio svojom iskrenoscu i konstruktivnom kritikom.HAVANA wrote: Nemoj ga izbjegavat,znas da je tebi namijenjen a ne njoj.Haj sad zovite moderatora,vas zivot sad ima smisla.Uspjeli ste,dobar dan,banirace havanu.Nabijem vas na kurac.
» belfy
7 dana
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#9806 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Mislim da je najbolje da se sto manje prepucavamo mi koje tema o odlasku zanima a ove sto ometaju temu redovno prijavljivati administraciji i pokusati ignorisati koliko god to bilo moguce.
-
espn
- Posts: 1478
- Joined: 27/06/2018 19:01
#9807 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
BiH uvjerljivo najbjednija zemlja u cijeloj Evropi
https://www.klix.ba/vijesti/bih/bih-uvj ... /171203035
BiH među tri najsiromašnije zemlje u Europi, Luksemburg i Irska na vrhu
https://www.radiosarajevo.ba/biznis/eko ... opi/311132
BiH svrstana među najsiromašnije zemlje u Europi
https://www.google.com/amp/s/www.vecern ... pi-1202577
BiH svrstana među najsiromašnije zemlje u Evropi
https://vijesti.ba/clanak/379234/bih-sv ... e-u-evropi
STATISTIKA : BOSNA I HERCEGOVINA NAJSIROMAŠNIJA ZEMLJA U EVROPI, BDP TROSTRUKO MANJI NEGO U SUSJEDNOJ HRVATSKOJ
https://kliker.info/statistika-bosna-i- ... hrvatskoj/
https://www.klix.ba/vijesti/bih/bih-uvj ... /171203035
BiH među tri najsiromašnije zemlje u Europi, Luksemburg i Irska na vrhu
https://www.radiosarajevo.ba/biznis/eko ... opi/311132
BiH svrstana među najsiromašnije zemlje u Europi
https://www.google.com/amp/s/www.vecern ... pi-1202577
BiH svrstana među najsiromašnije zemlje u Evropi
https://vijesti.ba/clanak/379234/bih-sv ... e-u-evropi
STATISTIKA : BOSNA I HERCEGOVINA NAJSIROMAŠNIJA ZEMLJA U EVROPI, BDP TROSTRUKO MANJI NEGO U SUSJEDNOJ HRVATSKOJ
https://kliker.info/statistika-bosna-i- ... hrvatskoj/
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#9808 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Tek kad sam počeo pratiti ovu temu bilo je uglavnom normalno, u zadnje vrijeme ide samo offtopic i prepucavanje sa Francuzom, insomniom, Fudom koji bi i Boga Allaha zatrollo, onim klokanom i eto. Tema je fakat postala bespotrebna i treba da se trajno zaključa ako će nastaviti u istom smjeru kao dosad.mirsek wrote:Mislim da je najbolje da se sto manje prepucavamo mi koje tema o odlasku zanima a ove sto ometaju temu redovno prijavljivati administraciji i pokusati ignorisati koliko god to bilo moguce.
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#9809 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ja mislim da ako nas 10 prijavi nekoga za trolanje na temi, da ce reakcija administracije biti pozitivna.Jimmy McNulty wrote:Tek kad sam počeo pratiti ovu temu bilo je uglavnom normalno, u zadnje vrijeme ide samo offtopic i prepucavanje sa Francuzom, insomniom, Fudom koji bi i Boga Allaha zatrollo, onim klokanom i eto. Tema je fakat postala bespotrebna i treba da se trajno zaključa ako će nastaviti u istom smjeru kao dosad.mirsek wrote:Mislim da je najbolje da se sto manje prepucavamo mi koje tema o odlasku zanima a ove sto ometaju temu redovno prijavljivati administraciji i pokusati ignorisati koliko god to bilo moguce.
Samo izbjegavajmo natezanja na vise uzastopnih stranica, ja prvi zbog insomnije.
-
espn
- Posts: 1478
- Joined: 27/06/2018 19:01
#9810 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
To im je i cilj, da se zatvori ova tema.
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#9811 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
forumska mafija
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#9812 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nisam znao da je Irska pri vrhu, znao sam da ima dobar standard, ali toliko...espn wrote:BiH uvjerljivo najbjednija zemlja u cijeloj Evropi
https://www.klix.ba/vijesti/bih/bih-uvj ... /171203035
BiH među tri najsiromašnije zemlje u Europi, Luksemburg i Irska na vrhu
https://www.radiosarajevo.ba/biznis/eko ... opi/311132
BiH svrstana među najsiromašnije zemlje u Europi
https://www.google.com/amp/s/www.vecern ... pi-1202577
BiH svrstana među najsiromašnije zemlje u Evropi
https://vijesti.ba/clanak/379234/bih-sv ... e-u-evropi
STATISTIKA : BOSNA I HERCEGOVINA NAJSIROMAŠNIJA ZEMLJA U EVROPI, BDP TROSTRUKO MANJI NEGO U SUSJEDNOJ HRVATSKOJ
https://kliker.info/statistika-bosna-i- ... hrvatskoj/
Inace kod njih je minimalac nesto manje od 400 eura netto sedmicno( plate im se sedmicno obracunavaju), stanovi su skuplji nego u Njemackoj, meso i mlijecni proizvodi vrlo jeftini, ostala hrana tu negdje sa Njemackom.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9813 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Zivio ti gore?
- Radio Sarajevo
- Posts: 2404
- Joined: 19/06/2014 12:48
#9814 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nevjerovatni su mi ovi likovi što žive crnu hroniku... Ono je tražilo negativne članke o BiH, i izlistalo nekoliko njih, koji su u suštini ista priča i uopšte ne znače mnogo.
Kako se više ne umorite od kukanja...
Kako se više ne umorite od kukanja...
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#9815 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nisam, jesu li mi pogresne informacije ?insomnia78 wrote:Zivio ti gore?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#9816 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nemam pojma nisam nikad bio u Irskoj. Predpostavljam da si ti radio i zivio gore makar po godine pa iznosis take tvrdnjemirsek wrote:Nisam, jesu li mi pogresne informacije ?insomnia78 wrote:Zivio ti gore?
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#9817 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nema potrebe, procitam sto objavljuju drzavne i EU agencije. Oni zive tu stalno pa ja samo procitam sta oni napisu.insomnia78 wrote:Nemam pojma nisam nikad bio u Irskoj. Predpostavljam da si ti radio i zivio gore makar po godine pa iznosis take tvrdnjemirsek wrote:Nisam, jesu li mi pogresne informacije ?insomnia78 wrote:Zivio ti gore?
Nadam se da sam ti pojasnio kako mozes doci do informacija, ako ti treba pomoc, javi se na pp da ne zacatavamo temu..
- konjislav
- Posts: 637
- Joined: 11/04/2012 02:18
#9818 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jučer htio da odem na pijacu, međutim ne ustadoh rano, tek oko pola 10. Rekoh nema ništa od pijace.
Kasnije oko pola 3 krenuo rođacima u posjetu, kad prolazim blizu mog mjesta, tamo ima neka pijaca i još su radili i u to vrijeme. Znam gdje ću slijedeće sedmice ići na pijacu.
Kasnije oko pola 3 krenuo rođacima u posjetu, kad prolazim blizu mog mjesta, tamo ima neka pijaca i još su radili i u to vrijeme. Znam gdje ću slijedeće sedmice ići na pijacu.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#9819 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
nikad ne sipam sam sebi gorivo, sta god da se desi oni su krivi. bolje oni nego ja 
- konjislav
- Posts: 637
- Joined: 11/04/2012 02:18
#9820 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Mene iznenadilo kada sam se vozio autom iz Sarajeva do Berlina. Gdje god da stanemo na benzinsku pumpu, moraš sam si sipati gorivo. Ne bi to meni bio problem da meni poslije toga ne smrde ruke, ne možeš obrisati.sumirprimus wrote:nikad ne sipam sam sebi gorivo, sta god da se desi oni su krivi. bolje oni nego ja
Kasnije počeo koristiti maramicu kada sipam gorivo, iako pomaže, još se malo osjeti. To da bi riješio moraš maksuz ponijeti najlonske rukavice kada hoćeš da sipaš gorivo.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#9821 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Od Slovenije nadalje svugdje sam sipaš. U Hrvatskoj ima i ovako i onako.
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#9822 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Cak ima i benzinskih gdje sam i sipas i placas. Nigdje covjeka, strasan prizor, funkcionise bez problema.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#9823 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
uvijek gledam da poturim nekog drugog sto je sigurno sigurno je.
- Radio Sarajevo
- Posts: 2404
- Joined: 19/06/2014 12:48
#9824 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Da, ali na mnogim pumpama još ima živih ljudiultima_palabra wrote:Od Slovenije nadalje svugdje sam sipaš. U Hrvatskoj ima i ovako i onako.
U Francuskoj sami automati, niđe nikoga...
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#9825 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Skoro na svakoj imas najlonske rukavice, nisi vjerovatno primjetio.konjislav wrote:Mene iznenadilo kada sam se vozio autom iz Sarajeva do Berlina. Gdje god da stanemo na benzinsku pumpu, moraš sam si sipati gorivo. Ne bi to meni bio problem da meni poslije toga ne smrde ruke, ne možeš obrisati.sumirprimus wrote:nikad ne sipam sam sebi gorivo, sta god da se desi oni su krivi. bolje oni nego ja
Kasnije počeo koristiti maramicu kada sipam gorivo, iako pomaže, još se malo osjeti. To da bi riješio moraš maksuz ponijeti najlonske rukavice kada hoćeš da sipaš gorivo.

