Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#9801 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Melbourne_Australia »

DzordzHodzic wrote:Konjislave zasto lazes narod da si otiso da programiras?!?!?

Image
:lol: :lol: A kad dodje na odmor ovdje, prica raji da je programer gore :lol: :lol: Tipicna zivotna prica velike vecina dijasporaca :lol: :lol: Sramota ih bilo raditi na pumpi u BIH a gore svi sretni kad toce gorivo za tupla :D
User avatar
konjislav
Posts: 637
Joined: 11/04/2012 02:18

#9803 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by konjislav »

DzordzHodzic wrote:Konjislave zasto lazes narod da si otiso da programiras?!?!?

Image
:lol: :lol: :lol: Baš me nasmija. Istina, ovo radim samo vikendom. Tada mogu pustiti malo mozak na ispašu. :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9804 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by O'zone »

Banned user for reason “Kršenje pravila foruma - vrijeđanje”
» HAVANA

15 dana


Tema je izgubila svaki smisao poodavno. Pružit ćemo joj još jednu šansu da se izvuče na "pravi kolosijek" a ukoliko se održi ovakva diskusija tema se zatvara.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#9805 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by O'zone »

belfy wrote:
HAVANA wrote: Nemoj ga izbjegavat,znas da je tebi namijenjen a ne njoj.Haj sad zovite moderatora,vas zivot sad ima smisla.Uspjeli ste,dobar dan,banirace havanu.Nabijem vas na kurac.
onda se izvinjavam, pa cu ubuduce pokusati i ja da budem empatican prema tvojim iskrenim upisima. i ne vidim zasto bi neko zvao moderatore kada si iskren i samo pricas iz vlastitog iskustva, a ne nesto lijevo. tebi svaka cast, a ovi sto ti ne komentarisu iskrenost nek i meni podudlaju. mene si vec odavno pridobio svojom iskrenoscu i konstruktivnom kritikom.
Banned user for reason “Kršenje pravila foruma vrijeđanje”
» belfy

7 dana
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#9806 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

Mislim da je najbolje da se sto manje prepucavamo mi koje tema o odlasku zanima a ove sto ometaju temu redovno prijavljivati administraciji i pokusati ignorisati koliko god to bilo moguce.
espn
Posts: 1478
Joined: 27/06/2018 19:01

#9807 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by espn »

BiH uvjerljivo najbjednija zemlja u cijeloj Evropi

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bih-uvj ... /171203035

BiH među tri najsiromašnije zemlje u Europi, Luksemburg i Irska na vrhu

https://www.radiosarajevo.ba/biznis/eko ... opi/311132

BiH svrstana među najsiromašnije zemlje u Europi

https://www.google.com/amp/s/www.vecern ... pi-1202577


BiH svrstana među najsiromašnije zemlje u Evropi

https://vijesti.ba/clanak/379234/bih-sv ... e-u-evropi

STATISTIKA : BOSNA I HERCEGOVINA NAJSIROMAŠNIJA ZEMLJA U EVROPI, BDP TROSTRUKO MANJI NEGO U SUSJEDNOJ HRVATSKOJ

https://kliker.info/statistika-bosna-i- ... hrvatskoj/
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#9808 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Jimmy McNulty »

mirsek wrote:Mislim da je najbolje da se sto manje prepucavamo mi koje tema o odlasku zanima a ove sto ometaju temu redovno prijavljivati administraciji i pokusati ignorisati koliko god to bilo moguce.
Tek kad sam počeo pratiti ovu temu bilo je uglavnom normalno, u zadnje vrijeme ide samo offtopic i prepucavanje sa Francuzom, insomniom, Fudom koji bi i Boga Allaha zatrollo, onim klokanom i eto. Tema je fakat postala bespotrebna i treba da se trajno zaključa ako će nastaviti u istom smjeru kao dosad.
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#9809 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

Jimmy McNulty wrote:
mirsek wrote:Mislim da je najbolje da se sto manje prepucavamo mi koje tema o odlasku zanima a ove sto ometaju temu redovno prijavljivati administraciji i pokusati ignorisati koliko god to bilo moguce.
Tek kad sam počeo pratiti ovu temu bilo je uglavnom normalno, u zadnje vrijeme ide samo offtopic i prepucavanje sa Francuzom, insomniom, Fudom koji bi i Boga Allaha zatrollo, onim klokanom i eto. Tema je fakat postala bespotrebna i treba da se trajno zaključa ako će nastaviti u istom smjeru kao dosad.
Ja mislim da ako nas 10 prijavi nekoga za trolanje na temi, da ce reakcija administracije biti pozitivna.
Samo izbjegavajmo natezanja na vise uzastopnih stranica, ja prvi zbog insomnije.
espn
Posts: 1478
Joined: 27/06/2018 19:01

#9810 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by espn »

To im je i cilj, da se zatvori ova tema.
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#9811 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by zrakomlat »

forumska mafija
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#9812 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

espn wrote:BiH uvjerljivo najbjednija zemlja u cijeloj Evropi

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bih-uvj ... /171203035

BiH među tri najsiromašnije zemlje u Europi, Luksemburg i Irska na vrhu

https://www.radiosarajevo.ba/biznis/eko ... opi/311132

BiH svrstana među najsiromašnije zemlje u Europi

https://www.google.com/amp/s/www.vecern ... pi-1202577


BiH svrstana među najsiromašnije zemlje u Evropi

https://vijesti.ba/clanak/379234/bih-sv ... e-u-evropi

STATISTIKA : BOSNA I HERCEGOVINA NAJSIROMAŠNIJA ZEMLJA U EVROPI, BDP TROSTRUKO MANJI NEGO U SUSJEDNOJ HRVATSKOJ

https://kliker.info/statistika-bosna-i- ... hrvatskoj/
Nisam znao da je Irska pri vrhu, znao sam da ima dobar standard, ali toliko...
Inace kod njih je minimalac nesto manje od 400 eura netto sedmicno( plate im se sedmicno obracunavaju), stanovi su skuplji nego u Njemackoj, meso i mlijecni proizvodi vrlo jeftini, ostala hrana tu negdje sa Njemackom.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9813 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Zivio ti gore?
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#9814 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Radio Sarajevo »

Nevjerovatni su mi ovi likovi što žive crnu hroniku... Ono je tražilo negativne članke o BiH, i izlistalo nekoliko njih, koji su u suštini ista priča i uopšte ne znače mnogo.

Kako se više ne umorite od kukanja...
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#9815 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

insomnia78 wrote:Zivio ti gore?
Nisam, jesu li mi pogresne informacije ?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9816 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

mirsek wrote:
insomnia78 wrote:Zivio ti gore?
Nisam, jesu li mi pogresne informacije ?
Nemam pojma nisam nikad bio u Irskoj. Predpostavljam da si ti radio i zivio gore makar po godine pa iznosis take tvrdnje
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#9817 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mirsek »

insomnia78 wrote:
mirsek wrote:
insomnia78 wrote:Zivio ti gore?
Nisam, jesu li mi pogresne informacije ?
Nemam pojma nisam nikad bio u Irskoj. Predpostavljam da si ti radio i zivio gore makar po godine pa iznosis take tvrdnje
Nema potrebe, procitam sto objavljuju drzavne i EU agencije. Oni zive tu stalno pa ja samo procitam sta oni napisu.
Nadam se da sam ti pojasnio kako mozes doci do informacija, ako ti treba pomoc, javi se na pp da ne zacatavamo temu.. :thumbup:
User avatar
konjislav
Posts: 637
Joined: 11/04/2012 02:18

#9818 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by konjislav »

Jučer htio da odem na pijacu, međutim ne ustadoh rano, tek oko pola 10. Rekoh nema ništa od pijace.
Kasnije oko pola 3 krenuo rođacima u posjetu, kad prolazim blizu mog mjesta, tamo ima neka pijaca i još su radili i u to vrijeme. Znam gdje ću slijedeće sedmice ići na pijacu. :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9819 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by sumirprimus »

nikad ne sipam sam sebi gorivo, sta god da se desi oni su krivi. bolje oni nego ja :D
User avatar
konjislav
Posts: 637
Joined: 11/04/2012 02:18

#9820 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by konjislav »

sumirprimus wrote:nikad ne sipam sam sebi gorivo, sta god da se desi oni su krivi. bolje oni nego ja :D
Mene iznenadilo kada sam se vozio autom iz Sarajeva do Berlina. Gdje god da stanemo na benzinsku pumpu, moraš sam si sipati gorivo. Ne bi to meni bio problem da meni poslije toga ne smrde ruke, ne možeš obrisati.
Kasnije počeo koristiti maramicu kada sipam gorivo, iako pomaže, još se malo osjeti. To da bi riješio moraš maksuz ponijeti najlonske rukavice kada hoćeš da sipaš gorivo.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#9821 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by ultima_palabra »

Od Slovenije nadalje svugdje sam sipaš. U Hrvatskoj ima i ovako i onako.
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#9822 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mousstapha »

Cak ima i benzinskih gdje sam i sipas i placas. Nigdje covjeka, strasan prizor, funkcionise bez problema.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#9823 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by sumirprimus »

uvijek gledam da poturim nekog drugog sto je sigurno sigurno je.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#9824 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Radio Sarajevo »

ultima_palabra wrote:Od Slovenije nadalje svugdje sam sipaš. U Hrvatskoj ima i ovako i onako.
Da, ali na mnogim pumpama još ima živih ljudi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

U Francuskoj sami automati, niđe nikoga...
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#9825 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by zforumas »

konjislav wrote:
sumirprimus wrote:nikad ne sipam sam sebi gorivo, sta god da se desi oni su krivi. bolje oni nego ja :D
Mene iznenadilo kada sam se vozio autom iz Sarajeva do Berlina. Gdje god da stanemo na benzinsku pumpu, moraš sam si sipati gorivo. Ne bi to meni bio problem da meni poslije toga ne smrde ruke, ne možeš obrisati.
Kasnije počeo koristiti maramicu kada sipam gorivo, iako pomaže, još se malo osjeti. To da bi riješio moraš maksuz ponijeti najlonske rukavice kada hoćeš da sipaš gorivo.
Skoro na svakoj imas najlonske rukavice, nisi vjerovatno primjetio.
Post Reply