Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9751 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Evo zavrce se filter,ispusteno gorivo,nasut dizel i litar atf-a,kamera snimila budalu koja je nasula benzin umjesto dizela,i pored toga sto je receno dizel i ima naljepnica dizel...Jos samo da upali.Ko zna proucit nek sta prouci.Ja pijem kafu. :kafa1:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#9752 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by animals »

Ma nikakav problem..
ispumpas benzin, naspes dizel i vozi..
jedino sto to kosta.. :D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9753 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:Evo zavrce se filter,ispusteno gorivo,nasut dizel i litar atf-a,kamera snimila budalu koja je nasula benzin umjesto dizela,i pored toga sto je receno dizel i ima naljepnica dizel...Jos samo da upali.Ko zna proucit nek sta prouci.Ja pijem kafu. :kafa1:
naravoucenije: sipajte samostalno gorivo , ne treba vam usluga :D neoguce, da vam ne daju da sebi naspete gorivo ili jeste , hm !?

pa i randici na poslu mogu napraviti greske, eh eto, on je budala, a desava se i vlasnicima auta :lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9754 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

animals wrote:Ma nikakav problem..
ispumpas benzin, naspes dizel i vozi..
jedino sto to kosta.. :D
ako imas auto, moras placati neplanirane troskove

auto kosta, pa sta :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#9755 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Jimmy McNulty »

Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Evo zavrce se filter,ispusteno gorivo,nasut dizel i litar atf-a,kamera snimila budalu koja je nasula benzin umjesto dizela,i pored toga sto je receno dizel i ima naljepnica dizel...Jos samo da upali.Ko zna proucit nek sta prouci.Ja pijem kafu. :kafa1:
naravoucenije: sipajte samostalno gorivo , ne treba vam usluga :D neoguce, da vam ne daju da sebi naspete gorivo ili jeste , hm !?

pa i randici na poslu mogu napraviti greske, eh eto, on je budala, a desava se i vlasnicima auta :lol:
Ma ne daju ba da sam točiš, zato izađeš i uvijek kažeš sipaj dizela, ako pogriješi nek plaća od svoje plate.
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9756 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

animals wrote:Ma nikakav problem..
ispumpas benzin, naspes dizel i vozi..
jedino sto to kosta.. :D
Kako bolan nije.Ona ode s jaranicom njenim autom a ja zena i mala ostadosmo. :twisted: Kaze mala dabogda zakasnile na trajekt. :angry: I fakat zakasnile. :lol: Odose okolo.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9757 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:
animals wrote:Ma nikakav problem..
ispumpas benzin, naspes dizel i vozi..
jedino sto to kosta.. :D
Kako bolan nije.Ona ode s jaranicom njenim autom a ja zena i mala ostadosmo. :twisted: Kaze mala dabogda zakasnile na trajekt. :angry: I fakat zakasnile. :lol: Odose okolo.
:lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#9758 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mk ultra »

Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Evo zavrce se filter,ispusteno gorivo,nasut dizel i litar atf-a,kamera snimila budalu koja je nasula benzin umjesto dizela,i pored toga sto je receno dizel i ima naljepnica dizel...Jos samo da upali.Ko zna proucit nek sta prouci.Ja pijem kafu. :kafa1:
naravoucenije: sipajte samostalno gorivo , ne treba vam usluga :D neoguce, da vam ne daju da sebi naspete gorivo ili jeste , hm !?

pa i randici na poslu mogu napraviti greske, eh eto, on je budala, a desava se i vlasnicima auta :lol:
Kod nas zakonski ne smijes ;-)
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9759 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

Jimmy McNulty wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
naravoucenije: sipajte samostalno gorivo , ne treba vam usluga :D neoguce, da vam ne daju da sebi naspete gorivo ili jeste , hm !?

pa i randici na poslu mogu napraviti greske, eh eto, on je budala, a desava se i vlasnicima auta :lol:
Ma ne daju ba da sam točiš, zato izađeš i uvijek kažeš sipaj dizela, ako pogriješi nek plaća od svoje plate.

pa gledjate ge dok sipa u auto :D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9760 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

mk ultra wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Evo zavrce se filter,ispusteno gorivo,nasut dizel i litar atf-a,kamera snimila budalu koja je nasula benzin umjesto dizela,i pored toga sto je receno dizel i ima naljepnica dizel...Jos samo da upali.Ko zna proucit nek sta prouci.Ja pijem kafu. :kafa1:
naravoucenije: sipajte samostalno gorivo , ne treba vam usluga :D neoguce, da vam ne daju da sebi naspete gorivo ili jeste , hm !?

pa i randici na poslu mogu napraviti greske, eh eto, on je budala, a desava se i vlasnicima auta :lol:
Kod nas zakonski ne smijes ;-)
Zasto zakon zabranjuje ? ozbiljno, ovo prvi put citam :) hvala :thumbup:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#9761 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by animals »

HAVANA wrote:
animals wrote:Ma nikakav problem..
ispumpas benzin, naspes dizel i vozi..
jedino sto to kosta.. :D
Kako bolan nije.Ona ode s jaranicom njenim autom a ja zena i mala ostadosmo. :twisted: Kaze mala dabogda zakasnile na trajekt. :angry: I fakat zakasnile. :lol: Odose okolo.
Ko je platio troskove ispumpavanja..#
ti ili oni..
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#9762 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mk ultra »

Connaisseur Karlin wrote:
Zasto zakon zabranjuje ? ozbiljno, ovo prvi put citam :) hvala :thumbup:
Moras proci obuku o Koristenju i pretakanju zapaljivih tecnosti u prometu :mrgreen:
Bez toga nema rada na benziskoj

Cak i pri radu sa plinskim viljuskarom
Na ina/ep koriste i odjecu koja sprjecava stvaranje statickog elektriciteta, a uglavnom ces na vecini pumpi radi svega ovoga, naci naljepnice da je zabranjeno samostalno sipanje
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9763 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

mk ultra wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
Zasto zakon zabranjuje ? ozbiljno, ovo prvi put citam :) hvala :thumbup:
Moras proci obuku o Koristenju i pretakanju zapaljivih tecnosti u prometu :mrgreen:
Bez toga nema rada na benziskoj

Cak i pri radu sa plinskim viljuskarom
Na ina/ep koriste i odjecu koja sprjecava stvaranje statickog elektriciteta, a uglavnom ces na vecini pumpi radi svega ovoga, naci naljepnice da je zabranjeno samostalno sipanje
a kako ostatak svijeta u drugim drzavama sipa samostlano gorivo bez treninga :)
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#9764 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mk ultra »

Connaisseur Karlin wrote:
mk ultra wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
Zasto zakon zabranjuje ? ozbiljno, ovo prvi put citam :) hvala :thumbup:
Moras proci obuku o Koristenju i pretakanju zapaljivih tecnosti u prometu :mrgreen:
Bez toga nema rada na benziskoj

Cak i pri radu sa plinskim viljuskarom
Na ina/ep koriste i odjecu koja sprjecava stvaranje statickog elektriciteta, a uglavnom ces na vecini pumpi radi svega ovoga, naci naljepnice da je zabranjeno samostalno sipanje
a kako ostatak svijeta u drugim drzavama sipa samostlano gorivo bez treninga :)
Isto tako ko sto ti kuci mozes zavrnuti plinsku bocu bez obuke, a u firmi ne mozes :lol:

Ne pitaj za logiku :bih:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9765 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

animals wrote:
HAVANA wrote:
animals wrote:Ma nikakav problem..
ispumpas benzin, naspes dizel i vozi..
jedino sto to kosta.. :D
Kako bolan nije.Ona ode s jaranicom njenim autom a ja zena i mala ostadosmo. :twisted: Kaze mala dabogda zakasnile na trajekt. :angry: I fakat zakasnile. :lol: Odose okolo.
Ko je platio troskove ispumpavanja..#
ti ili oni..
Jos sam kod majstora,da vidimo prvo ima li stete.Tako se dogovorili.Ima snimak kamere,isla je cerka.Njihova greska.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#9766 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

mk ultra wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
mk ultra wrote: Moras proci obuku o Koristenju i pretakanju zapaljivih tecnosti u prometu :mrgreen:
Bez toga nema rada na benziskoj

Cak i pri radu sa plinskim viljuskarom
Na ina/ep koriste i odjecu koja sprjecava stvaranje statickog elektriciteta, a uglavnom ces na vecini pumpi radi svega ovoga, naci naljepnice da je zabranjeno samostalno sipanje
a kako ostatak svijeta u drugim drzavama sipa samostlano gorivo bez treninga :)
Isto tako ko sto ti kuci mozes zavrnuti plinsku bocu bez obuke, a u firmi ne mozes :lol:

Ne pitaj za logiku :bih:
nije isto, jer ne sipam gorivo bez obuke pred garazom :lol:

vjerovatno je fazon sa liability i liability cost , a takva pravila najesce nemaju veze sa logikom, vec sa zakonima legalne odgovornsoti vlasnika :)
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#9767 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Voziiiiii :D :)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9768 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

HAVANA wrote:Voziiiiii :D :)
Sad jos propuhane dizne malo sa benzinom. Ide ko lud
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9769 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Bjezi. Havana sam demantovao tezu da i uBosni mozes odgajati djecu. Šćer nasula benzin u dizela.
U Njemačkoj se to nikad ne vi moglo dogoditi. Zna se da babo goni pasata dizla
detroit-mercy
Posts: 16988
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#9770 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

insomnia78 wrote:Bjezi. Havana sam demantovao tezu da i uBosni mozes odgajati djecu. Šćer nasula benzin u dizela.
U Njemačkoj se to nikad ne vi moglo dogoditi. Zna se da babo goni pasata dizla
Ja mislio Audi jaje :mrgreen:
Hendrix
Posts: 5283
Joined: 27/02/2004 00:00

#9771 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Hendrix »

Melbourne_Australia wrote:
Konjislave, ti juce vidio malo svijeta i ti nekome nesto pricas..Pa bolan ja kad sam zavrsavao srednju skolu i fakultet u Australiji ti si trazio od mame i tate za fuka :lol:

Bolan kod mene klinci imaju aus drzavljanstvo i ako su rodjeni u BIH, kad napune 18 , neka studiraju gdje god hoce..
A jao australijski fakulteti su jedni od najtezih na svijetu...blago nama pa se ti vratio da kupis sebi posao i pokazes kokuzima kako zivi. Et doso ti sa tako rijetkim faksom i odma nadjes posao...pa to je tako divna prica, obuzela me neka radost da ima nade za Bosnu.

Pa bolan zavrsio si MBA koji ljudi zavrsavaju usput dok rade negdje, vecernja skola sto bi se reklo. Ja trenutacno imam 3 menadzera koji rade MBA usput...moze i online, zajeban faks pravo....strahota.

Suti i poklopi se i ne spominji australske faksove vise...e sad srednja skola vec vjerujem da ti je bilo zajebano :lol:

Nisi toliko pametan koliko mislis...samo si snob koji zivi u oblacima i imas poremecenu sliku realnosti oko sebe. Na zalost ostalih ljudi kojima nije zivot namjesten kao teb i moraju da se namuce da dodju do posla.
Last edited by Hendrix on 22/03/2019 21:46, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9772 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Potvrdjujem.
Mislim ja inace naginjem ovisnostima al potvrdjujem
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9773 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

detroit-mercy wrote:
insomnia78 wrote:Bjezi. Havana sam demantovao tezu da i uBosni mozes odgajati djecu. Šćer nasula benzin u dizela.
U Njemačkoj se to nikad ne vi moglo dogoditi. Zna se da babo goni pasata dizla
Ja mislio Audi jaje :mrgreen:
To gone majstori po Bosni. Ovi sto se vode na birou a rade sve od struje preko estriha do keramike
detroit-mercy
Posts: 16988
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#9774 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

insomnia78 wrote:Potvrdjujem.
Mislim ja inace naginjem ovisnostima al potvrdjujem
Sreca pa tamokace imas Marokanaca :mrgreen: vazda najbolji hashish valjali :gunjastajl:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9775 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Ne pusim ta govna. Sto reko rambo “trava je za sminkere i homoseksualce”
Post Reply