PA POSKUPLJENJ OD 30 POSTO NA 20 kM je 6 km sto odgovra ovom subvenciranju,a penzioner ne moze potrositi vise od 20 km strujeVjecitiStudent wrote:Poskupis drzavni proizvod puno, pa onda sirotinji vratis mrvice, jel' to u duhu "drzave za covjeka"?StupskaBitanga wrote:u cemu je problem??VjecitiStudent wrote:Evo kako izgleda "drzava za covjeka" u praksi.
Nakon sto je struja poskupjela za 33%, federalna vlada je donijela odluku da socijalne kategorije velikodusno subvencionira sa iznosom koji "maksimalno može iznositi 5,50 KM kod JP Elektroprivrede BiH d .d. Sarajevo, odnosno 7,00 KM za JP Elektroprivredu HZHB d.d. Mostar, u zavisnosti od utroška struje u obračunskom periodu."
http://www.fbihvlada.gov.ba/bosanski/sj ... _saopcenje
fkt ja nas narod ne kontam
Svasta
ali lopine iz privrede su dostavile racune koje su z aobracun od 1 od 9 ovog mjeseca jednake racunima za 2 mjeseca :S :S
