AUSTRALIAN OPEN 2017

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
jarobot
Posts: 3051
Joined: 13/06/2016 20:07

#976 Re: RE: Re: AUSTRALIAN OPEN 2017

Post by jarobot »

SEYOboy wrote:dzuturum je najveći tenisač blejha

Sent from my Nokia 3310
Za tebe je on gospodin koji je uspio biti među 100 najboljih u svijetu u nečemu što radi. Zaradio milion sa 25 godina i do kraja karijere će nabaciti još jedan....tako da si samo ti smiješan u svome komentaru...

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
User avatar
Better Man
Posts: 16874
Joined: 01/10/2006 20:10

#977 Re: AUSTRALIAN OPEN 2017

Post by Better Man »

Divimo se Federeru i njegovoj 18 GS tituli, ali zaboravljamo jednog čovjeka, čovjeka za kojeg je Federer jučer rekao da je jedan od najzaslužnijih što je ponovo osvojio jedan GS i čovjeka kojem je jučer odnio na tribine pehar, a to je njegov trener Bosanac iz Banjaluke i veliki gospodin Ivan Ljubičić. Saradnja njih dvojice se pokazala kao pun pogodak i drago mi je zbog Ivana. Federer je konačno jučer pokazao emocije na kraju meča i njegov govor je samo potvrdio da je je jedan veliki gospodin kao i Nadal. Tenis će biti siromašan kad se on i Nadal povuku i zato uživajmo u njihovoj igri dok možemo i nadajmo se još dosta međusobnih okršaja. Ja sam počeo odrastati na Ivanu Lendlu, Borisu Beckeru i drugim legendama tog doba, a nastavio na Agassiu, Samprasu, Rafteru, Ivaniševiću i drugim legendama iz njhovog doba. Sječam se velikog finala na US openu, istinskog spektakla koji su napravili Sampras i Agassi. To je bio Saprasov posljednji meč i time zaokružio veličanstvenu karijeru, a ono najljepše u tome je što je to bilo protiv svog najvećeg rivala Agassia. Svi ovi nabrojani su imali neku svoju karizmu zbog koje smo ih obožavali gledati i zaista ne vidim ko bi mogao da naslijedi po tom pitanju Federera i Nadala kada se i oni jednog dana povuku. Murray jeste broj 1, ali kvalitetom nije ni do nožnog palca Novaku Đokoviću, a kamo li jednom Federeru i Nadalu. Jednostavno desio mu se spret sretnih okolnosti i dobrih rezultata i zato je broj 1. On nije igrač koji može čitavu sezonu biti na vrhunskom nivou kao što su bili Federer, Nadal i Đoković.
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#978 Re: AUSTRALIAN OPEN 2017

Post by KENJAC »

Vidis , ja sam ubijedjen da ce Marej zavrsiti ovu 2017 na No1 ! Ovaj Melburn je bio pun anomalija koje se vise nece ponavljat !
Federer ce pored GS -ova igrati jos mozda na par turnira izmedju, a vjerovatno ce Djokovic sad napravit ATP pauzu od mjesec i po ! Nisam siguran da ce Rafa igrat sve a siguran sam da ce Skot ici i na Brcko Open ako zatreba ! Se
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7408
Joined: 12/03/2012 18:04

#979 Re: AUSTRALIAN OPEN 2017

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

KENJAC wrote: Ja sam tvrda kost. Mene otjerat uvredama i lazima nisu mogli ni jaci od vas. Znas ono iz istorije , kad znas da si u pravu ne moze ti cetvrta armada Evrope nista !?
Moje oruzje je istina ! Pucajte , ja vam i sada drzim cas !
Nego , sta cemo sa ovim Glava u Glavu medju prvom cetvorkom ?
H2H možemo objasniti kratkim rokom trajanja i ruskim bobicama. Al jebiga, provaljeno :(

Neka te ba, ne idi nigdje, taman dođeš atrakcija ko zirafa iz zoo vrta u Jagodini :D
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#980 Re: AUSTRALIAN OPEN 2017

Post by cevapcinica »

The BEN10 wrote: Jako sličan slučaj kada su radi Jana Zeleznog mijenjali karakteristike koplja...
Ili u skijanju mijenjali sistem bodovanja jer je Stenmark dovodio do ludila lobije iz Austrije i Svicarske.
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#981 Re: AUSTRALIAN OPEN 2017

Post by Leopold_IV »

KENJAC wrote:
Leopold_IV wrote:
KENJAC wrote: Joj , koje si ti moje razocarenje. Ti jos nisi dosao do stadija kad mozes razlucit zajebanciju.
Steta , polagao sam nade bar u tebe !
Izvini , jel moze jedno off pitanje ?
Odakle si ti ?
Nije ovo zajebancija, ovo je loženje...koje sam spomenuo prije..

Odakle sam - Smederevo.
Ok. Nisam znao da ce te uvrijedit ovo moje pitanje. Izvini. Zaboravi da sam te pitao .
Samo opušteno.
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#982 Re: AUSTRALIAN OPEN 2017

Post by cevapcinica »

Samprotivsviju wrote:
cevapcinica wrote:
Samprotivsviju wrote:Gledam nesto, koliko se samo Nadal kretao prije bolje...ko dva razlicita igraca...protiv covjeka si morao nemoguce da dodjes do winnera
Kretao se bolje ali mu je tadasnja podloga odgovarala sa visim odbijanjem i usporavanjem loptice.
Dobijao je Nadal i na travi sa ovom igrom :wink:
I opet na usporenoj travi i lopticama. :)
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#983 Re: AUSTRALIAN OPEN 2017

Post by Leopold_IV »

Eno čitam da je ovaj AO bio brži od prošlogodišnjeg Wimbledona...

Naravno, na B92 kukaju kako je to belosvetska zavera protiv Djokovica...
jarobot
Posts: 3051
Joined: 13/06/2016 20:07

#984 Re: AUSTRALIAN OPEN 2017

Post by jarobot »

Leopold_IV wrote:Eno čitam da je ovaj AO bio brži od prošlogodišnjeg Wimbledona...

Naravno, na B92 kukaju kako je to belosvetska zavera protiv Djokovica...
Otkud Rafa u finalu na tako ubrzanoj podlozi . Kako to da Rafa dobije Drvosječu glatko na tako brzoj podlozi ????? :D :D :D :D
Čitam i ja B 92 smiješni su komentari tamo.
Kao krivci za pad Bobičara se spominju Anglosaksonski lobi, Engleska Kraljica, CIA, MI6.....Pa su uz put krivi Crnogorci, Uzbekistanci, Španjolci ,Englezi,Ameri,Australijanci ,Kanađani...itd kao i obično samo su neboletači u pravu a cijeli svijet je protiv njh.
Nikako ljudi da svare da je Đoković uzimao doping koji su uzimali i drugi Ruski sportisti i u tihoj je suspenziji zbog tog i da će bez dopinga biti samo prosječan igrač.... :izet: :izet:
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#985 Re: AUSTRALIAN OPEN 2017

Post by Leopold_IV »

Ma Nadal je osvojio i Cincy, igrao 5 finala Wimbledona, 2 WTF finala....tako da kada igra dobro, dobar je na svim podlogama.
Malo ga jebu dvoranski uslovi možda jedino jer je odskok loptice dosta niži....

Raonic je imao svoje šanse....
imao je i Dimitrov ali Rafa je šampion i sve je to spasio izuzetno agresivnim tenisom a ne čekajući greške protivnika.
jarobot
Posts: 3051
Joined: 13/06/2016 20:07

#986 Re: AUSTRALIAN OPEN 2017

Post by jarobot »

Post Reply