Pa jel te netko obavezivao da ideš u Hrvatsku na more?elma89_ wrote:Nije u politici jednostavno ljudi otkrili da ima i bolje,sto cu ja i cro ako mi se svidja spanija ili turska
hrvatska-more
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#976 Re: hrvatska-more
- elma89_
- Posts: 830
- Joined: 03/07/2013 17:10
#977 Re: hrvatska-more
Nije,Ali diskusija se namece tako
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#978 Re: hrvatska-more
Toga i ako ima, ima samo u Herceg Novom u ostalim mjestima nema a pogotovo nema u Ulcinju .KatarinaKosaca wrote:Najbolji su mi ovi što sami sebi daju autorsko pravo za licencu "dobar Bošnjak" i sami se sebi prikače, onda govoreći u ime cijelog jednog naroda.elma89_ wrote:Nasi ljudi Do SAd nisu imali para za bolje,SAd neki mogu da si priuste bolje
Nego... uopće ne sumnjam da je Bošnjo navalio prije radnog vremena, dakle prije otvaranja trafike da kupi Avaz. To mu se moglo desiti i u njegovoj mahali i ne bi išao prijaviti trgovkinju u rijamu
Ono što je napisao @Pismonoša je isto tačno, a to da svake godine CG se potrudi da napravi bilo emisiju o "tretmanu BIH građana u Cro" , bilo neki članak. A dole im na plaži drma pjevaljka sa stihovima posvećenim Radovanu i kako je Romanija uz njega. Pa, nije zgoreg da i ovi što samodojeljuju sebi etikete "Dobar Bošnjak" i to znaju.
- šrilančananin
- Posts: 450
- Joined: 06/07/2013 12:36
#979 Re: hrvatska-more
More ...Hrvatska - otok Kaprije


-
Nokija
- Posts: 1590
- Joined: 20/05/2012 14:46
#980 Re: hrvatska-more
Konacno! Ja se nisam usudila prvaA Turska... ja bi platio samo da izbjegnem turke i njihovu ciganijadu.
Opcenito sve ove arapske turisticke zemlje su cisto smaranje za turiste. Osim ako ti nije problem citav godisnji provesti u hotelu u zderacini i izlezavanju.
-
mrAdil
- Posts: 417
- Joined: 06/08/2012 12:01
#981 Re: hrvatska-more
Nije tacno.Nokija wrote:Konacno! Ja se nisam usudila prvaA Turska... ja bi platio samo da izbjegnem turke i njihovu ciganijadu.![]()
Opcenito sve ove arapske turisticke zemlje su cisto smaranje za turiste. Osim ako ti nije problem citav godisnji provesti u hotelu u zderacini i izlezavanju.
Dubai je najpopularnija destinacija za dublje dzepove.
-
Nokija
- Posts: 1590
- Joined: 20/05/2012 14:46
#982 Re: hrvatska-more
Slazem se. Nisam ni mislila na Dubai. Ovdje je rijec o klasicnim turistickim destinacijama srednje klase: Turska, Egipat, Tunis...mrAdil wrote:Nije tacno.Nokija wrote:Konacno! Ja se nisam usudila prvaA Turska... ja bi platio samo da izbjegnem turke i njihovu ciganijadu.![]()
Opcenito sve ove arapske turisticke zemlje su cisto smaranje za turiste. Osim ako ti nije problem citav godisnji provesti u hotelu u zderacini i izlezavanju.
Dubai je najpopularnija destinacija za dublje dzepove.
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#983 Re: hrvatska-more
crnogorci nas obozavaju cak su nas i napali jednom devedesetihelma89_ wrote:Opce poznato da nas smatraju nizim bicima SAd kad su u Eu neces moci zivit.ja u tursku ili cg,cujem i albanija lijepa
-
mrAdil
- Posts: 417
- Joined: 06/08/2012 12:01
#984 Re: hrvatska-more
A Hrvati nas branili?Smajic.smajo wrote:crnogorci nas obozavaju cak su nas i napali jednom devedesetihelma89_ wrote:Opce poznato da nas smatraju nizim bicima SAd kad su u Eu neces moci zivit.ja u tursku ili cg,cujem i albanija lijepa
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#985 Re: hrvatska-more
Troll_Happens wrote:A. H je prvi poceo provocirat i kriv je. Sad sto je ovoj film pukao to je druga prica. Sigurno jeda nije u svojoj kuci pa kad mu se digne odmah nesto mora biti. Covjek nije bio strpljiv a nekazu dzabe strpljen spasen moj A.HPismonosa wrote:Prodavačica u Makarskoj mu poručila da mrzi Bosance
FOTO: A.H.
Prodavačica u Makarskoj mu poručila da mrzi Bosance
Redakciji "Dnevnog avaza" obratio se naš redovni čitalac A.H., kako bi "prenio neugodno iskustvo koje je doživio prilikom kupovine "Dnevnog avaza" u Makarskoj.
- Naime, nakon ulaska Hrvatske u EU, 1. i 2. jula nije bilo "Dnevnog avaza" na kioscima. 3. jula sam došao do kioska "Tisak" (u blizini tobogana i hotela Dalmacija) pitajući za "Dnevni avaz". Radnica mi je rekla da nije još ispakovala robu.
Nakon otprilike 10 minuta prilazim opet s istim pitanjem, te mi kaže da sam nekulturan, kako oni rade od 8 jer kod njih ipak postoji neki red (napominjem bilo je 7 i 55).
Ponovo sam se vratio u baštu kafića, te nakon što sam vidio kako dolaze neki ljudi i kupuju novine, opet sam prišao pitajući da li ima 8 sati da bih kupio novine ili za nas Bosance nema novina.
Na što mi je ljutito odgovorila da nema za nas Bosance i da mrzi Bosance. Upitao sam je da li je uvijek tako ljubazna i da se stidi svojih godina jer ništa joj ružno nisam rekao, na što je odgovorila da nju neće Bosanac učiti kulturi.
Ne mogu da vam citiram ništa jer se ne sjećam svake pojedinačne riječi, a i sada me preplavi bijes kada se sjetim. Naravno mi za njih nismo turisti vrijedni poštovanja iako im ostavimo po nekoliko hiljada kuna.
Nakon tog poniženja htio sam pozvati "Tisak" kako bih se žalio, međutim korisnici Ultra usluge ne mogu pozivati broj koji je pisao na kiosku, te sam se uputio u policijsku stanicu i tužio je za vrijeđanje na nacionalnoj osnovi (nisam mogao prijeći preko toga).
Nisam se želio u stranoj državi povlačiti po sudu, te sam pristao na usmenu opomenu (nadam se da je policija izvršila svoju obavezu). U prilogu vam šaljem sliku spornog kioska.![]()
![]()
![]()
![]()
Edit:
Ili bolje da ne komentarišem ništa. Procjenite sami o čemu se radi
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#986 Re: hrvatska-more
Nije njega htjela da usluzi a druge jeste i on kriv
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#987 Re: hrvatska-more
Havatar wrote:Nije njega htjela da usluzi a druge jeste i on kriv
ne zna kolko je sati? i jos je pita jel to za nas bosance nema novina, ma daj
i fol je policiji prijavio, a gdje zapisnik
Last edited by Smajic.smajo on 10/07/2013 16:22, edited 1 time in total.
-
miki.ba
- Posts: 4595
- Joined: 11/02/2011 19:45
#989 Re: hrvatska-more
Cim on sabahile na odmoru ceka da kupi havaz ne moRe valjat.
- šrilančananin
- Posts: 450
- Joined: 06/07/2013 12:36
#990 Re: hrvatska-more
Da, to su stranjske novine, po vuku su tekstovi. Nju džerzi to je ludilooo, relevantno.miki.ba wrote:Cim on sabahile na odmoru ceka da kupi havaz ne moRe valjat.
-
mrAdil
- Posts: 417
- Joined: 06/08/2012 12:01
#991 Re: hrvatska-more
miki.ba wrote:Cim on sabahile na odmoru ceka da kupi havaz ne moRe valjat.
Terorista.
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#992 Re: hrvatska-more
pa nisu naravno, al ako to stavis u kontekst "hrvati nas ne vole hajmo u cg" onda ti je jasno sta hocu da kazem...mrAdil wrote:A Hrvati nas branili?Smajic.smajo wrote:crnogorci nas obozavaju cak su nas i napali jednom devedesetihelma89_ wrote:Opce poznato da nas smatraju nizim bicima SAd kad su u Eu neces moci zivit.ja u tursku ili cg,cujem i albanija lijepa
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#993 Re: hrvatska-more
tolka je kriza da se postavljaju slike s mora od prošle godine 
- elma89_
- Posts: 830
- Joined: 03/07/2013 17:10
#994 Re: hrvatska-more
Turska je arapska zemlja,svaki dan nesto novo naucim 
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#995 Re: hrvatska-more
Isto je k'o 7 i 55 k'o 8 nego je ona bila neljubazna a i nacionalisticki nastrojena.Smajic.smajo wrote:Havatar wrote:Nije njega htjela da usluzi a druge jeste i on krivpa sto puta joj dolazi ona mu govori da ne radi, tek od 8, na kraju doso i pita jel 8 sati
![]()
ne zna kolko je sati? i jos je pita jel to za nas bosance nema novina, ma dajako je i tacna prica svejedno je nidje veze
i fol je policiji prijavio, a gdje zapisnik
- šrilančananin
- Posts: 450
- Joined: 06/07/2013 12:36
#996 Re: hrvatska-more
Meni se čini da si ti nastroj na nacionalizam, kao prvo vjeruješ Avazu ...slijepo, a slijepilo je i nacionalizam između ostalog.Havatar wrote:Isto je k'o 7 i 55 k'o 8 nego je ona bila neljubazna a i nacionalisticki nastrojena.Smajic.smajo wrote:Havatar wrote:Nije njega htjela da usluzi a druge jeste i on krivpa sto puta joj dolazi ona mu govori da ne radi, tek od 8, na kraju doso i pita jel 8 sati
![]()
ne zna kolko je sati? i jos je pita jel to za nas bosance nema novina, ma dajako je i tacna prica svejedno je nidje veze
i fol je policiji prijavio, a gdje zapisnik
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#997 Re: hrvatska-more
Pricamo o opisanoj situaciji i ko je kriv ako je situacija tacna
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#998 Re: hrvatska-more
Nije problem to sto je ona njemu rekla, ako mu je rekla, nego je problem sto nije bilo "Dejli Avaza" .
Sta drugo reci nego li seljakluk .
Odes na odmor i sad trebas citat sranja iz Avaza, meni to govori sasvim dovoljno.
Sta drugo reci nego li seljakluk .
Odes na odmor i sad trebas citat sranja iz Avaza, meni to govori sasvim dovoljno.
-
Smajic.smajo
- Posts: 614
- Joined: 01/07/2013 14:05
#999 Re: hrvatska-more
Ma cim dodjes do onog da je avaz objavio vjest a da je doticni toliko zaljubljen u avaz da nije mogao docekati 8 sati, nemoras dalje ni citati 
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#1000 Re: hrvatska-more
mogu mislit kako je seljak navalio na trafiku da kupi avaz da ima sta citat uz kafu i kenjanje.
Last edited by karanana on 10/07/2013 16:36, edited 1 time in total.
