hrvatska-more

Post Reply
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#976 Re: hrvatska-more

Post by KatarinaKosaca »

elma89_ wrote:Nije u politici jednostavno ljudi otkrili da ima i bolje,sto cu ja i cro ako mi se svidja spanija ili turska
Pa jel te netko obavezivao da ideš u Hrvatsku na more? :lol: :lol: :lol:
User avatar
elma89_
Posts: 830
Joined: 03/07/2013 17:10

#977 Re: hrvatska-more

Post by elma89_ »

Nije,Ali diskusija se namece tako
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#978 Re: hrvatska-more

Post by Havatar »

KatarinaKosaca wrote:
elma89_ wrote:Nasi ljudi Do SAd nisu imali para za bolje,SAd neki mogu da si priuste bolje
Najbolji su mi ovi što sami sebi daju autorsko pravo za licencu "dobar Bošnjak" i sami se sebi prikače, onda govoreći u ime cijelog jednog naroda.
Nego... uopće ne sumnjam da je Bošnjo navalio prije radnog vremena, dakle prije otvaranja trafike da kupi Avaz. To mu se moglo desiti i u njegovoj mahali i ne bi išao prijaviti trgovkinju u rijamu
Ono što je napisao @Pismonoša je isto tačno, a to da svake godine CG se potrudi da napravi bilo emisiju o "tretmanu BIH građana u Cro" , bilo neki članak. A dole im na plaži drma pjevaljka sa stihovima posvećenim Radovanu i kako je Romanija uz njega. Pa, nije zgoreg da i ovi što samodojeljuju sebi etikete "Dobar Bošnjak" i to znaju.
Toga i ako ima, ima samo u Herceg Novom u ostalim mjestima nema a pogotovo nema u Ulcinju .
User avatar
šrilančananin
Posts: 450
Joined: 06/07/2013 12:36

#979 Re: hrvatska-more

Post by šrilančananin »

More ...Hrvatska - otok Kaprije

Image
Nokija
Posts: 1590
Joined: 20/05/2012 14:46

#980 Re: hrvatska-more

Post by Nokija »

A Turska... ja bi platio samo da izbjegnem turke i njihovu ciganijadu.
Konacno! Ja se nisam usudila prva :D
Opcenito sve ove arapske turisticke zemlje su cisto smaranje za turiste. Osim ako ti nije problem citav godisnji provesti u hotelu u zderacini i izlezavanju.
mrAdil
Posts: 417
Joined: 06/08/2012 12:01

#981 Re: hrvatska-more

Post by mrAdil »

Nokija wrote:
A Turska... ja bi platio samo da izbjegnem turke i njihovu ciganijadu.
Konacno! Ja se nisam usudila prva :D
Opcenito sve ove arapske turisticke zemlje su cisto smaranje za turiste. Osim ako ti nije problem citav godisnji provesti u hotelu u zderacini i izlezavanju.
Nije tacno.

Dubai je najpopularnija destinacija za dublje dzepove.
Nokija
Posts: 1590
Joined: 20/05/2012 14:46

#982 Re: hrvatska-more

Post by Nokija »

mrAdil wrote:
Nokija wrote:
A Turska... ja bi platio samo da izbjegnem turke i njihovu ciganijadu.
Konacno! Ja se nisam usudila prva :D
Opcenito sve ove arapske turisticke zemlje su cisto smaranje za turiste. Osim ako ti nije problem citav godisnji provesti u hotelu u zderacini i izlezavanju.
Nije tacno.

Dubai je najpopularnija destinacija za dublje dzepove.
Slazem se. Nisam ni mislila na Dubai. Ovdje je rijec o klasicnim turistickim destinacijama srednje klase: Turska, Egipat, Tunis...
Smajic.smajo
Posts: 614
Joined: 01/07/2013 14:05

#983 Re: hrvatska-more

Post by Smajic.smajo »

elma89_ wrote:Opce poznato da nas smatraju nizim bicima SAd kad su u Eu neces moci zivit.ja u tursku ili cg,cujem i albanija lijepa
crnogorci nas obozavaju cak su nas i napali jednom devedesetih :D
mrAdil
Posts: 417
Joined: 06/08/2012 12:01

#984 Re: hrvatska-more

Post by mrAdil »

Smajic.smajo wrote:
elma89_ wrote:Opce poznato da nas smatraju nizim bicima SAd kad su u Eu neces moci zivit.ja u tursku ili cg,cujem i albanija lijepa
crnogorci nas obozavaju cak su nas i napali jednom devedesetih :D
A Hrvati nas branili?
Smajic.smajo
Posts: 614
Joined: 01/07/2013 14:05

#985 Re: hrvatska-more

Post by Smajic.smajo »

Troll_Happens wrote:
Pismonosa wrote:
Prodavačica u Makarskoj mu poručila da mrzi Bosance
FOTO: A.H.
Prodavačica u Makarskoj mu poručila da mrzi Bosance







Redakciji "Dnevnog avaza" obratio se naš redovni čitalac A.H., kako bi "prenio neugodno iskustvo koje je doživio prilikom kupovine "Dnevnog avaza" u Makarskoj.

- Naime, nakon ulaska Hrvatske u EU, 1. i 2. jula nije bilo "Dnevnog avaza" na kioscima. 3. jula sam došao do kioska "Tisak" (u blizini tobogana i hotela Dalmacija) pitajući za "Dnevni avaz". Radnica mi je rekla da nije još ispakovala robu.

Nakon otprilike 10 minuta prilazim opet s istim pitanjem, te mi kaže da sam nekulturan, kako oni rade od 8 jer kod njih ipak postoji neki red (napominjem bilo je 7 i 55).



Ponovo sam se vratio u baštu kafića, te nakon što sam vidio kako dolaze neki ljudi i kupuju novine, opet sam prišao pitajući da li ima 8 sati da bih kupio novine ili za nas Bosance nema novina.

Na što mi je ljutito odgovorila da nema za nas Bosance i da mrzi Bosance. Upitao sam je da li je uvijek tako ljubazna i da se stidi svojih godina jer ništa joj ružno nisam rekao, na što je odgovorila da nju neće Bosanac učiti kulturi.



Ne mogu da vam citiram ništa jer se ne sjećam svake pojedinačne riječi, a i sada me preplavi bijes kada se sjetim. Naravno mi za njih nismo turisti vrijedni poštovanja iako im ostavimo po nekoliko hiljada kuna.



Nakon tog poniženja htio sam pozvati "Tisak" kako bih se žalio, međutim korisnici Ultra usluge ne mogu pozivati broj koji je pisao na kiosku, te sam se uputio u policijsku stanicu i tužio je za vrijeđanje na nacionalnoj osnovi (nisam mogao prijeći preko toga).



Nisam se želio u stranoj državi povlačiti po sudu, te sam pristao na usmenu opomenu (nadam se da je policija izvršila svoju obavezu). U prilogu vam šaljem sliku spornog kioska. Image
:lol: :lol: :lol:

Edit:

Ili bolje da ne komentarišem ništa. Procjenite sami o čemu se radi :D
A. H je prvi poceo provocirat i kriv je. Sad sto je ovoj film pukao to je druga prica. Sigurno jeda nije u svojoj kuci pa kad mu se digne odmah nesto mora biti. Covjek nije bio strpljiv a nekazu dzabe strpljen spasen moj A.H :oops:
:lol: :lol: dobar je prvo citira da je rekla da mrzi bosance i onda kaze da ne moze da citira nista, doso zajebavat curu na sabahu ona mu odbrusila i sad pravi od tog medjunarodni incident, jedini dokaz mu je slika kioska, ma avaz svaki dan prevazilazi sam sebe :lol:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#986 Re: hrvatska-more

Post by Havatar »

Nije njega htjela da usluzi a druge jeste i on kriv
Smajic.smajo
Posts: 614
Joined: 01/07/2013 14:05

#987 Re: hrvatska-more

Post by Smajic.smajo »

Havatar wrote:Nije njega htjela da usluzi a druge jeste i on kriv
:lol: pa sto puta joj dolazi ona mu govori da ne radi, tek od 8, na kraju doso i pita jel 8 sati :lol:
ne zna kolko je sati? i jos je pita jel to za nas bosance nema novina, ma daj :lol: ako je i tacna prica svejedno je nidje veze

i fol je policiji prijavio, a gdje zapisnik
Last edited by Smajic.smajo on 10/07/2013 16:22, edited 1 time in total.
User avatar
šrilančananin
Posts: 450
Joined: 06/07/2013 12:36

#988 Re: hrvatska-more

Post by šrilančananin »

Lošinj

Image
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#989 Re: hrvatska-more

Post by miki.ba »

Cim on sabahile na odmoru ceka da kupi havaz ne moRe valjat.
User avatar
šrilančananin
Posts: 450
Joined: 06/07/2013 12:36

#990 Re: hrvatska-more

Post by šrilančananin »

miki.ba wrote:Cim on sabahile na odmoru ceka da kupi havaz ne moRe valjat.
Da, to su stranjske novine, po vuku su tekstovi. Nju džerzi to je ludilooo, relevantno.
mrAdil
Posts: 417
Joined: 06/08/2012 12:01

#991 Re: hrvatska-more

Post by mrAdil »

miki.ba wrote:Cim on sabahile na odmoru ceka da kupi havaz ne moRe valjat.

Terorista.
Smajic.smajo
Posts: 614
Joined: 01/07/2013 14:05

#992 Re: hrvatska-more

Post by Smajic.smajo »

mrAdil wrote:
Smajic.smajo wrote:
elma89_ wrote:Opce poznato da nas smatraju nizim bicima SAd kad su u Eu neces moci zivit.ja u tursku ili cg,cujem i albanija lijepa
crnogorci nas obozavaju cak su nas i napali jednom devedesetih :D
A Hrvati nas branili?
pa nisu naravno, al ako to stavis u kontekst "hrvati nas ne vole hajmo u cg" onda ti je jasno sta hocu da kazem... :-)
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#993 Re: hrvatska-more

Post by Truba »

tolka je kriza da se postavljaju slike s mora od prošle godine :mrgreen:
User avatar
elma89_
Posts: 830
Joined: 03/07/2013 17:10

#994 Re: hrvatska-more

Post by elma89_ »

Turska je arapska zemlja,svaki dan nesto novo naucim :)
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#995 Re: hrvatska-more

Post by Havatar »

Smajic.smajo wrote:
Havatar wrote:Nije njega htjela da usluzi a druge jeste i on kriv
:lol: pa sto puta joj dolazi ona mu govori da ne radi, tek od 8, na kraju doso i pita jel 8 sati :lol:
ne zna kolko je sati? i jos je pita jel to za nas bosance nema novina, ma daj :lol: ako je i tacna prica svejedno je nidje veze

i fol je policiji prijavio, a gdje zapisnik
Isto je k'o 7 i 55 k'o 8 nego je ona bila neljubazna a i nacionalisticki nastrojena.
User avatar
šrilančananin
Posts: 450
Joined: 06/07/2013 12:36

#996 Re: hrvatska-more

Post by šrilančananin »

Havatar wrote:
Smajic.smajo wrote:
Havatar wrote:Nije njega htjela da usluzi a druge jeste i on kriv
:lol: pa sto puta joj dolazi ona mu govori da ne radi, tek od 8, na kraju doso i pita jel 8 sati :lol:
ne zna kolko je sati? i jos je pita jel to za nas bosance nema novina, ma daj :lol: ako je i tacna prica svejedno je nidje veze

i fol je policiji prijavio, a gdje zapisnik
Isto je k'o 7 i 55 k'o 8 nego je ona bila neljubazna a i nacionalisticki nastrojena.
Meni se čini da si ti nastroj na nacionalizam, kao prvo vjeruješ Avazu ...slijepo, a slijepilo je i nacionalizam između ostalog.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#997 Re: hrvatska-more

Post by Havatar »

Pricamo o opisanoj situaciji i ko je kriv ako je situacija tacna
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#998 Re: hrvatska-more

Post by Warashii »

Nije problem to sto je ona njemu rekla, ako mu je rekla, nego je problem sto nije bilo "Dejli Avaza" .
Sta drugo reci nego li seljakluk .
Odes na odmor i sad trebas citat sranja iz Avaza, meni to govori sasvim dovoljno.
Smajic.smajo
Posts: 614
Joined: 01/07/2013 14:05

#999 Re: hrvatska-more

Post by Smajic.smajo »

Ma cim dodjes do onog da je avaz objavio vjest a da je doticni toliko zaljubljen u avaz da nije mogao docekati 8 sati, nemoras dalje ni citati :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#1000 Re: hrvatska-more

Post by karanana »

mogu mislit kako je seljak navalio na trafiku da kupi avaz da ima sta citat uz kafu i kenjanje.
Last edited by karanana on 10/07/2013 16:36, edited 1 time in total.
Post Reply