Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Opalaopa12
Posts: 147
Joined: 17/03/2013 04:39

#976 Re: Veliki Brat 2013

Post by Opalaopa12 »

Kakva je ovo glupaca , ja ne vjerujem ..

Da hoce ispasti , kud se ne moze glasati da se neko izbaci , fuj kravetino pogana !
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#977 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

ono cenzurisanje psovki , naročito mići je fakat totalno sranje i mića je u pravu, najsmješnije mi je moralisanje one budaletine maje nikolić, jer ona čini hiljadu puta gore stvari od tih bezazlenih psovki koje su mići zaista uzrečica i kad one izlaze iz njegovih usta to je simpatično..ma mića je naš...

boban je dokaz kako su predrasude veliko zlo, boban je divan čovjek, ko ga fakat ne gleda kroz njegovo seksualno opredijeljenje, može ga doživjeti samo kao jako emotivnu, pravednu osobu..u ispovjedaonici , njegovo obraćanje majci, ne znam, ovo je balkan, svjestan sam da on nema šansi da pobijedi, ipak moj je favorit..

vidim niko ne komentariše nevenu,šteta što je inertna, čini mi se najljepša djevojka u kući, nažalost više je u fokusu ona zla maja nikolić...
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#978 Re: Veliki Brat 2013

Post by Creasy »

Dugi nožni nokti wrote:Otkud to da đaFe ulazi u kuću? :?

To su nebuloze. Jedina povezanost Feđe Stukana sa VB je ova:


Bosanci videli nastup Sergeja Trifunovića, pa hoće i oni da pomognu maloj Tijani


Posle velike akcije u koju se uključila cela zemlja, humanitarnog koncerta Aleksandre Radović i nastupa koji planiraju Sergej Trifunović i Rambo Amaddeus i ljudi u Bosni su spremni da pomognu da se prikupe sredstva za transplataciju srca mlade Tijane Ognjanović.


Nakon što je Sergej Trifunović iskoristio pojavljivanje u emisiji posvećenoj Velikom bratu da zamoli sve koji glasaju za učesnike šoua, da na isti način uplate novac za operaciju transplatacije srca osmogodišnje devojčice Tijane Ognjenović, njegov kolega iz Bosne i Hercegovine Feđa Štukan odmah se priključio akciji.

Zvezda filma “Gori vatra” je na Fejsbuku okačio pismo upućenu Trifunoviću i molbu da mu pomogne da novac koji je skupio u jednoj prethodnoj humanitarnoj akciji koja je iz nekog razloga propala, ode na Tijaninu adresu.

- Prije jedno tri mjeseca, pokrenuo sam akciju spašavanja života jednom beskućniku u Sarajevu. Pošto nisam imao pare da mu pomognem sam, iz očaja sam zatražio pomoć preko FB-a, i ljudi su počeli da se javljaju. Bosanci i Hercegovci iz svih krajeva svijeta: piloti, padobranci, studenti, režiseri, glumci, zubari, advokati, građevinski radnici, sportisti, ateisti, vjernici, Srbi, Muslimani, Hrvati, Jevreji-svi, k’o u stara dobra vremena. Poslao je koliko je ko bio u stanju, ali skupilo se nešto.

I ne pitaj me zašto, uz ogroman trud svih nas, akcija spašavanja je propala, ali je akcija spašavanja nas kao ljudi - uspjela. Na mom bankovnom računu su još uvijek stajale pare za pomoć, s kojima nisam znao šta da radim. Nakon tvoje geste na b92 sam shvatio. Nazvao sam sve te ljude i pitao slažu li se da njihove pare prebacim na račun male Tijane, i brate, bez imalo kolebanja, svi do jednog su odgovorili “obavezno”.


Eto, sjedim i pišem ti ovo, sav naježen od nekakvog ludog osjećaja i saznanja da nismo propali kao ljudi i da za nas ima nade, da ima nade i za malu Tijanu, i da još uvijek postoje oni koji djecu ne djele po vjeri i naciji, i koji su svjetlosnim miljama daleko od ove moderne seoske furke zvane “nacionalizam”.


I zato te brate molim, ako si u kontaktu sa Tijanom i njenim roditeljima, da ih sve puno pozdraviš i poljubiš i poručiš im da smo uz njih, i bez ikakve zle krvi, nadamo se da će mala Tijana brzo završiti operaciju i zasluženo nastaviti da živi svoj slatki život - poručio je Feđa Štukan.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#979 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

kisni indijanac wrote: boban je dokaz kako su predrasude veliko zlo, boban je divan čovjek, ko ga fakat ne gleda kroz njegovo seksualno opredijeljenje, može ga doživjeti samo kao jako emotivnu, pravednu osobu..u ispovjedaonici , njegovo obraćanje majci, ne znam, ovo je balkan, svjestan sam da on nema šansi da pobijedi, ipak moj je favorit..
kad je bilo to obracanje majci, sinoc?
inace sve to sto si rekao :thumbup: :thumbup:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#980 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Opalaopa12 wrote:Kakva je ovo glupaca , ja ne vjerujem ..

Da hoce ispasti , kud se ne moze glasati da se neko izbaci , fuj kravetino pogana !
Nece nikad ispasti, ona podize gledanost jer je svi mrze xD Tako da ce biti u kuci jos bar 3 sedmice :D
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#981 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

VenomousV wrote:
kisni indijanac wrote: boban je dokaz kako su predrasude veliko zlo, boban je divan čovjek, ko ga fakat ne gleda kroz njegovo seksualno opredijeljenje, može ga doživjeti samo kao jako emotivnu, pravednu osobu..u ispovjedaonici , njegovo obraćanje majci, ne znam, ovo je balkan, svjestan sam da on nema šansi da pobijedi, ipak moj je favorit..
kad je bilo to obracanje majci, sinoc?
inace sve to sto si rekao :thumbup: :thumbup:
danas u ispovjedaonici....
nemampojmakad
Posts: 122
Joined: 27/03/2013 02:10

#982 Re: Veliki Brat 2013

Post by nemampojmakad »

biće gusto biće 25 ulazi Nataša WTF Bekvalac :dance:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13192
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#983 Re: Veliki Brat 2013

Post by ho oponopono »

...šta očekivati od Nate...vlačiće se po kući...i tako! :mrgreen:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#984 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#985 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#986 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

_nevermind_ wrote:Joooj ovog Topa .... brate, brate, brate, bracika, brate, bracika


evo i sad,brate pa brate
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#987 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#988 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

MedenoSrce wrote:njenoj dusi napacenoj samo pare fale

nista francuz folovi :mrgreen:

ma zenska nije skinula sminku 9 dana

ako su svi gayevi ko bobiska ja bih im odmah odobrila brakove i djecu i saso mange

:mrgreen: :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#989 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

sumirprimus wrote:al juĆe ukljućim se poslje posla oko 7?mešćini,onaj ćelavac ćetalj i po otvoreno,o lobanji,otadjbinskom ww2 ratu ,a poće milic o politici ptiućice cvrkuću... cccc


šta milić?
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#990 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

kakavdanakneiskustvu wrote:



glasao za vodećeg
..ja za Bobicu :)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#991 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

VenomousV wrote:zasto ja uvijek upalim tv kad maja pljuje po nekom?

kaze boban ne stavljaj me u usta a ona njemu znamo svi sta ti stavljas u usta...i evo jos traje.. ona je idiot a on i dalje kulturan
cak je top rekao da je samu sebe prevazisla kol'ko je nisko to sto je govorila



kuja,top i boban su uz maju v. i nevenu ok likovi
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#992 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Opalaopa12 wrote:Kakva je ovo glupaca , ja ne vjerujem ..

Da hoce ispasti , kud se ne moze glasati da se neko izbaci , fuj kravetino pogana !



neće ona brzo ispasti,ona povećava gledanost
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#993 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

kakavdanakneiskustvu wrote:kuja
...ko je kuja :?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#994 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

astrid wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:kuja
...ko je kuja :?



maja n., ko drugi?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#995 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

maja v. izgleda da ima jedno rame niže od drugog
User avatar
Đinajlu
Posts: 460
Joined: 24/05/2012 02:38
Location: Marijan's left nut

#996 Re: Veliki Brat 2013

Post by Đinajlu »

Maja uzima, baš kao i Miloš Bojanić Farmu a na oboje se najviše sralo.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#997 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Napad na Bobanovu seksualnost je FUJ
Mrš kujo što rekoše gore
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#998 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Đinajlu wrote:Maja uzima, baš kao i Miloš Bojanić Farmu a na oboje se najviše sralo.
Bilo je raje sto su Milosa sazaljevali, a Maju svi, ali doslovno svi mrze.
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#999 Re: Veliki Brat 2013

Post by charrrmed »

Maja ce garant u nekom polufinalu ispasti, da dodje do kraja a da ipak nije dosla do kraja :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1000 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Ždroha će teško ispasti, dok god se glasa ZA nekog, a ne PROTIV.

Ovako ima sasvim dovoljno fanova da istisne ove najslabije, džaba to što je puno više naroda mrzi...
Locked