Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
Opalaopa12
- Posts: 147
- Joined: 17/03/2013 04:39
#976 Re: Veliki Brat 2013
Kakva je ovo glupaca , ja ne vjerujem ..
Da hoce ispasti , kud se ne moze glasati da se neko izbaci , fuj kravetino pogana !
Da hoce ispasti , kud se ne moze glasati da se neko izbaci , fuj kravetino pogana !
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#977 Re: Veliki Brat 2013
ono cenzurisanje psovki , naročito mići je fakat totalno sranje i mića je u pravu, najsmješnije mi je moralisanje one budaletine maje nikolić, jer ona čini hiljadu puta gore stvari od tih bezazlenih psovki koje su mići zaista uzrečica i kad one izlaze iz njegovih usta to je simpatično..ma mića je naš...
boban je dokaz kako su predrasude veliko zlo, boban je divan čovjek, ko ga fakat ne gleda kroz njegovo seksualno opredijeljenje, može ga doživjeti samo kao jako emotivnu, pravednu osobu..u ispovjedaonici , njegovo obraćanje majci, ne znam, ovo je balkan, svjestan sam da on nema šansi da pobijedi, ipak moj je favorit..
vidim niko ne komentariše nevenu,šteta što je inertna, čini mi se najljepša djevojka u kući, nažalost više je u fokusu ona zla maja nikolić...
boban je dokaz kako su predrasude veliko zlo, boban je divan čovjek, ko ga fakat ne gleda kroz njegovo seksualno opredijeljenje, može ga doživjeti samo kao jako emotivnu, pravednu osobu..u ispovjedaonici , njegovo obraćanje majci, ne znam, ovo je balkan, svjestan sam da on nema šansi da pobijedi, ipak moj je favorit..
vidim niko ne komentariše nevenu,šteta što je inertna, čini mi se najljepša djevojka u kući, nažalost više je u fokusu ona zla maja nikolić...
- Creasy
- Posts: 2980
- Joined: 27/11/2010 08:33
#978 Re: Veliki Brat 2013
Dugi nožni nokti wrote:Otkud to da đaFe ulazi u kuću?
To su nebuloze. Jedina povezanost Feđe Stukana sa VB je ova:
Bosanci videli nastup Sergeja Trifunovića, pa hoće i oni da pomognu maloj Tijani
Posle velike akcije u koju se uključila cela zemlja, humanitarnog koncerta Aleksandre Radović i nastupa koji planiraju Sergej Trifunović i Rambo Amaddeus i ljudi u Bosni su spremni da pomognu da se prikupe sredstva za transplataciju srca mlade Tijane Ognjanović.
Nakon što je Sergej Trifunović iskoristio pojavljivanje u emisiji posvećenoj Velikom bratu da zamoli sve koji glasaju za učesnike šoua, da na isti način uplate novac za operaciju transplatacije srca osmogodišnje devojčice Tijane Ognjenović, njegov kolega iz Bosne i Hercegovine Feđa Štukan odmah se priključio akciji.
Zvezda filma “Gori vatra” je na Fejsbuku okačio pismo upućenu Trifunoviću i molbu da mu pomogne da novac koji je skupio u jednoj prethodnoj humanitarnoj akciji koja je iz nekog razloga propala, ode na Tijaninu adresu.
- Prije jedno tri mjeseca, pokrenuo sam akciju spašavanja života jednom beskućniku u Sarajevu. Pošto nisam imao pare da mu pomognem sam, iz očaja sam zatražio pomoć preko FB-a, i ljudi su počeli da se javljaju. Bosanci i Hercegovci iz svih krajeva svijeta: piloti, padobranci, studenti, režiseri, glumci, zubari, advokati, građevinski radnici, sportisti, ateisti, vjernici, Srbi, Muslimani, Hrvati, Jevreji-svi, k’o u stara dobra vremena. Poslao je koliko je ko bio u stanju, ali skupilo se nešto.
I ne pitaj me zašto, uz ogroman trud svih nas, akcija spašavanja je propala, ali je akcija spašavanja nas kao ljudi - uspjela. Na mom bankovnom računu su još uvijek stajale pare za pomoć, s kojima nisam znao šta da radim. Nakon tvoje geste na b92 sam shvatio. Nazvao sam sve te ljude i pitao slažu li se da njihove pare prebacim na račun male Tijane, i brate, bez imalo kolebanja, svi do jednog su odgovorili “obavezno”.
Eto, sjedim i pišem ti ovo, sav naježen od nekakvog ludog osjećaja i saznanja da nismo propali kao ljudi i da za nas ima nade, da ima nade i za malu Tijanu, i da još uvijek postoje oni koji djecu ne djele po vjeri i naciji, i koji su svjetlosnim miljama daleko od ove moderne seoske furke zvane “nacionalizam”.
I zato te brate molim, ako si u kontaktu sa Tijanom i njenim roditeljima, da ih sve puno pozdraviš i poljubiš i poručiš im da smo uz njih, i bez ikakve zle krvi, nadamo se da će mala Tijana brzo završiti operaciju i zasluženo nastaviti da živi svoj slatki život - poručio je Feđa Štukan.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#979 Re: Veliki Brat 2013
kad je bilo to obracanje majci, sinoc?kisni indijanac wrote: boban je dokaz kako su predrasude veliko zlo, boban je divan čovjek, ko ga fakat ne gleda kroz njegovo seksualno opredijeljenje, može ga doživjeti samo kao jako emotivnu, pravednu osobu..u ispovjedaonici , njegovo obraćanje majci, ne znam, ovo je balkan, svjestan sam da on nema šansi da pobijedi, ipak moj je favorit..
inace sve to sto si rekao
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#980 Re: Veliki Brat 2013
Nece nikad ispasti, ona podize gledanost jer je svi mrze xD Tako da ce biti u kuci jos bar 3 sedmiceOpalaopa12 wrote:Kakva je ovo glupaca , ja ne vjerujem ..
Da hoce ispasti , kud se ne moze glasati da se neko izbaci , fuj kravetino pogana !
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#981 Re: Veliki Brat 2013
danas u ispovjedaonici....VenomousV wrote:kad je bilo to obracanje majci, sinoc?kisni indijanac wrote: boban je dokaz kako su predrasude veliko zlo, boban je divan čovjek, ko ga fakat ne gleda kroz njegovo seksualno opredijeljenje, može ga doživjeti samo kao jako emotivnu, pravednu osobu..u ispovjedaonici , njegovo obraćanje majci, ne znam, ovo je balkan, svjestan sam da on nema šansi da pobijedi, ipak moj je favorit..
inace sve to sto si rekao![]()
-
nemampojmakad
- Posts: 122
- Joined: 27/03/2013 02:10
#982 Re: Veliki Brat 2013
biće gusto biće 25 ulazi Nataša WTF Bekvalac 
- ho oponopono
- Posts: 13192
- Joined: 23/01/2013 07:23
- Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!
#983 Re: Veliki Brat 2013
...šta očekivati od Nate...vlačiće se po kući...i tako! 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#986 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Joooj ovog Topa .... brate, brate, brate, bracika, brate, bracika
evo i sad,brate pa brate
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#988 Re: Veliki Brat 2013
MedenoSrce wrote:njenoj dusi napacenoj samo pare fale
nista francuz folovi
ma zenska nije skinula sminku 9 dana
ako su svi gayevi ko bobiska ja bih im odmah odobrila brakove i djecu i saso mange
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#989 Re: Veliki Brat 2013
sumirprimus wrote:al juĆe ukljućim se poslje posla oko 7?mešćini,onaj ćelavac ćetalj i po otvoreno,o lobanji,otadjbinskom ww2 ratu ,a poće milic o politici ptiućice cvrkuću... cccc
šta milić?
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#990 Re: Veliki Brat 2013
..ja za Bobicukakavdanakneiskustvu wrote:academy46 wrote:http://www.svet.rs/pitanje-nedelje/ko-v ... ikom-bratu
glasao za vodećeg
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#991 Re: Veliki Brat 2013
VenomousV wrote:zasto ja uvijek upalim tv kad maja pljuje po nekom?
kaze boban ne stavljaj me u usta a ona njemu znamo svi sta ti stavljas u usta...i evo jos traje.. ona je idiot a on i dalje kulturan
cak je top rekao da je samu sebe prevazisla kol'ko je nisko to sto je govorila
kuja,top i boban su uz maju v. i nevenu ok likovi
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#992 Re: Veliki Brat 2013
Opalaopa12 wrote:Kakva je ovo glupaca , ja ne vjerujem ..
Da hoce ispasti , kud se ne moze glasati da se neko izbaci , fuj kravetino pogana !
neće ona brzo ispasti,ona povećava gledanost
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#993 Re: Veliki Brat 2013
...ko je kujakakavdanakneiskustvu wrote:kuja
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#994 Re: Veliki Brat 2013
astrid wrote:...ko je kujakakavdanakneiskustvu wrote:kuja
maja n., ko drugi?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#995 Re: Veliki Brat 2013
maja v. izgleda da ima jedno rame niže od drugog
- Đinajlu
- Posts: 460
- Joined: 24/05/2012 02:38
- Location: Marijan's left nut
#996 Re: Veliki Brat 2013
Maja uzima, baš kao i Miloš Bojanić Farmu a na oboje se najviše sralo.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#997 Re: Veliki Brat 2013
Napad na Bobanovu seksualnost je FUJ
Mrš kujo što rekoše gore
Mrš kujo što rekoše gore
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#998 Re: Veliki Brat 2013
Bilo je raje sto su Milosa sazaljevali, a Maju svi, ali doslovno svi mrze.Đinajlu wrote:Maja uzima, baš kao i Miloš Bojanić Farmu a na oboje se najviše sralo.
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#999 Re: Veliki Brat 2013
Maja ce garant u nekom polufinalu ispasti, da dodje do kraja a da ipak nije dosla do kraja 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1000 Re: Veliki Brat 2013
Ždroha će teško ispasti, dok god se glasa ZA nekog, a ne PROTIV.
Ovako ima sasvim dovoljno fanova da istisne ove najslabije, džaba to što je puno više naroda mrzi...
Ovako ima sasvim dovoljno fanova da istisne ove najslabije, džaba to što je puno više naroda mrzi...
