Svakakve se ublehe prodavale
Ma meni je trenutno ok 24" @75Hz 1ms
Nego čisto provjeravam tržište, da vidim šta se nudi, jer ipak je ovome više od 5 godina, pa da budem spreman
Mislim, može GTX1060 6G gurati i 1440p, ali nešto ne vjerujem da može mnogo igara gurati na ultra sa tom rezolucijom... Mada, može se kupiti monitor sad, a grafa nadograditi nekad u budućnosti

