Ali bez kurtona... sveta mater crkva naucava da je kontracepcija grijeh.pici wrote:
Idemo se seksat...
Ajmo...
Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#9701 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
- Point.
- Posts: 33472
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#9702 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ma pusti ti sad Dzafer Bega, kako Poglavniku objasniti sve jace srbovanje Juznog plemena i malonogometne ekipice tipa Crna Legija i sl. Malo mi se ko gubite, morate odabrati stranu nemere i jedno i drugo, zbunjujete Poglavnika.Hafis wrote:Mogu misliti kako se tek sada Džafer-beg u mezaru okreće..k'o ventilator.
Od onakvog cvijeća postalo nekakvi antiantifantiašisti....ili kako to već zna lijepo objasniti onaj gradonačelnik Sarajeva koji se kuži u te špice. A još ih Ale prekuc'o 1993.
Na šta pade kuća Kulenovića.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9703 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Vidi mi prašinara na okupu
Dosadilo ćućanje, pa se malo zazgibavaju.
Ima li kakvih jačih mevluda? Gostuje li kakav predavaĆ ?
Dosadilo ćućanje, pa se malo zazgibavaju.
Ima li kakvih jačih mevluda? Gostuje li kakav predavaĆ ?
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#9704 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Vec se gubi... 
-
incognito071
- Posts: 1391
- Joined: 24/08/2007 10:34
#9705 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Kako vam ne dopizdi podhebavati se s ovim poskokom, samo mi to nije jasno 
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9706 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Evo ga novi kolačincognito071 wrote:Kako vam ne dopizdi podhebavati se s ovim poskokom, samo mi to nije jasno
- pici
- Posts: 46361
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#9707 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
seln wrote:Vec se gubi...

-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#9709 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ma kakav poskok...glista ...glistaincognito071 wrote:Kako vam ne dopizdi podhebavati se s ovim poskokom, samo mi to nije jasno
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#9710 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
mazes se ...svukudaHafis wrote:
-
incognito071
- Posts: 1391
- Joined: 24/08/2007 10:34
#9711 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hafis wrote:Evo ga novi kolačincognito071 wrote:Kako vam ne dopizdi podhebavati se s ovim poskokom, samo mi to nije jasno
obrati malo paznju na datume, ne bil' skonto ko je novi a ko stari kolač ovdje
- Lincoln-Burrows
- Posts: 7583
- Joined: 22/01/2008 18:17
#9712 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ustavni sud je danas zasijedao i donio je tri važne odluke:
1. Nije povrijeđen vitalni nacionalni interes Bošnjaka povodom zahtjeva za promjenom izbornog zakona te postupak usvajanja Zakona o izmjenama i dopunama Izbornog zakona Bosne i Hercegovine treba provesti.
2. Brišu se sporne stavke iz postojećeg izbornog zakona:
1. Nije povrijeđen vitalni nacionalni interes Bošnjaka povodom zahtjeva za promjenom izbornog zakona te postupak usvajanja Zakona o izmjenama i dopunama Izbornog zakona Bosne i Hercegovine treba provesti.
2. Brišu se sporne stavke iz postojećeg izbornog zakona:
3. Odbijena oba zahtjeva za ukidanje praznika 1.3. i 25.11.odredbe Potpoglavlja B članka 10.12. stavak 2. u dijelu koji glasi: „Svakom konstitutivnom narodu se daje jedno mjesto u svakom kantonu“ i odredbe Poglavlja 20 – Prijelazne i završne odredbe članka 20.16.A stavak 2. točke a-j Izbornog zakona Bosne i Hercegovine prestaju važiti narednog dana od dana objave rješenja u „Službenom glasniku Bosne i Hercegovine“.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#9713 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Drugim rijecima, izbori se mogu odrzati, ali rezultati se nece implementirati bez promjene izbornog zakona.Lincoln-Burrows wrote:Ustavni sud je danas zasijedao i donio je tri važne odluke:
1. Nije povrijeđen vitalni nacionalni interes Bošnjaka povodom zahtjeva za promjenom izbornog zakona te postupak usvajanja Zakona o izmjenama i dopunama Izbornog zakona Bosne i Hercegovine treba provesti.
2. Brišu se sporne stavke iz postojećeg izbornog zakona:3. Odbijena oba zahtjeva za ukidanje praznika 1.3. i 25.11.odredbe Potpoglavlja B članka 10.12. stavak 2. u dijelu koji glasi: „Svakom konstitutivnom narodu se daje jedno mjesto u svakom kantonu“ i odredbe Poglavlja 20 – Prijelazne i završne odredbe članka 20.16.A stavak 2. točke a-j Izbornog zakona Bosne i Hercegovine prestaju važiti narednog dana od dana objave rješenja u „Službenom glasniku Bosne i Hercegovine“.
Citaj, novi Mostar na nivou cijele Federacije.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9714 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Kao sto smo i najavili prije par sedmica.
Tek sad postaje zanimljivo. Nema promjene vlasti sljedece godine, ali u medjuvremenu nece biti ni IMF-a, ni EBRD-a, ni akciza, ni budzeta na kraju krajeva.
2019 ce biti zanimljiva. Jedva cekam.
Tek sad postaje zanimljivo. Nema promjene vlasti sljedece godine, ali u medjuvremenu nece biti ni IMF-a, ni EBRD-a, ni akciza, ni budzeta na kraju krajeva.
2019 ce biti zanimljiva. Jedva cekam.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#9715 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Nema budzeta, nema plata, nema penzija.
Sve je lako rjesivo, Bakirov je sljedeci potez
Sve je lako rjesivo, Bakirov je sljedeci potez
- Lincoln-Burrows
- Posts: 7583
- Joined: 22/01/2008 18:17
#9716 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Da sada je to konačno.dječak sa šibicama wrote:Drugim rijecima, izbori se mogu odrzati, ali rezultati se nece implementirati bez promjene izbornog zakona.Lincoln-Burrows wrote:Ustavni sud je danas zasijedao i donio je tri važne odluke:
1. Nije povrijeđen vitalni nacionalni interes Bošnjaka povodom zahtjeva za promjenom izbornog zakona te postupak usvajanja Zakona o izmjenama i dopunama Izbornog zakona Bosne i Hercegovine treba provesti.
2. Brišu se sporne stavke iz postojećeg izbornog zakona:3. Odbijena oba zahtjeva za ukidanje praznika 1.3. i 25.11.odredbe Potpoglavlja B članka 10.12. stavak 2. u dijelu koji glasi: „Svakom konstitutivnom narodu se daje jedno mjesto u svakom kantonu“ i odredbe Poglavlja 20 – Prijelazne i završne odredbe članka 20.16.A stavak 2. točke a-j Izbornog zakona Bosne i Hercegovine prestaju važiti narednog dana od dana objave rješenja u „Službenom glasniku Bosne i Hercegovine“.
Citaj, novi Mostar na nivou cijele Federacije.
Kao što je rekao genaral ABiH generalu HV u Bihaću kad je deblokiran: Čekali smo vas dugo a napokon smo se i sreli.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9717 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ma jebo izbore, mi se u Mostaru već odvikli tih nepotrebnih sranja. To je za mekušce.
Inače, kako se i očekivalo.
Da vidimo sad one stručnjake iz SDA što su mjesecima uvjeravali javnost da će se izbori održati, jer jednostavno moraju, jer bi nastao kaos.
Hvala bogu da se moraju održati,a već postoji prijedlog izmjene izbornog zakona u preoceduri, pa nek raspravljaju o njemu, kada ne žele da sastave neki svoj.
Đe su mi sad oni prašinari struĆnjaci za ustavno pravo da pojasne novonastale okolnosti.
Inače, kako se i očekivalo.
Da vidimo sad one stručnjake iz SDA što su mjesecima uvjeravali javnost da će se izbori održati, jer jednostavno moraju, jer bi nastao kaos.
Hvala bogu da se moraju održati,a već postoji prijedlog izmjene izbornog zakona u preoceduri, pa nek raspravljaju o njemu, kada ne žele da sastave neki svoj.
Đe su mi sad oni prašinari struĆnjaci za ustavno pravo da pojasne novonastale okolnosti.
-
peepeep
- Posts: 940
- Joined: 10/10/2016 12:04
#9718 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
U tipičnoj quid pro quo situaciji, bolje se nije ni očekivalo. Čim Radončić kupi izbore, eto ga treći. A možda i prije. 
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#9719 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Evo ga samo sto nije 
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#9720 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Samo ne znam kako ce preko 4.peepeep wrote:U tipičnoj quid pro quo situaciji, bolje se nije ni očekivalo. Čim Radončić kupi izbore, eto ga treći. A možda i prije.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#9721 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ta ce Radoncic.
I nije u pitanju treci, vec promjena izbornog zakona. Citaj, ne mere opet neki Komsic u predsjednistvo, a Fadil iz Gorazda u "hrvatsku fotelju" jer se preko noci prekvalifikovao u Hrvata.
Sebija kad zasjedne u fotelju clana predsjednistva, ima da nas sve zik.
I nije u pitanju treci, vec promjena izbornog zakona. Citaj, ne mere opet neki Komsic u predsjednistvo, a Fadil iz Gorazda u "hrvatsku fotelju" jer se preko noci prekvalifikovao u Hrvata.
Sebija kad zasjedne u fotelju clana predsjednistva, ima da nas sve zik.
-
peepeep
- Posts: 940
- Joined: 10/10/2016 12:04
#9722 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
sebija kad krene štedit, nećemo ni vode im...dječak sa šibicama wrote:Ta ce Radoncic.
I nije u pitanju treci, vec promjena izbornog zakona. Citaj, ne mere opet neki Komsic u predsjednistvo, a Fadil iz Gorazda u "hrvatsku fotelju" jer se preko noci prekvalifikovao u Hrvata.
Sebija kad zasjedne u fotelju clana predsjednistva, ima da nas sve zik.
ništa.
sve 5
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#9723 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Hajd, nije sve tako crno. Jebo više i tu majorizaciju. Na mostu izijaniš, na ćupriji dobiješ. Ostale su proslave i fešte za Dan nezavisnosti i Dan državnosti.Barem se raja može ponekad iskreno proveseliti 
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#9724 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Kakve veze ima odluka sa biranjem predsjednika?dječak sa šibicama wrote:Ta ce Radoncic.
I nije u pitanju treci, vec promjena izbornog zakona. Citaj, ne mere opet neki Komsic u predsjednistvo, a Fadil iz Gorazda u "hrvatsku fotelju" jer se preko noci prekvalifikovao u Hrvata.
Sebija kad zasjedne u fotelju clana predsjednistva, ima da nas sve zik.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#9725 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Taman jos jedna koska medju Fahraona i Baketa,
na kojoj ce kratkorocno dobiti podrsku, ali dugorocno ce izgubiti sve, povlaceci se po blatu i optuzujuci se za "izdaju". Njihovo klanje ce dugorocno iskoristiti neko drugi - do kraja decenije, njihova imena ce biti blijeda uspomena, uz Silajdzica i ostale izraubovane patriJote.
Zato SDA, SBB i HDZ zelim sretan sljedeci mandat, da bude produktivan kao ovaj, jer bi se vrlo lako moglo desiti da 2018-2022 bude zadnji.
A zasto? O tome cemo raspraviti s neretvanskim hecimom, statisticki 
Zato SDA, SBB i HDZ zelim sretan sljedeci mandat, da bude produktivan kao ovaj, jer bi se vrlo lako moglo desiti da 2018-2022 bude zadnji.


