Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9701 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

pici wrote:Image

Idemo se seksat...

Ajmo...
Ali bez kurtona... sveta mater crkva naucava da je kontracepcija grijeh.
User avatar
Point.
Posts: 33472
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9702 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

Hafis wrote:Mogu misliti kako se tek sada Džafer-beg u mezaru okreće..k'o ventilator.
Od onakvog cvijeća postalo nekakvi antiantifantiašisti....ili kako to već zna lijepo objasniti onaj gradonačelnik Sarajeva koji se kuži u te špice. A još ih Ale prekuc'o 1993.
Na šta pade kuća Kulenovića.
Ma pusti ti sad Dzafer Bega, kako Poglavniku objasniti sve jace srbovanje Juznog plemena i malonogometne ekipice tipa Crna Legija i sl. Malo mi se ko gubite, morate odabrati stranu nemere i jedno i drugo, zbunjujete Poglavnika.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9703 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Vidi mi prašinara na okupu :)
Dosadilo ćućanje, pa se malo zazgibavaju.
Ima li kakvih jačih mevluda? Gostuje li kakav predavaĆ ?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9704 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Vec se gubi... :D
incognito071
Posts: 1391
Joined: 24/08/2007 10:34

#9705 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by incognito071 »

Kako vam ne dopizdi podhebavati se s ovim poskokom, samo mi to nije jasno :run:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9706 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

incognito071 wrote:Kako vam ne dopizdi podhebavati se s ovim poskokom, samo mi to nije jasno :run:
Evo ga novi kolač :)
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9707 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

seln wrote:Vec se gubi... :D
Image
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9708 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Image
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9709 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

incognito071 wrote:Kako vam ne dopizdi podhebavati se s ovim poskokom, samo mi to nije jasno :run:
ma kakav poskok...glista ...glista :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9710 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Hafis wrote:Image
mazes se ...svukuda
incognito071
Posts: 1391
Joined: 24/08/2007 10:34

#9711 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by incognito071 »

Hafis wrote:
incognito071 wrote:Kako vam ne dopizdi podhebavati se s ovim poskokom, samo mi to nije jasno :run:
Evo ga novi kolač :)
:bih:
obrati malo paznju na datume, ne bil' skonto ko je novi a ko stari kolač ovdje
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#9712 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Lincoln-Burrows »

Ustavni sud je danas zasijedao i donio je tri važne odluke:

1. Nije povrijeđen vitalni nacionalni interes Bošnjaka povodom zahtjeva za promjenom izbornog zakona te postupak usvajanja Zakona o izmjenama i dopunama Izbornog zakona Bosne i Hercegovine treba provesti.

2. Brišu se sporne stavke iz postojećeg izbornog zakona:
odredbe Potpoglavlja B članka 10.12. stavak 2. u dijelu koji glasi: „Svakom konstitutivnom narodu se daje jedno mjesto u svakom kantonu“ i odredbe Poglavlja 20 – Prijelazne i završne odredbe članka 20.16.A stavak 2. točke a-j Izbornog zakona Bosne i Hercegovine prestaju važiti narednog dana od dana objave rješenja u „Službenom glasniku Bosne i Hercegovine“.
3. Odbijena oba zahtjeva za ukidanje praznika 1.3. i 25.11.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#9713 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by dječak sa šibicama »

Lincoln-Burrows wrote:Ustavni sud je danas zasijedao i donio je tri važne odluke:

1. Nije povrijeđen vitalni nacionalni interes Bošnjaka povodom zahtjeva za promjenom izbornog zakona te postupak usvajanja Zakona o izmjenama i dopunama Izbornog zakona Bosne i Hercegovine treba provesti.

2. Brišu se sporne stavke iz postojećeg izbornog zakona:
odredbe Potpoglavlja B članka 10.12. stavak 2. u dijelu koji glasi: „Svakom konstitutivnom narodu se daje jedno mjesto u svakom kantonu“ i odredbe Poglavlja 20 – Prijelazne i završne odredbe članka 20.16.A stavak 2. točke a-j Izbornog zakona Bosne i Hercegovine prestaju važiti narednog dana od dana objave rješenja u „Službenom glasniku Bosne i Hercegovine“.
3. Odbijena oba zahtjeva za ukidanje praznika 1.3. i 25.11.
Drugim rijecima, izbori se mogu odrzati, ali rezultati se nece implementirati bez promjene izbornog zakona.

Citaj, novi Mostar na nivou cijele Federacije.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9714 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Kao sto smo i najavili prije par sedmica. :)

Tek sad postaje zanimljivo. Nema promjene vlasti sljedece godine, ali u medjuvremenu nece biti ni IMF-a, ni EBRD-a, ni akciza, ni budzeta na kraju krajeva.

2019 ce biti zanimljiva. Jedva cekam. :izet:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#9715 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by dječak sa šibicama »

Nema budzeta, nema plata, nema penzija.

Sve je lako rjesivo, Bakirov je sljedeci potez :)
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#9716 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Lincoln-Burrows »

dječak sa šibicama wrote:
Lincoln-Burrows wrote:Ustavni sud je danas zasijedao i donio je tri važne odluke:

1. Nije povrijeđen vitalni nacionalni interes Bošnjaka povodom zahtjeva za promjenom izbornog zakona te postupak usvajanja Zakona o izmjenama i dopunama Izbornog zakona Bosne i Hercegovine treba provesti.

2. Brišu se sporne stavke iz postojećeg izbornog zakona:
odredbe Potpoglavlja B članka 10.12. stavak 2. u dijelu koji glasi: „Svakom konstitutivnom narodu se daje jedno mjesto u svakom kantonu“ i odredbe Poglavlja 20 – Prijelazne i završne odredbe članka 20.16.A stavak 2. točke a-j Izbornog zakona Bosne i Hercegovine prestaju važiti narednog dana od dana objave rješenja u „Službenom glasniku Bosne i Hercegovine“.
3. Odbijena oba zahtjeva za ukidanje praznika 1.3. i 25.11.
Drugim rijecima, izbori se mogu odrzati, ali rezultati se nece implementirati bez promjene izbornog zakona.

Citaj, novi Mostar na nivou cijele Federacije.
Da sada je to konačno.
Kao što je rekao genaral ABiH generalu HV u Bihaću kad je deblokiran: Čekali smo vas dugo a napokon smo se i sreli.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9717 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Ma jebo izbore, mi se u Mostaru već odvikli tih nepotrebnih sranja. To je za mekušce.

Inače, kako se i očekivalo.
Da vidimo sad one stručnjake iz SDA što su mjesecima uvjeravali javnost da će se izbori održati, jer jednostavno moraju, jer bi nastao kaos.
Hvala bogu da se moraju održati,a već postoji prijedlog izmjene izbornog zakona u preoceduri, pa nek raspravljaju o njemu, kada ne žele da sastave neki svoj.
Đe su mi sad oni prašinari struĆnjaci za ustavno pravo da pojasne novonastale okolnosti.
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#9718 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by peepeep »

U tipičnoj quid pro quo situaciji, bolje se nije ni očekivalo. Čim Radončić kupi izbore, eto ga treći. A možda i prije. :bih:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#9719 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by bingov buraz »

Evo ga samo sto nije :mrgreen:
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#9720 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

peepeep wrote:U tipičnoj quid pro quo situaciji, bolje se nije ni očekivalo. Čim Radončić kupi izbore, eto ga treći. A možda i prije. :bih:
Samo ne znam kako ce preko 4.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#9721 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by dječak sa šibicama »

Ta ce Radoncic.

I nije u pitanju treci, vec promjena izbornog zakona. Citaj, ne mere opet neki Komsic u predsjednistvo, a Fadil iz Gorazda u "hrvatsku fotelju" jer se preko noci prekvalifikovao u Hrvata.

Sebija kad zasjedne u fotelju clana predsjednistva, ima da nas sve zik.
peepeep
Posts: 940
Joined: 10/10/2016 12:04

#9722 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by peepeep »

dječak sa šibicama wrote:Ta ce Radoncic.

I nije u pitanju treci, vec promjena izbornog zakona. Citaj, ne mere opet neki Komsic u predsjednistvo, a Fadil iz Gorazda u "hrvatsku fotelju" jer se preko noci prekvalifikovao u Hrvata.

Sebija kad zasjedne u fotelju clana predsjednistva, ima da nas sve zik.
sebija kad krene štedit, nećemo ni vode im...

ništa.
sve 5
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9723 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Hajd, nije sve tako crno. Jebo više i tu majorizaciju. Na mostu izijaniš, na ćupriji dobiješ. Ostale su proslave i fešte za Dan nezavisnosti i Dan državnosti.Barem se raja može ponekad iskreno proveseliti :bih:
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#9724 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by 512MB »

dječak sa šibicama wrote:Ta ce Radoncic.

I nije u pitanju treci, vec promjena izbornog zakona. Citaj, ne mere opet neki Komsic u predsjednistvo, a Fadil iz Gorazda u "hrvatsku fotelju" jer se preko noci prekvalifikovao u Hrvata.

Sebija kad zasjedne u fotelju clana predsjednistva, ima da nas sve zik.
Kakve veze ima odluka sa biranjem predsjednika?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9725 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Taman jos jedna koska medju Fahraona i Baketa, :D na kojoj ce kratkorocno dobiti podrsku, ali dugorocno ce izgubiti sve, povlaceci se po blatu i optuzujuci se za "izdaju". Njihovo klanje ce dugorocno iskoristiti neko drugi - do kraja decenije, njihova imena ce biti blijeda uspomena, uz Silajdzica i ostale izraubovane patriJote. :D

Zato SDA, SBB i HDZ zelim sretan sljedeci mandat, da bude produktivan kao ovaj, jer bi se vrlo lako moglo desiti da 2018-2022 bude zadnji. :D A zasto? O tome cemo raspraviti s neretvanskim hecimom, statisticki :)
Post Reply