Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9676 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

SaraFina wrote:Juče srpreču ispravljaš zbog crkvenog naziva doture, a ja ispravljam tebe, s jedan i pol razred osnovne škole u Zagrebu. Na što je hrvastvo u Hercegovini spalo :D
Dobro se natakarila :)
Još ja rekoh nema zaljubljivanja. Al žensko, ko žensko.
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#9677 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Hafis wrote:
SaraFina wrote:Juče srpreču ispravljaš zbog crkvenog naziva doture, a ja ispravljam tebe, s jedan i pol razred osnovne škole u Zagrebu. Na što je hrvastvo u Hercegovini spalo :D
Dobro se natakarila :)
Još ja rekoh nema zaljubljivanja. Al žensko, ko žensko.
Kaj bilo delegat? Slabo IDE hrvatski? Legitimni forumski prestavnik Hrvata Hercegovine, ne zna najosnovnije osloviti žensko biće? Koji blam!

Kaže se hvala na edukaciji i kratkom tečaju hrvatskog gospodična :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9678 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

SaraFina wrote:
Hafis wrote:
SaraFina wrote:Juče srpreču ispravljaš zbog crkvenog naziva doture, a ja ispravljam tebe, s jedan i pol razred osnovne škole u Zagrebu. Na što je hrvastvo u Hercegovini spalo :D
Dobro se natakarila :)
Još ja rekoh nema zaljubljivanja. Al žensko, ko žensko.
Kaj bilo delegat? Slabo IDE hrvatski? Legitimni forumski prestavnik Hrvata Hercegovine, ne zna najosnovnije osloviti žensko biće? Koji blam!

Kaže se hvala na edukaciji i kratkom tečaju hrvatskog gospodična :D
Dvojim između diazepama i alprazolama :?: A možda dobri stari lorazepam :)
User avatar
SaraFina
Posts: 24392
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#9679 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by SaraFina »

Popij sva tri. I dodaj nešto za libido i uhakanu taštinu. Ja častim :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9680 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

kako je to jebeno kad slavonac preko ercegovca 'oce biti hrvat......valja to izduRati :mrgreen:......znaci nikud nije dospio
asker
Posts: 3018
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#9681 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by asker »

Ovaj starac jos nije banovan zbog one slike upucene forumasici???
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#9682 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

SaraFina wrote:
Hafis wrote:
SaraFina wrote:
Koje poltronstvo. Srbofilija i orjunaštvo u jednom, i još ti se pozivaš Bošnjaku spočitavati zbunjozu u nacionalnom identitetu i komplekse od Srba. Bolan doture roštilja ti se poglavnik, skupa sa generalima sigurno nakon ove izjave.
I kad neko kaže da je isto biti Hrvat iz Slavonije, Posavine i Dalmacije i hercegovački 2017. Sjebu ti Srbi Vukovar do neprepoznatljivosti, Ovčaru i zločin zaboraviš, granatiranje Zadra i Dubrovnika? Jad i čemer!
Unižavate poltronstvom kompletan pošten :D hrvatski narod skupa s Gotovinom i Markačem koji su pošteni generali ležali u Hagu, zbog odbrane hrvatske države da bi ti svojim poltronstvom, orjunaštvo i Srbofilijom srao po njihovoj žrtvi. I ostalim žrtvama hr naroda! Ne zovu vas džaba južni Srbi po forumu.
Sad bi ti kolega Anto Kovačević iz HKDU rekao ono svoje čuveno: Žena nije stvorena za mudraca, nego za madraca.
Doture, kako bi se stručno nazvao lik poput tebe? Mazohista i ......? :D
Djevojko , jednu stvar treba da znas romantičare rijetko ko razumije
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#9683 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by agent_zero »

SaraFina wrote:
Hafis wrote: To što je u velikom broju pripadnika jednog naroda u BiH prisutna razmjerna razina manjka nacionalnog identiteta i kompleks niže vrijednosti naspram srpskog naroda, ne znači da je ono što je sramotno za njih, ujedno sramotno i za treći narod, koji vrlo dobro zna tko je i što je i stoga ga nečije tuđe frustracije ne dotiču, za razliku od navedenih pojedinaca iz subjekta ove priče....

Ako možeš ovo skontati delegat...a ako ne, nekako ćemo to podjeliti u više prostijih rečenica :)

Koje poltronstvo. Srbofilija i orjunaštvo u jednom, i još ti se pozivaš Bošnjaku spočitavati zbunjozu u nacionalnom identitetu i komplekse od Srba. Bolan doture roštilja ti se poglavnik, skupa sa generalima sigurno nakon ove izjave.
I kad neko kaže da je isto biti Hrvat iz Slavonije, Posavine i Dalmacije i hercegovački 2017. Sjebu ti Srbi Vukovar do neprepoznatljivosti, Ovčaru i zločin zaboraviš, granatiranje Zadra i Dubrovnika? Jad i čemer!
Unižavate poltronstvom kompletan pošten hrvatski narod skupa s Gotovinom i Markačem koji su pošteni generali ležali u Hagu, zbog odbrane hrvatske države da bi ti svojim poltronstvom, orjunaštvo i Srbofilijom srao po njihovoj žrtvi. I ostalim žrtvama hr naroda! Ne zovu vas džaba južni Srbi po forumu.
:thumbup:

Srboustaštvo i srbofilija, teške bolesti HDZovskih hrvata...

Treba njima još više i još jače SDP-a, DF-a, GS-a, NS-a, SUBNOR-a, udarni pencilin :wink:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#9684 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Maraschino »

SARAJEVO - Predsjedavajući Kluba poslanika HDZ-a u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH Nikola Lovrinović podržao je danas svojim glasom poslanike SNSD-a koji su ponovo tražili da se u dnevni red sjednice ovog doma uvrsti tačka o smjeni predsjedavajućeg Predstavničkog doma Šefika Džaferovića. Šef Kluba poslanika HDZ-a BiH u Predstanvičkom domu BiH na novinarski upit zbog čega je glasao za smjenu Šefika Džaferovića, rekao da ima svoje razloge za to.

"Za to imam svoje razloge", rekao je Lovrinović.
Ipak, Predstavnički dom je i danas odbio da pomenutu inicijativu SNSD-a uvrsti u dnevni red sjednice.

http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Lo ... ica/433396


.
:-)

vidi juznjaka jesu se okurazili.
zlaja to najbolje lijeci.
mahalik
Posts: 1999
Joined: 12/09/2009 16:48

#9685 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mahalik »

Kako Fahro isporučuje sve želje i prohtjeve HDZ i snsd a SDP i df mu pomažu u tome.
Fuj
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#9686 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Opet svetske sile udaraju na južnosrpsku nejač.
Last edited by BHCluster on 06/07/2017 11:17, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9687 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

BHCluster wrote:
Opet svetske sile udaraju na južno srpsku nejac.
Image
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9688 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

ima i na wikipediji :lol: :lol: :lol: :lol:

Majorizacija Hrvata u Bosni i Hercegovini
https://hr.wikipedia.org/wiki/Majorizac ... ercegovini

Image
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9689 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Maraschino wrote: :-)

vidi juznjaka jesu se okurazili.
zlaja to najbolje lijeci.
Vrati se Zlajo sve cemo ti halaliti :mrgreen:
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#9691 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by zenit dozic »

Da ustane poglavnik i vidi ove jugoustase drito bi se u zemlju vratio :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 33473
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#9692 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Point. »

zenit dozic wrote:Da ustane poglavnik i vidi ove jugoustase drito bi se u zemlju vratio :mrgreen:
Vjerovatno bi ih sam streljao. Na sta spade kuca Pavelica jadna mu majka.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9693 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

ako se probudi Pavelic ,leci ce Cirilo Covic :mrgreen:...ovako se poglavnik sad okrece u gobu :lol: :lol: :lol:
Image
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#9694 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Mogu misliti kako se tek sada Džafer-beg u mezaru okreće..k'o ventilator.
Od onakvog cvijeća postalo nekakvi antiantifantiašisti....ili kako to već zna lijepo objasniti onaj gradonačelnik Sarajeva koji se kuži u te špice. A još ih Ale prekuc'o 1993.
Na šta pade kuća Kulenovića.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#9695 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by BHCluster »

Image
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9696 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

nabijem ja onog ko je izmislio taj izraz "juzni srbi"!

:D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9697 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

sam seb metnut je najbezbednije :mrgreen:

izgleda da ce se natalitet popraviti na jugu .....vjerovatno je dogovoren bratski sex :lol:

Image
Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#9698 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Obi Wan Bosnian »

spreca wrote:sam seb metnut je najbezbednije :mrgreen:
Niko ti ne može ugoditi ko sam sebi. :izet:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9699 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by seln »

Hafis wrote:
SaraFina wrote:
Koje poltronstvo. Srbofilija i orjunaštvo u jednom, i još ti se pozivaš Bošnjaku spočitavati zbunjozu u nacionalnom identitetu i komplekse od Srba. Bolan doture roštilja ti se poglavnik, skupa sa generalima sigurno nakon ove izjave.
I kad neko kaže da je isto biti Hrvat iz Slavonije, Posavine i Dalmacije i hercegovački 2017. Sjebu ti Srbi Vukovar do neprepoznatljivosti, Ovčaru i zločin zaboraviš, granatiranje Zadra i Dubrovnika? Jad i čemer!
Unižavate poltronstvom kompletan pošten hrvatski narod skupa s Gotovinom i Markačem koji su pošteni generali ležali u Hagu, zbog odbrane hrvatske države da bi ti svojim poltronstvom, orjunaštvo i Srbofilijom srao po njihovoj žrtvi. I ostalim žrtvama hr naroda! Ne zovu vas džaba južni Srbi po forumu.
Sad bi ti kolega Anto Kovačević iz HKDU rekao ono svoje čuveno: Žena nije stvorena za mudraca, nego za madraca.
To fakat moze reci samo papak iz najdublje provincije. :-)
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#9700 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by pici »

Image

Idemo se seksat...

Ajmo...
Post Reply