Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
SaraFina wrote:Juče srpreču ispravljaš zbog crkvenog naziva doture, a ja ispravljam tebe, s jedan i pol razred osnovne škole u Zagrebu. Na što je hrvastvo u Hercegovini spalo
Dobro se natakarila
Još ja rekoh nema zaljubljivanja. Al žensko, ko žensko.
SaraFina wrote:Juče srpreču ispravljaš zbog crkvenog naziva doture, a ja ispravljam tebe, s jedan i pol razred osnovne škole u Zagrebu. Na što je hrvastvo u Hercegovini spalo
Dobro se natakarila
Još ja rekoh nema zaljubljivanja. Al žensko, ko žensko.
Kaj bilo delegat? Slabo IDE hrvatski? Legitimni forumski prestavnik Hrvata Hercegovine, ne zna najosnovnije osloviti žensko biće? Koji blam!
Kaže se hvala na edukaciji i kratkom tečaju hrvatskog gospodična
SaraFina wrote:Juče srpreču ispravljaš zbog crkvenog naziva doture, a ja ispravljam tebe, s jedan i pol razred osnovne škole u Zagrebu. Na što je hrvastvo u Hercegovini spalo
Dobro se natakarila
Još ja rekoh nema zaljubljivanja. Al žensko, ko žensko.
Kaj bilo delegat? Slabo IDE hrvatski? Legitimni forumski prestavnik Hrvata Hercegovine, ne zna najosnovnije osloviti žensko biće? Koji blam!
Kaže se hvala na edukaciji i kratkom tečaju hrvatskog gospodična
Dvojim između diazepama i alprazolama A možda dobri stari lorazepam
SaraFina wrote:
Koje poltronstvo. Srbofilija i orjunaštvo u jednom, i još ti se pozivaš Bošnjaku spočitavati zbunjozu u nacionalnom identitetu i komplekse od Srba. Bolan doture roštilja ti se poglavnik, skupa sa generalima sigurno nakon ove izjave.
I kad neko kaže da je isto biti Hrvat iz Slavonije, Posavine i Dalmacije i hercegovački 2017. Sjebu ti Srbi Vukovar do neprepoznatljivosti, Ovčaru i zločin zaboraviš, granatiranje Zadra i Dubrovnika? Jad i čemer!
Unižavate poltronstvom kompletan pošten hrvatski narod skupa s Gotovinom i Markačem koji su pošteni generali ležali u Hagu, zbog odbrane hrvatske države da bi ti svojim poltronstvom, orjunaštvo i Srbofilijom srao po njihovoj žrtvi. I ostalim žrtvama hr naroda! Ne zovu vas džaba južni Srbi po forumu.
Sad bi ti kolega Anto Kovačević iz HKDU rekao ono svoje čuveno: Žena nije stvorena za mudraca, nego za madraca.
Doture, kako bi se stručno nazvao lik poput tebe? Mazohista i ......?
Djevojko , jednu stvar treba da znas romantičare rijetko ko razumije
Hafis wrote:
To što je u velikom broju pripadnika jednog naroda u BiH prisutna razmjerna razina manjka nacionalnog identiteta i kompleks niže vrijednosti naspram srpskog naroda, ne znači da je ono što je sramotno za njih, ujedno sramotno i za treći narod, koji vrlo dobro zna tko je i što je i stoga ga nečije tuđe frustracije ne dotiču, za razliku od navedenih pojedinaca iz subjekta ove priče....
Ako možeš ovo skontati delegat...a ako ne, nekako ćemo to podjeliti u više prostijih rečenica
Koje poltronstvo. Srbofilija i orjunaštvo u jednom, i još ti se pozivaš Bošnjaku spočitavati zbunjozu u nacionalnom identitetu i komplekse od Srba. Bolan doture roštilja ti se poglavnik, skupa sa generalima sigurno nakon ove izjave.
I kad neko kaže da je isto biti Hrvat iz Slavonije, Posavine i Dalmacije i hercegovački 2017. Sjebu ti Srbi Vukovar do neprepoznatljivosti, Ovčaru i zločin zaboraviš, granatiranje Zadra i Dubrovnika? Jad i čemer!
Unižavate poltronstvom kompletan pošten hrvatski narod skupa s Gotovinom i Markačem koji su pošteni generali ležali u Hagu, zbog odbrane hrvatske države da bi ti svojim poltronstvom, orjunaštvo i Srbofilijom srao po njihovoj žrtvi. I ostalim žrtvama hr naroda! Ne zovu vas džaba južni Srbi po forumu.
Srboustaštvo i srbofilija, teške bolesti HDZovskih hrvata...
Treba njima još više i još jače SDP-a, DF-a, GS-a, NS-a, SUBNOR-a, udarni pencilin
SARAJEVO - Predsjedavajući Kluba poslanika HDZ-a u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH Nikola Lovrinović podržao je danas svojim glasom poslanike SNSD-a koji su ponovo tražili da se u dnevni red sjednice ovog doma uvrsti tačka o smjeni predsjedavajućeg Predstavničkog doma Šefika Džaferovića. Šef Kluba poslanika HDZ-a BiH u Predstanvičkom domu BiH na novinarski upit zbog čega je glasao za smjenu Šefika Džaferovića, rekao da ima svoje razloge za to.
"Za to imam svoje razloge", rekao je Lovrinović.
Ipak, Predstavnički dom je i danas odbio da pomenutu inicijativu SNSD-a uvrsti u dnevni red sjednice.
Mogu misliti kako se tek sada Džafer-beg u mezaru okreće..k'o ventilator.
Od onakvog cvijeća postalo nekakvi antiantifantiašisti....ili kako to već zna lijepo objasniti onaj gradonačelnik Sarajeva koji se kuži u te špice. A još ih Ale prekuc'o 1993.
Na šta pade kuća Kulenovića.
SaraFina wrote:
Koje poltronstvo. Srbofilija i orjunaštvo u jednom, i još ti se pozivaš Bošnjaku spočitavati zbunjozu u nacionalnom identitetu i komplekse od Srba. Bolan doture roštilja ti se poglavnik, skupa sa generalima sigurno nakon ove izjave.
I kad neko kaže da je isto biti Hrvat iz Slavonije, Posavine i Dalmacije i hercegovački 2017. Sjebu ti Srbi Vukovar do neprepoznatljivosti, Ovčaru i zločin zaboraviš, granatiranje Zadra i Dubrovnika? Jad i čemer!
Unižavate poltronstvom kompletan pošten hrvatski narod skupa s Gotovinom i Markačem koji su pošteni generali ležali u Hagu, zbog odbrane hrvatske države da bi ti svojim poltronstvom, orjunaštvo i Srbofilijom srao po njihovoj žrtvi. I ostalim žrtvama hr naroda! Ne zovu vas džaba južni Srbi po forumu.
Sad bi ti kolega Anto Kovačević iz HKDU rekao ono svoje čuveno: Žena nije stvorena za mudraca, nego za madraca.
To fakat moze reci samo papak iz najdublje provincije.